2024, 03 19, 05:19:49

Szerző Téma: Galaxy Note 3 - Rom topik  (Megtekintve 81886 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #450 Dátum: 2015, 05 09, 18:05:49 »
Köszönöm a válaszokat. Azért fagyasztottam, mert először töröltem a felesleges dolgokat, oszt mégis fagyott. Másodszorra meg nem bírt újratelepülni root-tal, így nagy szívás volt. Vissza 2014.06 kernelig, utána meg előre minden.... Mintha lenne ami keresi, aztán mivel nincs így FC, szerintem. Mi lehet az?

Már kezdtem elhinni, hogy egyedül használok az országban note3-t..... :-)

Nem elérhető Togo

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin
  • PDA: Galaxy Note 3/Galaxy S6 edge plus
  • PDA ROM: melyiken mikor mi.
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #451 Dátum: 2015, 05 31, 09:42:06 »
Ha már kijött, megpróbáltam feltenni a T-s N9005XXUGBOD6 romot.
Odin szépen végigdarálta majd a végén közölte, hogy Fail! (size), és a telefon onnantól csak download módba volt hajlandó kapcsolni.
Némi olvasgatás után találtam ezt a PIT file-t amit ha megadtam az odinnak akkor hiba nélkül feltolta a telefonra a romot.

You are not allowed to view links. Register or Login

Gondoltam megosztom, hátha más is jár így.

Nem elérhető kender

  • Hozzászólások: 339
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #452 Dátum: 2015, 06 02, 20:33:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha már kijött, megpróbáltam feltenni a T-s N9005XXUGBOD6 romot.
Odin szépen végigdarálta majd a végén közölte, hogy Fail! (size), és a telefon onnantól csak download módba volt hajlandó kapcsolni.
Némi olvasgatás után találtam ezt a PIT file-t amit ha megadtam az odinnak akkor hiba nélkül feltolta a telefonra a romot.

You are not allowed to view links. Register or Login

Gondoltam megosztom, hátha más is jár így.

Érdekes, mert a gyári rom-tól nem szabadna elszállnia!
Mindent a helyére tettél, mert akkor szokott ilyet írni, és elötte milyen rom volt a telón?

Nem elérhető Togo

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin
  • PDA: Galaxy Note 3/Galaxy S6 edge plus
  • PDA ROM: melyiken mikor mi.
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #453 Dátum: 2015, 06 04, 02:54:53 »
Előtte a XEH N9005XXUGBOB6 volt rajta. Az Odin3-v3.10.6-ot használtam és a PDA/AP-ba tallóztam be a romot. A pipákhoz nem nyúltam. Csak ahogy csináltam már máskor is.
Én is úgy gondoltam, hogy nem szabadna elszállnia ezért is volt furcsa, hogy szépen végig ír mindent az odin, aztán a végén kiírja, hogy FAIL (size). A N9005XXUGBOB6 szépen visszament, ott nem volt nyűgje a mérettel, de ha a TMH N9005XXUGBOD6-ot probáltam írni mindig FAIL lett a vége.
XDA-n találtam topikot ahonnan a linket is szedtem, ahol többen is ezen nyöszörögnek, hogy raknák fel, de ugyan ezzel a nyűggel elszáll. Ott ajánlotte egy ember ezt a PIT-et. Ilyet még ugy sem csináltam alapon betallóztam az egyfile-os rom mellé ezt a PIT-et, amitől kipipálódott az Odinban, hogy ujraparticionál és így felrakta rendben a romot. Fura volt nekem ez az egész, de végül is működik rendesen a teló, semmi anomáliát nem mutat.

