2024, 10 18, 16:25:14

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225409 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #250 Dátum: 2014, 06 17, 15:11:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
érdeklődöm, ha a kezdőképernyőre kiteszek widgetet, lehet valahogy állítani a méretén? mert nem találom, így mindenhol van csak nem középen!
Hosszan nyomva tartod a widgetet, és ha át lehet egyáltalán akkor meg fog jelenni egy keret körülötte, amit lehet huzigálni. Ahol nincs keret, azt nem lehet, mert nem mindegyik widgetet, és nem minden méretben enged átformázni. Mondjuk ezt speciel én sem értem mi alapján van osztályozva, de van.

Ez a custom romok topik. Az ilyen nyugodtan az általános beszélgetéshez.  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #251 Dátum: 2014, 06 17, 17:18:03 »
Ez a G3 Rom biztos jó, de én megvárom a következő kiadást, az biztos stabilabb lesz.
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #252 Dátum: 2014, 06 17, 17:30:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez a srác dolgozott együtt a Cloudyfa-val az XDA-s romon.
Ma kiadta az 1.1-et belőle. nem gyors a srác...  :taps:
akit érdekel, itt egy link.
képernyőmentések, képek, egy egy pici video:

You are not allowed to view links. Register or Login

fogyasszátok egészséggel!  ;)


Na, hogy tetszik...?
Nekem nagyon bejön...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #253 Dátum: 2014, 06 17, 17:47:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Na, hogy tetszik...?
Nekem nagyon bejön...  ;)
Csatlakozom DeFence-hez, biztos jó, de én ezért el nem húzom a wipe-ot. Majd ha lesz 2 javítás hozzá legalább. De kicsit szemét leszek, lehet akkor sem. Egy portolt rom soha nem lesz (nem tud) olyan lenni mint amit gyáriból főznek. A gyáriból való főzés nagy előnye hogy alapból működik minden, amire lehet építkezni, elvenni belőle. A portolt, másik HW-re való, és 1000% hogy van/lesz olyan porcikája ami bugos.
Én lájkolom Cloudy munkáját, de itt most részemről kivárás.

Egyébként tetszetős.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #254 Dátum: 2014, 06 17, 18:21:27 »
Attika kerte, de masoknak is hasznara valhat a tapasztalatom. 2.2 cloudystock dori kernellel, jol futott, akadas nem volt, de ma leptem be a kameraba es azt irja h nem lehet csatlakoztatni a kamerat. Na errol ennyit, egy perc alatt visszamentem stock kernelre. Igy a biztos.

Viszont az stweaks ugye megmaradt a doribol, igy annal en toroltem az adatokat es tiltottam magat a programit. Ez igy teljesen haszontalan a stock kernelen, ugye? Vagy csinaljak vele valamit?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #255 Dátum: 2014, 06 17, 18:29:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Attika kerte, de masoknak is hasznara valhat a tapasztalatom. 2.2 cloudystock dori kernellel, jol futott, akadas nem volt, de ma leptem be a kameraba es azt irja h nem lehet csatlakoztatni a kamerat. Na errol ennyit, egy perc alatt visszamentem stock kernelre. Igy a biztos.

Viszont az stweaks ugye megmaradt a doribol, igy annal en toroltem az adatokat es tiltottam magat a programit. Ez igy teljesen haszontalan a stock kernelen, ugye? Vagy csinaljak vele valamit?
Nem kell. Elég ha tiltod. Majd unalmadba reflash-eled egyszer a romot, oszt eltűnik.
Recoba:

- wipe system, cache, dalvik
- install CloudyStock, az Aroma folyamat végén kiveszed a jelölést a reboot-tól,
- wipe cache, dalvik, reboot system.

Én így reflash-eltem, a data érintetlen maradt. Csak arra vigyázz a stock kernelt is küld utána, mert az Aroma felrakja Cloudy-ét.

Valahogy nem sikerül nekünk G2-re ez a Dori kernel. Én eddig az összeset, vmi bugért dobtam ki.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #256 Dátum: 2014, 06 17, 20:24:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell. Elég ha tiltod. Majd unalmadba reflash-eled egyszer a romot, oszt eltűnik.
Recoba:

- wipe system, cache, dalvik
- install CloudyStock, az Aroma folyamat végén kiveszed a jelölést a reboot-tól,
- wipe cache, dalvik, reboot system.

