2024, 03 28, 22:24:04
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: Galaxy S2 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 106108 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető konyok

  • Hozzászólások: 37
  • Navigáció / Navigation: IGO, Sygic Aura
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XWLSS
  • Skype: princ73
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #100 Dátum: 2015, 06 09, 13:56:02 »
És még él a S2 topik!!!  :taps: Nagy öröm ez nekem! 100 éve voltam itt, de elsodort az élet.... :)
Viszont most problémám adódott. Vettünk az asszonynak egy gyönyörű alig használt fehér  ;) S2-t. ( 4.1.2 gyári frissítés wifi-n keresztül, I9100XXMS2, 3.0.31-1156082)
Egy ideig minden ok is volt, de a minap kiírta a masina, hogy "majdnem megtelt a memória!" Hát jól le akartam baxarintani az asszonyt, hogy mija frászkarikát töltöget, miket telepítget fel, hogy kicsinált 1Gb RAM-ot. Nézem a telefont 13!!! app van telepítve 270Mb összesen.  :shock: :shock: Nálam (szintén S2) 83 app 915Mb és reccenés nélkül suhan a kicsike.
Hova lett a tárhely? Van megoldás? Please help!  :ima:

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #101 Dátum: 2015, 06 09, 17:54:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És még él a S2 topik!!!  :taps: Nagy öröm ez nekem! 100 éve voltam itt, de elsodort az élet.... :)
Viszont most problémám adódott. Vettünk az asszonynak egy gyönyörű alig használt fehér  ;) S2-t. ( 4.1.2 gyári frissítés wifi-n keresztül, I9100XXMS2, 3.0.31-1156082)
Egy ideig minden ok is volt, de a minap kiírta a masina, hogy "majdnem megtelt a memória!" Hát jól le akartam baxarintani az asszonyt, hogy mija frászkarikát töltöget, miket telepítget fel, hogy kicsinált 1Gb RAM-ot. Nézem a telefont 13!!! app van telepítve 270Mb összesen.  :shock: :shock: Nálam (szintén S2) 83 app 915Mb és reccenés nélkül suhan a kicsike.
Hova lett a tárhely? Van megoldás? Please help!  :ima:
Első nekifutásra egy clean mastert javasolnék, nekem az s5-ről negyed évi használat után (gyári rendszer) 2 GB szemetet szedett le
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető konyok

  • Hozzászólások: 37
  • Navigáció / Navigation: IGO, Sygic Aura
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XWLSS
  • Skype: princ73
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #102 Dátum: 2015, 06 09, 22:52:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Első nekifutásra egy clean mastert javasolnék, nekem az s5-ről negyed évi használat után (gyári rendszer) 2 GB szemetet szedett le
Első nekifutásra megtörtént. 191Mb szabadból lett 196Mb. :(
Kéne valami második nekifutás.  :)
Az hogy lehet, hogy az alkalmazáskezelő-letöltött-eszközmemóriában 18 alkalmazás van és 1,8GB foglalt, 187MB szabad? Mi az az 1,8GB foglalt????:shock: Ugyan ez nálam 93 alkalmazás, 1,7GB foglalt és 278MB szabad. Itt vmi nagyon elvan kulminálva. Létezhet, hogy rosszul van particionálva a telefon? Lehet hülye kérdés csak próbálom megfejteni mi lehet.

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #103 Dátum: 2015, 06 10, 16:52:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Első nekifutásra megtörtént. 191Mb szabadból lett 196Mb. :(
Kéne valami második nekifutás.  :)
Az hogy lehet, hogy az alkalmazáskezelő-letöltött-eszközmemóriában 18 alkalmazás van és 1,8GB foglalt, 187MB szabad? Mi az az 1,8GB foglalt????:shock: Ugyan ez nálam 93 alkalmazás, 1,7GB foglalt és 278MB szabad. Itt vmi nagyon elvan kulminálva. Létezhet, hogy rosszul van particionálva a telefon? Lehet hülye kérdés csak próbálom megfejteni mi lehet.
Simán lehet :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető gyu456

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1010
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Nextgen
  • Skype: gyuszkoh456
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #104 Dátum: 2015, 06 10, 19:27:31 »
Akkor talán egy gyári ROM újbóli felrakása lesz a megoldás...

