2024, 04 28, 12:53:08

Szerző Téma: KitKat Általános  (Megtekintve 28944 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: KitKat Általános
« Reply #375 Dátum: 2014, 11 21, 17:47:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Az lenne a kérdésem hogy,van e olyan alkalmazás amivel az mhl kábelt rá lehet bírni a működésre.Liquid 4.4.4 ROM van fent és nincs benne az mhl opció mint a gyári ROM-ban.Csak ezért nem fogom visszatenni a gyári romot.Nagyon jó a liquid.A kábel nem eredeti Samsung.Tölteni tölti a telefont. Köszönöm.

Pedig muszáj lesz  :ok:   sajna ez a második dolog amit nélkülözni kell anem gyári alapú romokban a döcögés mentes videófelvéltel mellett

Nem elérhető abassc

  • Hozzászólások: 175
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: MIO C520/Igo primo2.0
  • PDA: galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári Lollipop 5.0
Re: KitKat Általános
« Reply #376 Dátum: 2014, 11 22, 11:14:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig muszáj lesz  :ok:   sajna ez a második dolog amit nélkülözni kell anem gyári alapú romokban a döcögés mentes videófelvéltel mellett

Hát jó. Lehet megprópálom. Hátha javul a fényképező. A párom Sony SP-je szebb élesebb képeket készit.

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: KitKat Általános
« Reply #377 Dátum: 2014, 11 22, 21:38:52 »
Na hát egy sony sp az ott volt a szeren szernitem a 8mp es kategori első 3 helyezetjében ott van
szerelték az s3 asokat is sony kamerával de nem avval a tipussal egyszer megnéznék egy összehasonliást a fényképéről viszont magyarországon szerintem csak samu kamerás s3 asok vannak.

valamit amugy meghekkel a samu a kameráival amit a gyári szoft kikerül vagy másképp használ mint a google androidja

Nem elérhető abassc

  • Hozzászólások: 175
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: MIO C520/Igo primo2.0
  • PDA: galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári Lollipop 5.0
Re: KitKat Általános
« Reply #378 Dátum: 2014, 11 23, 08:32:28 »
Hát sajnos a gyári rom sem oldotta meg az mhl gondot.Vagyis nem gond mert ilyen noname mhl kábel csak azt hittem működik.Néztem videokat.Eredtei samuval csak összedugják és megy.Ennél nem.Na mindegy.  :)

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: KitKat Általános
« Reply #379 Dátum: 2014, 11 23, 20:47:29 »
Én ezt vettem gyári samus dobozba jött szerintem full eredeti és műxik is faján.
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető abassc

  • Hozzászólások: 175
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: MIO C520/Igo primo2.0
  • PDA: galaxy S5
  • PDA ROM: Gyári Lollipop 5.0
Re: KitKat Általános
« Reply #380 Dátum: 2014, 11 24, 13:34:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én ezt vettem gyári samus dobozba jött szerintem full eredeti és műxik is faján.
You are not allowed to view links. Register or Login


5dollár?Hát ez nagyon komoly!Ha nem félnék az ebay-től még én is rendelnék :) Egy egyszerű telefon tokkal ráfáztam.Szerencsére nem volt nagy értékű a bukta.

Nem elérhető SYMLY

  • Hozzászólások: 213
  • Nem: Férfi
  • PDA: S4 I9506
  • PDA ROM: I9506XXUCNI1 (T)
Re: KitKat Általános
« Reply #381 Dátum: 2014, 11 24, 20:08:00 »
Nem kell félni az ebay től. sokkal biztonságosabb mint az itthoni sok sz*r együttvéve.
rendeltem egy vezeték nélküli töltőt, nem jött meg 2 hónap alatt szóltam állítólag küldött egy újat közbe megrendeltem még 1 egy mástól de végül egyik sem érkezett meg viszont a pénz azonnal vissza jött amikor pénz visszafizetést kértem.

csak hogy legyen valami érdemleges is mivel még nincs topicja

Nekem eddig tetszik a lollipop  csak próba előtt ki kell kapcsolni a pin kódot.
nem nagyon értettem mit dumálnak simlock rol de a sütiknél a simlock a pin kód.
nálam az teló függőség

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: KitKat Általános
« Reply #382 Dátum: 2014, 12 02, 16:14:15 »
Találtam egy ilyet:  You are not allowed to view links. Register or Login       You are not allowed to view links. Register or Login

Ez a modem a Sammobilon fellelhető utolsó S3 firmware kiadás is ezt a modemet tartalmazza.

