2024, 03 29, 14:28:50

Szerző Téma: Galaxy Note 3 - Rom topik  (Megtekintve 82111 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #25 Dátum: 2013, 11 14, 00:14:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
BoBCaTROM_X_v2.0 MJ7  :D

You are not allowed to view links. Register or Login
most épp ez van fent. Gondoltam kipróbálom mielőtt a dizájnját áthozom az X-Note V5-be.
A kisebbik baj hogy az egyik gyári widget nincs benne ez simán belerakható utólag a agyobbik hogy rögtön azzal indul a rom hogy a gmail működése leállt...
Amúgy nagyon nem vitte túlzásba a dizájnolást pedig azt írta az MJ3-as alapnál hogy az 60%-os az elképzeléséhez képest és majd a késöbbi verzióba fejlődik erre eddig ami feltünt (mondjuk azt nehéz is lett volna nem észrevenni...) az a redőny ami feketéből átment arra a lilás, rózsaszines kékes csíkosra. Látványos ahogy szűkül meg tágul de kicsit b*zis....
Szóval mese nincs marad a dizájn átemelése aztán a reménykedés hogy a V6 megjelenése nem másnap lesz mert akkor hiába melóztam vele kb 1 órát.

Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #26 Dátum: 2013, 11 14, 00:45:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
most épp ez van fent. Gondoltam kipróbálom mielőtt a dizájnját áthozom az X-Note V5-be.
A kisebbik baj hogy az egyik gyári widget nincs benne ez simán belerakható utólag a agyobbik hogy rögtön azzal indul a rom hogy a gmail működése leállt...
Amúgy nagyon nem vitte túlzásba a dizájnolást pedig azt írta az MJ3-as alapnál hogy az 60%-os az elképzeléséhez képest és majd a késöbbi verzióba fejlődik erre eddig ami feltünt (mondjuk azt nehéz is lett volna nem észrevenni...) az a redőny ami feketéből átment arra a lilás, rózsaszines kékes csíkosra. Látványos ahogy szűkül meg tágul de kicsit b*zis....
Szóval mese nincs marad a dizájn átemelése aztán a reménykedés hogy a V6 megjelenése nem másnap lesz mert akkor hiába melóztam vele kb 1 órát.

Köszi a leirást, akkor ez alapján és is inkább hanyagolom.

Ha már dizájn, akkor kukkants erre rá: You are not allowed to view links. Register or Login. Jelenleg ezt használom az X-note ROMhoz. Folyamatosan jönnek az új dolgok. A 0.75ös verzió pont tegnapi. Eddig nem volt vele problémám.

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #27 Dátum: 2013, 11 14, 11:21:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha már dizájn, akkor kukkants erre rá: You are not allowed to view links. Register or Login. Jelenleg ezt használom az X-note ROMhoz. Folyamatosan jönnek az új dolgok. A 0.75ös verzió pont tegnapi. Eddig nem volt vele problémám.
Találkoztam már ezzel xda-n és vannak benne részletek amik tetszenek (pl a felugró ablakoknál az a kékes átlátszós feketés háttér) de bobcat-al kombinálva már nem mutatna jól.
Nekem leginkább a Turkbey romok jöttek be régen kinézetre és ehez jelenleg szerintem Bobcat dizájna hasonlít talán a leginkább. Bár némileg keveslem benne az átlátszóságot de az könnyen orvosolható pár kép lecserélésével. Plusz a multiwindow baloldali előhúzható füle sikerült még katasztrofálisra a romba (fekete kék betükkel) de abból már találtam 75%-osan átlátszót ami nagyon tetszik.
Tahát mese nincs ma délután állok neki az X-Note v5 átdizájnolásának. Azt még nem döntöttem el hogy a simának vagy a transformers editionnak de szerintem a sima lesz. Plusz ebbe belerakok már pár saját dizájnelképzelést és alapból a reklámmentességet de túlzásokba nem esek mert sok munka és jelenleg nagyon sűrűn jönnek az újabb romok.

Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #28 Dátum: 2013, 11 14, 11:42:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Találkoztam már ezzel xda-n és vannak benne részletek amik tetszenek (pl a felugró ablakoknál az a kékes átlátszós feketés háttér) de bobcat-al kombinálva már nem mutatna jól.
Nekem leginkább a Turkbey romok jöttek be régen kinézetre és ehez jelenleg szerintem Bobcat dizájna hasonlít talán a leginkább. Bár némileg keveslem benne az átlátszóságot de az könnyen orvosolható pár kép lecserélésével. Plusz a multiwindow baloldali előhúzható füle sikerült még katasztrofálisra a romba (fekete kék betükkel) de abból már találtam 75%-osan átlátszót ami nagyon tetszik.
Tahát mese nincs ma délután állok neki az X-Note v5 átdizájnolásának. Azt még nem döntöttem el hogy a simának vagy a transformers editionnak de szerintem a sima lesz. Plusz ebbe belerakok már pár saját dizájnelképzelést és alapból a reklámmentességet de túlzásokba nem esek mert sok munka és jelenleg nagyon sűrűn jönnek az újabb romok.

