2024, 10 21, 01:31:26

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225544 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Dzsordzs69

  • Hozzászólások: 163
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1400 Dátum: 2014, 12 10, 20:00:40 »
lenne egy kérdésem ezzel a cloudyg3 dark témával kapcsolatban: szerepel a letöltések végén egy system ui és egy fm rádió apk. azokkal mit kell tennem? valamint a priv app mappában van egy system ui new verzió is, azzal mi legyen? köszönöm.

Nem elérhető Dzsordzs69

  • Hozzászólások: 163
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1401 Dátum: 2014, 12 10, 20:10:30 »
hm, nem sikerül semmit sem másolnom... a flash megvolt, de így nem tudom megnyitni az üzeneteket...

Nem elérhető Dzsordzs69

  • Hozzászólások: 163
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1402 Dátum: 2014, 12 11, 07:48:54 »
Másfél nap után beleszaladtam egy hibába a CloudyG3-on. Szerkeszteni akartam egy névjegyet, de "Sajnos a névjegyek leállt". Találkoztatok hasonlóval?

Tapatalk 2-vel küldve az én LG-D802-ről


Nem elérhető loksi

  • Hozzászólások: 28
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S4 GT-i9505
  • PDA ROM: android 4.2.2
  • Skype: loksiloksi
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1403 Dátum: 2014, 12 11, 08:36:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
megvan az is..:)

megcsináltam..megy a UHD 120fps....nagyon jóó:)

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1404 Dátum: 2014, 12 13, 11:43:19 »
Szakértő hozzászólásokat várok a következő problémára:
Lamhoang-Stock-6.6 volt fent, van benne jegyzet amibe írtam. Most viszont CloudyG3 2.1 van fent ami tök szuper csak nincs benne jegyzet. Kivettem Lamhoang romból, betettem system-app mappába, restart de nem települt. Hogy lehetne rátenni, vagy hol találom meg a jegyzetet mert valahová szinkronizálta de nem tudom hol keressem!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1405 Dátum: 2014, 12 13, 12:17:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szakértő hozzászólásokat várok a következő problémára:
Lamhoang-Stock-6.6 volt fent, van benne jegyzet amibe írtam. Most viszont CloudyG3 2.1 van fent ami tök szuper csak nincs benne jegyzet. Kivettem Lamhoang romból, betettem system-app mappába, restart de nem települt. Hogy lehetne rátenni, vagy hol találom meg a jegyzetet mert valahová szinkronizálta de nem tudom hol keressem!
Csak, mint nem szakértő...  :D
Szerintem a system/priv-app-ba kellene kerüljön. Milyen fiókkal volt szinkronizálva? Google? Be tudsz lépni a Google fiókodba, és ha engedélyezve volt az alkalmazás hozzáférése a Drive-hoz, látod a fiókodban az alkalmazás mappáját, és az egyszerű, szöveges dokumentumokat. Amennyiben nincs, nincs.
Részemről ennyi...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1406 Dátum: 2014, 12 13, 12:20:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak, mint nem szakértő...  :D
Szerintem a system/priv-app-ba kellene kerüljön. Milyen fiókkal volt szinkronizálva? Google? Be tudsz lépni a Google fiókodba, és ha engedélyezve volt az alkalmazás hozzáférése a Drive-hoz, látod a fiókodban az alkalmazás mappáját, és az egyszerű, szöveges dokumentumokat. Amennyiben nincs, nincs.
Részemről ennyi...

Köszi utánajárok! :)

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1407 Dátum: 2014, 12 14, 09:16:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Másfél nap után beleszaladtam egy hibába a CloudyG3-on. Szerkeszteni akartam egy névjegyet, de "Sajnos a névjegyek leállt". Találkoztatok hasonlóval?

Tapatalk 2-vel küldve az én LG-D802-ről
Nekem nem volt ilyenen. Hetek ota hasznalom pedog, eddog semmi bajom vele. Az akkum nem a legjobb, de nyustolom sokat.

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1408 Dátum: 2014, 12 14, 17:23:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nem volt ilyenen. Hetek ota hasznalom pedog, eddog semmi bajom vele. Az akkum nem a legjobb, de nyustolom sokat.
töröld a névjegyet amelyiknél leállt és vidd fel ujra, valami karakter hibája lehet, nekem is volt ilyen a stock romon, de így megoldottam
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dzsordzs69

  • Hozzászólások: 163
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1409 Dátum: 2014, 12 14, 19:52:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
töröld a névjegyet amelyiknél leállt és vidd fel ujra, valami karakter hibája lehet, nekem is volt ilyen a stock romon, de így megoldottam
Nem karakter hiba volt, újra raktam, úgy már jó lett, de azóta repült, újra MIUI van.

