2024, 10 22, 01:31:44

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225597 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1775 Dátum: 2015, 01 16, 15:49:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Lehet hogy egy kicsit off, de van itt valaki aki fejleszt G2-re ROM-ot, és segítőkész?  :)
Szia!

Már miért lenne off? Végre valaki. :)

Te fejlesztesz, és ebben kérsz segítséget? Vagy mire gondoltál konkrétan?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kosmoo

  • Hozzászólások: 696
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawei P9 EVA-L09
  • PDA ROM: egyenlöre telekomos c150b141 :grrr
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1776 Dátum: 2015, 01 16, 15:58:49 »
Jonapot.

Sikerult a root, a recovery, es a custom rom is, koszonet mindenkinek aki segitett!
Lehet en voltam bena de nem ment elsore semmi sem ugy ahogy kellett volna.
4.2.2 kdzvel kezdtem aztan Balla segitsegevel tudtam rootolni, mert 4 fajta rootbol egyik sem csinalta azt amit kellett volna.
Utana recovery nem volt, de sikerult az is (azt a faqbol levo linkrol szedtem autorec801est)
A rom flasheles mar szerencsere hiba nelkul sikerult :)
Apro negativum (ami nem is annyira apro) hogy a kijelzo kb kozepen nem mindig erzekel, ezt egy rajzolo programnal lehet is latni majd teszek fel kepet rola, telorol most nem akar felmenni.
Szoval megegyszer koszi mindenkinek a segitseget, Attika79 neked is, orulok hogy ennyire korrekt es segitokesz emberek alkotjak ezt a forumot is.
Igaz nincs lgm de maradok mert lehet a kovetkezo telefonom g4 lesz :)

Oneplus One-omról küldve


Nem elérhető TheProdigee

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: OptimusG3 KK
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1777 Dátum: 2015, 01 16, 16:00:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Már miért lenne off? Végre valaki. :)

Te fejlesztesz, és ebben kérsz segítséget? Vagy mire gondoltál konkrétan?

Igen erre gondoltam. :) Hát próbálkozom ezzel azzal, forrásból sikerült kisajtolni CM-et, de mélyebben is belevágnék, de nincs tapasztalatom még ilyen téren. XDA-n keresgettem de nem jutottam sokra. :(

Egy problémám is lenne, próbálkozom vissza flashelni a stock ROMot a masinára Flash Toolal,driverek rendben,mindent az itt és XDA-n leírtak szerint csinálok, de 2%nál megáll és a csatolt hibát dobja fel. Rendszergazdaként indítom,Windows 8.1 64biten vagyok,Win 7 kompatibilitással is próbáltam, ugyanez. Másik gépen is ugyanezt csinálta,szóval gondolom a telóban van valami turpisság.  :D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1778 Dátum: 2015, 01 16, 16:04:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jonapot.

Sikerult a root, a recovery, es a custom rom is, koszonet mindenkinek aki segitett!
Lehet en voltam bena de nem ment elsore semmi sem ugy ahogy kellett volna.
4.2.2 kdzvel kezdtem aztan Balla segitsegevel tudtam rootolni, mert 4 fajta rootbol egyik sem csinalta azt amit kellett volna.
Utana recovery nem volt, de sikerult az is (azt a faqbol levo linkrol szedtem autorec801est)
A rom flasheles mar szerencsere hiba nelkul sikerult :)
Apro negativum (ami nem is annyira apro) hogy a kijelzo kb kozepen nem mindig erzekel, ezt egy rajzolo programnal lehet is latni majd teszek fel kepet rola, telorol most nem akar felmenni.
Szoval megegyszer koszi mindenkinek a segitseget, Attika79 neked is, orulok hogy ennyire korrekt es segitokesz emberek alkotjak ezt a forumot is.
Igaz nincs lgm de maradok mert lehet a kovetkezo telefonom g4 lesz :)