Esetleg nem készítenél belőle 1 telepíthető cuccot? Már az általad készitett dizájnból? szerintem lenne pár ember aki szívesen kipróbálná, többek között én is. Vagy ha ez nem megy akkor esetleg a módosított fájlokat elérhetővé tudnád tenni?

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #29 Dátum: 2013, 11 14, 14:01:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Esetleg nem készítenél belőle 1 telepíthető cuccot? Már az általad készitett dizájnból? szerintem lenne pár ember aki szívesen kipróbálná, többek között én is. Vagy ha ez nem megy akkor esetleg a módosított fájlokat elérhetővé tudnád tenni?
dehogyisnem készül hisz pc-n írom felül a képeket magán a romba tehát ugyanúgy kell feltenni mintha a sima X-Note romot telepítené az ember csak éppen a Bobcat dizájn fogadja az első másodperctől.
Az MJ6-os verzió most is kész van de visszafelé ugye csak hard resettel lehet feltenni romot így ha ma elkészülök az MJ7-el akkor esetleg feltőltöm a drive-omra és akkor próbálja ki aki akarja.

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #30 Dátum: 2013, 11 14, 17:33:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi a leirást, akkor ez alapján és is inkább hanyagolom.

Ha már dizájn, akkor kukkants erre rá: You are not allowed to view links. Register or Login. Jelenleg ezt használom az X-note ROMhoz. Folyamatosan jönnek az új dolgok. A 0.75ös verzió pont tegnapi. Eddig nem volt vele problémám.

Hmm....ez tetszetős  ;) Köszi  :ok:
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #31 Dátum: 2013, 11 14, 18:31:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmm....ez tetszetős  ;) Köszi  :ok:
Nekem ezek a kekes alapok...   :shock: , mar elnezest de:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem akarom elhinni, hogy SGS ota ez a trendi...Egyszerüen mas szinvilagot is el lehet kepzelni......Az ikonokrol meg nem is beszelve...

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #32 Dátum: 2013, 11 14, 18:38:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem ezek a kekes alapok...   :shock: , mar elnezest de:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem akarom elhinni, hogy SGS ota ez a trendi...Egyszerüen mas szinvilagot is el lehet kepzelni......Az ikonokrol meg nem is beszelve...

Hát a kékes színvilág nekem sem a kedvencem,de a gyárinál nagyságrendekkel jobban tetszik.
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #33 Dátum: 2013, 11 14, 19:49:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem akarom elhinni, hogy SGS ota ez a trendi...Egyszerüen mas szinvilagot is el lehet kepzelni......Az ikonokrol meg nem is beszelve...
Gyakorlatilag mindegyik S és Note telefonra van az extrémtől kezdve a rózsaszinen át a minimalistáig mindenféle rom tehát válogatni azt lehet bőven.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #34 Dátum: 2013, 11 14, 20:03:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyakorlatilag mindegyik S és Note telefonra van az extrémtől kezdve a rózsaszinen át a minimalistáig mindenféle rom tehát válogatni azt lehet bőven.
Volt szinte minden keszülekem...Azert a böseg zavara nem fogott el soha e teren a stock romokat tekintve... Esetleg Cyan-ra es Miui-ra mar mas a helyzet....
Nincs egy igenyes pl a Note 3-hoz illö szinvilag. El tudom kepzelni egy nagyon halvany zöldes bezs hatassal magat a felületet es az ikonok szinvilagat vmi barna vagy halvany mohazöld. Mutatnal nekem ilyet a keken a sargan a piroson es a "rozsaszinen" kivül?  :) ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #35 Dátum: 2013, 11 14, 21:50:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volt szinte minden keszülekem...Azert a böseg zavara nem fogott el soha e teren a stock romokat tekintve... Esetleg Cyan-ra es Miui-ra mar mas a helyzet....
Nincs egy igenyes pl a Note 3-hoz illö szinvilag. El tudom kepzelni egy nagyon halvany zöldes bezs hatassal magat a felületet es az ikonok szinvilagat vmi barna vagy halvany mohazöld. Mutatnal nekem ilyet a keken a sargan a piroson es a "rozsaszinen" kivül?  :) ;)
Ilyet így konkrétan nem tudok főleg nem a Note 3-hoz ami azért még elég új telefon de a háttérképeket lecserélni ilyen szinre nem bonyolult dolog és pl s next launcherhez van annyi téma meg ikonszerkesztési lehetőség hogy tutira van valami barnás. Tehát a lehetőség adott csak ha nem csinálja meg senki akkor magam uram...

