2024, 04 19, 05:09:09

Szerző Téma: LG G2 - Off topik - Frissítve - 2015.02.05.  (Megtekintve 74724 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #50 Dátum: 2014, 04 27, 13:09:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
te kértél részleteket :)

basszus , most jutott eszembe,hogy nem is az s2-höz kaptam a kártyát ,hanem az előtte lévő t-mobilos samsung omniához  amit kb. 2010-ben vettem :D

mindegy az a lényeg,hogy az s2-n is simán ment. Ezért lett volna jó,ha sony z1c-t veszek abba bele tudtam volna rakni :/

Az meg ugye nem androidos volt...ha jól emlékszem...szóval ne részletezzük tovább...:)

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #51 Dátum: 2014, 04 27, 13:16:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az meglepne, mert az omnia az Windows Mobile volt, nem android. Nekem is volt, és navi is hozzá.

pedig így volt,minegy valahogy megkell oldjam,mert az a google térkép nagyon rossz lett. Múlthéten mentem Miskolcra és most kivételesen nem autopályán mentem,hát valami borzasztó volt. Ha kanyarodni kellett valamerre ,túl hamar szólt,és ha nem nézem a térképet le is kanyarodtam volna egy utcával hamarabb. Ha körforgalom jött,akkor nem mondta hogy hajts be a körforgalomba nem is jelezte,csak azt hogy hajtsak ki a akár hanyadik kijáraton. Ha túl léptem a sebességhatárt ,nem szólt. ha letértem az útvonalról ,nem mondta hogy letértem se azt hogy újra tervezés stb.

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #52 Dátum: 2014, 04 27, 13:55:02 »
Tuning76!
Most őszintén egy 100E-es készülékkel szaladgálsz, és gondot okoz egy 14E-es iGO megvétele? Jó, tudom!  A térkép is pénzbe kerül......de nem egy veszett összeg, annak az ára sem....Főleg úgy, hogy minden "előképzettség" nélkül nekiállsz (már bocsi, de) ész nélkül moddolni -lesz*rva, hogy mi lesz a következménye-, akkor meg főleg nem okozhat gondot egy ilyen tétel megfizetése!

Elnézést kérek a jelzőért(ész nélkül), de ide ez volt a legjobb kifejezés! Persze, hálás is vagyok azért amit teszel. Mert olyan dolgokat is kipróbálsz, amit én nem tennék meg elsőként. De a fenti véleményem, ennek ellenére fenntartom!
És ha tényleg nem telik rá, de nagyon kell, akkor a torrent oldalak, még mindig megoldást jelentenek a problémádra..... ;) :oops:
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #53 Dátum: 2014, 04 27, 13:59:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
pedig így volt,minegy valahogy megkell oldjam,mert az a google térkép nagyon rossz lett. Múlthéten mentem Miskolcra és most kivételesen nem autopályán mentem,hát valami borzasztó volt. Ha kanyarodni kellett valamerre ,túl hamar szólt,és ha nem nézem a térképet le is kanyarodtam volna egy utcával hamarabb. Ha körforgalom jött,akkor nem mondta hogy hajts be a körforgalomba nem is jelezte,csak azt hogy hajtsak ki a akár hanyadik kijáraton. Ha túl léptem a sebességhatárt ,nem szólt. ha letértem az útvonalról ,nem mondta hogy letértem se azt hogy újra tervezés stb.
Az a fránya IGO ha nem lenne... lehet emberek bolyonganának az utcán, belekanyarodnának egy tízemeletesbe, körforgalmakba pörögnének, 130-al mennének lakott területen, és sose találnának haza...   rotfl

Ugyanmár... na de eddig a vicc...

Ma magyarországon NINCS IGO-val forgalmazott Androidos okostelefon, a szoftver nem elérhető Androidra. Kivételt képez a Play-en is fent lévő izraeli, török változat (magyar térkép nélkül...). Parancsolj:   You are not allowed to view links. Register or Login
Ha ezt megvetted, és a vásárlást igazoló e-mailt átküldöd nekem vagy bármelyik moderátor kollegának, kezeskedem érte, hogy segítek beállítani.
Amíg ezt nem tetted meg, cseppet sem érdekel mi volt, honnan, mire emlékszünk, mire nem, addig az igo itt warez és pont. Minden ehhez kapcsolódó hsz-t moderálni fogok ezután.