Tapatalk 2-vel küldve az én LG-D802-ről


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1410 Dátum: 2014, 12 14, 22:56:45 »
Sokat filóztam a nyalókán, de asszem ez a dark material áll a szívemhez a legközelebb. A fehér és pasztell színektől áll a hátamon a szőr. Plusz ahogy nézem a srác egybegyúrta egy pár rom ficsöreit. Nálam könyvjelző, kicsit várok, gondolom pár build kell a stabilitáshoz, de nekem tetszik.  :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1411 Dátum: 2014, 12 15, 18:13:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sokat filóztam a nyalókán, de asszem ez a dark material áll a szívemhez a legközelebb. A fehér és pasztell színektől áll a hátamon a szőr. Plusz ahogy nézem a srác egybegyúrta egy pár rom ficsöreit. Nálam könyvjelző, kicsit várok, gondolom pár build kell a stabilitáshoz, de nekem tetszik.  :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
Meselj roka! Akkuidot teszteld le szten. A paranoid nagkedvencem volt sgs+-on.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1412 Dátum: 2014, 12 15, 19:24:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meselj roka! Akkuidot teszteld le szten. A paranoid nagkedvencem volt sgs+-on.
Én is szeretem, jó kis ficsörök vannak benne, pl a pie tök frankó hasznos cucc. Kicsit várok még, mert egyelőre a jézuska miatt időm se nagyon van, meg szerintem kell még pár build. (bár mint írja a srác a forgatás is rendben van.)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1413 Dátum: 2014, 12 16, 22:43:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meselj roka! Akkuidot teszteld le szten. A paranoid nagkedvencem volt sgs+-on.
Swy!

Mire odakerülök, más régen teszteli az akkut.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nincs ezer thanks, de ha jó a rom (még béta...) akkor jó lesz ez..  ;) Szemem rajta.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1414 Dátum: 2014, 12 17, 15:04:52 »
halihó :) Lolli :)

azt mondja kollégám nagyon pörgős :)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dzsordzs69

  • Hozzászólások: 163
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1415 Dátum: 2014, 12 18, 20:40:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
halihó :) Lolli :)

azt mondja kollégám nagyon pörgős :)
You are not allowed to view links. Register or Login

ha esetleg valaki feltenné... nekem első indításra bootloopra szaladt, de második nekifutásra felállt a rendszer.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1416 Dátum: 2014, 12 21, 18:22:06 »
Ha esetleg valakinek kedve támad nyalni.

Feldobtam DarkoBass AOSP romját egy PA Gapps-al. (azt ajánla a srác)
Első installkor nem akarta a SuperSu-t megenni (Failed), előbb újra kellett indítanom, majd utána küldeni. Úgynézem lesz mai android 5.0.2-es build, de egyelőre nincs még fent, így a 18-ai 5.0.1-et tettem fel. Eddig remek, többit később ha hagy az asszony kibontakozni a karácsonyi készülődések közepette. ;D
Ja, és egy egyelőre nem érezni hogy alpha lenne...  :ok:


Rom:
You are not allowed to view links. Register or Login

Gapps:
You are not allowed to view links. Register or Login

SuperSu:
You are not allowed to view links. Register or Login

Látom sokan RendelBroken kernelét használják AOSP romokhoz, én egyelőre megnézem a default-al milyen (elég jó akkuidőket mutatnak a rom threadben), oszt majd meglássuk. Ha valaki azt is feltenné mellé:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1417 Dátum: 2014, 12 21, 18:49:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Swy!

Mire odakerülök, más régen teszteli az akkut.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nincs ezer thanks, de ha jó a rom (még béta...) akkor jó lesz ez..  ;) Szemem rajta.
Oke, egy velemeny nem velemeny. :-D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1418 Dátum: 2014, 12 21, 23:05:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oke, egy velemeny nem velemeny. :-D
Két dologgal már levett a lábamról. Azaz 3.

1. Nanáhogy nem bírtam ki hogy ne tegyem fel RendelBroken AOSP kernelt. Akkuidő tekintve a használatot jónak tűnik, és a kernel saját tweak progijában brutálisra lehet húzni a hangot.  :ok: PowerAmp - al remekül, dinamikusan, és szépen szól. 3/4 hangerő a fülemnek (meg majdnem a quad beat - nek is)  a max.

2. Korrekt a működés, lagot még minimálisat sem vettem észre.

3. Ez a felveszed az asztalról - felébred ficsör bazi hasznos.

Összességében egy pár apróságtól eltekintve kiváló. Én mindig AOSP lover voltam, és ezt a nagy materiális átalakulást nagyon nem díjazom, úgyhogy max így tudom elviselni. Az apróságok meg lehet nekem újak csak, pl vcf a nyalókába, értesítések újra értelmezése, clip tray feladása, dupla kopp alvás az értesítési sávon, + 10/7 dolog nem a megszokott helyen van.

Egy két dolog ami tényleg jelentéktelen, nem működik, de más erre nem alpha-t, hanem kiadás előtti bétát mond... Sőt.. Volt már a kezemben final build ami messze volt ettől.

Az egy ami egyelőre nem ismert : a data beállításokban külön van LTE / 3G / 2G. Itthon egyelőre full LTE, hogy daily use az utcán hogy viselkedik, hogy vált ezek közt (ha vált) az holnap kiderül. Ha jól (remélem...) akkor biza esélyes.  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1419 Dátum: 2014, 12 22, 09:00:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Két dologgal már levett a lábamról. Azaz 3.

