2024, 10 18, 18:31:24

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225412 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #325 Dátum: 2014, 06 27, 11:18:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én napi romom a: CloudyFlex 2.4. Felöltöztetve.
Az alól, mellől garázdálkodok. A garázdaság tárgya, jelen esetben a: PardusHD_Sensation_Black volt.
Na, erről nem sikerült mentést csinálnom.
A G3 portokról mindegyikről, de utólag töröltem őket, amíg nem lesz (közel) 100%-os, addig minek...?
Sok, nem sok... ezek szubjektív dolgok... de, nem is értek hozzá... ugyan, hogy lenne sok...  :D
:ok:

Mondom, a G3 portok majd a v2.0 körül lesznek daily use. Addig meg csak nekünk kifejezetten jól jön, hogy aprítják egymást a júzerek xda topikokban, és G3 portok fejlesztése is lassan átcsap versenybe.  ;)  ;D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #326 Dátum: 2014, 06 27, 13:30:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy pár nap türelem, és leírjuk a Tudástárban a hang javítás pontos menetét.

Szuper! :)

Nem elérhető Haydn

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • Eurorisk.hu
  • Navigáció / Navigation: Sygic Full, Navigon
  • PDA: LG V10N
  • PDA ROM: V20t-HKG-XX
  • Skype: Mozart52
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #327 Dátum: 2014, 06 27, 19:18:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az én napi romom a: CloudyFlex 2.4. Felöltöztetve.
Az alól, mellől garázdálkodok. A garázdaság tárgya, jelen esetben a: PardusHD_Sensation_Black volt.
Na, erről nem sikerült mentést csinálnom.
A G3 portokról mindegyikről, de utólag töröltem őket, amíg nem lesz (közel) 100%-os, addig minek...?
Sok, nem sok... ezek szubjektív dolgok... de, nem is értek hozzá... ugyan, hogy lenne sok...  :D

Én is CloudyFlex 2.4 -et ART-al, saját kernelével használok, már négy napja. A hang minősége kifogásolható videó felvételnél. Egyszer volt egy fagyásom két napja, azóta semmi hiba. 20 órája használom töltés óta, Wifi, GPS bekapcsolva 15 telefon hívás fogadás, 30 perc navi, levelek olvasása stb. 70%-on áll az aksi.
Lakástakarék mindenkinek.
Biztosítások felsőfokon!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #328 Dátum: 2014, 06 27, 19:36:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is CloudyFlex 2.4 -et ART-al, saját kernelével használok, már négy napja. A hang minősége kifogásolható videó felvételnél. Egyszer volt egy fagyásom két napja, azóta semmi hiba. 20 órája használom töltés óta, Wifi, GPS bekapcsolva 15 telefon hívás fogadás, 30 perc navi, levelek olvasása stb. 70%-on áll az aksi.
Nagyon jó a CF_2.4. Van egy kínai port, ami kicsivel jobb...
Én nem ART, hanem dalvik, mert az Xposed összevész vele...
A saját kernele nagyon jó, de kernelből van egy 06.15-i kiadás. Talán, megéri frissíteni. Mert, ugye a ROM 06.01-i.
Emlékszem, van az XDA-n olyan topic, ami a videofelvétel hangját finomítja. Nézz körül ott.
Nekem egyszer sem fagyott úgy, hogy újra kellett volna indítanom, pedig van rajta cucc.
Tényleg nagyon jó, stabil ROM!  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #329 Dátum: 2014, 06 27, 20:11:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jó a CF_2.4.

Értesítési sávon van egy új ikon, érdeklődöm mi az és hogy lehet eltüntetni mert nem lelem...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #330 Dátum: 2014, 06 27, 20:40:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értesítési sávon van egy új ikon, érdeklődöm mi az és hogy lehet eltüntetni mert nem lelem...
Konkrétabban kicsit?
Esetleg egy képernyőkép?
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #331 Dátum: 2014, 06 27, 21:01:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Konkrétabban kicsit?
Esetleg egy képernyőkép?