További információért szépen ellátogatsz a Navigáció topikba, és felteszed a kérdésedet, hogy miért warez? Hidd el, előbb utóbb egy Admin is szívesen fog neked válaszolni...  ;)

You are not allowed to view links. Register or Login

És ez messze nem vádaskodás, csak 1 db tényt közöltem Veled.  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #54 Dátum: 2014, 04 27, 14:02:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tuning76!
Most őszintén egy 100E-es készülékkel szaladgálsz, és gondot okoz egy 14E-es iGO megvétele? Jó, tudom!  A térkép is pénzbe kerül......de nem egy veszett összeg, annak az ára sem....Főleg úgy, hogy minden "előképzettség" nélkül nekiállsz (már bocsi, de) ész nélkül moddolni -lesz*rva, hogy mi lesz a következménye-, akkor meg főleg nem okozhat gondot egy ilyen tétel megfizetése!

Elnézést kérek a jelzőért(ész nélkül), de ide ez volt a legjobb kifejezés! Persze, hálás is vagyok azért amit teszel. Mert olyan dolgokat is kipróbálsz, amit én nem tennék meg elsőként. De a fenti véleményem, ennek ellenére fenntartom!
És ha tényleg nem telik rá, de nagyon kell, akkor a torrent oldalak, még mindig megoldást jelentenek a problémádra..... ;) :oops:

köszi a jelzőt :)
de annyira nem ész nélkül,az hogy igot vegyek,igen sokba kerül,a telót is 22 havi részletre vettem,amennyire tudok vigyázok rá,nem lesz gond eddig se volt. a torrentet próbáltam már igo ügyben miután a sajátommal nem ment,de azok is kártyáért kiáltoznak,de ezt hanyagoljuk,mert ki leszek innen repítve :)
a navigont is próbáltam,de az meg a térépre lépve leáll. A Wazze alkalmazás marad úgy látszik.
Bár lehet megint a gyári romra kényszerülök ,mert a gallery és a kamera többször leáll alkalmazás közben,sőt a gallery ma le is fagyasztotta a romot csak kikapcs hosszan nyomva tudtam újra indítani a telót.

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #55 Dátum: 2014, 04 27, 17:31:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a jelzőt :)
de annyira nem ész nélkül,az hogy igot vegyek,igen sokba kerül,a telót is 22 havi részletre vettem,amennyire tudok vigyázok rá,nem lesz gond eddig se volt. a torrentet próbáltam már igo ügyben miután a sajátommal nem ment,de azok is kártyáért kiáltoznak,de ezt hanyagoljuk,mert ki leszek innen repítve :)
a navigont is próbáltam,de az meg a térépre lépve leáll. A Wazze alkalmazás marad úgy látszik.
Bár lehet megint a gyári romra kényszerülök ,mert a gallery és a kamera többször leáll alkalmazás közben,sőt a gallery ma le is fagyasztotta a romot csak kikapcs hosszan nyomva tudtam újra indítani a telót.
Elnézést kértem érte........De ha kell, megteszem újra! ;)
A torrentes dolgot meg úgy gondoltam, hogy magad keresed meg....mert van ilyen! De hagyjuk ezt a témát.

Más:Kb. egy hónapja írtam egy levelet a Vodafonnak, és azt ígérték, hogy megvizsgálják a lehetőségét annak, hogy közzé tegyék az iGO-t az ügyfeleiknek ingyen. Pont úgy, mint ahogy az iPhone/iPad esetében van. Aztán, hogy mi lesz belőle? Ki tudja.....
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #56 Dátum: 2014, 04 27, 18:22:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elnézést kértem érte........De ha kell, megteszem újra! ;)
A torrentes dolgot meg úgy gondoltam, hogy magad keresed meg....mert van ilyen! De hagyjuk ezt a témát.

