2024, 10 20, 10:44:55

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225503 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1200 Dátum: 2014, 11 17, 00:37:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmm. Akkor van olyan appod ami nem ART kompatibilis. Még jó hogy nem bootlop lett, mert onnan vagy reflash vagy factory hozza ki.  :hmm:
Egyébként 2.5-ön hogy alakult az akkud?
most végül megadtam magam, wipoltam a systemet, 2.6 van fent, épp helyreáll minden.
2.5-ön nekem nem volt olyan jó a deep sleep. Bár áttértem 3g-re edge-ről ami a napközbeni használatot illeti, de a deep sleep wifi kombó számomra sokat evett 2.5-ön, ezért is akartam már lépni g3 rom felé, vagy a 2.6 felé. most ennek adok egy hetet, aztán meglátom. Te miben tetted fel? At aroma installerben lehetett választani és én a deox-ot v mit választottam, mert ART-ot akarok futtatni. Te?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1201 Dátum: 2014, 11 17, 09:49:02 »
Ezt Kínában találtam egy fórumon: cm-12-20141115-UNOFFICIAL-d802
ROM letöltés: You are not allowed to view links. Register or Login

Esetleg ismerős valakinek, vagy...? ???
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1202 Dátum: 2014, 11 17, 12:16:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most végül megadtam magam, wipoltam a systemet, 2.6 van fent, épp helyreáll minden.
2.5-ön nekem nem volt olyan jó a deep sleep. Bár áttértem 3g-re edge-ről ami a napközbeni használatot illeti, de a deep sleep wifi kombó számomra sokat evett 2.5-ön, ezért is akartam már lépni g3 rom felé, vagy a 2.6 felé. most ennek adok egy hetet, aztán meglátom. Te miben tetted fel? At aroma installerben lehetett választani és én a deox-ot v mit választottam, mert ART-ot akarok futtatni. Te?

Addig ügyeskedtem, míg system wipe-pal mindent eltüntettem. Maradt egy cwm és annyi. Otthon majd otg-n rádugok egy usb-t és akkor onnan flashelem. annak gondolom münödnie kell. okos voltam...  :taps:

Nem elérhető TODI1111

  • Hozzászólások: 157
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10e + root + xposed
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1203 Dátum: 2014, 11 17, 15:19:35 »
Sziasztok!
Cloudyflex vagy cloudyStock  2.6 a jobb?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1204 Dátum: 2014, 11 17, 15:22:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Addig ügyeskedtem, míg system wipe-pal mindent eltüntettem. Maradt egy cwm és annyi. Otthon majd otg-n rádugok egy usb-t és akkor onnan flashelem. annak gondolom münödnie kell. okos voltam...  :taps:
Nemááá...  :shock: :D Na az szép... Működik hát. OTG-ről is tudsz romot rakni. De nincs PC a közelben? Told rá a gyári romot, legújabb 20H a tudástárban közvetlen linkkel.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TODI1111

  • Hozzászólások: 157
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10e + root + xposed
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1205 Dátum: 2014, 11 17, 15:36:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nemááá...  :shock: :D Na az szép... Működik hát. OTG-ről is tudsz romot rakni. De nincs PC a közelben? Told rá a gyári romot, legújabb 20H a tudástárban közvetlen linkkel.


attika79 20H milyen? Rootolása megegyezik az előzőekével?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1206 Dátum: 2014, 11 17, 15:40:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most végül megadtam magam, wipoltam a systemet, 2.6 van fent, épp helyreáll minden.
2.5-ön nekem nem volt olyan jó a deep sleep. Bár áttértem 3g-re edge-ről ami a napközbeni használatot illeti, de a deep sleep wifi kombó számomra sokat evett 2.5-ön, ezért is akartam már lépni g3 rom felé, vagy a 2.6 felé. most ennek adok egy hetet, aztán meglátom. Te miben tetted fel? At aroma installerben lehetett választani és én a deox-ot v mit választottam, mert ART-ot akarok futtatni. Te?
Előbb deodex / ART, itt idővel váltottam Dalvikra. Még mindig nem tetszett, reflash, odex / dalvik.

