2024, 09 21, 05:27:29

Szerző Téma: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root  (Megtekintve 161909 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1200 Dátum: 2014, 08 14, 20:32:22 »
Kipróbáltam az új faux kernelt, nem rossz, de van egy két apróság...
Újraindítás után nem talál hálozatot, mindig manuálisan kell beállítanom.
A képernyő sokat fogyaszt, szerintem, mert túl erős az automata fényerő legalacsonyabb fokozata... És néztem, nem is tudom állítani a faux appban... Ez még a másik problémám, hogy amit beállítok értékeket az appban, visszaállítódnak egy idő után...

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1201 Dátum: 2014, 08 15, 09:55:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam az új faux kernelt, nem rossz, de van egy két apróság...
Újraindítás után nem talál hálozatot, mindig manuálisan kell beállítanom.
A képernyő sokat fogyaszt, szerintem, mert túl erős az automata fényerő legalacsonyabb fokozata... És néztem, nem is tudom állítani a faux appban... Ez még a másik problémám, hogy amit beállítok értékeket az appban, visszaállítódnak egy idő után...
Javítanék... Nem a kernel hibája... Lecseréltem a kernelt, és ugyanúgy nem találja a beállított hálózatot újraindítás után... Mahdi rom van most fenn.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Purity rom + code blue kernel alap beállításokkal. Nem győzik dicsérni csak zárójelben megjegyezném itt is. Nem jobb hanem kenterbe veriaz eddigi összes kernelt a code blue... :ok:
Próbaképpen felraktam ezt a párost. Egyelőre a whatsapp üzenetek késnek, de nem tudom még whatsapp hiba-e,  vagy nem,  mert azt is ma frissítettem.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1203 Dátum: 2014, 08 15, 16:43:31 »
[KERNEL] [GPL] [N5] franco.Kernel - r60
You are not allowed to view links. Register or Login

Improvement! Merged patches to decrease the power consumption of the i2c bus, which is responsible for a lot of internal peripherals. This should improve the battery life greatly
Improvement! Reverted some conflicting patches which could be causing a weird green line on Netflix videos/youtube videos
Improvement! Made interactive aware that it should not scale beyond the minimum available frequency if the CPU load is equal or less than 5%. Should help greatly when listening to music or reading because of the changes on the CPU scaling couple Kernel revisions ago
Improvement! Merged patches from CAF to improve several subsystems
Improvement! Bluetooth should not keep the device awake (bug introduced on r59 when merging a backport from 3.10)
Improvement! Because FK

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
You are not allowed to view links. Register or Login
Próbaképpen felraktam ezt a párost. Egyelőre a whatsapp üzenetek késnek, de nem tudom még whatsapp hiba-e,  vagy nem,  mert azt is ma frissítettem.
Pedig a WhatsAppnak mukodnie kell! Kulonben nem lehet kommunikalni:-)

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
You are not allowed to view links. Register or Login
Pedig a WhatsAppnak mukodnie kell! Kulonben nem lehet kommunikalni:-)
Bizony, a G2-t főként emiatt adtam el.

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1206 Dátum: 2014, 08 15, 19:36:32 »
Úgy néz ki, hogy jövő héten nekem is megjön az N5 kapásból az elején rootolni fogom és Mahdi romot akarok feltenni mielött belaknám a telefont és az lenne a kérdésem, hogy milyen kernelt ajánlatok hozzá? Franco, vagy CodeBlu?

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 4-el


Nem elérhető radicspeter

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1207 Dátum: 2014, 08 15, 20:51:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy néz ki, hogy jövő héten nekem is megjön az N5 kapásból az elején rootolni fogom és Mahdi romot akarok feltenni mielött belaknám a telefont és az lenne a kérdésem, hogy milyen kernelt ajánlatok hozzá? Franco, vagy CodeBlu?

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 4-el
Mind kettő jó de ki kell próbálni és a fő döntést mindig a tulaj hozza.
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1208 Dátum: 2014, 08 15, 20:55:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy néz ki, hogy jövő héten nekem is megjön az N5 kapásból az elején rootolni fogom és Mahdi romot akarok feltenni mielött belaknám a telefont és az lenne a kérdésem, hogy milyen kernelt ajánlatok hozzá? Franco, vagy CodeBlu?

