2024, 04 28, 01:53:48

Szerző Téma: LG G2 tartozékok  (Megtekintve 71825 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
LG G2 tartozékok
« Dátum: 2014, 01 19, 11:46:33 »
LG G2 QuickWindow tok

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető emerich

  • Hozzászólások: 194
  • PDA: LG G3
  • PDA ROM: D85510C_00
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #1 Dátum: 2014, 01 19, 12:49:00 »
Ez már nagyon kellett! Valaki esetleg tudna egy jó autós tartott?

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #2 Dátum: 2014, 01 20, 06:21:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez már nagyon kellett! Valaki esetleg tudna egy jó autós tartott?
Pl ez?
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #3 Dátum: 2014, 01 20, 10:05:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pl ez?
You are not allowed to view links. Register or Login
Pont ilyet rendeltem, az első próbánál eltört két helyen...  >:(

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: LG G2 tartozékok
« Reply #4 Dátum: 2014, 01 20, 10:10:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pont ilyet rendeltem, az első próbánál eltört két helyen...  >:(

Az S4 tartozékos topikban nemrég volt szó egy Samsung univerzális tartóról, a N5-höz én is azt vettem. Elég masszívnak tűnik, de majd az idő eldönti.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Re: LG G2 tartozékok
« Reply #5 Dátum: 2014, 01 20, 10:44:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az S4 tartozékos topikban nemrég volt szó egy Samsung univerzális tartóról, a N5-höz én is azt vettem. Elég masszívnak tűnik, de majd az idő eldönti.
Így van, azóta még többen dicsérték nekem a Samu K200 tartót, elvileg ma hozza a futár!  :ok:
(Edigitalban 01/31-ig ingyen házhozszállítás van mindenre)

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #6 Dátum: 2014, 01 20, 13:53:38 »
Üdv mindenkinek!

Én meglehetősen olcsón (600ft) szereztem egy matt fekete, nem szép, de legalább nem csillogó szilikon tokot mely ápol és eltakar... szóval arra jó, hogy eltakarjuk a presztizstelefont. Na igen, nálam az elsődleges, hogy használható legyen a telefon és ne keltse fel a figyelmét valamilyen aljas embernek a villamoson. Szívesen segítek ilyet venni, most is kértek tőlem páran, azonban várni kellett rá. tényleg arra való h védjen és matt feketén pont olyan unalmasnak tűnik mint egy alcatel. Kiránduláshoz is jó egyébként ez a tok.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #7 Dátum: 2014, 01 20, 20:59:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv mindenkinek!

Én meglehetősen olcsón (600ft) szereztem egy matt fekete, nem szép, de legalább nem csillogó szilikon tokot mely ápol és eltakar... szóval arra jó, hogy eltakarjuk a presztizstelefont. Na igen, nálam az elsődleges, hogy használható legyen a telefon és ne keltse fel a figyelmét valamilyen aljas embernek a villamoson. Szívesen segítek ilyet venni, most is kértek tőlem páran, azonban várni kellett rá. tényleg arra való h védjen és matt feketén pont olyan unalmasnak tűnik mint egy alcatel. Kiránduláshoz is jó egyébként ez a tok.

You are not allowed to view links. Register or Login

ilyesmi?

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #8 Dátum: 2014, 01 21, 09:07:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

ilyesmi?
igen ez az. el még olcsóbb is azóta. nekem ez bőven jó. van egy sline tokom is de ha az van rajta, nem tudom átfogni egykönnyen.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: LG G2 tartozékok
« Reply #9 Dátum: 2014, 01 21, 21:47:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
igen ez az. el még olcsóbb is azóta. nekem ez bőven jó. van egy sline tokom is de ha az van rajta, nem tudom átfogni egykönnyen.

Nekem is van egy sline tok,  azert hogy ha kondiba megyek vagy olyan helyre megyek ahol külső hatas erheti. Egy nagyon vekony kemény  átlátszó műanyag tokot rendeltem még, de nem jött meg.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: Re: LG G2 tartozékok
« Reply #10 Dátum: 2014, 01 28, 09:57:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is van egy sline tok,  azert hogy ha kondiba megyek vagy olyan helyre megyek ahol külső hatas erheti. Egy nagyon vekony kemény  átlátszó műanyag tokot rendeltem még, de nem jött meg.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
én ilyent vettem, nagyon jó
You are not allowed to view links. Register or Login
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mekatron