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9100-el
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető konyok

  • Hozzászólások: 37
  • Navigáció / Navigation: IGO, Sygic Aura
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XWLSS
  • Skype: princ73
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #105 Dátum: 2015, 06 10, 21:43:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor talán egy gyári ROM újbóli felrakása lesz a megoldás...

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9100-el

Sima hard reset nem teszi helyre? És ha nem akkor tudtok ajánlani vmi stabil jól működő gyári ROM-ot? Esetleg linkel.  :oops: :D

Nem elérhető konyok

  • Hozzászólások: 37
  • Navigáció / Navigation: IGO, Sygic Aura
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XWLSS
  • Skype: princ73
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #106 Dátum: 2015, 06 10, 21:44:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Simán lehet :D

Azért ez nem nyugtatott meg.  :D Megoldás? Ha lehet olyan kezdő szinten.  :oops: ;) Köszönöm.

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #107 Dátum: 2015, 06 11, 02:39:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért ez nem nyugtatott meg.  :D Megoldás? Ha lehet olyan kezdő szinten.  :oops: ;) Köszönöm.
Első körben egy repartos gyári romot javasolnék. A lényeg, h minden pusztuljon ami a telefonon van (kivéve persze az efs mappát, azt előtte másold ki a telefonból just in case ;) )
Bocsi, de linket most így hirtelen nem tudok, sosem raktam újra az s2-m 3+1 file-os rommal, bár az újrarakások száma 3 jegyű :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #108 Dátum: 2015, 06 11, 07:53:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Első körben egy repartos gyári romot javasolnék. A lényeg, h minden pusztuljon ami a telefonon van (kivéve persze az efs mappát, azt előtte másold ki a telefonból just in case ;) )
Bocsi, de linket most így hirtelen nem tudok, sosem raktam újra az s2-m 3+1 file-os rommal, bár az újrarakások száma 3 jegyű :D
Amennyiben nem talaltal 3+1 fajlost s2-re jelezd nekem a véleménye van,és akkor atkuldom!:D

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el


Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #109 Dátum: 2015, 06 11, 13:45:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben nem talaltal 3+1 fajlost s2-re jelezd nekem a véleménye van,és akkor atkuldom!:D

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el
Rajtad valamiért mindig kifog az autocorrect :D Pls olvasd már át mielőtt elküldöd  :olvass:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető konyok

  • Hozzászólások: 37
  • Navigáció / Navigation: IGO, Sygic Aura
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XWLSS
  • Skype: princ73
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #110 Dátum: 2015, 06 11, 15:43:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben nem talaltal 3+1 fajlost s2-re jelezd nekem a véleménye van,és akkor atkuldom!:D

Tapatalk-kal küldve az én SM-G900F-el

Ment egy mail.

Nem elérhető konyok

  • Hozzászólások: 37
  • Navigáció / Navigation: IGO, Sygic Aura
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XWLSS
  • Skype: princ73
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #111 Dátum: 2015, 06 13, 17:12:24 »
Sajna nem jött össze Annával a 3+1 átadása. :( Valahogy nem sikerült a feltöltés.
Esetleg vki tudna egy működő linket?
Mentsen meg valaki mert a zasszony lenyúzza a bűröm. :D

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #112 Dátum: 2015, 06 13, 21:47:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna nem jött össze Annával a 3+1 átadása. :( Valahogy nem sikerült a feltöltés.
Esetleg vki tudna egy működő linket?
Mentsen meg valaki mert a zasszony lenyúzza a bűröm. :D
Abban kéne segítség nekem,hogy a driverbol hogy tudnám atkuldeni,abban kéne segítség!>:D

Küldve az én GT-N8010-emről


Nem elérhető konyok

  • Hozzászólások: 37
  • Navigáció / Navigation: IGO, Sygic Aura
  • PDA: Galaxy S2
  • PDA ROM: I9100XWLSS
  • Skype: princ73
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #113 Dátum: 2015, 06 23, 23:16:48 »
Helló Mindenkinek!

Sikerült minden! Kicsit nehezen érkezett meg a 3+1 fájlos Annától, de sikerült.  :ok: 1000 köszönet érte! :)
Viszont ami nem sikerült az előtte a root. Szerettem volna megmenteni az efs mappát, de nem sikerült. De azért szeretném megcsinálni most! A rom most i9100XXLS8. Ehhez milyen root kernelt töltsek, hogy sikerüljön a root?

