2024, 09 22, 10:53:08

Szerző Téma: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root  (Megtekintve 162086 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #550 Dátum: 2014, 03 08, 15:28:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért is olyan sok a képernyő használati időd. Emiatt nekem a te adataid nem mérvadók. Általában nem használják az emberek folyamatosan a készüléket, ahogy én sem. Ezért fontos az is, hogy készenléti módban mennyit fogyaszt.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el

Te használsz touch controlt?

------postagalambbal_küldve------

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #551 Dátum: 2014, 03 08, 16:12:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért is olyan sok a képernyő használati időd. Emiatt nekem a te adataid nem mérvadók. Általában nem használják az emberek folyamatosan a készüléket, ahogy én sem. Ezért fontos az is, hogy készenléti módban mennyit fogyaszt.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el
Attol, hogy mas a telefon hasznalati szokasunk meg valos amiket kiteszek G+ra. Ha akarnam se tudnam photoshopolni ugyanis nem ertek hozza:-)

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #552 Dátum: 2014, 03 08, 16:30:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Attol, hogy mas a telefon hasznalati szokasunk meg valos amiket kiteszek G+ra. Ha akarnam se tudnam photoshopolni ugyanis nem ertek hozza:-)

Szerintem arra gondolt, hogy egy 10 órás készenlét alatt 5-6 óra képernyőidő nagyon nem hasonlítható össze egy 35 órás készenlét mellett elért 4-5 óra SOT-al.

------postagalambbal_küldve------

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #553 Dátum: 2014, 03 08, 16:40:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem arra gondolt, hogy egy 10 órás készenlét alatt 5-6 óra képernyőidő nagyon nem hasonlítható össze egy 35 órás készenlét mellett elért 4-5 óra SOT-al.

------postagalambbal_küldve------
Ez igaz. Utoljara a Nokia 7110-em birt ki 35 orat keszenletben:-D

Olyan szinten hasznalom mar a telefont mindenre, hogy pl tegnap javitottam egy oreg, lassu szamitogepet. A drivert a Nexuson kerestem meg, mert mire azon megkerestem volna letelik az eletem. A letoltesi linket atkuldtem ismerosnek hangoutson ott csak rakattintottam es mar toltotte is. Itthon a szamitogep mar csak filmnezesre van. Aki nem photoshopal, cad vagy egyeb komolyabb alkalmazasokkal dolgozik annak szinte mar egy jobb tablagep is elegendo a napi munkajahoz. Atlagos napi Word, Excel hasznalatra hibatlan az OfficeSuite Pro. Jo nyilvan excel tablakat nem fogsz vele programozni, de a legtobb irodai munkara alkalmas. Egy bluetooth-os billentyuzet es mar lehet is gepelni. Par ev mulva szerintem az irodak 90%-aba ki lehet majd dobbni a szamitogepeket es helyettuk tablagepeket tenni az asztalra. Olyan fejlettek lesznek mar addigra az alkalmazasok.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #554 Dátum: 2014, 03 08, 18:54:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Te használsz touch controlt?

------postagalambbal_küldve------

Nem, mivel AOSB-on nem működik. Viszont SlimKAT-en használtam, érezhető is volt a fogyasztása.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #555 Dátum: 2014, 03 08, 18:55:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem arra gondolt, hogy egy 10 órás készenlét alatt 5-6 óra képernyőidő nagyon nem hasonlítható össze egy 35 órás készenlét mellett elért 4-5 óra SOT-al.