Más:Kb. egy hónapja írtam egy levelet a Vodafonnak, és azt ígérték, hogy megvizsgálják a lehetőségét annak, hogy közzé tegyék az iGO-t az ügyfeleiknek ingyen. Pont úgy, mint ahogy az iPhone/iPad esetében van. Aztán, hogy mi lesz belőle? Ki tudja.....
az nem lenne rossz.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #57 Dátum: 2014, 04 27, 21:47:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszi a jelzőt :)
de annyira nem ész nélkül,az hogy igot vegyek,igen sokba kerül,a telót is 22 havi részletre vettem,amennyire tudok vigyázok rá,nem lesz gond eddig se volt. a torrentet próbáltam már igo ügyben miután a sajátommal nem ment,de azok is kártyáért kiáltoznak,de ezt hanyagoljuk,mert ki leszek innen repítve :)
a navigont is próbáltam,de az meg a térépre lépve leáll. A Wazze alkalmazás marad úgy látszik.
Bár lehet megint a gyári romra kényszerülök ,mert a gallery és a kamera többször leáll alkalmazás közben,sőt a gallery ma le is fagyasztotta a romot csak kikapcs hosszan nyomva tudtam újra indítani a telót.
Garmin

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #58 Dátum: 2014, 04 27, 21:51:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Garmin
androidon garmin ? segíts
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #59 Dátum: 2014, 04 28, 10:34:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
androidon garmin ? segíts
Sorry sygic. a triállal ki is lehet próválni. Nem sokat teszteltem de tetszett. Néhol nek. Alegfrissebb, de bőven jó.

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #60 Dátum: 2014, 04 28, 10:35:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sorry sygic. a triállal ki is lehet próválni. Nem sokat teszteltem de tetszett. Néhol nek. Alegfrissebb, de bőven jó.
a sygiket használtam egy ideig de már a telón csak a wazét használom
ha külföldre megyek akkor meg a CNS PDA-t
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #61 Dátum: 2014, 04 29, 10:56:24 »
Sziasztok. Meg van az első karc a kijelzőn a gyári LG tok fém keretének köszönhetően. Pedig nem farmer zsebben hordom tehát nem feszül rá a kijelzőre a tok. Nem lehetséges hogy a kijelző minősége nem felel meg a gorilla glass 2-nek?
A s2-n is az van de még nem igazán látok rajta karcot pedig már 2 éves és tok nélkül használtam még meló közben is és nem irodában dolgozok hanem műanyag ipari üzemben. Lehet érdemes lenne bevizsgáltatni?

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #62 Dátum: 2014, 04 29, 10:57:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Meg van az első karc a kijelzőn a gyári LG tok fém keretének köszönhetően. Pedig nem farmer zsebben hordom tehát nem feszül rá a kijelzőre a tok. Nem lehetséges hogy a kijelző minősége nem felel meg a gorilla glass 2-nek?
A s2-n is az van de még nem igazán látok rajta karcot pedig már 2 éves és tok nélkül használtam még meló közben is és nem irodában dolgozok hanem műanyag ipari üzemben. Lehet érdemes lenne bevizsgáltatni?

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
Véletlenül sem off topik... de Te tudod.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #63 Dátum: 2014, 04 29, 11:03:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Véletlenül sem off topik... de Te tudod.

Akkor tedd át oda ahova jónak látod :-) 
De te sem a kérdésre válaszolnál véletlenül se. :-)

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #64 Dátum: 2014, 04 29, 11:10:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor tedd át oda ahova jónak látod :-) 
De te sem a kérdésre válaszolnál véletlenül se. :-)

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
Az általánosban már volt róla szó nem egyszer. A téma nem off.

Ott is válaszoltam, de a Te kedvedért itt is megteszem... nekem nincs rajta fólia, nem is lesz, LG Quicwindow tokom van. Nincs karcom, de ha lesz beviszem, oszt lebacom az asztalra és megmutatom a kezitcsókolomnak hogy a telefonon Gorilla Glass van, a tokot meg nem a piacon vettem, úgyhogy jó lesz ha kihúz egy új érintőt a fiókból mert rongyolok a fogyasztóvédelemhez. Tudni illik én teljesítem amit kell, fizetek mint állat, csak a hozzá való kiegészítőt veszem, úgyhogy vica-versa...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #65 Dátum: 2014, 04 29, 11:47:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az általánosban már volt róla szó nem egyszer. A téma nem off.