Model: GT-I9300
Model name: GALAXY S III
Country: Russia
Version: Android 4.3
Changelist: 2795693
Build date: Fri, 07 Nov 2014 12:51:22 +0000
Product Code: SER
PDA: I9300XXUGNK1
CSC: I9300OXEGNJ1
MODEM: I9300XXUGNA8

Verzió szám szerint viszont az You are not allowed to view links. Register or Login-es modem az újabb...

Akkor most hogy van ez??  Melyik a frissebb modem?? Az UGNA8, vagy az UGND1?

Nem elérhető outcast

  • Hozzászólások: 7
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Mi van???
  • PDA ROM: #1234#
Re: KitKat Általános
« Reply #383 Dátum: 2015, 03 13, 23:25:40 »
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok, de most először raktam fel az alapból t-mobilos S3-ra custom rom-ot, cyanogenmod, azt is az installerrel, ennek következtében teljesen kezdő vagyok. Kövezzetek meg, de nekem alapból nem volt gondom a samsung keretrendszerével, csak az idő múlásával fura dolgokat művelt a telefonom pl: random újraindulás végtelen ciklussal, rövid üzem idő. Na már most a a cyanogenmod installer használata után 1-2 dolog megoldódott,de előjöttek újabb problémák. Az egyik legfontosabb, hogy a munkahelyemen sokszor olyan helyen dolgozok, ahol nincs térerő, ezzel nincs gond, de azzal annál inkább, hogy miután újra "lefedett" helyre kerülök, nem keres a telefon mobilszolgáltatót (automata keresésre van állítva). Amikor telefonálok, a tárcsázás után csak annyi üzenetet kapok, hogy a szolgátató nem elérhető. Ha a beállításokon belül nem keresek rá a szolgáltatóra manuálisan, akkor nem tudok telefonálni és nem vagyok elérhető másoknak. Erre van valamilyen megoldás?
+Van a kamerával is gondom, de ez a kisebbik baj...elindítom a kamera alkalmazást (a cyanogen alap software-t), majd hirtelen kilépek valamit megnézni, majd vissza utána a kamera alkamazás nem elérhető hibaüzettel nem tudom elindítani és csak egy újraindítás segít rajta...

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: KitKat Általános
« Reply #384 Dátum: 2015, 03 14, 08:03:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írok, de most először raktam fel az alapból t-mobilos S3-ra custom rom-ot, cyanogenmod, azt is az installerrel, ennek következtében teljesen kezdő vagyok. Kövezzetek meg, de nekem alapból nem volt gondom a samsung keretrendszerével, csak az idő múlásával fura dolgokat művelt a telefonom pl: random újraindulás végtelen ciklussal, rövid üzem idő. Na már most a a cyanogenmod installer használata után 1-2 dolog megoldódott,de előjöttek újabb problémák. Az egyik legfontosabb, hogy a munkahelyemen sokszor olyan helyen dolgozok, ahol nincs térerő, ezzel nincs gond, de azzal annál inkább, hogy miután újra "lefedett" helyre kerülök, nem keres a telefon mobilszolgáltatót (automata keresésre van állítva). Amikor telefonálok, a tárcsázás után csak annyi üzenetet kapok, hogy a szolgátató nem elérhető. Ha a beállításokon belül nem keresek rá a szolgáltatóra manuálisan, akkor nem tudok telefonálni és nem vagyok elérhető másoknak. Erre van valamilyen megoldás?
+Van a kamerával is gondom, de ez a kisebbik baj...elindítom a kamera alkalmazást (a cyanogen alap software-t), majd hirtelen kilépek valamit megnézni, majd vissza utána a kamera alkamazás nem elérhető hibaüzettel nem tudom elindítani és csak egy újraindítás segít rajta...

A CM az S3-ra több sebből is vérzik. Legyen az CM-10-11, vagy a 12-es.

Javaslom ezt a romot: 

Új recowery kell hogy simán felmenjen: You are not allowed to view links. Register or Login

Odinban a PDA-hoz kell tallózni, a recowerit. Sehol ne legyen pipa, mikor írja hogy kész, lehúzod, akku ki, és indítod az új recowery-t.

Ezt pedig az SD-ről már az új recowery-vel kell telepíteni, Full Wipe után.
You are not allowed to view links. Register or Login

Kernel hozzá szintén recoweryből kell telepíteni.

You are not allowed to view links. Register or Login

Kernel config .apk:  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető hályogkovács

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: htc diamond
  • PDA ROM: sone 2.1
Re: KitKat Általános
« Reply #385 Dátum: 2015, 06 25, 21:07:37 »
Kérlek segítsetek!:

A Galaxy S3-ra feltettem a 4.4.4 romot (S5SensationRom v.7.0 romot, azóta nem működik a kamera. Bármilyen megoldást köszönök előre is: ;)