Oneplus One-omról küldve
Na, gratula!   :ok:

Ha a közepén nincs, akkor az tényleg lehet hardveres gixer lesz. Gondolom felment a legfrissebb amit linkeltem. A procit nézzétek, mert mint mondtam ez nagyon nem kíméli, és gondolom nem akartok tojást sütni a hátulján. Vagy keressetek egy kernel tweak appot, másik kernelt, vagy szóljatok van tárolva régebbi verzióm belőle, ahol még rendben volt minden. :)

(Igen, talán a  G2 userek a legesélyesebbek G4-re... :) )
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1779 Dátum: 2015, 01 16, 16:23:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen erre gondoltam. :) Hát próbálkozom ezzel azzal, forrásból sikerült kisajtolni CM-et, de mélyebben is belevágnék, de nincs tapasztalatom még ilyen téren. XDA-n keresgettem de nem jutottam sokra. :(

Egy problémám is lenne, próbálkozom vissza flashelni a stock ROMot a masinára Flash Toolal,driverek rendben,mindent az itt és XDA-n leírtak szerint csinálok, de 2%nál megáll és a csatolt hibát dobja fel. Rendszergazdaként indítom,Windows 8.1 64biten vagyok,Win 7 kompatibilitással is próbáltam, ugyanez. Másik gépen is ugyanezt csinálta,szóval gondolom a telóban van valami turpisság.  :D
Ha nincs tapasztalatod, akkor keress egy olyan zip-et ami a Tiedre való, és azt faragd át. Szerintem ezzel kezdj. Nézz utána az updater-script szerkesztésnek, és elemek hozzáadása/eltávolításának. Ez elsőre a legegyszerűbb, oszt idővel alakul.

Van több lehetőség is, pl dsixda kitchen-je, vagy championswimmer kernel kichen-je, linux, win, és mac-re is. Az hogy a G2 melyikkel kompatibilis, melyik tudja, rég nem néztem, samsungon használtam, ott jó volt.. (de jó hogy mondod, meg is kukkolom)
Nem tudom minek álltál neki, vagy a géped hogy áll, elsőnek szerintem a default cuccokat szedd össze, Java, Android SDK. Utána kezdj neki.

De van jól kiherélt stock rom is. Én ezzel kezdenék, persze hacsak magadnak akarsz. Felraksz egy legyalult stock romot, és pl Nikhil zip creatorjával csinálsz magadnak belevalókat.

Kernellel tessék vigyázni, és szem előtt tartani, hogy a G2-n downgrade-elt bootloaderrel dolgozol.


A problémára: FAQ-ban van 2014 FlashTool, próbáld azzal. Nomeg CSE flash-el. Ha nem megy, próbáld meg JB rommal.

Szerk.: Ha most állsz neki, biztos nem CM-el kezdenék. Nem véletlen írtam a stock alapot. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TheProdigee

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: OptimusG3 KK
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1780 Dátum: 2015, 01 16, 16:35:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nincs tapasztalatod, akkor keress egy olyan zip-et ami a Tiedre való, és azt faragd át. Szerintem ezzel kezdj. Nézz utána az updater-script szerkesztésnek, és elemek hozzáadása/eltávolításának. Ez elsőre a legegyszerűbb, oszt idővel alakul.

Van több lehetőség is, pl dsixda kitchen-je, vagy championswimmer kernel kichen-je, linux, win, és mac-re is. Az hogy a G2 melyikkel kompatibilis, melyik tudja, rég nem néztem, samsungon használtam, ott jó volt.. (de jó hogy mondod, meg is kukkolom)
Nem tudom minek álltál neki, vagy a géped hogy áll, elsőnek szerintem a default cuccokat szedd össze, Java, Android SDK. Utána kezdj neki.

De van jól kiherélt stock rom is. Én ezzel kezdenék, persze hacsak magadnak akarsz. Felraksz egy legyalult stock romot, és pl Nikhil zip creatorjával csinálsz magadnak belevalókat.