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 4-el
Nagy a hype a codeblue kernelnek,  de nalam pont ugy teljesit mint a franco vagy elementalx.
Mahdi jó választás

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1209 Dátum: 2014, 08 15, 22:12:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagy a hype a codeblue kernelnek,  de nalam pont ugy teljesit mint a franco vagy elementalx.
Mahdi jó választás

Franco és ElementalX között én sem vettem észre különbséget. Mondjuk Franco folyton frissítgeti a kernelét, míg az ElementalX hónapok óta nem frissült

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1210 Dátum: 2014, 08 15, 22:17:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Franco és ElementalX között én sem vettem észre különbséget. Mondjuk Franco folyton frissítgeti a kernelét, míg az ElementalX hónapok óta nem frissült

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Most frissült éppen. Es figyelem a fejlesztést,  ha nincs miert, minek uj verzió. A latszolag gyors,  inkrementálósdi sem jo út... Három governor paraméter állítás meg ket cm commit utan harom uj verzio azert túlzás.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1211 Dátum: 2014, 08 15, 23:46:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most frissült éppen. Es figyelem a fejlesztést,  ha nincs miert, minek uj verzió. A latszolag gyors,  inkrementálósdi sem jo út... Három governor paraméter állítás meg ket cm commit utan harom uj verzio azert túlzás.

 :taps: Meg is lesem, mert lemaradtam akkor róla. :D
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1212 Dátum: 2014, 08 17, 22:14:15 »
[KERNEL] [GPL] [N5] franco.Kernel - r61
You are not allowed to view links. Register or Login

Bug fix! Now for real - reverted some conflicting patches which could be causing a weird green line on Netflix videos/youtube videos
Improvement! Merged patches to decrease the power consumption of the i2c bus, which is responsible for a lot of internal peripherals. This should improve the battery life greatly
Improvement! Made interactive aware that it should not scale beyond the minimum available frequency if the CPU load is equal or less than 5%. Should help greatly when listening to music or reading because of the changes on the CPU scaling couple Kernel revisions ago
Improvement! Merged patches from CAF to improve several subsystems
Improvement! Bluetooth should not keep the device awake (bug introduced on r59 when merging a backport from 3.10)
Improvement! My cat is now smarter because of this update

Nem elérhető pzsolt86

  • Hozzászólások: 44
  • Nem: Férfi
  • PDA: Google Nexus 5
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1213 Dátum: 2014, 08 19, 09:11:55 »
Sziasztok!

Kipróbáltam a MAHDI ROM-ot, nagyon tetszik az a feature mennyiség amit beleépítettek, viszont nekem valahogy akadozósabb mint a SlimKat volt. A benne lévő "alap" kernellel mindenképp, de eddig a faux és franco kerneleivel is az az érzésem, hogy meg-meg akad amit nem tudok hova tenni. Természetesen full wipe volt, és 0-ról tettem fel a ROM-ot, szóval úgy gondolom abban nem lehet hiba. Tapasztaltatok ilyet?

Nem elérhető molnard89

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 3
  • PDA ROM: OxygenOS 4.0
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1214 Dátum: 2014, 08 19, 10:11:51 »
Sziasztok, próbálta már valaki a MIUI-t? Vélemény róla?

Ja igen, azóta megtaláltam a kis szösszenetet az általános beszélgetés rovatban. Szóval Rizsi, azóta kipróbáltad? Mi a véleményed róla? Kinézetre az Xiaomi készülék és a MIUI felület is iPhone koppintás, de milyen az akksi élettartam, szolgáltatások stb.?

Nem elérhető molnard89

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 3
  • PDA ROM: OxygenOS 4.0
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1215 Dátum: 2014, 08 19, 10:49:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, próbálta már valaki a MIUI-t? Vélemény róla?