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Igo 8
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.2.2
  • Skype: nincs
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #11 Dátum: 2014, 02 09, 20:36:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez már nagyon kellett! Valaki esetleg tudna egy jó autós tartott?
Tőle vettem, az eBay-en nem találtam sehol. De nem hiszem hogy máshol ne lehetne kapni. Nem voltam talán elég kitartó és nem bírtam kivárni azt  a 2-3 hetet míg megjön.
Külön megvehető a bölcső is a cuppantós rögzítő nélkül.
Rögzítéstől függően
hosszú 2500.-
Stabil: 3000.-
Stabil nagy 3500.-
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #12 Dátum: 2014, 02 19, 16:47:15 »
Üdv. Vettem egy szivargyujto töltőt 1.5a usb-s. Ajelenseg pedig az h radugom a g2 gyari adatkabelével es azt irja h lassu töltés bitanglassan tölti. Pedig 1.5a . 5 let erre? Vagy szar töltőt kaphattam?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #13 Dátum: 2014, 02 19, 17:20:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv. Vettem egy szivargyujto töltőt 1.5a usb-s. Ajelenseg pedig az h radugom a g2 gyari adatkabelével es azt irja h lassu töltés bitanglassan tölti. Pedig 1.5a . 5 let erre? Vagy szar töltőt kaphattam?

Gondolom azért írja, mert a gyári töltőle 1.8A.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #14 Dátum: 2014, 02 19, 17:54:02 »
Jo azt vagom :) de nem 1.5 el tölt! Lassabb vagy kb olyan mind amikor a pc usbjéről tölteném.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #15 Dátum: 2014, 02 21, 08:19:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jo azt vagom :) de nem 1.5 el tölt! Lassabb vagy kb olyan mind amikor a pc usbjéről tölteném.

Kipróbáltam az én autós töltőmmel, ami 2A. Ugyanúgy lassú töltést írt rá.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető D. Krisztián

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.2.2
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #16 Dátum: 2014, 02 23, 15:11:47 »
Én most vettem hozzá egy Slim Armor tokot ( You are not allowed to view links. Register or Login ) és nagyon nagyon tetszik. Igaz kicsit megdobja méretben a telefont, de nem nagyon és mégis nagyon jó. Szerettem volna rá még tükörfóliát, ahogy vettem az előző telefonomra is (Lg optimus 2x) de nem igazán kapni itthon, csak külföldről... Így egy ezresért vettem egy sima átlátszó fóliát. Visszatérve a tokhoz, először mikor vettem a készüléket, vásároltam mellé egy ilyen oldalra nyíló tokot is. Otthon, aztán próbáltam, de nem ment bele rendesen a tokba. Megkérdeztem a neten is, utána is néztem. Azt írták, hogy erősebben próbáljam, de nem volt jó. Egy sarka mindig kifittyent. Visszavittem, megpróbáltak bele egy másikat, az sem volt jó. Jelzem, eredeti LG tok, nem utángyártott. Kérdeztem, hogy a telefonnal lehet baj? Azt a választ kaptam, hogy a telefonnak semmiképpen sem lehet baja. Ezután odajött egy eladó hölgy, hogy megkérdezze, mivel én vittem el az utolsó G2-t, kipróbálhatja-e a többi tokot, mert nincs másik amint megtehetné. Belementem. A 7 azaz hét tokból kettő volt jó. Egy rózsaszín és egy zöld. Ezután visszaadták a pénzem és gondoltam körbenézek a boltokban milyen tokok vannak. Egy gyenge szilikontokot akartak egy másik boltban rámsózni, azt inkább nem vettem meg. Ezután hallottam az s-line tokról. Megnéztem, pest szívében kapható egy ezresért. Elmentem érte. Láss csodát, ennek is a sarka kificeg... Kipróbáltam egy másikat, az is rossz volt. Ezután úgy döntöttem, hogy elviszek egyet, mert csak zavaró volt a hiba, a telefon nem esik ki belőle. Addig is legalább, még nem veszek egy normális tokot. Aztán a hölgy mondta a boltban, hogy van magasabb kategóriában is tokjuk, az mindig nagyon jó. (Nem értettem miért mondta ezt, mivel meséltem neki, hogy előző nap megjártam a 7500 Ft-os tokkal) Kipróbáltam, tökéletes vol. Ez az a slim armor tok. Nos így lett ilyen, de nem bántam meg. 5900 jó magyar dollár volt az ára + 990 a fólia. Elnézést a hosszú meséért.:D Esetleg nem tudjátok Budapesten hol lehet rá tükörfóliát kapni?
Ericsson GA318 -> Nokia 3210 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson W880 -> Nokia 6330 -> LG Optimus One -> LG Optimus 2x -> LG G2

Nem elérhető Smash

  • Hozzászólások: 207
  • PDA: G2
  • PDA ROM: 20d + root
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #17 Dátum: 2014, 03 03, 09:00:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én most vettem hozzá egy Slim Armor tokot ( You are not allowed to view links. Register or Login ) és nagyon nagyon tetszik.