Kernellel tessék vigyázni, és szem előtt tartani, hogy a G2-n downgrade-elt bootloaderrel dolgozol.


A problémára: FAQ-ban van 2014 FlashTool, próbáld azzal. Nomeg CSE flash-el. Ha nem megy, próbáld meg JB rommal.

Szerk.: Ha most állsz neki, biztos nem CM-el kezdenék. Nem véletlen írtam a stock alapot. ;)
Köszi a választ! Neki is állok :) Ezeket a kitchen-eket néztem én is, de nem gáz hogy 2-3évesek már? Kompatibilitási gondok lehetnek?  CSE-flash-t nyomtam mindig, de nem akarja. JB Rommal megpróbálom, köszönöm! :)

CM-et csak próbaképpen építettem forrásból :D
Még egy kérdés, lehetséges hogy pl. ezt az intelligens képernyőt (figyeli a szemed hogy nézed e a kijelzőt és bekapcsolva tartja ha igen) ezeket ki lehet varázsolni a stock ROM-ból? Miből állnak ezek a "feature"-ek? Gondolom nem egy sima .apk  :D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1781 Dátum: 2015, 01 16, 16:53:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a választ! Neki is állok :) Ezeket a kitchen-eket néztem én is, de nem gáz hogy 2-3évesek már? Kompatibilitási gondok lehetnek?  CSE-flash-t nyomtam mindig, de nem akarja. JB Rommal megpróbálom, köszönöm! :)
Az nem baj. De pl cygwin-t el is felejtheted. Ne küzd vele. Sajna a D802 még nincs a supportban, és én is próbáltam új készülékként hozzáadni a patrició kiosztást, de nem ment. Valamiért az istenért nem akarta. Ha az nem jó, egyrészt szerintem meg se csinálja zip-et, ha mégis, tuti brick.

Mondom szerintem kezdj pl ezzel:

Romnak bármelyik jó, ugyanis cygwinnel se csinálnál mást mint: init.d support, Busybox runaparts, Zipaligned, Rooted, Odexed. Ez meg itt már megvan, magyarul a nehezét már megcsinálták helyetted.
Pl ez a kettő:

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha fent van, bármilyen kernelt utána tudsz küldeni. A G2 KK custom rom & kernel együtt főzése nem kezdésre való.
Utána meg Nikhil frankó cuccával csinálsz olyan zip csomagot amit akarsz. (kernelt is, de mondom ezzel vigyáz, inkább használj előbb kész kernel zip-et ) Itt a D802 is supported! 

You are not allowed to view links. Register or Login


Remélem nem tégláztad? Mert akkor go linux, és meg is látod milyen a patriciós táblád. :D Viccet félretéve, nem driver hiba lesz?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TheProdigee

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: OptimusG3 KK
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1782 Dátum: 2015, 01 16, 17:02:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az nem baj. De pl cygwin-t el is felejtheted. Ne küzd vele. Sajna a D802 még nincs a supportban, és én is próbáltam új készülékként hozzáadni a patrició kiosztást, de nem ment. Valamiért az istenért nem akarta. Ha az nem jó, egyrészt szerintem meg se csinálja zip-et, ha mégis, tuti brick.

Mondom szerintem kezdj pl ezzel:

Romnak bármelyik jó, ugyanis cygwinnel se csinálnál mást mint: init.d support, Busybox runaparts, Zipaligned, Rooted, Odexed. Ez meg itt már megvan, magyarul a nehezét már megcsinálták helyetted.
Pl ez a kettő:

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha fent van, bármilyen kernelt utána tudsz küldeni. A G2 KK custom rom & kernel együtt főzése nem kezdésre való.
Utána meg Nikhil frankó cuccával csinálsz olyan zip csomagot amit akarsz. (kernelt is, de mondom ezzel vigyáz, inkább használj előbb kész kernel zip-et ) Itt a D802 is supported!

