2024, 03 29, 08:11:45

Szerző Téma: OnePlus One - általános beszélgetés  (Megtekintve 84017 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2014, 05 08, 14:26:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
LG G3: snapdragon 805tel, 3200mAh cserélhető akku,  sd kártya bővítés,  normális hatlap,  3GB ram,  13megapixel sony kameraszenzor OIS+ kepstabilizalas,  5,5inch 1440x2560 kijelzo, keskeny kava. Majus 27 bemutató. En erre leszek kíváncsi
Igen, elkezdett engem is érdekelni erősen, most került ki a cikk is egy órája... :D
Főleg ha az akku üzemideje olyan lesz mint a G2-é.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2014, 05 08, 15:15:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, elkezdett engem is érdekelni erősen, most került ki a cikk is egy órája... :D
Főleg ha az akku üzemideje olyan lesz mint a G2-é.
You are not allowed to view links. Register or Login
Danger hölgyem!  O->-

Leírva nincs sehol, de az a vékony káva egy heti használat elteltével erőteljes függőséget okoz...  ;) ::)  ;D

Ezután kézbe véve ismerősök kütyüit (Xperia Z, i4s, i5s, S4, + az itthoni S4mini) , hadd ne mondjam, olyan nemistudom...
Mindegyik bazira jó gép a maga nemében, de el nem tudnám viselni már egyiket sem...  A vas meg a G2-ben sem kérdez/röccen semmit sem, az előzetes alapján - G3-ban meg aztán... ??? Azt hittem nem lesz ennek netovábbja, de hála istennek tévedtem. Én most lennék vétel előtt, azonnal venném gondolkodás nélkül.  :ok:

(szegény OnePlus topik, bocsányat...  :ima:  :D  )
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2014, 05 08, 15:24:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap 12 óra alatt lemerült, 24 óra alatt kétszer töltöttem fel és merült le csutkára. De nem az az igazi bajom. Egyszerűen nulla érzelem van irányába. Eddig minden telefonomba szerelmes voltam. Kicsit kezdek megcsömörleni. Lehet, veszek iPhone-t.  :D
Ha jól emlékszem mikor megvetted is volt egy hirtelen nagy merülésed....  :(
Hála égnek én nem tapasztalok ilyesmit pedig nem kímélem!  :oops: :D
Jujjj...ne káromkodj!!!  :D :D
Szerk.:Ha mondjuk hozzám vágnának egy G3-at...na azt lehet nem dobnám vissza!  :D :-X
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2014, 05 08, 15:38:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
(szegény OnePlus topik, bocsányat...  :ima:  :D  )
Jogos, máshova kéne menni erről beszélni.  :ok: :D

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2014, 05 10, 10:16:09 »
Reszemröl attertem kinai telefonokra..Igy nagyon varom mar a megjeleneset a OnePlus-nak..Mindenkeppen be fogom szerezni a Mi3-om melle..Ösztöl ugy is jön mar a Mi3S , mert a MIUI-rol nem mondok le...., de kell egy ilyen keszülek is..Mert nem mindegy milyen aron vasarolok..Egy LG G3 vagy Samu S5 aran szinte kettö uolyan (ha nem jobb)hardverezetsegü es akar szoftverezetsegü keszüleket tudok hasznalni,tesztelni....
Nem kell szerintem most mar a nagy markanevek utan rohanni.  ;)
Ott van a Lenovo K910 a ZTE_Nubia_Z5S es annak a mini valtozata(Tele fantasztikus alkalmazasokkal es aminek boldog tulaja a keresztlanyom is). Szoval van valasztek jo keszülekekböl böven fele aron a nagy gyartokkal szemben... :)

   es közben uszik a parom az Apple termekekben  :D Igy lehet ra sporolni!  :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #30 Dátum: 2014, 05 12, 13:37:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jogos, máshova kéne menni erről beszélni.  :ok: :D
igen de hová? :D amugy.

Videón az LG G3 japán verziója! Nem semmi csúcsmobil!

