2024, 10 18, 20:18:59

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225417 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #350 Dátum: 2014, 06 28, 22:26:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A magyar fordító "vagyula" oda rakja magát rendesen. Esetleg, az új funkciók fordításával van egy kicsi csúszásban, de az sem jellemző. A MIUI-ról azt kell tudni, ahogy a kínai fejlesztők mondják, egy "élő" rendszer. Heti frissítések vannak, amelyek új funkciókat, finomításokat hoznak. Hogy, csak egyet említsek: van pl. a hívásblokkoló. A custom LG-ben is van. Spam lista. A MIUI-nál beállíthatsz mindent. Milyen számokra, szavakra, időpontokra, eseményekre szűrjön. Vagy, hogy milyen módon cselekedjen: hangpostára küldés, folyamatos foglalt, vagy, mintha a sim kártyád nem élő előfizetés lenne, azt mondja be a "narrátor". Szóval...  ;)
Az európai ROM, mint írtam, igen... hááát... a G2-n nyomában sincs az eredetinek. Sajnos...
Egy igazi MIUI fan, aki tudja ki Vagyula.  :ok: Respect. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #351 Dátum: 2014, 06 29, 00:12:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy igazi MIUI fan, aki tudja ki Vagyula.  :ok: Respect. :)
Igazán köszönöm...igyekszem rászolgálni...  :D
És, egy mai hír: You are not allowed to view links. Register or Login
Ez már LG stock alapra épült. Ez a fejlesztő volt már tavasszal is, akkor még több volt a stock benne. Most már igazi MIUI kinézete van. És, nagyon jó lesz...  :taps: Ja, és már 622Mb a drága... hízott kicsit...  :D
Még nehezen ment fel. Recovery-t kellett cserélnem (Philz). Utána vissza a twrp. A biztonsági mentésemet a recovery fájlmenedzserrel kellett előkutatnom...  ;)
Szóval, várom a fejleményeket... :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #352 Dátum: 2014, 06 29, 18:08:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazán köszönöm...igyekszem rászolgálni...  :D
És, egy mai hír: You are not allowed to view links. Register or Login
Ez már LG stock alapra épült. Ez a fejlesztő volt már tavasszal is, akkor még több volt a stock benne. Most már igazi MIUI kinézete van. És, nagyon jó lesz...  :taps: Ja, és már 622Mb a drága... hízott kicsit...  :D
Még nehezen ment fel. Recovery-t kellett cserélnem (Philz). Utána vissza a twrp. A biztonsági mentésemet a recovery fájlmenedzserrel kellett előkutatnom...  ;)
Szóval, várom a fejleményeket... :ok:

Úgy örülök ennek a MIUI romnak.....tegnap óta vakarózok hogy tegyem, ne tegyem.....régebben használtam Samsungon, de voltak gondok. Most inkább a nyelv miatt gondolkozom, mert mindent én sem tudok angolul.

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #353 Dátum: 2014, 06 29, 18:09:56 »
És istentelenül lassan jön le.....

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #354 Dátum: 2014, 06 29, 19:22:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy örülök ennek a MIUI romnak.....tegnap óta vakarózok hogy tegyem, ne tegyem.....régebben használtam Samsungon, de voltak gondok. Most inkább a nyelv miatt gondolkozom, mert mindent én sem tudok angolul.
Az LG alapút még ne tedd fel, szerintem... Van még hiba benne... De, az lesz az igazi, ha készen lesz. Sokan segítették a fejlesztőt, meg, ugye az első próba márciusban jött, szóval, nem egy feladós típus...  :D
Viszont a CM alapút, amiből már volt jó pár frissítés, azt ajánlom.
You are not allowed to view links. Register or Login vagy
You are not allowed to view links. Register or Login .
Ide is kell angol, de erre (automatikusan) jön a heti frissítés, még a multilangra (szintén CM alapú) nem. Azt Neked kell manuálisan, és ugye, kinek van kedve minden héten újra húzni a rendszert... És, a "piszkos" telepítés sem igazán jó ötlet...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #355 Dátum: 2014, 06 29, 19:29:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az LG alapút még ne tedd fel, szerintem... Van még hiba benne... De, az lesz az igazi, ha készen lesz. Sokan segítették a fejlesztőt, meg, ugye az első próba márciusban jött, szóval, nem egy feladós típus...  :D
Viszont a CM alapút, amiből már volt jó pár frissítés, azt ajánlom.
You are not allowed to view links. Register or Login vagy
You are not allowed to view links. Register or Login .
Ide is kell angol, de erre (automatikusan) jön a heti frissítés, még a multilangra (szintén CM alapú) nem. Azt Neked kell manuálisan, és ugye, kinek van kedve minden héten újra húzni a rendszert... És, a "piszkos" telepítés sem igazán jó ötlet...