Nem elérhető lasse001

  • Hozzászólások: 729
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze - Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy S10+ Prism Black ; HUAWEI MediaPad M3 8.4
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #454 Dátum: 2015, 06 04, 04:30:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Előtte a XEH N9005XXUGBOB6 volt rajta. Az Odin3-v3.10.6-ot használtam és a PDA/AP-ba tallóztam be a romot. A pipákhoz nem nyúltam. Csak ahogy csináltam már máskor is.
Én is úgy gondoltam, hogy nem szabadna elszállnia ezért is volt furcsa, hogy szépen végig ír mindent az odin, aztán a végén kiírja, hogy FAIL (size). A N9005XXUGBOB6 szépen visszament, ott nem volt nyűgje a mérettel, de ha a TMH N9005XXUGBOD6-ot probáltam írni mindig FAIL lett a vége.
XDA-n találtam topikot ahonnan a linket is szedtem, ahol többen is ezen nyöszörögnek, hogy raknák fel, de ugyan ezzel a nyűggel elszáll. Ott ajánlotte egy ember ezt a PIT-et. Ilyet még ugy sem csináltam alapon betallóztam az egyfile-os rom mellé ezt a PIT-et, amitől kipipálódott az Odinban, hogy ujraparticionál és így felrakta rendben a romot. Fura volt nekem ez az egész, de végül is működik rendesen a teló, semmi anomáliát nem mutat.
Milyen a BOD6 ? Meg vannak a lollis nyűgjei? Vagy javították?

Tapatalk-kal küldve az én K00F-el


Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #455 Dátum: 2015, 06 04, 05:34:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Előtte a XEH N9005XXUGBOB6 volt rajta. Az Odin3-v3.10.6-ot használtam és a PDA/AP-ba tallóztam be a romot. A pipákhoz nem nyúltam. Csak ahogy csináltam már máskor is.
Én is úgy gondoltam, hogy nem szabadna elszállnia ezért is volt furcsa, hogy szépen végig ír mindent az odin, aztán a végén kiírja, hogy FAIL (size). A N9005XXUGBOB6 szépen visszament, ott nem volt nyűgje a mérettel, de ha a TMH N9005XXUGBOD6-ot probáltam írni mindig FAIL lett a vége.
XDA-n találtam topikot ahonnan a linket is szedtem, ahol többen is ezen nyöszörögnek, hogy raknák fel, de ugyan ezzel a nyűggel elszáll. Ott ajánlotte egy ember ezt a PIT-et. Ilyet még ugy sem csináltam alapon betallóztam az egyfile-os rom mellé ezt a PIT-et, amitől kipipálódott az Odinban, hogy ujraparticionál és így felrakta rendben a romot. Fura volt nekem ez az egész, de végül is működik rendesen a teló, semmi anomáliát nem mutat.

A szolgáltatós ROM-nak más, nagyobb az egyik rendszerpartíció mérete, talán a preload, és ezért kell a pit az átparticionáláshoz. Ezért is jelzett méretproblémát az Odin.

Nem elérhető kender

  • Hozzászólások: 339
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #456 Dátum: 2015, 06 04, 05:43:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A szolgáltatós ROM-nak más, nagyobb az egyik rendszerpartíció mérete, talán a preload, és ezért kell a pit az átparticionáláshoz. Ezért is jelzett méretproblémát az Odin.
De eddig nem volt probléma ha gyári szolgáltatós romot tettél fel egy  nem szolgáltatós után.  Ha lesz kedvem hozzá én a 3.7 Odinnal megprobálnám.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #457 Dátum: 2015, 06 04, 07:08:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De eddig nem volt probléma ha gyári szolgáltatós romot tettél fel egy  nem szolgáltatós után.  Ha lesz kedvem hozzá én a 3.7 Odinnal megprobálnám.

De most már lesz sajna, samu újabb hülyesége
A Note4-nél is ugyan ez van, nem egyezik a HIDDEN partició (nem a preload >> ilyen particio nincs)

Nem elérhető kender

  • Hozzászólások: 339
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #458 Dátum: 2015, 06 04, 07:35:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De most már lesz sajna, samu újabb hülyesége
A Note4-nél is ugyan ez van, nem egyezik a HIDDEN partició (nem a preload >> ilyen particio nincs)
Hát ilyet.  Ez mire jó? Tehát ha van egy xeh és onnan pl szolgáltatósra váltasz akkor hibát ír ki.

Nem elérhető rstwingo

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 683
  • Nem: Férfi
  • Androidos Bubus
  • Navigáció / Navigation: sygic
  • PDA: SM-N910C + SM-N960F/DS
  • PDA ROM: stock 6.0.1 + stock 8.1
  • Skype: rstwingo
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #459 Dátum: 2015, 06 04, 17:10:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ilyet.  Ez mire jó? Tehát ha van egy xeh és onnan pl szolgáltatósra váltasz akkor hibát ír ki.