 

Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #114 Dátum: 2015, 06 23, 23:50:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló Mindenkinek!

Sikerült minden! Kicsit nehezen érkezett meg a 3+1 fájlos Annától, de sikerült.  :ok: 1000 köszönet érte! :)
Viszont ami nem sikerült az előtte a root. Szerettem volna megmenteni az efs mappát, de nem sikerült. De azért szeretném megcsinálni most! A rom most i9100XXLS8. Ehhez milyen root kernelt töltsek, hogy sikerüljön a root?
Szia!Megnézem a véleménye,azt hiszem van egy olyan,ami minden romhot jó!Holnap reggelig tarts ki,örülök,hogy ha nehezen is de eljutottak idáig!
Az a baj,hogy ritkán romolsz és egyik alkalomtol a másikig kijossz a gyakorlatbol!
Én a SaberModot CM 12.1 5.1.1.szinte hetente cserelem recoveribol!:D

Küldve az én GT-N8010-emről


Nem elérhető eriklili

  • Hozzászólások: 1824
  • Nem: Nő
  • Anna
  • PDA ROM: S7 Edge G935F,10.1.tablet 4.4.2 gyári,Xiaomi MI 5s+
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #115 Dátum: 2015, 06 23, 23:51:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!Megnézem a véleménye,azt hiszem van egy olyan,ami minden romhot jó!Holnap reggelig tarts ki,örülök,hogy ha nehezen is de eljutottak idáig!
Az a baj,hogy ritkán romolsz és egyik alkalomtol a másikig kijossz a gyakorlatbol!
Én a SaberModot CM 12.1 5.1.1.szinte hetente cserelem recoveribol!:D

Küldve az én GT-N8010-emről
A gepemen ,bocs!!

Küldve az én GT-N8010-emről


Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #116 Dátum: 2015, 10 13, 15:39:27 »
Sziasztok!
Ne haragudjatok, de szerintem több helyre is be fogom tenni ezt a kérdést, mert nem tudom melyik topik működik még egyáltalán.
Nálam van a Nővérem S2-ese, ami folyton újra indulgat. Amint felteszem rá az akkut, bekapcsol. Utána azért lehet használni, de ha letesszük, egyszer csak elkezdi az indulgatást. Ha alapvetően ki szeretném kapcsolni, az természetesen megy, de kikapcsolás után azonnal visszakapcsol.
Mi lehet vele a probléma? Lehet ez szoftveres gond? Most töltöm az aksiját, egyelőre várnom kell mindennel, de utána kéne vele foglalkoznom.
Tehát? Szerintetek?

Köszönöm!

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #117 Dátum: 2015, 10 13, 15:41:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam van a Nővérem S2-ese, ami folyton újra indulgat. Amint felteszem rá az akkut, bekapcsol. Utána azért lehet használni, de ha letesszük, egyszer csak elkezdi az indulgatást. Ha alapvetően ki szeretném kapcsolni, az természetesen megy, de kikapcsolás után azonnal visszakapcsol.
Sztem beragadt (kosz miatt) a bekapcs gomb. Volt már ilyenre példa.  :)

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #118 Dátum: 2015, 10 13, 15:47:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sztem beragadt (kosz miatt) a bekapcs gomb. Volt már ilyenre példa.  :)

Én is gondoltam ilyesmire, de meg lehet ezt csinálni valahogy itthon? Vagy ki kéne cserélni a nyomógombot?

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #119 Dátum: 2015, 10 13, 16:37:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Ne haragudjatok, de szerintem több helyre is be fogom tenni ezt a kérdést, mert nem tudom melyik topik működik még egyáltalán.
Nálam van a Nővérem S2-ese, ami folyton újra indulgat. Amint felteszem rá az akkut, bekapcsol. Utána azért lehet használni, de ha letesszük, egyszer csak elkezdi az indulgatást. Ha alapvetően ki szeretném kapcsolni, az természetesen megy, de kikapcsolás után azonnal visszakapcsol.
Mi lehet vele a probléma? Lehet ez szoftveres gond? Most töltöm az aksiját, egyelőre várnom kell mindennel, de utána kéne vele foglalkoznom.
Tehát? Szerintetek?