------postagalambbal_küldve------

Pontosan erre gondoltam. :ok:

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #556 Dátum: 2014, 03 08, 18:59:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez igaz. Utoljara a Nokia 7110-em birt ki 35 orat keszenletben:-D

Olyan szinten hasznalom mar a telefont mindenre, hogy pl tegnap javitottam egy oreg, lassu szamitogepet. A drivert a Nexuson kerestem meg, mert mire azon megkerestem volna letelik az eletem. A letoltesi linket atkuldtem ismerosnek hangoutson ott csak rakattintottam es mar toltotte is. Itthon a szamitogep mar csak filmnezesre van. Aki nem photoshopal, cad vagy egyeb komolyabb alkalmazasokkal dolgozik annak szinte mar egy jobb tablagep is elegendo a napi munkajahoz. Atlagos napi Word, Excel hasznalatra hibatlan az OfficeSuite Pro. Jo nyilvan excel tablakat nem fogsz vele programozni, de a legtobb irodai munkara alkalmas. Egy bluetooth-os billentyuzet es mar lehet is gepelni. Par ev mulva szerintem az irodak 90%-aba ki lehet majd dobbni a szamitogepeket es helyettuk tablagepeket tenni az asztalra. Olyan fejlettek lesznek mar addigra az alkalmazasok.

Nálam még hozzájön a számlázó program és különböző nyomtatók, másolók usb-n vagy hálózaton történő csatlakozása, ezért is van Asus Transformer T100TA készülékem, amelyen teljes windows 8.1 fut és még ps-ra is jó. :)
Egyéb rendszert futtató készülékek ezek miatt számomra feleslegesek, de sokaknak elég.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #557 Dátum: 2014, 03 08, 19:06:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Olyan szinten hasznalom mar a telefont mindenre, hogy pl tegnap javitottam egy oreg, lassu szamitogepet. A drivert a Nexuson kerestem meg, mert mire azon megkerestem volna letelik az eletem. A letoltesi linket atkuldtem ismerosnek hangoutson ott csak rakattintottam es mar toltotte is. Itthon a szamitogep mar csak filmnezesre van. Aki nem photoshopal, cad vagy egyeb komolyabb alkalmazasokkal dolgozik annak szinte mar egy jobb tablagep is elegendo a napi munkajahoz. Atlagos napi Word, Excel hasznalatra hibatlan az OfficeSuite Pro. Jo nyilvan excel tablakat nem fogsz vele programozni, de a legtobb irodai munkara alkalmas. Egy bluetooth-os billentyuzet es mar lehet is gepelni. Par ev mulva szerintem az irodak 90%-aba ki lehet majd dobbni a szamitogepeket es helyettuk tablagepeket tenni az asztalra. Olyan fejlettek lesznek mar addigra az alkalmazasok.

70 éves keresztanyukámnak is táblagépet vettünk, a tönkrement laptopja helyett, mert kisebb, hordozhatóbb, és tényleg mindenre elég. Kellett egy kis idő, míg megszokta az érintőképernyőt, de most már nagyon szereti. Csak netezik rajta, meg a fiával beszél Skype-on, aki Bristolban él. Szerintem is ki fogja váltani a tablet a laptopokat, de a PC-ket szerintem nem, mert azokat már most is inkább csak azok használják, akiknél fontos az erő és a nagy képernyő munka miatt, mint pl. én, 2db. 24"-os monitoron futnak a dolgaim, hogy kényelmesen dolgozhassak. ArchiCAD, AutoCAD, Revit, Cinema4D, 3dsMax, Photoshop és társaihoz érdemesebb még mindig PC-t használni, mert a legerősebb laptop se tud a PC-m erejének közelébe se jönni.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #558 Dátum: 2014, 03 09, 15:53:56 »
Na például a mai készenléti fogyasztás teljesen jó. 8 óra 3 perce vettem le a töltőről, most 95%-on van az akku. A képernyő csak 9 percet volt bekapcsolva, folyamatosan wifin van és minden működik, ahogy szokott.