Sajna igen, de nem mindegyiknél

Ebben a partícióban van a szolgáltatós cuccok és valamelyik igényelte a nagyobb helyet, ezért van a különböző particiok
A PIT fájról meglehet tudni melyik rom milyen és a szerint feltenni

Nem elérhető Togo

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin
  • PDA: Galaxy Note 3/Galaxy S6 edge plus
  • PDA ROM: melyiken mikor mi.
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #460 Dátum: 2015, 06 05, 02:54:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Milyen a BOD6 ? Meg vannak a lollis nyűgjei? Vagy javították?

Tapatalk-kal küldve az én K00F-el
Érzésre vegyes. Van amiben jobbnak érzem, nagyobb nyűgök maradtak és újdonságként bejött, hogy ha a lenyílóban a hangot rezgésre állítom akkor onnan nem tudom visszaállítani csörgésre, mert idióta módon a következő rányomásra nem vált vissza hangra, hanem bekapcsolja a ne zavarjanak módot amit csak a hang beállításoknál tudok kikapcsolni, hiába is nyomkodom a kapcsolót. Azóta egy külön letöltött widget kapcsolóval állítgatom a hang módot, ha nem akarok újabb olyan meglepetést, hogy fontos hívást várok, rutinból rezgésről visszaállítom hangos csörgésre csak a fenti okból nem hogy nem csörög, de még csak nem is rezeg a telefon.

Nem elérhető Togo

  • Hozzászólások: 300
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin
  • PDA: Galaxy Note 3/Galaxy S6 edge plus
  • PDA ROM: melyiken mikor mi.
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #461 Dátum: 2015, 06 05, 02:57:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De most már lesz sajna, samu újabb hülyesége
A Note4-nél is ugyan ez van, nem egyezik a HIDDEN partició (nem a preload >> ilyen particio nincs)
Valóban. Mikor a HIDDENT írta, akkor dobta a hibaüzenetet PIT nélkül és állt meg.

Nem elérhető Fotozgató

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung G. 8+ Samsung Galaxy Note Pro 12.2" P901
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #462 Dátum: 2015, 06 14, 10:31:34 »
Hála Istennek a (szeptemberben lesz 2 éves) Note3-mal semmi gondom (flash-t kivéve).
Viszont más készülékkel szeretnék segítséget kapni Tőletek. (Samsung Note PRO SM-P901)
 
Tegnap este rendesen működött, frissített pár alkalmazást, kicsit böngésztem, aztán Off.
Ma reggel keresett valami com.android... valamit, kiírta, hogy leállt.
Miután 5 mp-ként megjelent, restartot csináltam.
 
Ezek után megállt a Samsung Galaxy Note Pro SM-P901 felíratnál. Sok reset után is.
 
Csak Download módba tudok bemenni. "CWM"-be nem, pedig eredetileg volt egy primitív gyári rajta.
Most ha kikapcsolom (tartósan nyomva a Power gombot) visszajön aSamsung Galaxy Note Pro SM-P901 felírat.
 
Csak Odinnal tudnék egy új ROM-ot feltenni, Odin látja, sőt még egyszer rootoltam, mint még januárban. Ez rendben lefutott.


Csak md5 kiterjesztésű fájlt tudok Odinnal feltelepíteni, zip-et nem.


Abban tudtok segíteni, hogy hol találok egy ROM-ot erre, mert már széttúrtam a google böngészőjét, és nem jött össze. :-(
Vagy mit lehet tenni? Ki sem bírom kapcsolni.






 



Nem elérhető istperson

  • Hozzászólások: 30
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung S20 FE (volt A71 OnePlus 6 Nexus 6P, Nexus 6 előtte Note 3)
  • PDA ROM: 8.1. Még...
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #463 Dátum: 2015, 06 22, 07:46:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login


Abban tudtok segíteni, hogy hol találok egy ROM-ot erre, mert már széttúrtam a google böngészőjét, és nem jött össze. :-(
Vagy mit lehet tenni? Ki sem bírom kapcsolni.

Imhol-e:
You are not allowed to view links. Register or Login

De csak eléggé érkekes országokhoz vannak romok...