Az az igazság hogy azon kívül hogy atombiztos, és roppant gyors, egyből reagál mindenre, semmi más előnyét nem éreztem. Erre a 2.6-ra mintha elfogyott volna az erő, vagy a fejlesztői lendület...bocsi, de nem érezni már azt az átütő erőt mint a régiekkel...  Lehet én hülyültem meg, de a gyári rom belakva sokkal smoothabb, a kamera (nem vagyok fotótudós, de) roppant gagyi, 3,5 óra screen megette az akkut, az alkalmazások meg ART-on kritikán aluli működést produkáltak.
Magyarul, mérlegen a valóság: nekem a gyári rom (tele bloatware-el... érdekes mi? ) sokkal jobban daily use, mint a 2.6
Sőt, meg merem kockáztatni, hogy még mindig a 2.2 a legjobb CS, amit a minap Paul fórumtársunk felrakott. Lesz időm, szerintem visszamegyek arra, csak a napokban meghalni nincs. :D
Ugyanakkor tényleg érdekes, de a gyári 20G / vagy H ugyanazokkal az appokkal a fedélzeten, ugyanazon szokásokkal, lazán hozza a 4,5 - 5,5 - (ritkán) 6 óra screen-t. És 1 db appot nem töröltem, nem használok Tibit sem, csak amit a rendszer enged tiltom, slussz. Fikarcnyi melegedés sincs, tényleg frankó.. így max unaloműzésnek fogom rom(b)olni, mert a kedvem / indíttatásom fogy... :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1207 Dátum: 2014, 11 17, 15:44:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login

attika79 20H milyen? Rootolása megegyezik az előzőekével?
Szia Todi!

Jó. És valóban tényleg jó. Nem látok, érzek semmi különösebb hibát, stabil, kiszámítható, korrekt. Akkuidő remek még így is, hogy tele van mindenféle nem kellő dologgal.

Rootolásra én mindig ioroot / ADB-t alkalmazom, ezen is ziccerben működött.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TODI1111

  • Hozzászólások: 157
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10e + root + xposed
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1208 Dátum: 2014, 11 17, 15:51:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Todi!

Jó. És valóban tényleg jó. Nem látok, érzek semmi különösebb hibát, stabil, kiszámítható, korrekt. Akkuidő remek még így is, hogy tele van mindenféle nem kellő dologgal.

Rootolásra én mindig ioroot / ADB-t alkalmazom, ezen is ziccerben működött.

Szia!
Köszönöm!  Akkor hanyagolom a cloudykat és feldobom inkább ezt a H-t!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1209 Dátum: 2014, 11 17, 16:03:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Köszönöm!  Akkor hanyagolom a cloudykat és feldobom inkább ezt a H-t!
Egyáltalán nincs mit! Ahogy érzed.  :ok: Mindenki más beállítottságú, mások az igényei, szokásai. CloudyStock romokban is van jó, és igaz az én véleményem, de a régebbiek sokkal jobbak. Ez egyéni preferencia ki mire esküszik.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1210 Dátum: 2014, 11 17, 17:03:16 »
Nos itt a kép az előbb említett hibához
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1211 Dátum: 2014, 11 17, 17:20:58 »
én is a H-t fogom sztem csak előtte teszek egy kis kitérőt. Ha OTG-n akarok mountolni pendrive-ot, akkor a pendrivera van megkötés a fájlrendszerét illetően? nem ismeri fel a recovery.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1212 Dátum: 2014, 11 17, 17:25:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos itt a kép az előbb említett hibához
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a JDI (Japan Display) és az LGD (LG Display) kérdése...aprócska eltérés a driverernél.
Mi a pontos rom, és a kernel neve, ha cseréltél alatta?
Kéretik kimásolni a letöltött fajl nevéből pontosan... :)

Szerk: a G2-t kétféle kijelzővel gyártják...

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1213 Dátum: 2014, 11 17, 18:23:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a JDI (Japan Display) és az LGD (LG Display) kérdése...aprócska eltérés a driverernél.
Mi a pontos rom, és a kernel neve, ha cseréltél alatta?
Kéretik kimásolni a letöltött fajl nevéből pontosan... :)

Szerk: a G2-t kétféle kijelzővel gyártják...

