2024, 10 18, 22:22:51

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225419 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #425 Dátum: 2014, 07 06, 10:02:12 »
Ahogy olvasom ilyenkor marad az offline frissítés. De mint már írtam ez nem világos:
3. Nyisd meg a hosts fájlt, a windows/system32/drivers/etc/ útvonalon, és add hozzá ezt: 127.0.0.1 csmg.lgmobile.com , majd mentsd el.

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #426 Dátum: 2014, 07 06, 10:33:52 »
Offline módban is azt írja ki hogy a legfrissebb szoftver.....

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #427 Dátum: 2014, 07 06, 10:36:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Offline módban is azt írja ki hogy a legfrissebb szoftver.....
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #428 Dátum: 2014, 07 06, 13:51:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Kösz akkor nek ugrok ha nem megy akkor szeppuku!

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #429 Dátum: 2014, 07 06, 14:21:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Úgy csináltam ahogy írtad, ez lett a vége:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #430 Dátum: 2014, 07 06, 14:29:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy csináltam ahogy írtad, ez lett a vége:

És közben nem indult el a folyamat?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #431 Dátum: 2014, 07 06, 14:54:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És közben nem indult el a folyamat?
Elindult, de 2%-nál kilépett

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #432 Dátum: 2014, 07 06, 22:20:37 »
Ne haragudjatok, de ez mitol van? Cloudystock2.2-on vagyok. visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

El van csuszva a kep.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #433 Dátum: 2014, 07 06, 23:03:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne haragudjatok, de ez mitol van? Cloudystock2.2-on vagyok. visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

El van csuszva a kep.
Elallitattad a dpit?

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #434 Dátum: 2014, 07 07, 08:50:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy pár nap türelem, és leírjuk a Tudástárban a hang javítás pontos menetét.

A világért sem szeretnék senkit sürgetni, de leírnátok a Viper4 beállításait? Mit kell még hozzá tenni, irs fájloknak mi a szerepe, hová kell tenni őket stb.... Vagy egy linket ami leírja a dolgokat!  :ima:

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #435 Dátum: 2014, 07 07, 16:59:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elallitattad a dpit?
Jaja. Textroiderrel. De korabban ez nem larszott. Akkor mennyire szabad allitani?

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #436 Dátum: 2014, 07 07, 17:33:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja. Textroiderrel. De korabban ez nem larszott. Akkor mennyire szabad allitani?
Semennyire a gyártól ha nem akarod h a kamera szetessen. En amug 380dpin hasznaltam. Azt csinalhatod ilyenkor,  hogy miután atallitottad,  xposed frameworkot felrakod,  meg mellé az appsettings modult es azzal a kamera appra raforce-olod a 480dpit. Amugy az sms  app is el van csúszva,  azt is beallithatod.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #437 Dátum: 2014, 07 07, 18:39:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semennyire a gyártól ha nem akarod h a kamera szetessen. En amug 380dpin hasznaltam. Azt csinalhatod ilyenkor,  hogy miután atallitottad,  xposed frameworkot felrakod,  meg mellé az appsettings modult es azzal a kamera appra raforce-olod a 480dpit. Amugy az sms  app is el van csúszva,  azt is beallithatod.
Ooh zt nem tudtam. Megpeobalom alap dpi-n. Szerencsere a nova allithato, a cloudystockban meg van legkisebb betumeret is. Mi az alap dpi? :-D. Nem akarok installalni.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #438 Dátum: 2014, 07 07, 19:10:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ooh zt nem tudtam. Megpeobalom alap dpi-n. Szerencsere a nova allithato, a cloudystockban meg van legkisebb betumeret is. Mi az alap dpi? :-D. Nem akarok installalni.
480 szerintem

