2024, 10 21, 14:35:25

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225576 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1675 Dátum: 2015, 01 10, 19:00:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No és az hogy működik? Nekem csak efs mentésem van a gyári kk-ról.
Mármint mi hogy működik? A rom backup?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viper71

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo Nextgen
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Blissrom v6.0 Marshmallow 6.0.1
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1676 Dátum: 2015, 01 10, 19:01:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mármint mi hogy működik? A rom backup?
Aha. A mentés és a visszaállítás.

Nem elérhető atos88

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock D80220h-EUR
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1677 Dátum: 2015, 01 10, 19:13:02 »
Gondolom arra gondol, hogy csinál egy backupot recoveryből, amit aztán felmásol a PC-re. Ilyenem amúgy nekem is van a gyári romról 8)
Samsung Omnia i900 - > Samsung Galaxy S I9000 - > LG G2 D802

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1678 Dátum: 2015, 01 10, 19:16:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolom arra gondol, hogy csinál egy backupot recoveryből, amit aztán felmásol a PC-re. Ilyenem amúgy nekem is van a gyári romról 8)
pontosan így van
recovery-ből mentés és én azt is meg az egyéb fontos mappáimat (Dcim, Documetnts, Download, SMSBackupRestore, Titanium Backup, stb.) mappákat  is átmásolom a gépre

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1679 Dátum: 2015, 01 10, 19:49:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aha. A mentés és a visszaállítás.
Igaz, csinálhatnánk ebből is egy fejezetet a FAQ-ba, mert leírva nincs.

Alap a TWRP, ugye a stock 3e erre nem alkalmas, mert nem is tudja.

Én főzött rommal nem szoktam csinálni, egy full gyári mentésem van, de ez az égvilágon semmit nem jelent, ez is mint sok más, egyéni preferencia.

Tarsy kolléga készített egy jó leírást, hogy az alap dolgokkal tisztában legyünk, érdemes átolvasni.

You are not allowed to view links. Register or Login

TWRP.

Van egy Backup opciód, amin belül szépen kiválasztod miről akarsz backup-ot (mentést) csinálni. A kiválasztás után látható az egyenkénti méret. Aminek legyen hely, mert ha nincs, 90%-nál gyönyörűen megszakad a folyamat. Szóval hely van, kijelölöd a menteni valót.

Ami nagyon fontos: van benne EFS mentés is. Ezt főzött rommal nemhogy ne mentsd, de véletlenül SE állítsd vissza. A telefon eredeti EFS mappája csak és kizárólag a telefon eredeti állapotában a helyénvaló, hiteles! Magyarul a mentésnél ha NEM a szűz, készüléknek megfelelő a gyári rommal csinálod, a backup-nál szépen felejtsd el!
EFS mentés & visszaállítás, csak gyári állapot, FAQ leírás.

Minden mást ha mentesz, system, data, (meg asszem) cache, a jelenlegi romodat, beállításaidat, és felhasználói adataidat menti. Van lehetőség a belső SD-t is bejelölni, de nyilván ezt több mint 50%-os kihasználtság felett NEM tudod megtenni, mert nem lesz hova menteni.

Backup klikk, elindul a mentés, és a fent lévő rom és adatok függvényében kis idő múlva végez. Mikor végzett nézzünk rá, minden sikeres volt e. (látni fogod...)

Ez a mentés a belső SD / TWRP mappában van, amit érdemes cuzammen ahogy van a PC-re másolni, mert ha rom nélkül maradunk, és nem akarunk FlashTool-ozni, akkor ezt akár OTG bigyóról is fel tudjuk tolni.

Visszaállítás: restore funkcióval, ami meg fogja kérdezni mit akarsz visszaállítani. Értelemszerűen azt jelölöd be amit akarsz.  De... előbb wipe. Vájpold ami fent van, mintha egy főzött romot raknál, de most a főzelék a Tied. Én mielőtt rámegyek a vájpra, meg szoktam nézni hogy a helyén van e restore cucc, ugyanis ha wipe klikk, és rossz helyre másoltad, nincs a helyén, az cumi...
Ha megvan, mehet.

Ha kész, reboot. Ha netán bootlop van: telefon kikapcs, reboot recovery, factory reset. (van ilyen, bent a pakliban...)

Nekem a gyári romról van mindig komplett mentésem, de megmondom őszintén csak a data részét használom, lustaságból. Nincs humorom újra belépegetni mindenhova, és kismillió adatot újra megadni, az LG Backup (amit a biztonság kedvéért azért használok) meg a beállításaimat nemigazán menti (nyilván nem is erre van...).
Egy ilyen mentés ment mindent. Romot, kernelt, adatot, mindent.