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....


[ROM&KERNEL] CyanogenMod UNOFFICIAL - 4.4.4 - CM11 - D802 & aCC Kernel [26/10] ezen a néven van fent az XDA honlapján Rom : cm-11-20141026-UNOFFICIAL-d802 a kernelt enm tudom azt nem telepítettem , valami aospkernel-d802 - t raktam fel a hiba után meg ezt is : acckernel-d802-v2 de akkor is ott maradt ez a hiba. Épp ezzaz , hogy nem tudom mit csináljak meg mit hogy :D Mert sajnos nem értek hozzá , és már újratelepítéssel , hardresettel is próbálkoztam többször.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1214 Dátum: 2014, 11 17, 18:25:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én is a H-t fogom sztem csak előtte teszek egy kis kitérőt. Ha OTG-n akarok mountolni pendrive-ot, akkor a pendrivera van megkötés a fájlrendszerét illetően? nem ismeri fel a recovery.
Szerintem twrp-vel próbáld. Inkább a cwm lesz a baja. De csak tippelek.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1215 Dátum: 2014, 11 17, 18:49:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én is a H-t fogom sztem csak előtte teszek egy kis kitérőt. Ha OTG-n akarok mountolni pendrive-ot, akkor a pendrivera van megkötés a fájlrendszerét illetően? nem ismeri fel a recovery.
Az az igazi, ha recoveryben formázod meg a pendriveot.
Egy hiba után így csináltam philz alatt. Az a biztos...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1216 Dátum: 2014, 11 17, 18:57:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login