Én így reflash-eltem, a data érintetlen maradt. Csak arra vigyázz a stock kernelt is küld utána, mert az Aroma felrakja Cloudy-ét.

Valahogy nem sikerül nekünk G2-re ez a Dori kernel. Én eddig az összeset, vmi bugért dobtam ki.
fura pedig a Dorina nev mindig a gyengem volt. :-[  koszi a leorast. valamikor megejtem.

xposedot minden gond nelkul lehet hasznalni most cloudystockon? azt irja h lehet, ha a frisset hasznalom, de mar volt korabban tole eleg hibauzenetem.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #257 Dátum: 2014, 06 17, 20:44:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
fura pedig a Dorina nev mindig a gyengem volt. :-[  koszi a leorast. valamikor megejtem.

xposedot minden gond nelkul lehet hasznalni most cloudystockon? azt irja h lehet, ha a frisset hasznalom, de mar volt korabban tole eleg hibauzenetem.
Lehet hogy jó a Dori, sőt.. biztos, rengetegen használják, nem egy kütyün. Én nem akarok hókuszpókolni, felteszem működjön, pá. Ez nem az, meg tele van (nekem) nyűggel. Másnak lehet frankó.

Xposed mehet ha jól olvastam, de ezt használd:

You are not allowed to view links. Register or Login

Meg arra vigyázz hogy asszem nem ART kompatibilis. Bootlop lehet, amiből csak a factory reset veszi ki, mivel az állítja vissza Dalvikra.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #258 Dátum: 2014, 06 17, 20:50:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csatlakozom DeFence-hez, biztos jó, de én ezért el nem húzom a wipe-ot. Majd ha lesz 2 javítás hozzá legalább. De kicsit szemét leszek, ízlések és pofonok...  ;) lehet akkor sem. Egy portolt rom soha nem lesz (nem tud) nana...  :D olyan lenni mint amit gyáriból főznek. ez is gyári  :) A gyáriból való főzés nagy előnye hogy alapból működik minden, amire lehet építkezni, elvenni belőle. A portolt, másik HW-re való, és 1000% hogy van/lesz olyan porcikája ami bugos. a CludyFlexnek a 2. generációját használom. komfortérzet, mint a stockG2, az össze gyári appal, csak a megjelenés közelebb áll hozzám.
Én lájkolom Cloudy munkáját, de itt most részemről kivárás.
Az, hogy bugos, amiatt főjön a fejlesztők feje. én pedig borzalmas késztetést érzek, hogy kipróbáljam...  ;)

Egyébként tetszetős.  :ok:
Tényleg nagyon szép ez a rom...

Stock, kontra nem stock = De, amit pl. a MIUI belerakott a pl: stock ICs-be (4.0.4), az XperiaS-en nyúztam, kb. 2éve, és, ma is azt raktam rá  :) azok a funkciók mostanában jelennek meg sok híres neves gyártó stock romjában. Ez alól az LG sem kivétel.

És, még egy gondolat. Pl. egy Gflex, vagy egy G3 romból való főzés... mintha a hozzávalók kicsit jobb minőségűek lennének, mivel jobb (más, újabb) telefon... Gondolom én... Vajon mit keres Cloudy-nak a stockjában a Gpro-ból átírt előlapi gombok variálása...?  Vagy a GPro kamera? ;)
De ez az én szubjektív véleményem. És, ez ezért egy fórum, pl: hogy elmondhassam...  :) Nagyjából 30 perc alatt felöltöztetek egy csupasz romot, az LG mentésből, Playről, Drivból, Xposeddel, Viper4-el, TricksterModdal, e-mailekkel, smsekkel, stb.vel...
Úgyhogy, nincs más hátra, mint előre...  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #259 Dátum: 2014, 06 17, 21:04:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tényleg nagyon szép ez a rom...

Stock, kontra nem stock = De, amit pl. a MIUI belerakott a pl: stock ICs-be (4.0.4), az XperiaS-en nyúztam, kb. 2éve, és, ma is azt raktam rá  :) azok a funkciók mostanában jelennek meg sok híres neves gyártó stock romjában. Ez alól az LG sem kivétel.