Wifi mellett van, olyan mintha egy N betü lenne....

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #332 Dátum: 2014, 06 27, 21:05:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
 You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #333 Dátum: 2014, 06 27, 21:14:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Wifi mellett van, olyan mintha egy N betü lenne....
Az az NFC ikonja. Sáv lehúz, oldalra odagörget az ikonhoz, rábök, kicsit vár, és, ki van kapcsolva.  :taps:
A görgetősáv végén be tudod állítani, hogy mi legyen, és mi ne legyen a sávon.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #334 Dátum: 2014, 06 27, 21:22:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az az NFC ikonja. Sáv lehúz, oldalra odagörget az ikonhoz, rábök, kicsit vár, és, ki van kapcsolva.  :taps:
A görgetősáv végén be tudod állítani, hogy mi legyen, és mi ne legyen a sávon.

Köszi! Eleve be sem volt jelölve, ezért nem volt ott az ikon ahol kikapcsolhatom.

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #335 Dátum: 2014, 06 28, 08:40:03 »
Rendszerbeállítások háttere fekete. Esetleg tudja valaki melyik png az és hol található pontosan? Mert nekem a fehér szimpatikusabb....

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #336 Dátum: 2014, 06 28, 10:59:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendszerbeállítások háttere fekete.
A portolt GFlex ROMnak pont ez az egyik ismérve. Minden, ami csak lehet, fekete. Nincs benne fehér.  :taps:
Ez az egyik tulajdonsága, amiért megvadulok ettől a ROMtól...  :D
Ezek szerint mellényúltál...?!  :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
MIUI_az LG G2-re
« Reply #337 Dátum: 2014, 06 28, 11:11:20 »
Erről tudnotok kell...  :D
Tegnap garázdálkodtam "megent" egy kicsit..  :D Viszketett az ujjam vége... ahogy itt szokták volt mondani...  :D
A garázdaság tárgya: MIUI_V5_4.6.20.
You are not allowed to view links. Register or Login , vagy akinek megy a hagyományos kínai, mint én  :D, annak a
You are not allowed to view links. Register or Login .
Úgy néz ki, minden gyermekbetegségét kinőtte.
Klasszisokkal jobb, mint az európai, többnyelvű port(-ok), mint pl. a:
You are not allowed to view links. Register or Login
Sima, selymes, szép, mint amilyennek kell lennie. A végletekig testreszabható, mint egy MIUI.
Ne felejtkezzünk meg a portolt Nubia camera-ról sem. Azt hiszem, az AOSP világ egyik legjobb kamera appja.
Valószínűleg a Te gépeden is lévő, TWRP 2.7.0.0-val ment fel. Aroma installer. Nem kell az XDA-n emlegetett, módosított AOSP modem.img-sem. Még a végén felraksz valami kínai recovery-t... Én először majdnem benne maradtam... Szóval a gépen lévő modemmel megy, működik minden érzékelő.
Ebben a romban van kétféle kínai nyelv (na, ez nem a miénk), és angol. Aki érez magában egy kis kurázsit, annyit mindenképp megér, hogy megtekintsd a fejlesztők munkáját. Max, ha nem jön be, adv.wipe, és visszaállítod a régi rendszert, amiről természetesen mentést csinálsz a buli előtt...
Hajrá...!  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #338 Dátum: 2014, 06 28, 11:17:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A portolt GFlex ROMnak pont ez az egyik ismérve. Minden, ami csak lehet, fekete. Nincs benne fehér.  :taps:
Ez az egyik tulajdonsága, amiért megvadulok ettől a ROMtól...  :D
Ezek szerint mellényúltál...?!  :hmm:

Hát akkor mellé. Nekem sokkal jobban tetszik a fehér. De tuti meg lehet változtatni a framework-res.apk-ban, csak tudni kell melyik apk....