Onnan szedem le amit linkeltél, feltéve ha még ebben az évszázadban lejön! :(
Ha meg nem szimpatikus, akkor kuka.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #356 Dátum: 2014, 06 29, 20:02:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Onnan szedem le amit linkeltél, feltéve ha még ebben az évszázadban lejön! :(
Ha meg nem szimpatikus, akkor kuka.
Mindjárt felrakom drive-ra. Onnan pár perc alatt lejön.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #357 Dátum: 2014, 06 30, 09:50:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindjárt felrakom drive-ra. Onnan pár perc alatt lejön.


Meg is van, köszi!

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #358 Dátum: 2014, 06 30, 20:32:53 »
Lehet baj van....
csak feltettem a MIUI-t, restart, és ott a MIUI ikon és sehova tovább már vagy 5 perce.....cwm-be sem tudom betenni!!! :(

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #359 Dátum: 2014, 06 30, 20:38:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet baj van....
Csak feltettem a MIUI-t, restart, és ott a MIUI ikon és sehova tovább már vagy 5 perce.

Recovery bejön de hogyan tovább?
Miért nem megy fel a rom??

Moderator Comment Figyeljetek légyszi, hogy hová írtok, ne kelljen már ezt is javítgatni. Köszi.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #360 Dátum: 2014, 07 01, 06:04:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Recovery bejön de hogyan tovább?
Miért nem megy fel a rom??
Milyen recovery?
Az aroma végigment? Rendesen? Ott is van várakozási idő... Az első indulásnál biztosan több mint 5 perc. Tudom, ezek nagyon hosszú percek  :D, de felmegy! Ha nem indul el elsőre, de a rom felment, ne aggódj, kényszerleállítás (hangerő le+power), kikapcs, és induljon újra.
Na...?
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #361 Dátum: 2014, 07 01, 07:10:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen recovery?
Az aroma végigment? Rendesen? Ott is van várakozási idő... Az első indulásnál biztosan több mint 5 perc. Tudom, ezek nagyon hosszú percek  :D, de felmegy! Ha nem indul el elsőre, de a rom felment, ne aggódj, kényszerleállítás (hangerő le+power), kikapcs, és induljon újra.
Na...?

CWM rec, aroma felment rendesen, de túl soknak éreztem a várakozási időt restart után. Meg lehet nem csináltam full wipe-ot, és esetleg ott akadt össze valami. Még nem látom át teljesen mi törlődik, mem. karihoz vagyok szokva. Délután megpróbálom, most meló van! 

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #362 Dátum: 2014, 07 01, 15:28:07 »
Fent a MIUI! Érdekes rom, érdemes tanulmányozni. Ha minden müxik egyelőre marad! :)

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #363 Dátum: 2014, 07 01, 17:17:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fent a MIUI! Érdekes rom, érdemes tanulmányozni. Ha minden müxik egyelőre marad! :)
:ok:  :taps:
Nekem nagyon bejön... És, még sok-sok milló embernek rajtam kívül...  :D
A napokban felraktam egy híres kínai fejlesztő MI3 portját. Hááát... Szemem szám elállt... De, ez csak a második kiadás volt, van még alakítani való rajta.
Felrakhatod a multilangot is, hogy kicsit szokd a nyelvezetét, struktúráját.
Ha valamiben tudok segíteni, csak szólj...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #364 Dátum: 2014, 07 01, 17:22:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:  :taps:
Nekem nagyon bejön... És, még sok-sok milló embernek rajtam kívül...  :D
A napokban felraktam egy híres kínai fejlesztő MI3 portját. Hááát... Szemem szám elállt... De, ez csak a második kiadás volt, van még alakítani való rajta.
Felrakhatod a multilangot is, hogy kicsit szokd a nyelvezetét, struktúráját.
Ha valamiben tudok segíteni, csak szólj...