1. Nanáhogy nem bírtam ki hogy ne tegyem fel RendelBroken AOSP kernelt. Akkuidő tekintve a használatot jónak tűnik, és a kernel saját tweak progijában brutálisra lehet húzni a hangot.  :ok: PowerAmp - al remekül, dinamikusan, és szépen szól. 3/4 hangerő a fülemnek (meg majdnem a quad beat - nek is)  a max.

2. Korrekt a működés, lagot még minimálisat sem vettem észre.

3. Ez a felveszed az asztalról - felébred ficsör bazi hasznos.

Összességében egy pár apróságtól eltekintve kiváló. Én mindig AOSP lover voltam, és ezt a nagy materiális átalakulást nagyon nem díjazom, úgyhogy max így tudom elviselni. Az apróságok meg lehet nekem újak csak, pl vcf a nyalókába, értesítések újra értelmezése, clip tray feladása, dupla kopp alvás az értesítési sávon, + 10/7 dolog nem a megszokott helyen van.

Egy két dolog ami tényleg jelentéktelen, nem működik, de más erre nem alpha-t, hanem kiadás előtti bétát mond... Sőt.. Volt már a kezemben final build ami messze volt ettől.

Az egy ami egyelőre nem ismert : a data beállításokban külön van LTE / 3G / 2G. Itthon egyelőre full LTE, hogy daily use az utcán hogy viselkedik, hogy vált ezek közt (ha vált) az holnap kiderül. Ha jól (remélem...) akkor biza esélyes.  :)
Lehet h este romolok? Tekintet figyelo stb alap ficsorok megvannak itt is? Fulhoz emeleses hivasfogadas? Kesztyus idoben ez fontos.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1420 Dátum: 2014, 12 22, 09:41:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet h este romolok? Tekintet figyelo stb alap ficsorok megvannak itt is? Fulhoz emeleses hivasfogadas? Kesztyus idoben ez fontos.
Ezt pontosan egyelőre nem találom, de megmondom őszintén nem is hiányzik. Már javítom is a profilom. Eddig über jó. 1h 15m screen on, csak LTE, minden sync-el, helyszolgáltatas is be van kapcsolva, 85%-on vagyok. Sehol egy röcc. Nem akarom elkiabálni, de eddig remek.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1421 Dátum: 2014, 12 22, 11:32:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt pontosan egyelőre nem találom, de megmondom őszintén nem is hiányzik. Már javítom is a profilom. Eddig über jó. 1h 15m screen on, csak LTE, minden sync-el, helyszolgáltatas is be van kapcsolva, 85%-on vagyok. Sehol egy röcc. Nem akarom elkiabálni, de eddig remek.  :ok:
Rendben, varjuk a fejlemenyeket, de akkor nem tutko h folteszem meg addig. Most ez sajna elengedhetetlen kellek. Olyan szuk a kesztyum h nem tudim lekapkodni :-D

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1422 Dátum: 2014, 12 22, 11:59:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Két dologgal már levett a lábamról. Azaz 3.
...

Köszi az infót!  :ok:

Holnaptól szabi, "utyoty" 1-2 nyalókába biztosan belenyalok... (direkt nem a szopogatom-ot írtam :D)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1423 Dátum: 2014, 12 22, 12:13:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi az infót!  :ok:

Holnaptól szabi, "utyoty" 1-2 nyalókába biztosan belenyalok... (direkt nem a szopogatom-ot írtam :D)
Hajrá!  :ok: Ha a mobil data nem hagy cserben, nálam nyerő. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető chicano69

  • Hozzászólások: 567
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4 H815
  • PDA ROM: H81520D
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1424 Dátum: 2014, 12 22, 15:04:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha esetleg valakinek kedve támad nyalni.

Feldobtam DarkoBass AOSP romját egy PA Gapps-al. (azt ajánla a srác)
Első installkor nem akarta a SuperSu-t megenni (Failed), előbb újra kellett indítanom, majd utána küldeni. Úgynézem lesz mai android 5.0.2-es build, de egyelőre nincs még fent, így a 18-ai 5.0.1-et tettem fel. Eddig remek, többit később ha hagy az asszony kibontakozni a karácsonyi készülődések közepette. ;D
Ja, és egy egyelőre nem érezni hogy alpha lenne...  :ok:


Rom:
You are not allowed to view links. Register or Login

Gapps:
You are not allowed to view links. Register or Login

SuperSu:
You are not allowed to view links. Register or Login

Látom sokan RendelBroken kernelét használják AOSP romokhoz, én egyelőre megnézem a default-al milyen (elég jó akkuidőket mutatnak a rom threadben), oszt majd meglássuk. Ha valaki azt is feltenné mellé:

You are not allowed to view links. Register or Login
próbából földobtam én is, tetszett, főleg az, hogy TiBi-vel vissza tudtam tenni a programokat. (az eddig kipróbált Lolipop-oknál ez nem ment)
ami viszont nem ment és nem tudtam megoldani az az, hogy a billentyűzetet nem tudtam lecserélni a számomra megszokottra...
a beállításoknál nem is láttam, ki se tudtam választani

Tapatalk 2-vel küldve az én LG-D802-ről