Ott is válaszoltam, de a Te kedvedért itt is megteszem... nekem nincs rajta fólia, nem is lesz, LG Quicwindow tokom van. Nincs karcom, de ha lesz beviszem, oszt lebacom az asztalra és megmutatom a kezitcsókolomnak hogy a telefonon Gorilla Glass van, a tokot meg nem a piacon vettem, úgyhogy jó lesz ha kihúz egy új érintőt a fiókból mert rongyolok a fogyasztóvédelemhez. Tudni illik én teljesítem amit kell, fizetek mint állat, csak a hozzá való kiegészítőt veszem, úgyhogy vica-versa...  ;)

Nekem is ilyen tokom van ajándék volt a telenornál a készülékhez. Csak én máris elbactam mert hirtelen felindulásból kivágtam a tokból a fém keretet. Én szerintem tuti nem glass 2 a kijelző minősége. Ja és olyan mély a karc hogy körömmel lehet érezni.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #66 Dátum: 2014, 04 29, 15:59:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is ilyen tokom van ajándék volt a telenornál a készülékhez. Csak én máris elbactam mert hirtelen felindulásból kivágtam a tokból a fém keretet. Én szerintem tuti nem glass 2 a kijelző minősége. Ja és olyan mély a karc hogy körömmel lehet érezni.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Nekem egy darab karcom sincs. Csak sline tokot használok pedig.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #67 Dátum: 2014, 04 29, 16:42:01 »
Tönkrement a sony fülesem és a média marktban meg már alig van választék. Tudtok valami olyan boltit ahol venni tudnék vagy akár még ki is oróbálhatnék pár nem fülbedugós fülest?

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #68 Dátum: 2014, 04 29, 18:48:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tönkrement a sony fülesem és a média marktban meg már alig van választék. Tudtok valami olyan boltit ahol venni tudnék vagy akár még ki is oróbálhatnék pár nem fülbedugós fülest?

Ha pesten laksz,akkor westend sony center? Melyik médiában voltál?

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #69 Dátum: 2014, 04 29, 19:28:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha pesten laksz,akkor westend sony center? Melyik médiában voltál?
Westend. Még a saturn esetleg, de arra csak szombaton megyek. Igazából a nem fülbedugósokról nem volt szó. Majdhogynem én vagyok az egyetlen konzervatív aki ilyet használ még?

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #70 Dátum: 2014, 04 29, 19:55:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Westend. Még a saturn esetleg, de arra csak szombaton megyek. Igazából a nem fülbedugósokról nem volt szó. Majdhogynem én vagyok az egyetlen konzervatív aki ilyet használ még?

látok ilyet is meg olyat is az utcán,vegyes ,ki melyiket szereti és tartja praktikusnak.
Nekem denon fülbedugós van, amióta van ez az új gumi harangos fajta ,ezt használom mert nem fáj tőle a fülem mint a régi műanyagtól. Nagy fejhalgatót azért nem vettem ,mert drága volt , és az s2 nem bírta meghajtani. Én mikor vettem a denont pár fejhalgatót lepróbáltam ,de egyiket se bírta meghajtani,pedig próbáltam ilyen 70 ezer körülit is. Nyáron a fülbedugósba nem izzad meg a füled ,míg a fejhallgatóban tuti.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #71 Dátum: 2014, 04 29, 22:35:28 »
Természetesen nem bootolt be elsore romom. Szerintem a simple kernel ramdiskje.
Meg mindig nem vagyok otthon ugyhogy nincs javítás.
Meg megbuktam a ZHn is. Szal remek.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 - Off topik
« Reply #72 Dátum: 2014, 04 30, 10:15:49 »
Sziasztok. A Tapatalk nem tudja betölteni a topikokat. Nálatok mi a helyzet?

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #73 Dátum: 2014, 04 30, 10:32:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. A Tapatalk nem tudja betölteni a topikokat. Nálatok mi a helyzet?

Most is Tapatalkrol vagyok

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Re: LG G2 - Off topik
« Reply #74 Dátum: 2014, 04 30, 10:38:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most is Tapatalkrol vagyok

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Csak addig jutok hogy belépek az LG G2 topikba de az már nem töltődik be. Pörög a betöltés de nem tölt be tegnap óta nem tudok belépni Tapatalkkal. Most le frissítettem a playről de így se megy. Attól lehet hogy lefrissítettem a slimkatet? Azóta a Sony walkman lejátszó se játsza az Mka fájlokat.