2024, 10 20, 07:31:15

Szerző Téma: LG G2 - Custom romok, kernelek - Frissítve - 2015.01.04.  (Megtekintve 225500 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető Paul

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 650
  • PDA: HUAWEI P9
  • PDA ROM: B180
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1175 Dátum: 2014, 11 15, 19:51:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem a legújabb verzió, de szerintem teljesen rendben van. A távvezérlő benne van, az egy sokak által használt app, de a többi fölösleg nincs. Aroma Installer telepítős, ami annyit tesz, hogy az install flash után bejön az Aroma felülete, ahol be tudod állítani mit szeretnél feltelepíteni a rommal, mit nem.
Inkább leírom feleslegesen, mert volt belőle korábban gond: az elején ki kell választani a telefon típusát. D802 Erre figyelj, mert elég nehéz visszahozni a telefont ha nem a megfelelő verzió van rátolva.

Én mindig így telepítek CloudyStock-ot:
reboot recovery
install (csak azért hogy megnézem a helyén van e a zip , nem e hibáztam)
wipe data, system, cache, dalvik (az internal storage-t NEHOGY bejelöld!)
install rom (Aroma Installer-t végig csinálom)
majd ha végzett az Aroma felajánlja a reboot-ot, ahonnan kiveszem a jelölést, és visszalépek TWRP-be. Itt csak és kizárólag:
wipe data, cache
reboot sytem

Lehet sokan vitatkoznak vele, nekem eddig nem volt random bugom.

Parancsolj (ha nem működne a link szólj):

You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!!!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1176 Dátum: 2014, 11 15, 19:55:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi!!!
Szívesen. Remélem bejön, jó darab.  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Paul

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 650
  • PDA: HUAWEI P9
  • PDA ROM: B180
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1177 Dátum: 2014, 11 15, 20:12:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szívesen. Remélem bejön, jó darab.  :)
Lejött most egy mentés és tolom fel!

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1178 Dátum: 2014, 11 15, 20:36:37 »
Érdeklődnék root nélkül lehet rendszeralkalmazást törölni?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1179 Dátum: 2014, 11 15, 20:51:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdeklődnék root nélkül lehet rendszeralkalmazást törölni?
Hát nem. Max amit a rendszer enged az alkalmazáskezelőből.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1180 Dátum: 2014, 11 15, 20:52:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lejött most egy mentés és tolom fel!
:ok: Referálj ám.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Paul

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 650
  • PDA: HUAWEI P9
  • PDA ROM: B180
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1181 Dátum: 2014, 11 15, 21:51:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok: Referálj ám.
Minden ok,köszi még egyszer. :taps:

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1182 Dátum: 2014, 11 15, 22:23:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden ok,köszi még egyszer. :taps:
Fejlesztői beállításokban már van ART futtatási környezet - váltó opciód. Érdemes 0 telepített app-al váltani, mert ha olyan app van fent ami nem ART kompatibilis, bootlop lehet. Válts át (ha akarsz), majd utána lakd be.
Használd egészséggel! Szívesen!  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1183 Dátum: 2014, 11 16, 00:39:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Swy!

Mehet nyugodtan. APN Configs javítva. ART-on vagyok.
Koszonom, ne haragudj, hogy csak most irok, szakdogaztam egy honapig. Most bepotolok mindent. Akkor 2.6 es art. Juhee

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1184 Dátum: 2014, 11 16, 00:39:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Swy!

Double post, sry!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1185 Dátum: 2014, 11 16, 00:45:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Koszonom, ne haragudj, hogy csak most irok, szakdogaztam egy honapig. Most bepotolok mindent. Akkor 2.6 es art. Juhee
Számolj ám be. Nekem a kamera nem tetszett, meg kellett neki a nafta. Igaz sokszor nem töltöttem. Meg mintha ART - on lomhább lenne. Na remélem Te sikerrel jársz, akkor vissza dobom én is mielőtt nyalok. ;D

Szakdogához egy kalappal.  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1186 Dátum: 2014, 11 16, 00:48:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Double post, sry
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1187 Dátum: 2014, 11 16, 01:01:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Számolj ám be. Nekem a kamera nem tetszett, meg kellett neki a nafta. Igaz sokszor nem töltöttem. Meg mintha ART - on lomhább lenne. Na remélem Te sikerrel jársz, akkor vissza dobom én is mielőtt nyalok. ;D