Hivatalosan is bemutatták az LG Isai Fl-t, ami a gyártó első QHD kijelzős mobilja, és ezt szokták az LG G3 japán verziójaként is emlegetni. Az LG szerint két különböző készülékről van szó, de mindenesetre elég nagy a hasonlóság.
Az első dolog, ami azonnal feltűnik az új készüléken, az az ultravékony káva. Ilyet még egyik korábbi mobilnál sem láttunk, ráadásul nem csak oldalt nagyon vékony a keret, hanem alul és felül is. A 145 x 76 x 10.5mm-es készülék egy hatalmas, 5.5 colos kijelzővel rendelkezik, ami 2560×1440 képpontjával hihetetlenül nagy, 538ppi-s pixelsűrűséggel bír.Hardverileg is rendben van a mobil, mivel a Snapdragon 801 hajtja négy darab Krait 400-as processzormaggal, és egy Adreno 330-as GPU-val. A RAM mennyisége 2GB, belső tárhelyből pedig 32GB-ot kapunk, ami ráadásul bővíthető is (ez nagyon hiányzott a G2-ből).Van még 13 megapixeles kamera is 4K videófelvétellel, de azt nem tudjuk, hogy kapott-e optikai képstabilizátort. Az akkumulátor 3000mAh-s, a szoftver pedig Android 4.4.2-es.

A videók tanulsága alapján nem semmi készülékről van szó, és ha ehhez hasonló lesz az LG G3, akkor hatalmas sikereket érhet el. Persze az eddigi hírek szerint még akár jobb is lehet a G3, mivel 3GB RAM-ról és Snapdragon 805-ös processzorról is vannak pletykák. Az eddig megjelent képek alapján pedig a design is kicsit másabb lesz, de az ultravékony káva, az 5.5 colos kijelző, és a hatalmas felbontás marad

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

sorry az off-ért. :ok:

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #31 Dátum: 2014, 05 12, 13:46:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen de hová? :D amugy.

Videón az LG G3 japán verziója! Nem semmi csúcsmobil!

Hivatalosan is bemutatták az LG Isai Fl-t, ami a gyártó első QHD kijelzős mobilja, és ezt szokták az LG G3 japán verziójaként is emlegetni. Az LG szerint két különböző készülékről van szó, de mindenesetre elég nagy a hasonlóság.
Az első dolog, ami azonnal feltűnik az új készüléken, az az ultravékony káva. Ilyet még egyik korábbi mobilnál sem láttunk, ráadásul nem csak oldalt nagyon vékony a keret, hanem alul és felül is. A 145 x 76 x 10.5mm-es készülék egy hatalmas, 5.5 colos kijelzővel rendelkezik, ami 2560×1440 képpontjával hihetetlenül nagy, 538ppi-s pixelsűrűséggel bír.Hardverileg is rendben van a mobil, mivel a Snapdragon 801 hajtja négy darab Krait 400-as processzormaggal, és egy Adreno 330-as GPU-val. A RAM mennyisége 2GB, belső tárhelyből pedig 32GB-ot kapunk, ami ráadásul bővíthető is (ez nagyon hiányzott a G2-ből).Van még 13 megapixeles kamera is 4K videófelvétellel, de azt nem tudjuk, hogy kapott-e optikai képstabilizátort. Az akkumulátor 3000mAh-s, a szoftver pedig Android 4.4.2-es.

A videók tanulsága alapján nem semmi készülékről van szó, és ha ehhez hasonló lesz az LG G3, akkor hatalmas sikereket érhet el. Persze az eddigi hírek szerint még akár jobb is lehet a G3, mivel 3GB RAM-ról és Snapdragon 805-ös processzorról is vannak pletykák. Az eddig megjelent képek alapján pedig a design is kicsit másabb lesz, de az ultravékony káva, az 5.5 colos kijelző, és a hatalmas felbontás marad

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

sorry az off-ért. :ok:
off
Egy G3-a már lehet beneveznék....!  ;) :D :taps:
on
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #32 Dátum: 2014, 05 12, 14:47:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
off
Egy G3-a már lehet beneveznék....!  ;) :D :taps:
on
Én is... :D Még vmi, amire várhatok. :D

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #33 Dátum: 2014, 05 12, 15:04:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is... :D Még vmi, amire várhatok. :D

Akkor együtt várunk

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #34 Dátum: 2014, 05 13, 08:26:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen de hová? :D amugy.

Videón az LG G3 japán verziója! Nem semmi csúcsmobil!