[ROM&KERNEL] CyanogenMod UNOFFICIAL - 4.4.4 - CM11 - D802 & aCC Kernel [26/10] ezen a néven van fent az XDA honlapján Rom : cm-11-20141026-UNOFFICIAL-d802 a kernelt enm tudom azt nem telepítettem , valami aospkernel-d802 - t raktam fel a hiba után meg ezt is : acckernel-d802-v2 de akkor is ott maradt ez a hiba. Épp ezzaz , hogy nem tudom mit csináljak meg mit hogy :D Mert sajnos nem értek hozzá , és már újratelepítéssel , hardresettel is próbálkoztam többször.
No... hol is kezdjük...  :)
Leginkább, főleg kezdőként ajánlott a romban található kernelt használni. Amennyiben nem felel meg, és tudod, hogy miért nem, kell alá egy kernelt keresni. Ahhoz, hogy tudj dönteni, sokat kell olvasni, és tudnod kell a kernelek milyen hozzáadott funkciókban különböznek az épp használatos kerneltől. DE, egy CM alapú rom alá, akkor sem teszünk AOSP kernelt, ha fegyverrel fenyegetnek...  ;)
Azt javaslom, telepítsd újra a romot, mindenestül. Kezdj el olvasni a rom fórumán, vagy kérdezz itt, ha valamin változtatni szeretnél, és nem tudod a megoldást. Minden telepített romot, kernelt, mod-ot, .zip-et nyilván otthagyod a gépen. Mindig tudd, hogy honnan indultál, leginkább egy működőképes rom recoveryben készített mentésével.
De, ezeket már leírta Ati, akik komolyabban romolnak, moddolnak, azok ugyanúgy betartják ezeket az alapszabályokat!
Tehát, rom újra flash recoveryből. Olvas, és kérdez, ha valami nem kerek...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1217 Dátum: 2014, 11 17, 19:25:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No... hol is kezdjük...  :)
Leginkább, főleg kezdőként ajánlott a romban található kernelt használni. Amennyiben nem felel meg, és tudod, hogy miért nem, kell alá egy kernelt keresni. Ahhoz, hogy tudj dönteni, sokat kell olvasni, és tudnod kell a kernelek milyen hozzáadott funkciókban különböznek az épp használatos kerneltől. DE, egy CM alapú rom alá, akkor sem teszünk AOSP kernelt, ha fegyverrel fenyegetnek...  ;)
Azt javaslom, telepítsd újra a romot, mindenestül. Kezdj el olvasni a rom fórumán, vagy kérdezz itt, ha valamin változtatni szeretnél, és nem tudod a megoldást. Minden telepített romot, kernelt, mod-ot, .zip-et nyilván otthagyod a gépen. Mindig tudd, hogy honnan indultál, leginkább egy működőképes rom recoveryben készített mentésével.
De, ezeket már leírta Ati, akik komolyabban romolnak, moddolnak, azok ugyanúgy betartják ezeket az alapszabályokat!
Tehát, rom újra flash recoveryből. Olvas, és kérdez, ha valami nem kerek...  ;)
  Nos újra dobtam a romot a recoveryből és a hiba ugyanúgy fent áll a képernyőm csíkos . A gond az is lehet mint írtam hogy a dupla koppintás vissza hozását (lg g2 double stock ) -ot felraktam és ezután jött a hiba , egyébkén akkor most a kernel hibája a kijelző csíkossága / villogása és abból kéne egy újat keresnem ? És ha igen a kernelnél hova kell flashalnem ? A systembe , mert ha igen akkor azt próbáltam , de nem tudom hogy most mitől is függ ez a kernel ... Ebben kéne segíteni a telefon pontos típúsa d802 . Örülnék ha egy működő kernelt valahonnan össze tudnánk hozni . Valamint azt is említettem hogy amikor először romoltam akkor a kernelt nem raktam fel és tökéletesen működött. A gond egy későbbi program vagyis a duppla kattintós progi rontotta el amit a sístembe fllashaltam de hiába rakom újra a főzött romot a systemre flashava akkor sem lesz jó , valamint az egész telót csutkára újra romoltam vagyis bejelöltem a a a másik 3 at is amit be kell a leírás szerinte és az sem segít . Akkor most mit csináljak ?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1218 Dátum: 2014, 11 17, 19:42:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
  Nos újra dobtam a romot a recoveryből és a hiba ugyanúgy fent áll a képernyőm csíkos . A gond az is lehet mint írtam hogy a dupla koppintás vissza hozását (lg g2 double stock ) -ot felraktam és ezután jött a hiba , egyébkén akkor most a kernel hibája a kijelző csíkossága / villogása és abból kéne egy újat keresnem ? És ha igen a kernelnél hova kell flashalnem ? A systembe , mert ha igen akkor azt próbáltam , de nem tudom hogy most mitől is függ ez a kernel ... Ebben kéne segíteni a telefon pontos típúsa d802 . Örülnék ha egy működő kernelt valahonnan össze tudnánk hozni . Valamint azt is említettem hogy amikor először romoltam akkor a kernelt nem raktam fel és tökéletesen működött. A gond egy későbbi program vagyis a duppla kattintós progi rontotta el amit a sístembe fllashaltam de hiába rakom újra a főzött romot a systemre flashava akkor sem lesz jó , valamint az egész telót csutkára újra romoltam vagyis bejelöltem a a a másik 3 at is amit be kell a leírás szerinte és az sem segít . Akkor most mit csináljak ?
Szerintem ne bonyolítsuk. Csinálj egy offline kdz-s frissítést a You are not allowed to view links. Register or Login alapján. Az jó lesz kiindulási alapnak. Ments minden fontos adatot előtte PC-re.
Ne felejtsd el az EFS mentést, a root, és a custom recovery feltelepítése után. Az legyen az első. Szintén Tudástár. Ugyan, jóval mélyebbre mászva újra lehet generáltatni az egyedi azonosítókat, de az már nem 2-3 soros mutatvány.
Inkább 3x olvass el valamit, és/vagy kérdezz, mint 1x mellé nyúlj...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1219 Dátum: 2014, 11 17, 20:30:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem ne bonyolítsuk. Csinálj egy offline kdz-s frissítést a You are not allowed to view links. Register or Login alapján. Az jó lesz kiindulási alapnak. Ments minden fontos adatot előtte PC-re.
Ne felejtsd el az EFS mentést, a root, és a custom recovery feltelepítése után. Az legyen az első. Szintén Tudástár. Ugyan, jóval mélyebbre mászva újra lehet generáltatni az egyedi azonosítókat, de az már nem 2-3 soros mutatvány.
Inkább 3x olvass el valamit, és/vagy kérdezz, mint 1x mellé nyúlj...  ;)
Biztonsági mentést csináltam az eredeti rendszerről vissza állítottam azt , úgy sejtem ennek mindent meg kéne oldania csak hogy a csíkok még mindig ott vannak , na most akkor ??