Szakdogához egy kalappal.  :ok:
Szakdoli kész, leadva, azért toltam vissza a fenekem ide. Még gondolkoztam h 2.6 vagy g3 rom legyen most. Azt olvastam, h a fb nálad nem passzolt de az pont az egyik legszarabb alkalmazás amit ismerek. a nafta igény az viszont óva int így elsőre. elkezdek kiköltözni, aztán majd feldobom a 2.6ot sztem. Úgyse hagyna nyugodni. Majd írok róla.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1188 Dátum: 2014, 11 16, 12:10:46 »
Nyalóka...  :D annak, aki vágyik rá... Android Lollipop for LG G2 D802/5/6, ROM for the LG G2 (Ported From Nexus 5)
Eredeti téma: You are not allowed to view links. Register or Login (letöltési link az oldalon)
Egy lényeges részlet:
Version Information
Status: Alpha

Hajrá...!  :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1189 Dátum: 2014, 11 16, 12:31:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyalóka...  :D annak, aki vágyik rá... Android Lollipop for LG G2 D802/5/6, ROM for the LG G2 (Ported From Nexus 5)
Eredeti téma: You are not allowed to view links. Register or Login (letöltési link az oldalon)
Egy lényeges részlet:
Version Information
Status: Alpha

Hajrá...!  :taps:
Alpha?  :shock: Naisze... Mondjuk legalább van. Hajrá fejlesztés  :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1190 Dátum: 2014, 11 16, 13:09:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Alpha?  :shock: Naisze... Mondjuk legalább van. Hajrá fejlesztés  :ok:
Nem is olyan rossz az...Amit kipróbáltam, minden működik.  :ok: Ami így első blikkre feltűnt, hogy a naptár nem nyalókás még.
Csak D802, mert ugyan a srác írta a többi verziót is, de azt elfelejtette közölni, hogy D802CM kernel van benne...
Egy biztos, nekem sokkal jobban tetszik, mint az LG eddig látott nyalóka rendszerképei... You are not allowed to view links. Register or Login  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1191 Dátum: 2014, 11 16, 13:22:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is olyan rossz az...Amit kipróbáltam, minden működik.  :ok: Ami így első blikkre feltűnt, hogy a naptár nem nyalókás még.
Csak D802, mert ugyan a srác írta a többi verziót is, de azt elfelejtette közölni, hogy D802CM kernel van benne...
Egy biztos, nekem sokkal jobban tetszik, mint az LG eddig látott nyalóka rendszerképei... You are not allowed to view links. Register or Login  ;)
Köszi!  :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1192 Dátum: 2014, 11 16, 13:46:02 »
Helo. Én is romoltam az lg g2 -met főzött 4.4.4 re. A gond hogy a romolás után a dupla koppintás a lezáráshoz elromlott és csak feloldani lehet vele , sajnos nem találok sehol erről egy információt sem . És volt még egy nagyobb gondom is miszerint média hangjavítást akartam véghez vinni az lg g2 mix fix-el , de ugyebár nekem 4.4.4 em van és nem 4.4.2 amire ez a frissítés csinálva van ezáltal a hang nem jó , recseg és halk , a kérdésem hogyan tudnám ezt megjavítani ebben az állapotban mert nem akarom újra rakni a főzött romot.  A válaszokat előre is köszönöm :D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1193 Dátum: 2014, 11 16, 15:03:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helo. Én is romoltam az lg g2 -met főzött 4.4.4 re. A gond hogy a romolás után a dupla koppintás a lezáráshoz elromlott és csak feloldani lehet vele , sajnos nem találok sehol erről egy információt sem . És volt még egy nagyobb gondom is miszerint média hangjavítást akartam véghez vinni az lg g2 mix fix-el , de ugyebár nekem 4.4.4 em van és nem 4.4.2 amire ez a frissítés csinálva van ezáltal a hang nem jó , recseg és halk , a kérdésem hogyan tudnám ezt megjavítani ebben az állapotban mert nem akarom újra rakni a főzött romot.  A válaszokat előre is köszönöm :D
Heló még 1x. :)

Gyűjtsük egybe az infót, mert látom megtaláltad a megfelelő topikot. A fenti kérdésedre, ketten is válaszoltunk. Íme:

Én is,

You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Üdv köztünk. :) 

Ez nem off téma, de ahogy gondolod. Itt elfér.