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #439 Dátum: 2014, 07 07, 19:52:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
480 szerintem
Igen annyi, de igy orbitalisan hatalmas. Melyik xposed-ot kell leszedni,mert tobbet is probaltam, meg aztan volt amelyikben a lenyeges dolgok fozetosok voltak. De lehet h a g2 tweaks-szel keverem.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #440 Dátum: 2014, 07 07, 21:39:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen annyi, de igy orbitalisan hatalmas. Melyik xposed-ot kell leszedni,mert tobbet is probaltam, meg aztan volt amelyikben a lenyeges dolgok fozetosok voltak. De lehet h a g2 tweaks-szel keverem.
Appsettings, mar írtam.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
MIUI vs. Custom; Nubia Camera vs. Xdabbeb's Camera
« Reply #441 Dátum: 2014, 07 07, 22:39:23 »
Érdekel a véleményetek...
Csak nyúztam 2 napig az új CM11 alapú MIUI-t. A 3nyelvűt, kínából.  :taps: Lehet olvasni ezt+azt, pro és kontra, de... mint nagyon sok más helyen is, itt kimondottan igaz, hogyszongya  :D: a puding próbája az evés...
Csináltam pár képet az átírt Nubia kamerával. A paint.net-be megnyitott, és felnagyított képek alapján jobban teljesít mint a manapság sláger stock-Xdabbeb.
A 3 kép az alábbi linken:
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenkinek a gépén van képe, amivel össze tudja hasonlítani...
Nos...?
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: MIUI vs. Custom; Nubia Camera vs. Xdabbeb's Camera
« Reply #442 Dátum: 2014, 07 07, 22:59:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekel a véleményetek...
Csak nyúztam 2 napig az új CM11 alapú MIUI-t. A 3nyelvűt, kínából.  :taps: Lehet olvasni ezt+azt, pro és kontra, de... mint nagyon sok más helyen is, itt kimondottan igaz, hogyszongya  :D: a puding próbája az evés...
Csináltam pár képet az átírt Nubia kamerával. A paint.net-be megnyitott, és felnagyított képek alapján jobban teljesít mint a manapság sláger stock-Xdabbeb.
A 3 kép az alábbi linken:
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenkinek a gépén van képe, amivel össze tudja hasonlítani...
Nos...?
Az én véleményem hogy bazi jók lettek a képek, kiváló a kamera szoft!  :ok: Ezt tartsd meg! ;)

Az xdabbeb-et nálam ütötte a V20F stock kamerája. 2 napig nézegettem, nagyítgattam a képeket mert nemnagyon akartam elhinni, de így van. Nálam a stock jobb.

Ez a megapixel kihanemén, nekem több van - szerintem alapból hülyeség. Pl. a Tieden el lehet olvasni az ingatlaniroda tel.számát, szépek a színek, nem pixeles, slussz. Ez egy telefonhoz, több mint tökéletes. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: MIUI vs. Stock; Nubia Camera vs. Xdabbeb's Camera
« Reply #443 Dátum: 2014, 07 07, 23:18:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én véleményem hogy bazi jók lettek a képek, kiváló a kamera szoft!  :ok: Ezt tartsd meg! ;)
Az xdabbeb-et nálam ütötte a V20F stock kamerája. 2 napig nézegettem, nagyítgattam a képeket mert nemnagyon akartam elhinni, de így van. Nálam a stock jobb.
Ez a megapixel kihanemén, nekem több van - szerintem alapból hülyeség. Pl. a Tieden el lehet olvasni az ingatlaniroda tel.számát, szépek a színek, nem pixeles, slussz. Ez egy telefonhoz, több mint tökéletes. :)
Ezzel a kamera szoftverrel együtt jár egy MIUI Rom is... Akkor is befogadtok...?  :D
Nekem is ez volt a véleményem, tudod, én CLoudyFlex_2.4 Rommal használom a beleírt Xdabbeb kamerát, azért érdekel más stock használó véleménye.
A 20F kamerája jobb mint a Xdabbeb? Csak nem az LG-sek is olvassák azt XDA-t...?  :D  :taps:
Egy bizonyos szint felett, ami nálam az XperiaS volt nem érdekel a pixelháború.. Ami nem fér bele 10-12MP-be, az maradjon le...  :D De, ami rajta van a képen, az olyan legyen...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Recovery, szinte még zöld, olyan friss...
« Reply #444 Dátum: 2014, 07 07, 23:27:03 »
PhilZ Touch_CWM_LG_G2_07.07
You are not allowed to view links. Register or Login
Erre ma bukkantam rá...
openrecovery-twrp-2.7.1.0-d802
You are not allowed to view links. Register or Login
Talán, jól jöhet, aki szeret halászgatni a zavarosban...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: MIUI vs. Stock; Nubia Camera vs. Xdabbeb's Camera
« Reply #445 Dátum: 2014, 07 07, 23:29:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel a kamera szoftverrel együtt jár egy MIUI Rom is... Akkor is befogadtok...?  :D
Nekem is ez volt a véleményem, tudod, én CLoudyFlex_2.4 Rommal használom a beleírt Xdabbeb kamerát, azért érdekel más stock használó véleménye.
A 20F kamerája jobb mint a Xdabbeb? Csak nem az LG-sek is olvassák azt XDA-t...?  :D  :taps:
Egy bizonyos szint felett, ami nálam az XperiaS volt nem érdekel a pixelháború.. Ami nem fér bele 10-12MP-be, az maradjon le...  :D De, ami rajta van a képen, az olyan legyen...  ;)
:ok: :D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #446 Dátum: 2014, 07 07, 23:43:24 »
Sziasztok!
Most raktam fel a CloudyG3-at.  Még semmit sem tudok róla, csak azért írok hogy ha valaki így járna mint én, annak jól jöhet.
1 órát szenvedtem vele mire sikerült felrakni a CloudyG3-at a telóra, a CloudyStock2.2.zip-et másolta úgy ahogy kell, a G3-at meg nem, sajnos nem jutott eszembe csak így későre hogy berakjam a zip-et egy mappába és a mappát húzzam a telóra, így működik.  :D  :D