You are not allowed to view links. Register or Login


Remélem nem tégláztad? Mert akkor go linux, és meg is látod milyen a patriciós táblád. :D Viccet félretéve, nem driver hiba lesz?

Dehogy tégláztam, isten mentsen.  :D Itt van előttem működik ahogy kell, most már stock ROM-al, de ez egy recoveryből flashelt ROM, nem Flash Toolal. Nem hinném hogy driver hiba, két különböző gépen is driver hiba lenne?  :shock:
Kernel flashelés már megvolt, dorimanx ment rajta 2 hónapig OptimusG3 ROM-mal, hibátlan volt. :)

Köszi a linkeket,nézegetem,próbálkozom! :)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1783 Dátum: 2015, 01 16, 17:09:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dehogy tégláztam, isten mentsen.  :D Itt van előttem működik ahogy kell, most már stock ROM-al, de ez egy recoveryből flashelt ROM, nem Flash Toolal. Nem hinném hogy driver hiba, két különböző gépen is driver hiba lenne?  :shock:
Kernel flashelés már megvolt, dorimanx ment rajta 2 hónapig OptimusG3 ROM-mal, hibátlan volt. :)

Köszi a linkeket,nézegetem,próbálkozom! :)
Akkor flash-elj neki egy csak arra való romot. D802-est (ja tényleg, D802?) , amiben 100% van custom recovery is, és úgy próbáld meg a flashtoolt. Ezek a flash-elhető stock-ok úgy látszik nem éppen szuperek... Valahol xda-n is írta valaki hogy pl nem volt utána download módja.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TheProdigee

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: OptimusG3 KK
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1784 Dátum: 2015, 01 16, 17:13:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor flash-elj neki egy csak arra való romot. D802-est (ja tényleg, D802?) , amiben 100% van custom recovery is, és úgy próbáld meg a flashtoolt. Ezek a flash-elhető stock-ok úgy látszik nem éppen szuperek... Valahol xda-n is írta valaki hogy pl nem volt utána download módja.
Igen, D802 16GB. Még az OptimusG3-al próbáltam meg a flashtoolt kapásból, utána Blisspoppal, CM11 és CM12-vel is próbáltam,de ugyanez. Pont ezért tettem fel ezt a flashelhetőt,hogy hátha ez segítene, de nem :D >:(

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1785 Dátum: 2015, 01 16, 17:15:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, D802 16GB. Még az OptimusG3-al próbáltam meg a flashtoolt kapásból, utána Blisspoppal, CM11 és CM12-vel is próbáltam,de ugyanez. Pont ezért tettem fel ezt a flashelhetőt,hogy hátha ez segítene. >:(
Akkor kezd elölről. Minden LG-s cumó a gépen : del, uninstall, (mappa, rejtett mappa) , majd a linkelt driver install.

És úgy állj neki a 2014 Flashtoolnak. Ha van download mód, le kell futnia.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viper71

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo Nextgen
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Blissrom v6.0 Marshmallow 6.0.1
LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1786 Dátum: 2015, 01 16, 19:03:17 »
Hali! Felraktam a mijuáj v5-öt! De... Nem látja a sim kártyát. Nincs hálózat. Melyik gapps kell hozzá?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1787 Dátum: 2015, 01 16, 19:41:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali! Felraktam a mijuáj v5-öt! De... Nem látja a sim kártyát. Nincs hálózat. Melyik gapps kell hozzá?
Hali!
Philz recovery kell hozzá, és fogja látni a SIM kártyát...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető viper71