Péntek este történ egy érdekes eset: a Chromeban egy videót indítottam volna, mire a készülék újraindult. Ez után nem volt képernyőzár, az értesítési sáv üres volt és a home "gombra" semmi sem történt. Na jó, akkor újratelepítés, irány a recovery (twrp). El is indul, de jelszót kér.  :shock: Mondom milyen jelszó? Cancel... De így meg a belső tárhelyből semmi sem látszott. Egyébként volt már ilyen korábban is egyszer egy másik rom telepítése után, ilyenkor lenne nagyon jó az sd kártya... Na jó, akkor újraindítása. A hibák továbbra is jelen voltak, de a belső tárhely látszott rendesen a működő rendszerből. Akkor elkezdtem kigyomlálni a belső tárhelyet: Android, data, backup és egyéb felesleges mappákat töröltem, talán azok valamelyike okozza a jelszó kérést. Nem. Továbbra is csak kéri a jelszót a twrp. Ekkor csatlakoztattam a Wug's Nexus Root Toolkithez. Abban indítottam újra recoverybe a készüléket. Ekkor minden rendben volt, így adtam neki wipe cache és dalvikot. Újraindítás után a hibák ugyanúgy ott voltak. Ezek után egyértelmű volt, hogy kell egy full wipe és rendszer újratelepítés. Simán recoverybe lépve megint jelszó kell neki. Hogy a jó... Akkor Wug's Nexus Root Toolkitben léptem megint a recoverybe és jó lett. Flash, telepítés, belakás, stb.
Na vajon mi okozhatta ezt az egészet? Warezt egyáltalán nem használok, ráadásul az AOSB-ban jól működik a Privacy is.
Bár egyébként megérte újratelepíteni, illetve a belső tárhelyet kipucolni, mert azóta kedvezőbb a fogyasztás.

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #559 Dátum: 2014, 03 09, 19:57:41 »
Tegnap feltoltam a franco r34-et a Liqiud Smooth romhoz... Pöpecül ment minden! Mondjuk a saját kernele is szenzációs! Most meg kipróbálom a legújabb kiadást... Nagyon jónak tűnik... Itt az új recents-ről egy kép:

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #560 Dátum: 2014, 03 09, 20:25:51 »
Liquid Smooth telepítése esetén első teendő: CLockClock kigyomlálása a rendszerből!

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #561 Dátum: 2014, 03 09, 21:22:30 »
Ezt tudja a LiquidSmooth, kernel alapbeállításon, 2265-os alap frekin...

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #562 Dátum: 2014, 03 09, 21:53:17 »
Van aki UV-olja a CPU-t? Mennyire mentek a gyári érték alá?

------postagalambbal_küldve------
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #563 Dátum: 2014, 03 09, 22:18:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van aki UV-olja a CPU-t? Mennyire mentek a gyári érték alá?

------postagalambbal_küldve------
Egyszer csenget es azutan elalszik:-)

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #564 Dátum: 2014, 03 10, 10:29:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van aki UV-olja a CPU-t? Mennyire mentek a gyári érték alá?

------postagalambbal_küldve------
Viccet felreteve. Igazabol akkor van ertelme az undervoltnak ha overclockolni is akarsz. Akku idoben nem fogsz eszrevenni jelentosebb megugrast.

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #565 Dátum: 2014, 03 10, 10:31:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van aki UV-olja a CPU-t? Mennyire mentek a gyári érték alá?

------postagalambbal_küldve------

-50 még stabil, -75 már megröccen stress test alatt, 2419 max cpu feq

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #566 Dátum: 2014, 03 10, 10:36:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viccet felreteve. Igazabol akkor van ertelme az undervoltnak ha overclockolni is akarsz. Akku idoben nem fogsz eszrevenni jelentosebb megugrast.

Én is így gondoltam. :)

------postagalambbal_küldve------

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #567 Dátum: 2014, 03 10, 10:36:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
-50 még stabil, -75 már megröccen stress test alatt, 2419 max cpu feq

Köszi.