Ja igen, azóta megtaláltam a kis szösszenetet az általános beszélgetés rovatban. Szóval Rizsi, azóta kipróbáltad? Mi a véleményed róla? Kinézetre az Xiaomi készülék és a MIUI felület is iPhone koppintás Android alapon, de milyen az akksi élettartam, szolgáltatások stb.?

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1216 Dátum: 2014, 08 19, 12:32:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kipróbáltam a MAHDI ROM-ot, nagyon tetszik az a feature mennyiség amit beleépítettek, viszont nekem valahogy akadozósabb mint a SlimKat volt. A benne lévő "alap" kernellel mindenképp, de eddig a faux és franco kerneleivel is az az érzésem, hogy meg-meg akad amit nem tudok hova tenni. Természetesen full wipe volt, és 0-ról tettem fel a ROM-ot, szóval úgy gondolom abban nem lehet hiba. Tapasztaltatok ilyet?

Én ilyet nem vettem észre, és én is SlimKatről váltottam Mahdira. ElemantalX kernelt használok.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1217 Dátum: 2014, 08 19, 15:29:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kipróbáltam a MAHDI ROM-ot, nagyon tetszik az a feature mennyiség amit beleépítettek, viszont nekem valahogy akadozósabb mint a SlimKat volt. A benne lévő "alap" kernellel mindenképp, de eddig a faux és franco kerneleivel is az az érzésem, hogy meg-meg akad amit nem tudok hova tenni. Természetesen full wipe volt, és 0-ról tettem fel a ROM-ot, szóval úgy gondolom abban nem lehet hiba. Tapasztaltatok ilyet?

Nálam is mahdi van és egyáltalán nem akad, franco kernel van épp alatta. Valami gond pedig nálad lesz. Talán valamelyik app. Vagy épp túlmelegedett.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1218 Dátum: 2014, 08 19, 20:55:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, próbálta már valaki a MIUI-t? Vélemény róla?

Ja igen, azóta megtaláltam a kis szösszenetet az általános beszélgetés rovatban. Szóval Rizsi, azóta kipróbáltad? Mi a véleményed róla? Kinézetre az Xiaomi készülék és a MIUI felület is iPhone koppintás, de milyen az akksi élettartam, szolgáltatások stb.?

Én próbáltam, jó. Akku időben is jó. A root jogot külön kell bekapcsolni a biztonsági részben.

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1219 Dátum: 2014, 08 19, 23:10:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Kipróbáltam a MAHDI ROM-ot, nagyon tetszik az a feature mennyiség amit beleépítettek, viszont nekem valahogy akadozósabb mint a SlimKat volt. A benne lévő "alap" kernellel mindenképp, de eddig a faux és franco kerneleivel is az az érzésem, hogy meg-meg akad amit nem tudok hova tenni. Természetesen full wipe volt, és 0-ról tettem fel a ROM-ot, szóval úgy gondolom abban nem lehet hiba. Tapasztaltatok ilyet?

Ha lenyűgöz a Mahdi feature mennyisége, akkor még nem próbáltad az AOSB-t meg az SOKP-t...  :D
Amúgy a Mahdi folyékonyságával semmi gond nincs nekem sem! Jó egy hete van a telón... De visszamegy a Carbon, mert van egy-két dolog, ami hiányzik

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1220 Dátum: 2014, 08 20, 12:44:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha lenyűgöz a Mahdi feature mennyisége, akkor még nem próbáltad az AOSB-t meg az SOKP-t...  :D
Amúgy a Mahdi folyékonyságával semmi gond nincs nekem sem! Jó egy hete van a telón... De visszamegy a Carbon, mert van egy-két dolog, ami hiányzik

Nálam a DTP 4.3 teljesen jól dolgozik kiváló üzemidővel, csak ajánlani tudom. Azonban most kicsit pihenőben van a Nexus 5,  mivel tegnap végre megkaptam a Nokia Lumia 930-at. :)