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo Nextgen
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Blissrom v6.0 Marshmallow 6.0.1
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1788 Dátum: 2015, 01 16, 19:48:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Philz recovery kell hozzá, és fogja látni a SIM kártyát...
No és melyik verziója? A 6.48.4 jó? D802-höz való.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1789 Dátum: 2015, 01 16, 19:52:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No és melyik verziója? A 6.48.4 jó? D802-höz való.
Jó.  :shock:
Csak mondom... mert mostanában az olvasás nem nagyon megy az Usereknek:
Volt nem egy versenyző, akinek egy ilyen TWRP-s MIUI-zás után elszállt az IMEI száma, tehát nem játék!
Szerintem ez az egyik fontos dolog, hogy ennek utánanézünk egy ROM felrakás előtt!
Megjegyzem a MIUI-s témában, az első oldalon is le van írva... és, bárhol MIUI-s témába botlasz, Kínától, az XDA-ig, Vietnamtól, Oroszországig mindenhol le van írva! MIUI=Philz, vagy CWM!!
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető viper71

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo Nextgen
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Blissrom v6.0 Marshmallow 6.0.1
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1790 Dátum: 2015, 01 16, 21:11:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó.  :shock:
Csak mondom... mert mostanában az olvasás nem nagyon megy az Usereknek:
Volt nem egy versenyző, akinek egy ilyen TWRP-s MIUI-zás után elszállt az IMEI száma, tehát nem játék!
Szerintem ez az egyik fontos dolog, hogy ennek utánanézünk egy ROM felrakás előtt!
Megjegyzem a MIUI-s témában, az első oldalon is le van írva... és, bárhol MIUI-s témába botlasz, Kínától, az XDA-ig, Vietnamtól, Oroszországig mindenhol le van írva! MIUI=Philz, vagy CWM!!

No igen. Csakhogy olvastam én itt olyat is, (ugye, hogy megy) hogy jó a twrp legfrissebbje is! 2.8.4.0

Más:
Custom kernelt ugyanúgy flashelek mint romot? Mire kell figyelni? Ez lesz az első.
A hangzáson is javitanék a druszám (Viper) ;) cuccával.

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1791 Dátum: 2015, 01 17, 09:16:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No igen. Csakhogy olvastam én itt olyat is, (ugye, hogy megy) hogy jó a twrp legfrissebbje is! 2.8.4.0

Más:
Custom kernelt ugyanúgy flashelek mint romot? Mire kell figyelni? Ez lesz az első.
A hangzáson is javitanék a druszám (Viper) ;) cuccával.
szia
igen olvashattál ilyen, én voltam aki sokáig TWRP-vel flasheltem MIUI-t probléma nélkül.
azonban mostanában én is próbálgattam más ROMokat Darko, Bliss, stb. és simán ment minden viszont amikor vissza akartam tenni MIUI-t TWRP-vel ugyanebbe futottam, hogy nincs IMEI szám, ekkor váltottam Philz-re újra flasheltem MIUI-t és jó minden.

Más: custom kernelt ugyan úgy kell flashelni, azonban flash előtt és után én cash és dalvik cash wipe-ot mindig nyomok, eddig gond nem volt.
viper pedig csodásan le van írva FAQ-ban perna jóvoltából

Tapatalk 2-vel küldve az én LG-D802-ről

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1792 Dátum: 2015, 01 18, 14:06:18 »
A bliss romban nagyon tetszett az alkalmazas manager. Mutatta kulon, hogy az obb file mennyit foglal stb. Ez, vagy ehhez hasonlo programot tudtok mutatni? Az volna a jo, ha feljonne torleskor automatice, h a marafekokais kitorolhessem. De ez a cm fele cucc is tetszetos volt. Ti hasznaltok valamit?
Ja es megvalami, eszneletlen jo volt a ledes beallito. Utalom a viber feher villogasat, tul ritkan villan. De a blissnel tetszett sot meg ugy is lehetett allitani a szint, h be volt kapcsolva a kepernyo. Ez persze gondolom rom vagy kernel fuggo, tehat ezt nem fogom tudni beallitani, de a szineket azert modositanam. A LightManagert hasznalom, de kutya lukat nem er :-D a viber pl felulirja, a sajat ledfenyet adja.