És, még egy gondolat. Pl. egy Gflex, vagy egy G3 romból való főzés... mintha a hozzávalók kicsit jobb minőségűek lennének, mivel jobb (más, újabb) telefon... Gondolom én... Vajon mit keres Cloudy-nak a stockjában a Gpro-ból átírt előlapi gombok variálása...?  Vagy a GPro kamera? ;)
De ez az én szubjektív véleményem. És, ez ezért egy fórum, pl: hogy elmondhassam...  :) Nagyjából 30 perc alatt felöltöztetek egy csupasz romot, az LG mentésből, Playről, Drivból, Xposeddel, Viper4-el, TricksterModdal, e-mailekkel, smsekkel, stb.vel...
Úgyhogy, nincs más hátra, mint előre...  :D
Igaz, persze, megértelek. De hidd el nem ehhez a HW-hez készült szoftverek, nem biztos hogy jól működnek. G3 rom verzió: 1.0 .. én nem akarok teszter lenni, hanem ami van a kütyün használni akarom.
Ha már fent van:
- időjárás widget, orvosság?
- LG Backup valóban nem jó hozzá?
- kernel verzió?
- akkuidő hogy alakul?

 :ima: :)

Jól kérdezted... Mit keres Clody stockjában? - stock alapba rakott 1 apk-ot. Nem az alapot cserélte.. ;)
A kamera meg xdabbeb kamera, szintén egy telepített apk, csak nem a /data/app-ban van, hanem a system/app-ban a régi helyén. De ez egy apk aminek a HW alapja ha jól tudom ugyanaz..
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #260 Dátum: 2014, 06 17, 21:10:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet hogy jó a Dori, sőt.. biztos, rengetegen használják, nem egy kütyün. Én nem akarok hókuszpókolni, felteszem működjön, pá. Ez nem az, meg tele van (nekem) nyűggel. Másnak lehet frankó.

Xposed mehet ha jól olvastam, de ezt használd:

You are not allowed to view links. Register or Login

Meg arra vigyázz hogy asszem nem ART kompatibilis. Bootlop lehet, amiből csak a factory reset veszi ki, mivel az állítja vissza Dalvikra.
az jo h mondtad h nem ART-os. akkor sajna kilove. de azert megnezem h tervezik-e az atulteteset ART-ra.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #261 Dátum: 2014, 06 17, 21:24:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igaz, persze, megértelek. De hidd el nem ehhez a HW-hez készült szoftverek, nem biztos hogy jól működnek. G3 rom verzió: 1.0 .. én nem akarok teszter lenni, hanem ami van a kütyün használni akarom.
Ha már fent van:
- időjárás widget, orvosság?
- LG Backup valóban nem jó hozzá?
- kernel verzió?
- akkuidő hogy alakul?

 :ima: :)

Jól kérdezted... Mit keres Clody stockjában? - stock alapba rakott 1 apk-ot. Nem az alapot cserélte.. ;)
A kamera meg xdabbeb kamera, szintén egy telepített apk, csak nem a /data/app-ban van, hanem a system/app-ban a régi helyén. De ez egy apk aminek a HW alapja ha jól tudom ugyanaz..

Biztosan igazad van! De, azért a mai akár alfa romok, nem olyanok, mint az évekkel ezelőttiek. Főleg, amiket stockból főznek.
Időjárás widget javítva.
A kínai srácnak (nekem ez volt, ill. most kúszik fel) már 1.1, és azt írja a fórumon, hogy bugmentes. Majd meglátjuk...
A kernel a Cluodyfa kernele, nem is jó hozzá más egyelőre.
Akkuidő? Egy zsír stock bír 2 napot? Nem. (1,5 óra telefon, wifi és/vagy 3G éjjel nappal, email 15 percenként nappal, viber, néha skype, 3-4 óra zene, és több mint 3 óra képernyő, de nap végén már csak 5%) -> CloudyFlex 1.4+Savoca.