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1221 Dátum: 2014, 08 20, 17:49:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálam a DTP 4.3 teljesen jól dolgozik kiváló üzemidővel, csak ajánlani tudom. Azonban most kicsit pihenőben van a Nexus 5,  mivel tegnap végre megkaptam a Nokia Lumia 930-at. :)
Add nekem,  hadd probalgassam rajta a sajat buildokat :D

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1222 Dátum: 2014, 08 20, 17:57:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Add nekem,  hadd probalgassam rajta a sajat buildokat :D

Gondoltam rá, hogy egyelőre marad tartalék készüléknek, bár a MiPad-on is tudom használni az Androidos programokat. Ha netán jó árat kínál érte valaki, akkor lehet, hogy eladom, de nem hirdettem meg. A készülék hibátlan, a kezdetektől egy szilikon tokban van. Illetve az én Nexus 5-öm D820-as, ami amerikai verzió. Emiatt itthon nem használható az LTE ezzel a készülékkel, de ez engem nem is érdekelt. Örülnék, ha mindenhol lenne 3G az E helyett...
Saját build? Milyen?

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1223 Dátum: 2014, 08 20, 18:43:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondoltam rá, hogy egyelőre marad tartalék készüléknek, bár a MiPad-on is tudom használni az Androidos programokat. Ha netán jó árat kínál érte valaki, akkor lehet, hogy eladom, de nem hirdettem meg. A készülék hibátlan, a kezdetektől egy szilikon tokban van. Illetve az én Nexus 5-öm D820-as, ami amerikai verzió. Emiatt itthon nem használható az LTE ezzel a készülékkel, de ez engem nem is érdekelt. Örülnék, ha mindenhol lenne 3G az E helyett...
Saját build? Milyen?
Ne "idegesijé", hogy MiPadod is van. :D Jelenleg tanulom a source-szal valo munkát. Tanulom a gitet,  jelenleg is fordítom magamnak a mahdit. Rengeteget olvastam es tanultam,  csak élesben is próbálgatnám,  csak közben kell, hogy folyamatosan online legyen a saját telom. Másik telom meg egy mtk-s kinai tré, arra meg nincs mit csinalni. Régóta érdekel a téma, most viszont izombol raalltam a temara. A nexus azért lenne jo, mert ahhoz minden siurve elérhető,  kezdetnek jo. Később lehetne foglalkozni más telokra rom forditassal (ha van proper kernel tree).
Most jutottam el oda amug, hogy a mindennapokban is jobb lenne a Linux, mint a Windows. Windows már csak a korábbi hobbim, a zeneszerzes miatt kene,  mert Linux alatt DAW-bol illetve hangkartyabol mas az élet, de ez mar nem ide tartozik.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Nexus 5 - ROM-ok, kernelek, custom recovery, root
« Reply #1224 Dátum: 2014, 08 20, 19:00:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ne "idegesijé", hogy MiPadod is van. :D Jelenleg tanulom a source-szal valo munkát. Tanulom a gitet,  jelenleg is fordítom magamnak a mahdit. Rengeteget olvastam es tanultam,  csak élesben is próbálgatnám,  csak közben kell, hogy folyamatosan online legyen a saját telom. Másik telom meg egy mtk-s kinai tré, arra meg nincs mit csinalni. Régóta érdekel a téma, most viszont izombol raalltam a temara. A nexus azért lenne jo, mert ahhoz minden siurve elérhető,  kezdetnek jo. Később lehetne foglalkozni más telokra rom forditassal (ha van proper kernel tree).
Most jutottam el oda amug, hogy a mindennapokban is jobb lenne a Linux, mint a Windows. Windows már csak a korábbi hobbim, a zeneszerzes miatt kene,  mert Linux alatt DAW-bol illetve hangkartyabol mas az élet, de ez mar nem ide tartozik.

Na akkor rendesen belemásztál a témába. Én is tenném, ha lenne rá elég időm, de erre már nincs. Félig meg nem jó csinálni.
Igen, van MiPad. Jó kütyü. :) Na de ott van minden a profilomban, láthatod.
Nos akkor kell neked egy Nexus 5. Nekem lehet, hogy eladó lesz. Fekete, 32 GB-os D820.