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1220 Dátum: 2014, 11 17, 21:13:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem twrp-vel próbáld. Inkább a cwm lesz a baja. De csak tippelek.
Nem bírtam ki, kiderult h exfat vagy mire kelk fornatalni, igy tudta kezelni. De mostmar ezt is tudom. G3 rom van fent, de nincs tenyleg opcio gomb aluk? A lehetosegek kizott sem volt benne... Ez az eco mod, eznilyen lehet g2-n? Vagy ezt is optimalizaltak a g3-rol? Ez tetszik amugy. Ha tenyleg mukodik. De lehet h elvesztem a turelmem es megyek vissza H-ra. ART van a gyariban? Ugye jol emlekszem h nincs?


Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1221 Dátum: 2014, 11 17, 21:24:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztonsági mentést csináltam az eredeti rendszerről vissza állítottam azt , úgy sejtem ennek mindent meg kéne oldania csak hogy a csíkok még mindig ott vannak , na most akkor ??
Van az a mondás, hogyaszongya: A pap sem beszél 2x...  :D
Csinálj egy kdz-s offline telepítést! Az opciók: Bal fent, select type: CDMA. Jobb fent: Diag. CSMG Klient: CSE Flash.
Ez legyen a kiindulási alap. Ha ezek után is van csík, akkor van bibi is. (a CSE Flash opció mindent töröl az SD-ről!)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1222 Dátum: 2014, 11 17, 21:32:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van az a mondás, hogyaszongya: A pap sem beszél 2x...  :D
Csinálj egy kdz-s offline telepítést! Az opciók: Bal fent, select type: CDMA. Jobb fent: Diag. CSMG Klient: CSE Flash.
Ez legyen a kiindulási alap. Ha ezek után is van csík, akkor van bibi is. (a CSE Flash opció mindent töröl az SD-ről!)
Rendben megcsinálom , de most sajnos valamit elnyomtam a backup visszaállítás után és csak az lg logo jön be semmi más onnan megál la tudomány a led villog .... Ezen is segít a kdz ?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1223 Dátum: 2014, 11 17, 21:46:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben megcsinálom , de most sajnos valamit elnyomtam a backup visszaállítás után és csak az lg logo jön be semmi más onnan megál la tudomány a led villog .... Ezen is segít a kdz ?
Segít, és nagyon úgy fest, ez az opció maradt csak.
Ha nem tálal kontaktot a telefon és a pc, akkor a DIAG módból EMERGENCY mód lesz. Ha nagy a baj, akkor CS-EMERGENCY.
De, mostmár ez következzen...
Telefon kikapcs, majd hangerő fel, és rádug a pc-re.
A többit már biztosan olvastad...  ;)

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1224 Dátum: 2014, 11 17, 22:27:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Segít, és nagyon úgy fest, ez az opció maradt csak.
Ha nem tálal kontaktot a telefon és a pc, akkor a DIAG módból EMERGENCY mód lesz. Ha nagy a baj, akkor CS-EMERGENCY.
De, mostmár ez következzen...
Telefon kikapcs, majd hangerő fel, és rádug a pc-re.
A többit már biztosan olvastad...  ;)

a Tapatalk, a G2m, és a MIUI legyőzhetetlen páros... izé... hármas....


Offline frissítés: ezt kell megcsinálnom ??? Biztosra akarok menni nem akarom kidobni a telómat , és ha igen akkkor ez mi ??  "Inditsd el az UpTestEX_mod2_marwin-t és kövesd a korábbi leírást az 5. ponttól " , hol van ez az 5 ös pont ?