Köszönöm!
én usb csati hibára tippelnék.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #120 Dátum: 2015, 10 13, 16:51:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én usb csati hibára tippelnék.
Ohó az a másik, jogos! Típushiba!  :)
Samsung asszem ötezerért cseréli.

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #121 Dátum: 2015, 10 13, 17:05:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is gondoltam ilyesmire, de meg lehet ezt csinálni valahogy itthon? Vagy ki kéne cserélni a nyomógombot?
s2-n ilyenek javíthatóak, csak kell hozzá szakértelem, gyakorlat és szerszámok. Ha bármelyik hiányzik, könnyen tönkre lehet tenni szal nem javaslom ha nem értesz hozzá
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #122 Dátum: 2015, 10 14, 18:15:52 »
Sziasztok! Ma rendeltem egy USB csatit és egy bekapcsoló gombot az S2-höz. Szétszedtem videók alapján. Szerszámaim vannak itthon, de pl. a hátulját simán körömmel is teljesen jól szét tudtam szedni. Kosz az van benne, a kapcsolón a kis fém tappancs szépen pattog, ahogy kell. Nem tudom lesz-e ennek problémája, de talán a két alkatrész cseréje után már többet tudok mondani. Addig míg nincs itthon a bekapcsoló gomb, addig nem akarom méregetni a régit. Ki kell szerintem forrasztani és utána vizslatni bármit is. Legjobb az lenne, ha a csere után jó lenne a telcsi.

Nem elérhető bence.bence2

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1496
  • Nem: Férfi
  • GalaxyS kutató
  • Navigáció / Navigation: Navigon/Waze/Gmaps
  • PDA: S2,S5,S8+
  • PDA ROM: Stock 4.1.2,Alexandr pof9, stock 8.0
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #123 Dátum: 2015, 10 15, 12:38:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Ma rendeltem egy USB csatit és egy bekapcsoló gombot az S2-höz. Szétszedtem videók alapján. Szerszámaim vannak itthon, de pl. a hátulját simán körömmel is teljesen jól szét tudtam szedni. Kosz az van benne, a kapcsolón a kis fém tappancs szépen pattog, ahogy kell. Nem tudom lesz-e ennek problémája, de talán a két alkatrész cseréje után már többet tudok mondani. Addig míg nincs itthon a bekapcsoló gomb, addig nem akarom méregetni a régit. Ki kell szerintem forrasztani és utána vizslatni bármit is. Legjobb az lenne, ha a csere után jó lenne a telcsi.
A szétszedés nem a vicces része a dolognak, jó forrasztgatást ha megjött a cucc, és majd mesélj mi hogy sikerült :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Galaxy s2 Átalános
« Reply #124 Dátum: 2015, 10 15, 13:06:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A szétszedés nem a vicces része a dolognak, jó forrasztgatást ha megjött a cucc, és majd mesélj mi hogy sikerült :)
Megmondom őszintén, hogy féltem tőle és csak egy próbát akartam tenni azzal, hogy megpróbáltam natúr. Magam is meglepődtem, hogy szét tudtam szedni simán. A G2-met nem tudtam szétszedni, mert megnéztem annyi videót, amennyi volt, de mégsem mertem feszegetni. Már a hátlapnál megakadtam. Inkább fizettem a kijelző cseréért, de szerintem ez volt a bölcsebb megoldás. Ennél is nagyon óvatos voltam, így talán nem lesz gond. A két oldal kapcsoló volt leragasztva, az zavart meg picit, de rájöttem, hogy ott kell segíteni neki picit. Meglátjuk mi lesz.
Ha már itt úgyis kérdezgetek, lenne egy kérdésem: Én a G2-met még soha nem frissítettem, ezért valószínűleg a vásárlás óta több android kijött már hozzá. Mára már eljutottam oda, hogy tovább lépnék, hátha lenne olyan dolog, ami kicsit jobban működik a telefonon. Viszont nem feltétlenül a legújabb Androidot választanám, ha lehetne, hanem kipróbálnám a következőt, ami volt erre a telefonra. Lehetséges ez? Vagy csak a mindenkori legújabbra tudok frissíteni?