Ui.: Így 10 perc nyomkodás után nagyon tetszik a rom, jó oké hogy csak az UI, de ezután nem kell G3, ez a telefon bőven jó még egy darabig. Majd tesztelgetem, 1.2-es verzió lehet van még benne hiba.
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#

Nem elérhető Alexno1

  • ADMIN
  • *****
  • Hozzászólások: 397
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Citroen C5
  • PDA: Galaxy Note9
  • PDA ROM: Gyári...
  • Skype: resthes
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #447 Dátum: 2014, 07 08, 07:17:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Most raktam fel a CloudyG3-at.  Még semmit sem tudok róla, csak azért írok hogy ha valaki így járna mint én, annak jól jöhet.
1 órát szenvedtem vele mire sikerült felrakni a CloudyG3-at a telóra, a CloudyStock2.2.zip-et másolta úgy ahogy kell, a G3-at meg nem, sajnos nem jutott eszembe csak így későre hogy berakjam a zip-et egy mappába és a mappát húzzam a telóra, így működik.  :D  :D

Ui.: Így 10 perc nyomkodás után nagyon tetszik a rom, jó oké hogy csak az UI, de ezután nem kell G3, ez a telefon bőven jó még egy darabig. Majd tesztelgetem, 1.2-es verzió lehet van még benne hiba.
:ok: :taps: :ok:
Ne rágódj a múlton, megmérgezi a jelent!
Az utat nem kijelölni, hanem megmutatni kell...

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: MIUI vs. Stock; Nubia Camera vs. Xdabbeb's Camera
« Reply #448 Dátum: 2014, 07 08, 07:23:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezzel a kamera szoftverrel együtt jár egy MIUI Rom is... Akkor is befogadtok...?  :D
Nekem is ez volt a véleményem, tudod, én CLoudyFlex_2.4 Rommal használom a beleírt Xdabbeb kamerát, azért érdekel más stock használó véleménye.
A 20F kamerája jobb mint a Xdabbeb? Csak nem az LG-sek is olvassák azt XDA-t...?  :D  :taps:
Egy bizonyos szint felett, ami nálam az XperiaS volt nem érdekel a pixelháború.. Ami nem fér bele 10-12MP-be, az maradjon le...  :D De, ami rajta van a képen, az olyan legyen...  ;)

Fura, de így van. Az xdabbeb kamerával olyan képet lőtt attika, amire azt mondtam volna, hoghy samoled képernyőkép. Az ég kékes színű volt, a többi szín tompa. A stock kamerán meg az ég fehéres, a zöld zöld, satöbbi. Az egyel régebbi az még jó, legalábbis nálam, CS 2.0-ra tettem fel a 3.1-et.

Szerk:
megnéztem a képeket, fényleg  censored a.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #449 Dátum: 2014, 07 08, 07:49:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Appsettings, mar írtam.
Az xposed frameworkre gondoltam mert ezer fele jott fel a playben ra, de rajittem h azt xda-rol lehet letolteni.