Köszi, akkor itt egy kérdés: hogy lesz a cucc rootolva? És ahogy látom ebben sincs magyar nyelv.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #365 Dátum: 2014, 07 01, 18:16:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, akkor itt egy kérdés: hogy lesz a cucc rootolva? És ahogy látom ebben sincs magyar nyelv.
A MIUI-ban alapból rendszergazda vagy, csak engedélyezni kell. Kiindulási képernyő, security ikon, legalsó beállítás, root jog engedélyezése.
Ebben nincs magyar nyelv, csak a multilangban. Amit megtehetsz, hogy vagy a You are not allowed to view links. Register or Login vagy a You are not allowed to view links. Register or Login és az appok magyar nyelvűek lesznek.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #366 Dátum: 2014, 07 01, 18:59:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A MIUI-ban alapból rendszergazda vagy, csak engedélyezni kell. Kiindulási képernyő, security ikon, legalsó beállítás, root jog engedélyezése.
Ebben nincs magyar nyelv, csak a multilangban.

Root megvan köszi, felteszem a multilangot, ebben túl sok az englis. Amúgy nagyon tetszik, kíváncsi leszek pár nap után a működésre, akksi, stabilitás, stb...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #367 Dátum: 2014, 07 01, 19:12:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Root megvan köszi, felteszem a multilangot, ebben túl sok az englis. Amúgy nagyon tetszik, kíváncsi leszek pár nap után a működésre, akksi, stabilitás, stb...
:taps: :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login multilang.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #368 Dátum: 2014, 07 01, 19:19:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:taps: :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login multilang.

Köszi! :)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #369 Dátum: 2014, 07 04, 16:16:47 »
Nemnagyon van szívem elhúzni a wipe-ot...

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #370 Dátum: 2014, 07 04, 21:39:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nemnagyon van szívem elhúzni a wipe-ot...
Ne hisztizz...!!  :D Csináld...!!  :D
Egyébként, mi a következő jelölt?
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #371 Dátum: 2014, 07 04, 21:51:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne hisztizz...!!  :D Csináld...!!  :D
Egyébként, mi a következő jelölt?
Nyugi nem is én lennék ha nem húztam volna el, csak sajnáltam nagyon. :)

Bruce V20F-jét néztem meg. Alakul a dolog, (van koppintva fizetés) de még mindig nem az én romom. Most tolja vissza a TWRP a restore-t. :)

Egyébként frankó a rom, és meglepő módon a benne lévő stock kamera jobb képet csinált mint az xdabbebb... Asszem lesz időm ki is műtöm belőle. Hang is jó.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #372 Dátum: 2014, 07 04, 22:05:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként frankó a rom, és meglepő módon a benne lévő stock kamera jobb képet csinált mint az xdabbebb... Asszem lesz időm ki is műtöm belőle. Hang is jó.
A You are not allowed to view links. Register or Login -ban lévő kamera is jobb képet csinál, mint az Xdabbeb... ha, jól emlékszem, egy sötét lépcsőházi képen 2100 volt az ISO. Eddig még nem láttam ilyet...
Na, én biztosan nem mentem ki belőle...  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
MIUI_amíg a föld forog... :D
« Reply #373 Dátum: 2014, 07 04, 22:10:04 »
Megjött a CM11 alapú MIUI V5 aG2-re.  :taps: :ok:

Akinek nagyon megy a kétféle kínai, és/vagy az angol:
You are not allowed to view links. Register or Login

Multilang, magyar nyelvvel is: You are not allowed to view links. Register or Login
Mindkettő most jön le, de tapasztalat csak később...
Hétfőn vinném be a kijelző cserére a G2-t, lehet, addig nem bonyolítanám a saját életemet... Csak lehet...  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #374 Dátum: 2014, 07 04, 22:18:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A You are not allowed to view links. Register or Login -ban lévő kamera is jobb képet csinál, mint az Xdabbeb... ha, jól emlékszem, egy sötét lépcsőházi képen 2100 volt az ISO. Eddig még nem láttam ilyet...
Na, én biztosan nem mentem ki belőle...  :D
Hmmm... Lehet kiműtöm belőle.

Én azt mondom V20F stockra biztos nem raknám már. Mármint a kamera moddot. Jól dolgoznak az LG-nél. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login