2024, 09 22, 15:21:46

Szerző Téma: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root  (Megtekintve 162116 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #450 Dátum: 2014, 03 01, 07:51:01 »
Érdekes, hogy AnTuTu-ban gyári rommal 16 ezer pont körül hoz a Nexus, míg SlimKattel és Franco kernellel pont annyit mint az LG G2, azaz 32 ezer pont környékén.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #451 Dátum: 2014, 03 01, 09:00:01 »
Sracok mar kinn van franco r34 beta, google+ oldalan talaltam a linket, mar csak ido kerdese es itt lesz a vegleges verzio!:D

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #452 Dátum: 2014, 03 02, 12:50:51 »
Egy kis erdekesseg, ha unatkoznatok probaljatok ki:)
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #453 Dátum: 2014, 03 02, 14:55:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis erdekesseg, ha unatkoznatok probaljatok ki:)
You are not allowed to view links. Register or Login

Mindig is tudtam, hogy ezek a benchmark programok messze vannak a megbízhatótól. :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

:):)

Összehasonlításul, gyári rendszerrel:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #454 Dátum: 2014, 03 02, 15:31:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Mindig is tudtam, hogy ezek a benchmark programok messze vannak a megbízhatótól. :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

:):)

Összehasonlításul, gyári rendszerrel:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Allitolag dob a rendszer gyorsasagan, olvastam a hozzaszolasokban, Neked mi a tapasztalatod?
Egyebkent igen, ezek az antutu meg tarsai...szerintem a sony meg a samsung kulon fizet nekik h az o telojukra optimalizaljanak:D sosem hittem ezeknek

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #455 Dátum: 2014, 03 02, 15:47:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Allitolag dob a rendszer gyorsasagan, olvastam a hozzaszolasokban, Neked mi a tapasztalatod?
Egyebkent igen, ezek az antutu meg tarsai...szerintem a sony meg a samsung kulon fizet nekik h az o telojukra optimalizaljanak:D sosem hittem ezeknek

Lehet hogy dob, de nem észrevehető, eddig is bitang gyors volt, sehol egy röccenés.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #456 Dátum: 2014, 03 02, 15:50:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet hogy dob, de nem észrevehető, eddig is bitang gyors volt, sehol egy röccenés.

Es hogy raktad fel? Nekem eleg nehez kihamozni a sok file kozul, hogy mik kellenek:/

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #457 Dátum: 2014, 03 02, 16:05:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Es hogy raktad fel? Nekem eleg nehez kihamozni a sok file kozul, hogy mik kellenek:/

A 4.4_qc-optimized_dalvik.zip-et raktam csak fel, mert a bionic optimalizáció (4.4_qc-optimized_bionic.zip) benne van a SlimKatben alapból, és félő, hogy agyon ütik egymást. Simán recoveryből felrakható a zip.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #458 Dátum: 2014, 03 02, 16:06:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A 4.4_qc-optimized_dalvik.zip-et raktam csak fel, mert a bionic optimalizáció (4.4_qc-optimized_bionic.zip) benne van a SlimKatben alapból, és félő, hogy agyon ütik egymást. Simán recoveryből felrakható a zip.

Koszonom

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #459 Dátum: 2014, 03 02, 16:09:44 »
Es az utolso 3 fajl kozul nem kell egyik se?

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #460 Dátum: 2014, 03 02, 16:56:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Es az utolso 3 fajl kozul nem kell egyik se?

Gyári rom esetén azzal lehet visszaállítani.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető UnluckyDuce

  • Hozzászólások: 82
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: HTC One
  • PDA ROM: Gyári
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #461 Dátum: 2014, 03 02, 17:01:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyári rom esetén azzal lehet visszaállítani.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Köszi mindent már állok is neki :)

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #462 Dátum: 2014, 03 02, 18:47:00 »
Mit lehet még gyorsítani? Alap rendszer is hasít. Teszteket meg nem szoktam futtatni... :)

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #463 Dátum: 2014, 03 03, 18:57:45 »
Nagyon nem vagyok elégedett a Slim-hammerhead-4.4.2.build.3.2-WEEKLY-3116 kiadással. Ugyanúgy van minden beállítva, mint a 3.0-án volt a franco kernellel együtt.
Mai adatok: 12 óra 32 perce vettem le az akkuról, most 19%-on van és 1 óra 44 percet volt bekapcsolva a képernyő. Ja ugyanúgy megy a Touch Control ingyenes verziója. A 3.0-val és az AOSB rommal ilyenkor még 50% körül volt az akku.

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #464 Dátum: 2014, 03 03, 19:08:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon nem vagyok elégedett a Slim-hammerhead-4.4.2.build.3.2-WEEKLY-3116 kiadással. Ugyanúgy van minden beállítva, mint a 3.0-án volt a franco kernellel együtt.
Mai adatok: 12 óra 32 perce vettem le az akkuról, most 19%-on van és 1 óra 44 percet volt bekapcsolva a képernyő. Ja ugyanúgy megy a Touch Control ingyenes verziója. A 3.0-val és az AOSB rommal ilyenkor még 50% körül volt az akku.
Pedig most akartam leszedni az új buildet...
Most a legújabb AOSB van fenn... 20 órája megy, 3 óra képernyő, és 30%-on áll... Eddig nekem ez vált be eddig legjobban... De azért megnézem a slimet... Lehet, hogy a franco kernellel van a probléma... Nekem az r30 után nem hozta azokat az eredményeket, amiket addig megszoktam... Lehet, egy régebbit kéne feltolni hozzá...