És, egy kép többet elmond ezer szónál...  :D

(látszik a sárgás folt)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #262 Dátum: 2014, 06 17, 21:34:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztosan igazad van! De, azért a mai akár alfa romok, nem olyanok, mint az évekkel ezelőttiek. Főleg, amiket stockból főznek.
Időjárás widget javítva.
A kínai srácnak (nekem ez volt, ill. most kúszik fel) már 1.1, és azt írja a fórumon, hogy bugmentes. Majd meglátjuk...
A kernel a Cluodyfa kernele, nem is jó hozzá más egyelőre.
Akkuidő? Egy zsír stock bír 2 napot? Nem. (1,5 óra telefon, wifi és/vagy 3G éjjel nappal, email 15 percenként nappal, viber, néha skype, 3-4 óra zene, és több mint 3 óra képernyő, de nap végén már csak 5%) -> CloudyFlex 1.4+Savoca.

És, egy kép többet elmond ezer szónál...  :D

(látszik a sárgás folt)
Zsír stock? Bőven bírja a két napot... ;)  Persze mindenkinek más a felhasználása.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #263 Dátum: 2014, 06 17, 23:00:36 »
Az biztos hogy én ezzel a CloudyStock 2.2-vel teljesen elégedett vagyok.
A telefon is nagyon jó, eddig nem volt még ilyen jó telefonom, pedig próbáltam párat.
Ahogy nézegettem nem nagyon érdemes G2-t leváltani G3-ra mert annyival nem jobb az sem, de egy ilyen portolt romot kifogok próbálni mindenféleképp, remélhetőleg 1-2 héten belül jön valami stabilabb és biztosabb update.
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #264 Dátum: 2014, 06 18, 05:07:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Zsír stock? Bőven bírja a két napot... ;)  Persze mindenkinek más a felhasználása.

Nekem nem bírta. Pedig, kernelt is cseréltem. Vagy, csak elfogult vagyok, és ahogy szokták mondani, az idő megszépíti az emlékeket...  :D
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #265 Dátum: 2014, 06 18, 05:16:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nem bírta. Pedig, kernelt is cseréltem. Vagy, csak elfogult vagyok, és ahogy szokták mondani, az idő megszépíti az emlékeket...  :D
Pedig csak hidd el.. Swy tudja. Van nekünk pl. egy Tiborunk is, aki olyan akkuidőt produkál hogy besza-behu. De itt is vissza olvashatsz, drmotto a CloudyStock 2.0 -val közel 7 óra screent kisajtol a G2-ből. Mindkettőjük nagy előnye, hogy nem romolnak, hanem használják.. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: G3_T-rom, kínából; G3 v1.1 port G2
« Reply #266 Dátum: 2014, 06 18, 05:51:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
drmotto a CloudyStock 2.0 -val közel 7 óra screent kisajtol a G2-ből. Mindkettőjük nagy előnye, hogy nem romolnak, hanem használják.. :)

Nagyon szép eredmény.  :taps: Ott a pont. Én elhiszem. De, számomra ezek a számok voltak a legjobbak.
És, mivel van ami jobban bejön, mint a ctock, ergo én valószínűleg nem fogom belakni egyik stockot sem.
De, aki stockra pályázik, a Pardus HD RoM™ -tól fürgébbet még nem látott a szemem.  :D You are not allowed to view links. Register or Login Betyárosan össze van rakva az a rom.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #267 Dátum: 2014, 06 19, 14:23:26 »
Olvasom a fórumot szorgalmasan, de inkább megkérdezem:
Gyári romra feltettem a  TWRP Recovery-t, így meglett a root is. Most megnéznék egy custom romot, recből felteszem, ezután is kell a hard reset?! Mert ha jól olvasom az mindent töröl, többek közt az EFS mentést is. Mert ha elszállna az imei akkor gondolom pc-ről vissza teszem a mentést??