------postagalambbal_küldve------

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #568 Dátum: 2014, 03 10, 14:05:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login

What's new in 2.7.0.0:

Faster graphics rendering by disabling alpha blending on fully opaque objects thanks to Tassadar
Allow sideloading from /tmp on encrypted devices
Check for a crypto footer before asking for a password to prevent user confusion
Additional checks for validity to auto generated backup names
Text wrap in the console output
Proper caps lock support in the keyboard
Mouse support via USB OTG for devices with a broken digitizer
Improve scanning of storage locations for OpenRecoveryScript
Haptic feedback for buttons, keyboard, and vibration at the end of longer running actions
Fixed ext4 wiping when no selinux contexts are defined for that partition (e.g. sd-ext)
Update SuperSU to 1.93 and improve installation process
Added selinux contexts restoration to fix permissions
Load RTC offset on Qualcomm devices to fix the date/time in recovery
USB Mass Storage fixes Add SELinux support checking
Add Disk Usage class to better handle excluded folders (e.g. Google Music cache)
Add 4.4 decrypt support
Add some toolbox utilities to TWRP (namely to support SELinux functions not supported in busybox)
Various SELinux fixes and bug fixes
Note: 2.7 marks the first time that we are dropping support for older devices. We are doing this because of the SELinux support needed to install 4.4 Kit Kat ROMs. The non-TWRP parts of the recovery image have to be built in at least a 4.1 tree and the kernel that is included in the recovery image has to support writing SELinux contexts. We don't own most of the devices that we support so we depend on outside testers and developers to help us update devices. In many cases we can't find someone readily. Come to #twrp on Freenode if you want to help bring your device up to date. You can tell right away if your device will support 4.4 ROMs in 2.7. Boot TWRP and press the console button (the square-ish button either in the bottom middle or upper right) to view the console output. If it doesn't say "Full SELinux support" in the console, then your device still needs some work. Help us help you.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #569 Dátum: 2014, 03 10, 19:56:36 »
Ez aztán tényleg rekord idő lett! 51 óra készenlét mellett 5 óra 40 perc kijelzőhasználat. Nem semmi. :) Igaz, hogy végig WiFi-ről ment, és mivel lakásban voltam a képernyő sem kellett, hogy full erővel menjen, de ettől függetlenül szép eredmény. Meg a gmail is beragadt és 5 órán át ébren tartotta a telefont, ezzel 15%-ot merítve rajta ma reggel. :) Utolsó akkuidős posztom, ígérem. :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető pzsolt86

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PDA: Google Nexus 5
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #570 Dátum: 2014, 03 10, 22:28:45 »
Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni, Tőletek. A custom rom felrakás módja azt gondolom összeállt a fejemben(köszönöm az előttem hozzászólóknak)

Ami Nexus Root Toolkitben viszont még nem teljesen tiszta az a Backup meg a Recovery funkció. Ha mielőtt bármit tennék a stock rommal, ezzel jól gondolom, hogy le tudom menteni azt?

Mik a tapasztalatok az ART futtató környezettel? Ha jól látom azért megoszlanak a vélemények...

üdv

Nem elérhető molnard89

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 3
  • PDA ROM: OxygenOS 4.0
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #571 Dátum: 2014, 03 12, 15:48:49 »
Sziasztok
érdemes felrakni a Slimkat március 10-i weekly 3261 verziót? Próbálta valaki? Nem láttam véleményeket róla, vagy csak nem vettem észre?
Köszi

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #572 Dátum: 2014, 03 12, 15:58:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
érdemes felrakni a Slimkat március 10-i weekly 3261 verziót? Próbálta valaki? Nem láttam véleményeket róla, vagy csak nem vettem észre?
Köszi
Mindegyik weeklyt erdemes feltenni. Ha nem lenne erdemes hiabavalo lenne a fejlesztok faradtsagos munkaja.

Nem elérhető molnard89

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 3
  • PDA ROM: OxygenOS 4.0
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #573 Dátum: 2014, 03 12, 16:51:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindegyik weeklyt erdemes feltenni. Ha nem lenne erdemes hiabavalo lenne a fejlesztok faradtsagos munkaja.

Köszi, hasznos

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #574 Dátum: 2014, 03 12, 17:21:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi, hasznos
Nexuson tenyleg semmi problema nem szokott lenni a Slim romokkal.