Ami még lényeges: ha csak a data-t akarod visszaálltani, NE állítsd vissza másik romra. Ha Bliss-en van mentésed, azt csak arra (vagy a data-ját ugyanezen rom másik build-jére) állítsd vissza, mert 90% hogy bootlop lesz.

Ha bármit a backup/restore alatt elszexuálsz, csak a kdz hoz vissza, ahol figyelembe véve a főzelék előzményeket, csak a CSE Flash jöhet szóba. Ha a CSE Flash-re rányomtál, a boot után a dobozból kivett free GB-od van. Így az hogy egy mentés több helyen legyen tárolva, ezért több mint fontos.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető viper71

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo Nextgen
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Blissrom v6.0 Marshmallow 6.0.1
LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1680 Dátum: 2015, 01 10, 20:28:44 »
Aztaaa! Ezt még értelmeznem kell! :) Azért értem, csak sok így elsőre. Köszönöm! Megvan az éjszakai program! ;)

Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1681 Dátum: 2015, 01 10, 20:37:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aztaaa! Ezt még értelmeznem kell! :) Azért értem, csak sok így elsőre. Köszönöm! Megvan az éjszakai program! ;)

az jó móka lesz  :D  És már van  BlissPop 1.7 unofficial + gapps :ok:
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1682 Dátum: 2015, 01 10, 20:37:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aztaaa! Ezt még értelmeznem kell! :) Azért értem, csak sok így elsőre. Köszönöm! Megvan az éjszakai program! ;)
:)
Főzött romról főzött romra vándorlás esetén bőven jó a fent említett SmsBackup és a Titanium. Különböző android verziók és romok között nem szabad semmilyen data cuccot használni.
Van egy jó romod de ki akarsz próbálni valamit, Backup, ha nem tetszik az új Restored a régi.
De a nem sikerült ezért vagy azért - ot mindig bele kell venni, így mindig legyen PC-re másolva a backup fájl. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető atos88

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock D80220h-EUR
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1683 Dátum: 2015, 01 10, 20:55:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az jó móka lesz  :D  És már van  BlissPop 1.7 unofficial + gapps :ok:
Jaja, de még nem derült ki, hogy mivel tud többet...
Samsung Omnia i900 - > Samsung Galaxy S I9000 - > LG G2 D802

Nem elérhető viper71

  • Hozzászólások: 150
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGo Nextgen
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Blissrom v6.0 Marshmallow 6.0.1
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1684 Dátum: 2015, 01 10, 21:03:13 »


You are not allowed to view links. Register or Login
És már van  BlissPop 1.7 unofficial + gapps :ok:

Nem pihennek a fiúk!

Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1685 Dátum: 2015, 01 10, 21:18:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja, de még nem derült ki, hogy mivel tud többet...

kisebb javítások vannak eszközölve,látványosan gyorsult ezáltal gördülékenyebb lett a kezelés,changelog info,egyelőre ennyit vettem észre.
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1686 Dátum: 2015, 01 10, 22:11:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
az jó móka lesz  :D  És már van  BlissPop 1.7 unofficial + gapps :ok:
Egy link a Gapps-ról. ;)
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1687 Dátum: 2015, 01 10, 22:34:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy link a Gapps-ról. ;)

You are not allowed to view links. Register or Login
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1688 Dátum: 2015, 01 10, 22:40:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető atos88

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock D80220h-EUR
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1689 Dátum: 2015, 01 10, 22:46:44 »
Feltettem az 1.7-et, egyelőre semmi extrát nem vettem észre. Viszont most kellett egy plusz restart mert nem kért pin kódot valamiért...
A build.prop-ot még mindig nem képesek rendesen frissíteni :D

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Changelog:
BlissPop 5.0.2 -v1.7
-Backup Fixed and working for GAPPS
-Custom SoftNav Bar brought in thanks to Vanir
-Donate Option in Downloads section- Any help is appreciated.
-Fixed White on White for Contacts "Groups" section.
-New FAB Button for Recents
-Darker Loading DEXOPT Window.
-Power Menu Customization and enabled all options.
-Brought Device Control Back in.
-Updated to SuperSU v2.44
-T9 Dial Pad search from CM.
Samsung Omnia i900 - > Samsung Galaxy S I9000 - > LG G2 D802

Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1690 Dátum: 2015, 01 10, 22:56:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Feltettem az 1.7-et, egyelőre semmi extrát nem vettem észre. Viszont most kellett egy plusz restart mert nem kért pin kódot valamiért...
A build.prop-ot még mindig nem képesek rendesen frissíteni :D


changelogban láthatod :ok:
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető atos88