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #339 Dátum: 2014, 06 28, 11:20:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De tuti meg lehet változtatni a framework-res.apk-ban, csak tudni kell melyik apk....
Én, "csak" fogyasztó vagyok... talán itt tudnak segíteni neked...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: MIUI_az LG G2-re
« Reply #340 Dátum: 2014, 06 28, 11:40:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erről tudnotok kell...  :D
Tegnap garázdálkodtam "megent" egy kicsit..  :D Viszketett az ujjam vége... ahogy itt szokták volt mondani...  :D
A garázdaság tárgya: MIUI_V5_4.6.20.


Biztos jó, de míg nincs benne magyar nyelv addig én inkább nem kísérletezek....

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: MIUI_az LG G2-re
« Reply #341 Dátum: 2014, 06 28, 11:51:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos jó, de míg nincs benne magyar nyelv addig én inkább nem kísérletezek....
A többnyelvűek, bárki is csinálta eddig, (az én tapasztalataim szerint) nem voltak annyira aprólékosan szépek, kidolgozottak, mint az eredeti kínai port. Például, az európai, amit belinkeltem, azt is kipróbáltam, a kamera .apk fagy, nem sima, akadozik, szerintem a kernel beállításai, finomításai sem olyanok, mint az eredeti kínain.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Haydn

  • Hozzászólások: 117
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • Eurorisk.hu
  • Navigáció / Navigation: Sygic Full, Navigon
  • PDA: LG V10N
  • PDA ROM: V20t-HKG-XX
  • Skype: Mozart52
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #342 Dátum: 2014, 06 28, 11:58:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon jó a CF_2.4. Van egy kínai port, ami kicsivel jobb...
Én nem ART, hanem dalvik, mert az Xposed összevész vele...
A saját kernele nagyon jó, de kernelből van egy 06.15-i kiadás. Talán, megéri frissíteni. Mert, ugye a ROM 06.01-i.
Emlékszem, van az XDA-n olyan topic, ami a videofelvétel hangját finomítja. Nézz körül ott.
Nekem egyszer sem fagyott úgy, hogy újra kellett volna indítanom, pedig van rajta cucc.
Tényleg nagyon jó, stabil ROM!  ;)
Köszi megnézem az XDA-n, bár angolul inkább a konyhában vagyok otthon, az android nyelvén kevésbé.
Friss saját kernelét hol találom? Bár annyira stabilan működik, lehet elcseszem ha frissítek.
Köszönöm, ha segítesz!
Lakástakarék mindenkinek.
Biztosítások felsőfokon!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Pardus HD RoM™ Sensation Black
« Reply #343 Dátum: 2014, 06 28, 12:03:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi megnézem az XDA-n, bár angolul inkább a konyhában vagyok otthon, az android nyelvén kevésbé.
Friss saját kernelét hol találom? Bár annyira stabilan működik, lehet elcseszem ha frissítek.
Köszönöm, ha segítesz!
Az angol nyelvre kiváló a GoogleTranslate.  :D Nekem még a kínaira is.
Az új kernelek lelőhelye: You are not allowed to view links. Register or Login
A lehetőség adott, a döntés a Tiéd!  ;)
Én ezzel használom.
Kernel frissítés előtt, és után ajánlott egy wipe cash + wipe dalvik. Én csak előtte szoktam.
Majd megerősítik, vagy cáfolják...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #344 Dátum: 2014, 06 28, 15:12:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát akkor mellé. Nekem sokkal jobban tetszik a fehér.
Szerintem ez lesz a Tied (is, figyelsz Swy?).
 
Én is többször elkalandoztam, de pár nap után daily use mindig jött egy pofon az épp használttól.

Ez eddig a legstabilabb, legoptimálisabb (rom + benne lévő kernel), legjobb akkuidő, UI, gyorsaság, határozottság, kamera, tudás, jó füles + hangszóró hang. Összességében nem tudok hibát mondani, ezért mindig visszatérek... Semmit nem kell utólag mókolni, csak használni.

Neten nem találtam archív példányt, így saját tárhelyen.