Újra flash - eled a 4.4.4 - es főzött romodat, az a helyére rakja a system - et (amibe belepiszkított a hang javító zip) és jó lesz.
A dupla koppos megoldások többségében csak based on stock romokban működnek, de Nova launcher - ből ha jól emlékszem elő lehet csalogatni a ficsört, vagy a másik megoldás :

You are not allowed to view links. Register or Login

És Perna is:

You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!  :ok:
Üdv a csapatban!  ;)
1. ezeknél a recovery-ből flashelhető modoknál igez elvétve, de akad visszaállító zip.
Ha belenézel a fájlba pc-n, mondjuk egy winrar-ral, meglátod mit módosít, mit nem, esetleg megpróbálhatod az manuálisan is visszaállítani. Általában csak szám értékeken változtat.
2. A főzött romoknál ezen funkciók első körben a kerneltől függenek. Pl. amit én használok a MIUI alatt, Savoca kernele, minden bizonnyal tudja ezt, egy példa a kernel funkcióra a You are not allowed to view links. Register or Login-ról.
Talán körül nézhetnél az XDA-s témában: You are not allowed to view links. Register or Login
A You are not allowed to view links. Register or Login-dal tudod paraméterezni legjobban Savoca kernelét.     You are not allowed to view links. Register or Login          You are not allowed to view links. Register or Login

Ez a custom romok topikja, maradjunk itt. Ha válaszolsz, jobb felül az idézet funkció, majd a beszúrt idézet végén lesz egy : [/quote] felirat. Ezután írd a hozzászólásodat, hogy egyrészt átlátható legyen, másrészt tudni véljük akár egy későbbi visszaolvasásnál kinek / mire válaszoltál.

Szóval ott tartunk hogy gubanc van a romban. Minden moddolás a mentéssel kezdődik. Tehát elkezdünk valamit matatni a system-ben, előbb menteni. Felteszem Nálad ez nem játszik, különben nem kérded a megoldást. Ha mentésed nincs, akkor a sytem patrició (ahol maga a telefonon lévő rom van) helyreállítása ilyen esetben: újra flash-elni, telepíteni azt.
Egy ilyen helyreállító műtétnél az újratelepítéskor nem kell törölni semmi adatot (persze csak ha nincs nagy gubanc), csak recoveryben install a rom, a végén wipe cache + dalvik, reboot. Így újraíródik a system, és helyreáll a dolog. Alap ugye, hogy ugyanazt a zip-et küldjük rá, amit előzőleg.
( Csak úgy mellékesen: Persze itt is az első amit teszünk : mentés. Ha valami balul sül el, rosszat, rosszul telepít az ember, vagy bármi közbejön - és fel kell rakni egy gyári romot, esetleg HardReset szükséges, az töröl mindent. Magyarul minden legyen mentve, mert soha nem lehet tudni..)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1194 Dátum: 2014, 11 16, 17:37:09 »
Nos 4.4.4 főzött rom telepítés után először jó volt de egy hanghiba miatt újra kellett raknom aztán valamit elnyomhattam mert nehezen kapcsolt be és most függőleges villogó csíkok vannak a képernyőm jobb felén. Nagyon örülnék ha ebben a problémában valaki tudna segíteni , hogy mit csináljak , a válaszokat előre is köszönöm . :)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1195 Dátum: 2014, 11 16, 18:29:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos 4.4.4 főzött rom telepítés után először jó volt de egy hanghiba miatt újra kellett raknom aztán valamit elnyomhattam mert nehezen kapcsolt be és most függőleges villogó csíkok vannak a képernyőm jobb felén. Nagyon örülnék ha ebben a problémában valaki tudna segíteni , hogy mit csináljak , a válaszokat előre is köszönöm . :)
Mint fentebb írtam az idézetet használd lécci.

Egy kicsit írd körbe a telefonodat, hogy tudjuk milyen darabról beszélünk.