Szia!

Hol vetted?

Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #18 Dátum: 2014, 03 03, 10:26:48 »
Sziasztok! Tudnátok segíteni  :ima: fel raktam az utolsó Slimkat romot, aztám szerettem volna kiprobálni a AEONFLEX_v3.0.2 előtte persze full wipe de már be sem boot-olt csak a FASTBOOT mod fogadott :(Nagynehezen elindítottam download modban hogy KDZ-vel vissza rakom a gyarit ,de az meg folyton leáll 49  százaléknál  :'( segítsen valakiiiiiiiiii  :ima:

Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #19 Dátum: 2014, 03 03, 10:55:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Tudnátok segíteni  :ima: fel raktam az utolsó Slimkat romot, aztám szerettem volna kiprobálni a AEONFLEX_v3.0.2 előtte persze full wipe de már be sem boot-olt csak a FASTBOOT mod fogadott :(Nagynehezen elindítottam download modban hogy KDZ-vel vissza rakom a gyarit ,de az meg folyton leáll 49  százaléknál  :'( segítsen valakiiiiiiiiii  :ima:
Bocsi véletlenül ide írtam  :oops:  :oops:  :oops:

Nem elérhető D. Krisztián

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.2.2
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #20 Dátum: 2014, 03 03, 18:48:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Hol vetted?

speedshop, Budapest XIII. kerület
Ericsson GA318 -> Nokia 3210 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson W880 -> Nokia 6330 -> LG Optimus One -> LG Optimus 2x -> LG G2

Nem elérhető Smash

  • Hozzászólások: 207
  • PDA: G2
  • PDA ROM: 20d + root
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #21 Dátum: 2014, 03 04, 09:05:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
speedshop, Budapest XIII. kerület

Köszi. Néztem én is ott, bár csak neten, és nincs raktáron meg nem is rendelhető, vagy valami ilyesmit írnak ott. Ezek szerint akkor nem kell nézni, hogy a neten mi van :).

Fóliát egyébként ki milyet ajánl rá? Ha minden jól megy, akkor szombattól HD2-ről G2-re váltok.

Nem elérhető bau

  • Hozzászólások: 253
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Lg G2 IGO
  • PDA: Lg G2
  • PDA ROM: D80210a
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #22 Dátum: 2014, 03 04, 17:27:45 »
Lassú töltéssel kapcsolatba.
Itt nincs olyan megoldás mind régen az s2 nél volt h felraktam a siyah kernelt. Ebben lehet állítani hogy mekkora államot vegyen fel AC és USB töltőről.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: LG G2 tartozékok
« Reply #23 Dátum: 2014, 03 04, 18:08:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lassú töltéssel kapcsolatba.
Itt nincs olyan megoldás mind régen az s2 nél volt h felraktam a siyah kernelt. Ebben lehet állítani hogy mekkora államot vegyen fel AC és USB töltőről.

Na mekkorát? Rhode Island, vagy Texas méretűt? :):)
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető D. Krisztián

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.2.2
Re: LG G2 tartozékok
« Reply #24 Dátum: 2014, 03 04, 21:48:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi. Néztem én is ott, bár csak neten, és nincs raktáron meg nem is rendelhető, vagy valami ilyesmit írnak ott. Ezek szerint akkor nem kell nézni, hogy a neten mi van :).

Fóliát egyébként ki milyet ajánl rá? Ha minden jól megy, akkor szombattól HD2-ről G2-re váltok.

Nincs mit! Személy szerint egy egyszerű 1000 forintos fóliát vettem, egyből másnap ahogy megvettem. Mint kiderült nemhiába... egy hetes volt pénteken a kicsikém és egy csúnya karc jelent meg rajta... Jó, egyébként csak erős fénynél, oldalról látszik de akkor is... A tudat is zavaró. Most hogy volt időm körbenézni és sajnos pesten nem találtam tükörfóliát, így a tükrözödésmentesre szavazok. 1200 forint az ecellnél. (Azért kell nekem pest, mert nem bízom a netes megrendelésekben ha nem vehetem át személyesen.) Most hogy hamarosan cserélem a fóliát, tükröződésmenteset fogok venni. ui.: szorítok szombatra :ok:
Ericsson GA318 -> Nokia 3210 -> Siemens M55 -> Sony Ericsson K510 -> Sony Ericsson K750 -> Sony Ericsson W880 -> Nokia 6330 -> LG Optimus One -> LG Optimus 2x -> LG G2