Ha már itt tartunk elkészült az X-Note romra (V5 MJ7) épített Bobcat rom dizájn. Akit érdekel próbálja ki bátran.

Legelősször is a legfontosabb beletettem a ma megjelent MultiDpiUpdate nevű frissítést is!!!
Bennevan alapból a reklámmentesség is így már nem kell vele külön szöszölni
Ezeken kívül csak a dizájn nem az eredeti szóval a telepítése is ugyanúgy zajlik mint egy átlagos stock alapú romnak. Használjátok egészséggel.
You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #36 Dátum: 2013, 11 14, 23:13:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet így konkrétan nem tudok főleg nem a Note 3-hoz ami azért még elég új telefon de a háttérképeket lecserélni ilyen szinre nem bonyolult dolog és pl s next launcherhez van annyi téma meg ikonszerkesztési lehetőség hogy tutira van valami barnás. Tehát a lehetőség adott csak ha nem csinálja meg senki akkor magam uram...

Ha már itt tartunk elkészült az X-Note romra (V5 MJ7) épített Bobcat rom dizájn. Akit érdekel próbálja ki bátran.

Legelősször is a legfontosabb beletettem a ma megjelent MultiDpiUpdate nevű frissítést is!!!
Bennevan alapból a reklámmentesség is így már nem kell vele külön szöszölni
Ezeken kívül csak a dizájn nem az eredeti szóval a telepítése is ugyanúgy zajlik mint egy átlagos stock alapú romnak. Használjátok egészséggel.
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem egy külsö Launcher-ben rejlö lehetösegekröl beszeltem...  ;) :) Az megint mas tema...  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #37 Dátum: 2013, 11 14, 23:14:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet így konkrétan nem tudok főleg nem a Note 3-hoz ami azért még elég új telefon de a háttérképeket lecserélni ilyen szinre nem bonyolult dolog és pl s next launcherhez van annyi téma meg ikonszerkesztési lehetőség hogy tutira van valami barnás. Tehát a lehetőség adott csak ha nem csinálja meg senki akkor magam uram...

Ha már itt tartunk elkészült az X-Note romra (V5 MJ7) épített Bobcat rom dizájn. Akit érdekel próbálja ki bátran.

Legelősször is a legfontosabb beletettem a ma megjelent MultiDpiUpdate nevű frissítést is!!!
Bennevan alapból a reklámmentesség is így már nem kell vele külön szöszölni
Ezeken kívül csak a dizájn nem az eredeti szóval a telepítése is ugyanúgy zajlik mint egy átlagos stock alapú romnak. Használjátok egészséggel.
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszi  :ok:

Nem elérhető GabeszTdi

  • Hozzászólások: 181
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note3 N9005
  • PDA ROM: X-Note build 18.0 N9005-NF4, [CWM Advanced Edition] PhilZ Touch, KK_Xplorer kernel Rev1.2 - N9005/N900T - Ramdisk NF4
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #38 Dátum: 2013, 11 15, 03:10:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet így konkrétan nem tudok főleg nem a Note 3-hoz ami azért még elég új telefon de a háttérképeket lecserélni ilyen szinre nem bonyolult dolog és pl s next launcherhez van annyi téma meg ikonszerkesztési lehetőség hogy tutira van valami barnás. Tehát a lehetőség adott csak ha nem csinálja meg senki akkor magam uram...

Ha már itt tartunk elkészült az X-Note romra (V5 MJ7) épített Bobcat rom dizájn. Akit érdekel próbálja ki bátran.

Legelősször is a legfontosabb beletettem a ma megjelent MultiDpiUpdate nevű frissítést is!!!
Bennevan alapból a reklámmentesség is így már nem kell vele külön szöszölni
Ezeken kívül csak a dizájn nem az eredeti szóval a telepítése is ugyanúgy zajlik mint egy átlagos stock alapú romnak. Használjátok egészséggel.
You are not allowed to view links. Register or Login

Képeket tudnál mutatni

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #39 Dátum: 2013, 11 15, 08:45:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Képeket tudnál mutatni

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el
Sajna egyrészt most időm sincs képeket lopkodni és feltöltögetni másrészt mivel olyan launchert meg élő hátteret használok ami nincs a romba ezért elég megtévesztőek lennének a képek. A legegyszerűbb ha magát a romot linkelem aminek a dizájna rá lett rakva az X-Note romra.
Kb You are not allowed to view links. Register or Login számíts