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock D80220h-EUR
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1691 Dátum: 2015, 01 11, 21:56:55 »
Ma kicsit megszívatott a Bliss, vagy nem tudom mi történt... A Gmail nem szinkronizált egyáltalán, be kellett állítani, hogy minden label legyen szinkronizálva. Na ezután viszont folyamatosan pörgette a procit, úgyhogy rá flasheltem a decemberi gapps-ot - bootloop :-[ na akkor clear cache/dalvik, bebootolt de maradt a magas CPU használat. Egy szatyorból újra telepítés oldotta meg végül. Ha esetleg másnak is lenne ilyen...
Samsung Omnia i900 - > Samsung Galaxy S I9000 - > LG G2 D802

Nem elérhető atos88

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock D80220h-EUR
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1692 Dátum: 2015, 01 11, 22:35:32 »
SlimLP unofficial 0.91
You are not allowed to view links. Register or Login

Valószínűleg elég béta, majd megírom, mennyire használható
Samsung Omnia i900 - > Samsung Galaxy S I9000 - > LG G2 D802

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1693 Dátum: 2015, 01 12, 08:48:14 »
Sziasztok!

Srácok én már nem tudom mi van az én G2-mel de felraktam a V20H-t teljesen gyári, és most elégedett vagyok az akksival. De ezen volt már CloudyG3, Flex, és V20F+Dorimanx, és SlimKat, és ezzel végre úgy bírja ahogy kell, nem merül este 10%ot úgy hogy minden ki van kapcsolva csak 3-4-et, és nappal is észrevehetően jobban bírja.
Másik amit észrevettem még hogy felraktam a CM romokat, CM11 és CM12 is volt fent és azokkal is észrevehetően sokkal jobban bírja a teló, viszont mindegyikben ugyanaz idegesített fel, hogy hívásnál elkezdek beszélni, müködik a közelségérzékelő ahogy kell, de mire oda kerül a sor hogy be akarom fejezni a hívást nem kapcsol be a kijelző és gombbal kell feléleszteni, nem tudtam ez mitől van, de ha esetleg valaki tudja hogy mi az oka vagy másnak is ilyen-e írjon, mert a Resurrection Remix féle Lollipop nekem nagyon megtetszett és szívesen használnám ha ez nem lenne, mert egyébként nagyon stabil rendszer.
A másik amit nem értettem, 2 napja raktam fel a v20h-t és ma megint újra kellett telepíteni, mert tegnap rootoltam + recovery + G3 Keyboard + és XCam kamera, aztán elfelejtette hogy dupla koppintásra be kéne kapcsolnia a kijelzőnek, ami szerintem hasznos én csak azt használom szinte a kijelző bekapcsolásához. Na most nem lesz semmi root meg semmi sem, mert már nem merek hozzá nyúlni.

Írtam egy keveset erről arról, köszi annak aki elolvassa és hozzászól.  :)
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1694 Dátum: 2015, 01 12, 08:56:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Srácok én már nem tudom mi van az én G2-mel de felraktam a V20H-t teljesen gyári, és most elégedett vagyok az akksival. De ezen volt már CloudyG3, Flex, és V20F+Dorimanx, és SlimKat, és ezzel végre úgy bírja ahogy kell, nem merül este 10%ot úgy hogy minden ki van kapcsolva csak 3-4-et, és nappal is észrevehetően jobban bírja.
Másik amit észrevettem még hogy felraktam a CM romokat, CM11 és CM12 is volt fent és azokkal is észrevehetően sokkal jobban bírja a teló, viszont mindegyikben ugyanaz idegesített fel, hogy hívásnál elkezdek beszélni, müködik a közelségérzékelő ahogy kell, de mire oda kerül a sor hogy be akarom fejezni a hívást nem kapcsol be a kijelző és gombbal kell feléleszteni, nem tudtam ez mitől van, de ha esetleg valaki tudja hogy mi az oka vagy másnak is ilyen-e írjon, mert a Resurrection Remix féle Lollipop nekem nagyon megtetszett és szívesen használnám ha ez nem lenne, mert egyébként nagyon stabil rendszer.
A másik amit nem értettem, 2 napja raktam fel a v20h-t és ma megint újra kellett telepíteni, mert tegnap rootoltam + recovery + G3 Keyboard + és XCam kamera, aztán elfelejtette hogy dupla koppintásra be kéne kapcsolnia a kijelzőnek, ami szerintem hasznos én csak azt használom szinte a kijelző bekapcsolásához. Na most nem lesz semmi root meg semmi sem, mert már nem merek hozzá nyúlni.

Írtam egy keveset erről arról, köszi annak aki elolvassa és hozzászól.  :)
Elmondom, én is pont ezért/hasonlókért kötöttem ki ismét a stock romnál...