Nem elérhető Knife

  • Hozzászólások: 147
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther v220
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: CM13
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1793 Dátum: 2015, 01 18, 16:04:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A bliss romban nagyon tetszett az alkalmazas manager. Mutatta kulon, hogy az obb file mennyit foglal stb. Ez, vagy ehhez hasonlo programot tudtok mutatni? Az volna a jo, ha feljonne torleskor automatice, h a marafekokais kitorolhessem. De ez a cm fele cucc is tetszetos volt. Ti hasznaltok valamit?
Ja es megvalami, eszneletlen jo volt a ledes beallito. Utalom a viber feher villogasat, tul ritkan villan. De a blissnel tetszett sot meg ugy is lehetett allitani a szint, h be volt kapcsolva a kepernyo. Ez persze gondolom rom vagy kernel fuggo, tehat ezt nem fogom tudni beallitani, de a szineket azert modositanam. A LightManagert hasznalom, de kutya lukat nem er :-D a viber pl felulirja, a sajat ledfenyet adja.

ES File Explorer pl felajánlja a törlést, ha hagy hátra uninstall után valamit egy program. (Ehhez nem kell az ES ből törölni természetesen)

Nem elérhető TheProdigee

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: OptimusG3 KK
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1794 Dátum: 2015, 01 18, 19:17:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor kezd elölről. Minden LG-s cumó a gépen : del, uninstall, (mappa, rejtett mappa) , majd a linkelt driver install.

És úgy állj neki a 2014 Flashtoolnak. Ha van download mód, le kell futnia.

Időhiányában csak most tudtam nekimenni, a JB felment. Igaz, 89%-nál kidobta megint azt az errort, amit csatoltam pár hozzászólással feljebb, de a ROM rajta van és működik. Most jön a KK.  :D Köszönöm!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1795 Dátum: 2015, 01 18, 19:27:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Időhiányában csak most tudtam nekimenni, a JB felment. Igaz, 89%-nál kidobta megint azt az errort, amit csatoltam pár hozzászólással feljebb, de a ROM rajta van és működik. Most jön a KK.  :D Köszönöm!
:ok:

Ugyanezzel a metódussal add neki a KK - t.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1796 Dátum: 2015, 01 18, 19:31:36 »
Én szeretem a stock alapú romokat, és erre már korábban felfigyeltem, mert jónak tűnik. Lesz időm megy is fel.

[ROM] Worshiprom 8.2 [20H] Debloat|Stable|Fast|Multiwindow

Based on latest 20H
Init.d support
Zipalign
Odexed
Rooted
Debloated
Possibility to choose several applications in aroma
Custom host file
Custom Kernel ( thks to @Cloudyfa )
Recovery support pour KitKat
SplitWindow ( thks to @xdabbeb )
Fix FMRadio
Fix Licence LGUpdateCenter
D802 support
D805 support
D806 support


Mai update. Képek, letöltés :

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TheProdigee

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: OptimusG3 KK
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1797 Dátum: 2015, 01 18, 20:21:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:

Ugyanezzel a metódussal add neki a KK - t.

Felment az is. Érthetetlen számomra hogy a KK miértnem ment fel egyből. :D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1798 Dátum: 2015, 01 18, 20:23:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felment az is. Érthetetlen számomra hogy a KK miértnem ment fel egyből. :D
Minden stimm? IMEI, SIM,  download mód, recovery? Ha igen, ne is törődj vele. Lehet valami PC előzmény zavart be.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TheProdigee

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: OptimusG3 KK
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1799 Dátum: 2015, 01 18, 21:13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden stimm? IMEI, SIM,  download mód, recovery? Ha igen, ne is törődj vele. Lehet valami PC előzmény zavart be.

Minden pöpec. Mostmár kezdem tanulgatni a ROM módosításos dolgokat. :D