Nem elérhető GabeszTdi

  • Hozzászólások: 181
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note3 N9005
  • PDA ROM: X-Note build 18.0 N9005-NF4, [CWM Advanced Edition] PhilZ Touch, KK_Xplorer kernel Rev1.2 - N9005/N900T - Ramdisk NF4
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #40 Dátum: 2013, 11 26, 10:02:35 »
hihetetlen hogy beindultak a romok Note3 -ra (XDA)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #41 Dátum: 2013, 11 26, 19:33:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
hihetetlen hogy beindultak a romok Note3 -ra (XDA)
és mennyire egy kaptafára épülnek...
Mindegyik felsorolásába a wanam féle beállítási lehetőségek felsorolása.
Azért én lassan várnék már egy crt off effektet egy Bravia engine-t, többféle lock lehetőséget (Goa menyiségűt) és a már megszokott nyalánkságokat mert a romok nagy többsége stock téma max minimális témázás plusz a romra jellemző pár extra és persze a wanam támogatás.
Egyedül az X-Note ami kitűnik az extra tulajdonságaival de az utóbbi időbe szerintem ö is felesleges irányba fejleszt (Dpi állíthatóság meg speedmeter ide-oda pakolászása, N-Note menü átdizájnolása stb)
Eleve kéne egy frissebb romverzió mert kicsit leült az iszap.

Nem elérhető GabeszTdi

  • Hozzászólások: 181
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note3 N9005
  • PDA ROM: X-Note build 18.0 N9005-NF4, [CWM Advanced Edition] PhilZ Touch, KK_Xplorer kernel Rev1.2 - N9005/N900T - Ramdisk NF4
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #42 Dátum: 2013, 11 27, 11:37:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és mennyire egy kaptafára épülnek...
Mindegyik felsorolásába a wanam féle beállítási lehetőségek felsorolása.
Azért én lassan várnék már egy crt off effektet egy Bravia engine-t, többféle lock lehetőséget (Goa menyiségűt) és a már megszokott nyalánkságokat mert a romok nagy többsége stock téma max minimális témázás plusz a romra jellemző pár extra és persze a wanam támogatás.
Egyedül az X-Note ami kitűnik az extra tulajdonságaival de az utóbbi időbe szerintem ö is felesleges irányba fejleszt (Dpi állíthatóság meg speedmeter ide-oda pakolászása, N-Note menü átdizájnolása stb)
Eleve kéne egy frissebb romverzió mert kicsit leült az iszap.
igen igen igazad van, viszont szerintem még nem nagyon akarnak hozzá nyúlni vagyis csak óvatosan, elég sokat rommoltam az s2 -em és a tapasztalat amelyik romba durván bele nyúlnak azzal rövid időn belül jönnek a nyűgök.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Fotozgató

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung G. 8+ Samsung Galaxy Note Pro 12.2" P901
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #43 Dátum: 2013, 12 13, 17:36:04 »
Mindenkit üdvözlök a Note 3 topikban.
Új vagyok itt, hisz csak hétfőre ígérték a T-Mobilék a készüléket.
 
Mindjárt egy kérdés.
Mivel lehet lementeni a gyári ROM-ot. A készülékkel kapott "CWM" tud backup/restore-t?


Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #44 Dátum: 2013, 12 14, 15:00:09 »
Kijött az új X-Note rom. MK2 alapú.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Segal

  • Hozzászólások: 150
  • PDA: Samsung Galaxy S8+
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #45 Dátum: 2013, 12 15, 12:22:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kijött az új X-Note rom. MK2 alapú.

You are not allowed to view links. Register or Login
piszok jó lett csak sajna megint dizájnolhattam át. Már kicsit szinesebb mint eddig volt de még mindig a fasorba sincs az én extrémebb elképzeléseimhez képest. Ráment kb másfél órám de most nagy a boldogság :D

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #46 Dátum: 2013, 12 15, 17:04:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
piszok jó lett csak sajna megint dizájnolhattam át. Már kicsit szinesebb mint eddig volt de még mindig a fasorba sincs az én extrémebb elképzeléseimhez képest. Ráment kb másfél órám de most nagy a boldogság :D

Mutimááá  :D
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #47 Dátum: 2013, 12 19, 22:00:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mindenkit üdvözlök a Note 3 topikban.
Új vagyok itt, hisz csak hétfőre ígérték a T-Mobilék a készüléket.
 
Mindjárt egy kérdés.
Mivel lehet lementeni a gyári ROM-ot. A készülékkel kapott "CWM" tud backup/restore-t?

Te is otthagytad az S+-as topicot ?? :) Te hűtlen :)

Nem elérhető Togo

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin
  • PDA: Galaxy Note 3/Galaxy S6 edge plus
  • PDA ROM: melyiken mikor mi.
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #48 Dátum: 2013, 12 20, 14:43:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kijött az új X-Note rom. MK2 alapú.

You are not allowed to view links. Register or Login

És már kint is a 7-es ML2 alapú. :-)

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el


Nem elérhető Zalan

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 350
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: Echoe NI4
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #49 Dátum: 2013, 12 20, 15:53:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És már kint is a 7-es ML2 alapú. :-)

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el

Jaj nekem, huh-huh, nem bírom a tempót  :p
Köszi.