A dupla koppos elfelejtésed szerintem köszönhető a recovery-s beavatkozásnak. Gondolom felraktad AutoRec.apk-al a TWRP-t igaz?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1695 Dátum: 2015, 01 12, 09:07:40 »
Na en is a Blisst nyuzom most, viszont ket kerdesem lenne: hol tudom kikapcsolni a navbar es/vagy erintesre torteno rezgést? Nem talalok sehol.
A masik kerdesem az lenne, h az interfejszben keresgeltem, de lehet h hulyeseg, de mintha azt mondta volna valaki, h a dpi allitasi lehetoseg bennevan a romban. Nos en ezt meg nem talaltam meg.

Attika Te visszaalltal stockra most is? Mi volt a Blissel a gondod?

Nem elérhető atos88

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock D80220h-EUR
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1696 Dátum: 2015, 01 12, 09:27:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na en is a Blisst nyuzom most, viszont ket kerdesem lenne: hol tudom kikapcsolni a navbar es/vagy erintesre torteno rezgést? Nem talalok sehol.
A masik kerdesem az lenne, h az interfejszben keresgeltem, de lehet h hulyeseg, de mintha azt mondta volna valaki, h a dpi allitasi lehetoseg bennevan a romban. Nos en ezt meg nem talaltam meg.

Attika Te visszaalltal stockra most is? Mi volt a Blissel a gondod?
Texdroider tudja a dpi állítást megcsinálni, gyárilag nem tudja a ROM.

You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Másik amit észrevettem még hogy felraktam a CM romokat, CM11 és CM12 is volt fent és azokkal is észrevehetően sokkal jobban bírja a teló, viszont mindegyikben ugyanaz idegesített fel, hogy hívásnál elkezdek beszélni, müködik a közelségérzékelő ahogy kell, de mire oda kerül a sor hogy be akarom fejezni a hívást nem kapcsol be a kijelző és gombbal kell feléleszteni,...
A másik amit nem értettem, 2 napja raktam fel a v20h-t és ma megint újra kellett telepíteni, mert tegnap rootoltam + recovery + G3 Keyboard + és XCam kamera, aztán elfelejtette hogy dupla koppintásra be kéne kapcsolnia a kijelzőnek, ami szerintem hasznos én csak azt használom szinte a kijelző bekapcsolásához. Na most nem lesz semmi root meg semmi sem, mert már nem merek hozzá nyúlni.

Írtam egy keveset erről arról, köszi annak aki elolvassa és hozzászól.  :)
A hívásos dolog mondhatni, hogy ismert hiba. A képernyő kikapcsolási idő után a közelség érzékelő szenzor kikapcsol, ezért nem kapcsolódik vissza a kijelző. Erre workaround, ha megemeled ezt az időkorlátot.
Samsung Omnia i900 - > Samsung Galaxy S I9000 - > LG G2 D802

Nem elérhető DeFence

  • Hozzászólások: 65
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo-Sygic
  • PDA: LG G3 H855
  • PDA ROM: Fulmics 5.3
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1697 Dátum: 2015, 01 12, 10:03:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A hívásos dolog mondhatni, hogy ismert hiba. A képernyő kikapcsolási idő után a közelség érzékelő szenzor kikapcsol, ezért nem kapcsolódik vissza a kijelző. Erre workaround, ha megemeled ezt az időkorlátot.

Na komolyan erre gondoltam én is csak annyi eszem nem volt hogy kipróbáljam.

Nem próbáltam a BlissPop-ot, én a Resurrection Remix féle 5.0-át próbáltam az nagyon király szerintem de nem tudom millyen és mekkora különbségekről beszélünk mindkettő CM alapú de mikor választottam szimpatikusabbnak tünt a RR és már ismertem is Galaxy S2-n is volt fent romja a srácnak.

Visszatérve az üzemidős témára, szerintem ez örök rejtély marad hogy miért is merült jobban, pedig V20F +Dorimanx kernellel jobban kellett volna bírnia, szépen lejjebb vettem mindent, governorokat módosítottam és még is éjjel minden offon és 10%-ot is merült...
#LGP500-GalaxyAce-GalaxySII-GalaxySIII-GalaxyS4-GalaxyS5-XperiaZ-LGG2-LGG3#

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1698 Dátum: 2015, 01 12, 10:49:15 »
A Render kernelhez frissíteni kell a twrp-t? Csak meg Blissre rátéve visszadob a recoverybe. Plusz volt már erről szó, de csak annyit írt Perna, hogy az új twrp-vel jó nyalókázni.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.
« Reply #1699 Dátum: 2015, 01 12, 11:15:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Render kernelhez frissíteni kell a twrp-t? Csak meg Blissre rátéve visszadob a recoverybe. Plusz volt már erről szó, de csak annyit írt Perna, hogy az új twrp-vel jó nyalókázni.
Akkor meg is válaszoltad magadnak?

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login