- Pontos típusa: oké hogy LG G2, de D802 vagy másik
- eredetéről tudunk valamit?
- IMEI szám megvan, egyezik a dobozon lévővel
- szolgáltatós, gyárilag független, netán utólag függetlenített
- most mit látsz, esetleg fénykép róla
- milyen rom van rajta pontosan
- mit flash-eltél és hogyan legutoljára
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nargon95

  • Hozzászólások: 18
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: perst
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: lgg2
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1196 Dátum: 2014, 11 16, 20:52:22 »
lg g2 d802 , kártyafüggetlen az imei számom egyezik a dobozon lévővel minden jó ,gyárilag 4.4.2 vel van , használtam vettem az előző tulaj egy gsm boltban vette , amiről blokkot is tudott mutatni . A rom egy cm-11-20141026-UNOFFICIAL-d802 nevezetű cyaogenMod  4.4.4 rom ,a gapps pedig ez :GApps_4.4.4_24102014. A romot innen töltöttem le :http://forum.xda-developers.com/lg-g2/orig-development/rom-cyanogenmod-unofficial-4-4-4-cm11-t2857748   remélem ezt szabadott linkelni . Sajnos itt pontos leírást a telepítéséről nem találtam a downnloadnál a d802 mappába lévő romot töltöttem + a gappsot a gapps mappából . Először telepítettem akkor:  Wipe Advanced, majd azon belül kiválasztottam  a cache-t; data-t; Dalvik-ot, system-et is ezután az installból telepítettem a rom zipet. elindítottam ott kész volt a 4.4.4 ezután visza léptem a recoverybe és egyszerűen telepítettem a gabbsot ott nem jelöltem be semmit a wipenél  , ekkor érdekesen regált miután ujrainditottam a telepítő után , mert az lg logo elkezdett halványulni én meg azt hittem lefagyott probáltam kikapcsolni stb. de végül elindult és ott voltak a google applikációk stb. És utána jött a problémám miszerint véletlen rádobtam a hangjavítót azt az előző tanácsoddal sikerült helyreállítanom de telepíteni akartam még ezt is :G2_Stock_KnockCode_Kernel , hátha dupla clock megjavu (ezt is csak simán elindítottam az instalból)l , ezek után megint nehezen indult és jöttek a csíkok , párszor ujradobtam még a gappsat meg a romot szépen le is futottak de a csíkok megmaradtak. Képet sajnos nem tudok most róla csinálni de röviden leírva a képernyő jobb oldalán lefelé futnak egymás mellet szabályos fekete vékony csíkok kb 1 centi szélességben . Kb ehhez tunám hasonlítani de látom ami alatta van szóval csak csíkok vannak :
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1197 Dátum: 2014, 11 16, 21:56:57 »
na kiváncsi vagyok ebből mi sül ki :)

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1198 Dátum: 2014, 11 16, 22:18:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Számolj ám be. Nekem a kamera nem tetszett, meg kellett neki a nafta. Igaz sokszor nem töltöttem. Meg mintha ART - on lomhább lenne. Na remélem Te sikerrel jársz, akkor vissza dobom én is mielőtt nyalok. ;D

Szakdogához egy kalappal.  :ok:

CS2.6 felment, aztán beléptem, áttettem ART-ra, restart és itt megállt a tudomány. Végigfrissítette az alkalmazásokat, de a végén, ahol az alkalmazások indítása van már csak, ott lefagyott. Restart, de megint lefagyott. Dirty flash volt, bevallom, lusta voltam system wipeot nyomni. Szóval most megyek vissza a CS2.5-re.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Custom romok, kernelek.
« Reply #1199 Dátum: 2014, 11 16, 23:35:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CS2.6 felment, aztán beléptem, áttettem ART-ra, restart és itt megállt a tudomány. Végigfrissítette az alkalmazásokat, de a végén, ahol az alkalmazások indítása van már csak, ott lefagyott. Restart, de megint lefagyott. Dirty flash volt, bevallom, lusta voltam system wipeot nyomni. Szóval most megyek vissza a CS2.5-re.
Hmm. Akkor van olyan appod ami nem ART kompatibilis. Még jó hogy nem bootlop lett, mert onnan vagy reflash vagy factory hozza ki.  :hmm:
Egyébként 2.5-ön hogy alakult az akkud?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login