Hivatalosan is bemutatták az LG Isai Fl-t, ami a gyártó első QHD kijelzős mobilja, és ezt szokták az LG G3 japán verziójaként is emlegetni. Az LG szerint két különböző készülékről van szó, de mindenesetre elég nagy a hasonlóság.
Az első dolog, ami azonnal feltűnik az új készüléken, az az ultravékony káva. Ilyet még egyik korábbi mobilnál sem láttunk, ráadásul nem csak oldalt nagyon vékony a keret, hanem alul és felül is. A 145 x 76 x 10.5mm-es készülék egy hatalmas, 5.5 colos kijelzővel rendelkezik, ami 2560×1440 képpontjával hihetetlenül nagy, 538ppi-s pixelsűrűséggel bír.Hardverileg is rendben van a mobil, mivel a Snapdragon 801 hajtja négy darab Krait 400-as processzormaggal, és egy Adreno 330-as GPU-val. A RAM mennyisége 2GB, belső tárhelyből pedig 32GB-ot kapunk, ami ráadásul bővíthető is (ez nagyon hiányzott a G2-ből).Van még 13 megapixeles kamera is 4K videófelvétellel, de azt nem tudjuk, hogy kapott-e optikai képstabilizátort. Az akkumulátor 3000mAh-s, a szoftver pedig Android 4.4.2-es.

A videók tanulsága alapján nem semmi készülékről van szó, és ha ehhez hasonló lesz az LG G3, akkor hatalmas sikereket érhet el. Persze az eddigi hírek szerint még akár jobb is lehet a G3, mivel 3GB RAM-ról és Snapdragon 805-ös processzorról is vannak pletykák. Az eddig megjelent képek alapján pedig a design is kicsit másabb lesz, de az ultravékony káva, az 5.5 colos kijelző, és a hatalmas felbontás marad

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

sorry az off-ért. :ok:
Ne gyözködjetek!  :D
Ez a meret viszont elgondolkodtato, mivel kisebb a Note 2-nel es megfogadtam, hogy akkora keszülekhaz mar nem kell.
Viszont a G3 nem sokkal  2-3mm-vel ter el a Mi3-tol!- es ez bizony egy nagyon kenyelmes meret!!!-Tehat ez a par milimeter eszre sem vehetö...Hmmm..Lehet, hogy megiscsak.  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #35 Dátum: 2014, 05 13, 09:09:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen de hová? :D amugy.


Öhhöm, öhhöm...

A mi Marcink már rég megcsinálta az alkalmas helyet erre  ;)


1. Még nem jelent meg?
2. Már kijött, de még nem kapható?
3. Megrendelted, de még nem jött meg?
4. A szolgáltató akciójára vársz?
5. Szervizbe adtad, és most hiányzik?

Gyere, beszéljünk róla, együtt izgulunk veled, drukkolunk neked!


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #36 Dátum: 2014, 05 15, 11:02:55 »
Sziasztok,

Nálam is nagyon beindult a vágyakozás a 1+1 után. Pedig a htc one-m kivétel nélkül teljesíti minden vágyam. Kivéve hogy a kamerája egy f*s, de szoftveresen tűrhetőre orvosoltam. Mindazonáltal 90-ért dobozzal együtt röhögve elmegy, ha pedig lehet hinni a híreknek ,akkor 350usd-ért már 64gigás 1+1-t kapok. Ami durván 80ezer. Valamiért nem érzem, hogy én 80-ért akármikor is kapnék egyet, de ha így lesz megrendelem. (Ha 100 fölé megy az ára, akkor G2 lesz inkább. :) )

Egyetlen bajom vele, hogy 5,5col. Az bazinagy. Egy évvel ezelőtt simán elbántam egy 6,5colos telefonnal is, de ma már kéne a francnak. Inkább a használhatósága és megbízhatósága ami fontos.

Ha lenne valaki aki meghív a Oneplus-ra, megrendelném most. De sajnos nincs. Így viszont elkerülöm azt, hogy egy kényelmetlen készüléket vegyek. Megvárom inkább az első hibajelentéseket a világhálón. Talán jobban is járok. Ha valaki netán a későbbiekben hozzájut egyhez, plz írjon rám, ha van rá módja. Egyrészt megnézném magamnak, másrészt írnék egy gyors tesztet róla a közönségnek. Van aki megnézné, az fix. ;)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető jimbo

  • Hozzászólások: 794
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S III
  • PDA ROM: Gyári Telenor XXUGMK6/XXUGMK6/PANGML1
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #37 Dátum: 2014, 05 28, 21:29:51 »
Ahogy nézem ennek és a G3-nak a specifikációját, szinte megegyezik. Azt már tudni, hogy a G2 kezdő árán lesz a G3 és mind3 szolgáltatónál ott lesz júliusban.
OnePlussal mi a helyzet? Fogja valamelyik szolgáltatónk árulni?

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9300-el

"A galaxyS az Orion Övön van."
"Ezek nem azok a droidok, amiket kerestek."