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #268 Dátum: 2014, 06 19, 14:26:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olvasom a fórumot szorgalmasan, de inkább megkérdezem:
Gyári romra feltettem a  TWRP Recovery-t, így meglett a root is. Most megnéznék egy custom romot, recből felteszem, ezután is kell a hard reset?! Mert ha jól olvasom az mindent töröl, többek közt az EFS mentést is. Mert ha elszállna az imei akkor gondolom pc-ről vissza teszem a mentést??
TWRP-t hogyan tetted fel, amitől root is lett? Az ioroot25- től még nincs TWRP. Az csak a bootloader downgrade- el lehet 4.4.2 alatt.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #269 Dátum: 2014, 06 19, 14:40:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TWRP-t hogyan tetted fel, amitől root is lett? Az ioroot25- től még nincs TWRP. Az csak a bootloader downgrade- el lehet 4.4.2 alatt.

Hülyeséget írtam, bocsánat..... előbb rootoltam, utána D802_AutoRec.apk, így lett TWRP.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #270 Dátum: 2014, 06 19, 15:24:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hülyeséget írtam, bocsánat..... előbb rootoltam, utána D802_AutoRec.apk, így lett TWRP.
No, így már mindjárt más.

Custom után, de főleg gyáriból főzöttek után ajánlott a HardReset, ami igen, törli a belső SD-t is. Arról mentened kell előbb mindent, többek közt az EFS mentést mint fájlt is. Belső SD gyökéren lesz egy sphinxvn mappád amit másolj ki (több helyre). Ha netalántán vmi gebasz lenne az EFS körül, ezt a mappát vissza másolod, telepíted ugyanezt az apk-ot, és fel fogja ismerni Restore-nál, nem kell PC-ről tenned semmit.

Ha az első customod, Neked is mondom, fontos, hogy csak azt jelöld be ami írva van. Többen kerültek már bajba, hogy telepítés előtt véletlenül a wipe ablakban kipipálták az Internal Storage -ot is, ami a belső tárhely - így nem volt mit flashelni, és system, azaz működő rom sem volt a telefonon.

Telepítés után a Beállítások / Általános / Biztonsági mentés és visszaállítás / Gyári adatok törlése - teljesen egyenértékű a HardReset-el. Ráérsz vele az első boot után.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #271 Dátum: 2014, 06 20, 07:12:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No, így már mindjárt más.

Custom után, de főleg gyáriból főzöttek után ajánlott a HardReset, ami igen, törli a belső SD-t is. Arról mentened kell előbb mindent, többek közt az EFS mentést mint fájlt is. Belső SD gyökéren lesz egy sphinxvn mappád amit másolj ki (több helyre). Ha netalántán vmi gebasz lenne az EFS körül, ezt a mappát vissza másolod, telepíted ugyanezt az apk-ot, és fel fogja ismerni Restore-nál, nem kell PC-ről tenned semmit.

Ha az első customod, Neked is mondom, fontos, hogy csak azt jelöld be ami írva van. Többen kerültek már bajba, hogy telepítés előtt véletlenül a wipe ablakban kipipálták az Internal Storage -ot is, ami a belső tárhely - így nem volt mit flashelni, és system, azaz működő rom sem volt a telefonon.

Telepítés után a Beállítások / Általános / Biztonsági mentés és visszaállítás / Gyári adatok törlése - teljesen egyenértékű a HardReset-el. Ráérsz vele az első boot után.
Minden világos, köszi!

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #272 Dátum: 2014, 06 21, 17:15:14 »
Clodystock 2.2 es az lg stock kernele van fent. Eddig nem tunt fel, de most latom, hogy billentyuzar utan a vilagitast macra teszi mindig. De a csuszka latolag ugyanott marad, csak a retinam eg ki ha kioldom. Csak lezaras utan mikir feloldom talalkozom ezzel.

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #273 Dátum: 2014, 06 21, 19:11:50 »
cloudy g3 port

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #274 Dátum: 2014, 06 22, 00:23:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Clodystock 2.2 es az lg stock kernele van fent. Eddig nem tunt fel, de most latom, hogy billentyuzar utan a vilagitast macra teszi mindig. De a csuszka latolag ugyanott marad, csak a retinam eg ki ha kioldom. Csak lezaras utan mikir feloldom talalkozom ezzel.

Nekem nem csinál ilyet, mindig olyan fényerővel kapcsol be ami utólag volt használva. Szóval ha kint a napról bejövök a sötét szobába akkor nekem is kiégeti a retinám, de sietősen csökken a fényerő.
Cloudystock 2.2 és alap lg kernel.
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#