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #345 Dátum: 2014, 06 28, 19:44:23 »
 MIUI_V5_4.6.20.

427 MB A ROM MÉRETE?! Mi az ami benne van és mi az ami nincs?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #346 Dátum: 2014, 06 28, 19:54:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
MIUI_V5_4.6.20.

427 MB A ROM MÉRETE?! Mi az ami benne van és mi az ami nincs?
Portolt. Gondolom nem G2 stock rom baseband.

Egy CM rom is párszáz mega.

Oké hogy némelyik sallang mentes, de nem ennyire. Úgyhogy én azt mondom neked erre - a lényeg.


Szerk.: sorry a fanoktól. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #347 Dátum: 2014, 06 28, 20:19:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Portolt. Gondolom nem G2 stock rom baseband.

Egy CM rom is párszáz mega.

Oké hogy némelyik sallang mentes, de nem ennyire. Úgyhogy én azt mondom neked erre - a lényeg.
Portolt. CM 10.2. Amelyik AOSP ROMokról áradoznak, az multilangban (összes nyelv!) 170Mb-220Mb-ig megy, amiből 40-50Mb a mindent, de mégis semmit nem tudó goggle billentyűzet.
Ebben 3 nyelv van. Így már más kicsit a helyzet? 440Mb, mondjuk a Mookee, vagy az alap CM 210Mb-jával szemben?
Jó pár dolgot, amit pl: az LG, vagy a Sony több! 10 (néha 100)Mb-ból old meg, a MIUI megoldja 10-ből, és nem rosszabbul. Az LG képernyőzár időjárás appja, talán 100Mb körül van. A MIUI-nál, mondjuk lecseréled csak! a képernyőzárat, ugyanezt tudja 6Mb-ból.
De, ez az én szubjektív véleményem. Viszont, ami tény, hogy tegnap majdnem maradt a G2-n...
Én tényleg ajánlanám, hogy próbáld ki. Felmegy könnyen, ahogy írtam. Hozzá lehet rakni a WSM Tool-t, You are not allowed to view links. Register or Login vagy, You are not allowed to view links. Register or Login ami a MIUI-ra írt Xposed. Tulajdonképpen, ezeket a beállításokat engedi át-meg a MIUI. Mellé, a Mi-Tools, és ez maga a menyország...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #348 Dátum: 2014, 06 28, 21:39:45 »
Akármennyi MIUI-t próbáltam a magyar nyelv egyikben sem volt tökéletes, van amit nem tudnak lefordítani, mert gondolom nem egyszerű szöveg fájlt kell átírni.
De a felület nagyon tetszett mindig is, bár teljesen stabil romot nem tudtam kipróbálni még.

Én most G3 romot szeretnék kipróbálni, de majd csak akkor ha már kiforrottabb lesz.
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #349 Dátum: 2014, 06 28, 22:21:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akármennyi MIUI-t próbáltam a magyar nyelv egyikben sem volt tökéletes
De a felület nagyon tetszett mindig is, bár teljesen stabil romot nem tudtam kipróbálni még.
A magyar fordító "vagyula" oda rakja magát rendesen. Esetleg, az új funkciók fordításával van egy kicsi csúszásban, de az sem jellemző. A MIUI-ról azt kell tudni, ahogy a kínai fejlesztők mondják, egy "élő" rendszer. Heti frissítések vannak, amelyek új funkciókat, finomításokat hoznak. Hogy, csak egyet említsek: van pl. a hívásblokkoló. A custom LG-ben is van. Spam lista. A MIUI-nál beállíthatsz mindent. Milyen számokra, szavakra, időpontokra, eseményekre szűrjön. Vagy, hogy milyen módon cselekedjen: hangpostára küldés, folyamatos foglalt, vagy, mintha a sim kártyád nem élő előfizetés lenne, azt mondja be a "narrátor". Szóval...  ;)
Az európai ROM, mint írtam, igen... hááát... a G2-n nyomában sincs az eredetinek. Sajnos...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...