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #38 Dátum: 2014, 05 29, 07:23:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy nézem ennek és a G3-nak a specifikációját, szinte megegyezik. Azt már tudni, hogy a G2 kezdő árán lesz a G3 és mind3 szolgáltatónál ott lesz júliusban.
OnePlussal mi a helyzet? Fogja valamelyik szolgáltatónk árulni?

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9300-el

Biztosan nem. Hivatalos magyar forgalmazás sincs. Európában is csak pár országban lesz kapható. Az anyaceg Oppo termékeket sem forgalmazzák nálunk és szolgáltatóknal sincs külföldön se.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #39 Dátum: 2014, 06 18, 19:14:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #40 Dátum: 2014, 07 31, 10:50:50 »
Én is nézegettem.
De nagy, akár hogy is szépítjük.
Már vannak vele gondok főleg a 64 GB os, állítólag sárgul a kijelző.
Fönt a Google + is panaszkodik egy srác hogy éjjel le merült nagyon, valami beragad neki folyamatosan.
És nem találják a hibát.

Pedig már meghívó nélkül is egész korrekt áron hozzá lehet jutni, kivéve ha elkapja a vám.
You are not allowed to view links. Register or Login

DHL szállítás 5 nap  4$ :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #41 Dátum: 2014, 08 02, 02:07:18 »
Innen mar vasarolhato a keszulek: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #42 Dátum: 2014, 08 02, 09:27:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Innen mar vasarolhato a keszulek: You are not allowed to view links. Register or Login
Most be linkelted szinte ugyan azt :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #43 Dátum: 2014, 08 02, 09:31:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most be linkelted szinte ugyan azt :)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről
A fene se figyelte ejjel:-) Amit a DHL szallit meg az osszes tobbi nagy futarceg az megakad a vamon. Nekem ezt egy baratom kuldte e-mailbe. Egy ismerose rendelt es mar megkapta. Azt mondta o is rendelt mar innen termekeket es korrektek.

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #44 Dátum: 2014, 08 02, 09:41:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fene se figyelte ejjel:-) Amit a DHL szallit meg az osszes tobbi nagy futarceg az megakad a vamon. Nekem ezt egy baratom kuldte e-mailbe. Egy ismerose rendelt es mar megkapta. Azt mondta o is rendelt mar innen termekeket es korrektek.
Amit én linkeltem azt egy srác mondta a Google +-on hogy neki onnan van, és nem akadt fent, 5 nap alatt meg jött ;)
DHL - el jött neki.

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről
★Android 10.0★

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #45 Dátum: 2014, 08 02, 10:06:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amit én linkeltem azt egy srác mondta a Google +-on hogy neki onnan van, és nem akadt fent, 5 nap alatt meg jött ;)
DHL - el jött neki.

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről
Ugyanaz a ket link csak a tied mobil verzio. Akkor mazlia volt. Sajnos ezektol a nagy csomagkuldoktol az a tapasztalat, hogy a legtobbszor fennakad a vamon a rendelt termek, teljesen mindegy, hogy a felado, hogy tunteti fel a csomag erteket, kuldeset.

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Re: Re: Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #46 Dátum: 2014, 08 02, 12:18:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ugyanaz a ket link csak a tied mobil verzio. Akkor mazlia volt. Sajnos ezektol a nagy csomagkuldoktol az a tapasztalat, hogy a legtobbszor fennakad a vamon a rendelt termek, teljesen mindegy, hogy a felado, hogy tunteti fel a csomag erteket, kuldeset.
Ezek szerint szerencsésnek kell lenni ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 4-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #47 Dátum: 2014, 08 02, 12:23:26 »
1+1-al fotozta Franco: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető szabadgy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2001
  • Nem: Férfi
  • PDA: Nexus 4, Nexus 7
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #48 Dátum: 2014, 08 08, 13:30:55 »
Sziasztok!

Az itthoni árakat/lehetőségeket tudom.

Valakinek esetleg van infója, hogy az osztrákoknál mennyiért lehetne megvenni? Esetleg osztrák boltot/webshop-ot is tud, ahol lehet kapni?
Nexus 4 - 4.4 Mahid + Franco kernel
Nexus 7 (2012) - 5.0.1 Euphoria + stock kernel

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: OnePlus One - általános beszélgetés
« Reply #49 Dátum: 2014, 08 11, 21:49:29 »
A wayteq elkezdte otthon hivatalosan forgalmazni. Szerviz gari tsb.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 7-el

Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??