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #465 Dátum: 2014, 03 03, 19:19:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig most akartam leszedni az új buildet...
Most a legújabb AOSB van fenn... 20 órája megy, 3 óra képernyő, és 30%-on áll... Eddig nekem ez vált be eddig legjobban... De azért megnézem a slimet... Lehet, hogy a franco kernellel van a probléma... Nekem az r30 után nem hozta azokat az eredményeket, amiket addig megszoktam... Lehet, egy régebbit kéne feltolni hozzá...

Még az is lehet, hogy megnézem a franco nélkül. Rátolom újra a romot és a gappsot, de nem törlök semmit sem.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #466 Dátum: 2014, 03 03, 19:24:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még az is lehet, hogy megnézem a franco nélkül. Rátolom újra a romot és a gappsot, de nem törlök semmit sem.

Ami problémám van, és most jelentkezett, hogy sokkal gyorsabban merül készenlétben, mint kéne neki. Alszik rendesen Deep Sleepben meg minden, nem fut semmi, mégis képes repülőgép üzemmódban egy 8 órás éjszaka alatt 20%-ot merülni, mikor 2-3%-nál nem lenne szabad neki többet. (Battery most 26%, de napközben rátöltöttem vagy 50%-ot extrába... Screen 22% 2óra 5 perc / Phone Idle 14% / WiFi 11% / Cell Standby 9% / Android System 8% / Android OS 8% / Voice Calls 6% 15 perc)
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #467 Dátum: 2014, 03 03, 19:34:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig most akartam leszedni az új buildet...
Most a legújabb AOSB van fenn...

Egyébként van már You are not allowed to view links. Register or Login.
Most a franco nélkül megnézem, hogy milyen lesz a holnapi nap, de ha ugyanilyen, akkor megy vissza az AOSB.

Szerk.: most látom van újabb You are not allowed to view links. Register or Login is.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #468 Dátum: 2014, 03 03, 19:35:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ami problémám van, és most jelentkezett, hogy sokkal gyorsabban merül készenlétben, mint kéne neki. Alszik rendesen Deep Sleepben meg minden, nem fut semmi, mégis képes repülőgép üzemmódban egy 8 órás éjszaka alatt 20%-ot merülni, mikor 2-3%-nál nem lenne szabad neki többet. (Battery most 26%, de napközben rátöltöttem vagy 50%-ot extrába... Screen 22% 2óra 5 perc / Phone Idle 14% / WiFi 11% / Cell Standby 9% / Android System 8% / Android OS 8% / Voice Calls 6% 15 perc)

Igen, valami nem jó, valami zabál.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #469 Dátum: 2014, 03 03, 19:47:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, valami nem jó, valami zabál.

A gond az, hogy nem jövök rá, hogy mi. A papírforma szerint minden a legnagyobb rendben.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #470 Dátum: 2014, 03 03, 20:05:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, valami nem jó, valami zabál.
Ott valami nagy gond lehet. En nalam teljesen jo az akkuido. Tehetnek ki megint screenshotokat, de szerintem felesleges. Ugyanaz mint eddig. Ma vegyesen volt wifi es mobilnet is. Kb 1/3 resz mobilnet 2/3 wifi. 11 ora 42 keszenlet/5 ora 13 perc kijelzo/5% akku.

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #471 Dátum: 2014, 03 03, 20:13:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként van már You are not allowed to view links. Register or Login.
Most a franco nélkül megnézem, hogy milyen lesz a holnapi nap, de ha ugyanilyen, akkor megy vissza az AOSB.

Szerk.: most látom van újabb You are not allowed to view links. Register or Login is.
Az hasít rajta! Az 1.3.0-val megint eltoltak valamit, merült mint balta nyél nélkül, de ez az 1.3.1 eddig kifogástalan...

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #472 Dátum: 2014, 03 03, 20:15:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gond az, hogy nem jövök rá, hogy mi. A papírforma szerint minden a legnagyobb rendben.
Nem lehet, hogy valami a battery stats-szal van? Lehet, hogy nem is merül, csak úgy jelzi???  :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #473 Dátum: 2014, 03 03, 20:17:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ott valami nagy gond lehet. En nalam teljesen jo az akkuido. Tehetnek ki megint screenshotokat, de szerintem felesleges. Ugyanaz mint eddig. Ma vegyesen volt wifi es mobilnet is. Kb 1/3 resz mobilnet 2/3 wifi. 11 ora 42 keszenlet/5 ora 13 perc kijelzo/5% akku.

Igen, nagy gond lehet. Tegnap az egész romot újratelepítettem nulláról, mert a 3.0 és az AOSB után nem tetszett ennek a zabálása. A helyzet nem változott. Holnap kiderül mit csinál a franco kernel nélkül. Ha azzal is ugyanez lesz, akkor ez a 3.2 3116 weekly kiadás mehet a kukába.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #474 Dátum: 2014, 03 03, 20:32:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, nagy gond lehet. Tegnap az egész romot újratelepítettem nulláról, mert a 3.0 és az AOSB után nem tetszett ennek a zabálása. A helyzet nem változott. Holnap kiderül mit csinál a franco kernel nélkül. Ha azzal is ugyanez lesz, akkor ez a 3.2 3116 weekly kiadás mehet a kukába.
Tavaly december 5-e ota van meg a Nexus 5. Akkor meg valoban nem volt jo az akkuido. Viszont azota csak dirty flashelem hetrol hetre es kb januar kozepe ota semmi gondom vele akku szinten teljesen helyrejott. 12 ora 4 perc lett a mai nap vege 5 ora 35 kojelzovel 1%-on tettem toltore. G+ kozossegben ma azt irta valaki, hogy az r34-es teszt kernel fogyasztasaval nincsen megelegedve. Nalam az r32 hibatlan. A 33-al barmit csinaltam ugyanugy vibralt a kijelzo, de egy ev tapasztalataval tudom mondani, hogy altalaban Franco kerneleivel nem szokott problema lenni.