Nem elérhető Fotozgató

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung G. 8+ Samsung Galaxy Note Pro 12.2" P901
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #464 Dátum: 2015, 07 02, 16:53:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Imhol-e:
You are not allowed to view links. Register or Login

De csak eléggé érkekes országokhoz vannak romok...


Tényleg érdekes országok vannak. Garis, most elküldtem a cégnek, ahol vettem. Még van 2 hét, hogy visszaküldjék.
köszi a linket.

Nem elérhető Bástya

  • Hozzászólások: 574
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8 és Note 3
  • PDA ROM: 7.1.1 Gyári
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #465 Dátum: 2015, 07 22, 07:48:14 »
Tud valaki olyan TW alapú romról, aminél alulról felfelé lehet pöckölni a redőnyét, nem felülről lefelé? Vagy esetleg exposed modult?

Küldve Note 3 segítségével!


Nem elérhető TaRsY

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #466 Dátum: 2015, 07 30, 01:50:42 »
Sziasztok!

Slim beta 0.3 a Note 3-ra!

A slimeseknek nincs hivatalos Note 3 maintainerje, így nincs hivatalos Note 3 támogatás rá. Én úgy döntöttem, kap egy kis slim szeretetet a Note 3
Temasek eszköz-repóit felhasználva készítettem egy friss Slim romot. Ez egyben azt is jelenti, hogy a legfrisebb temasek kernellel érkezik a rom. Én feltelepítettem, elsőre úgy tűnik működik minden aminek kell, sim kártya hiányában a telefon/mobilnet funkciókat nem tudtam kipróbálni. Akinek van kedve, próbálja ki, és jelezzen vissza, hogy minden oké-e.

Letöltés:
You are not allowed to view links. Register or Login

Gapps:
You are not allowed to view links. Register or Login

Kernel forrás:
You are not allowed to view links. Register or Login

Akit érdekel, ezek a módosítások kellettek hogy fordulhasson:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

A jövőben SlimSaber romot tervezem elkészíteni, XDA-ra nyitok is neki topicot.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #467 Dátum: 2015, 08 10, 20:41:07 »
Sammobile-n ismét a 4.3 fejlesztések vannak. Nem kapunk már 5.0 feletti ROM-ot?

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #468 Dátum: 2015, 08 10, 21:59:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sammobile-n ismét a 4.3 fejlesztések vannak. Nem kapunk már 5.0 feletti ROM-ot?
Már miért ne kapnánk? Ezen az oldalon You are not allowed to view links. Register or Login baloldal megkeresed a note3-at és letöltesz egy 5.1.1-es romot....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bástya

  • Hozzászólások: 574
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8 és Note 3
  • PDA ROM: 7.1.1 Gyári
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #469 Dátum: 2015, 08 11, 05:32:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már miért ne kapnánk? Ezen az oldalon You are not allowed to view links. Register or Login baloldal megkeresed a note3-at és letöltesz egy 5.1.1-es romot....

Én nem talalátam 5.0-ról frissebet!

Küldve Note 3 segítségével!


Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #470 Dátum: 2015, 08 11, 07:01:20 »
Valóban....akkor lehet nem itt láttam...de valahol láttam....na majd megnézem az előzményekben
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bástya

  • Hozzászólások: 574
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8 és Note 3
  • PDA ROM: 7.1.1 Gyári
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #471 Dátum: 2015, 08 11, 08:39:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valóban....akkor lehet nem itt láttam...de valahol láttam....na majd megnézem az előzményekben


Megköszönném!

Küldve Note 3 segítségével!


Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #472 Dátum: 2015, 08 11, 08:51:44 »
Sajnálom nem jól emlékeztem...végignéztem az előzményeimet de mind custom rom volt...csak a fejembe kavarodtak össze a dolgok...bocsi
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Bástya

  • Hozzászólások: 574
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 8 és Note 3
  • PDA ROM: 7.1.1 Gyári
Re: Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #473 Dátum: 2015, 08 11, 11:15:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnálom nem jól emlékeztem...végignéztem az előzményeimet de mind custom rom volt...csak a fejembe kavarodtak össze a dolgok...bocsi

Sejtettem!

Küldve Note 3 segítségével!


Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Rom topik
« Reply #474 Dátum: 2015, 08 11, 11:24:52 »
Sajnálom ha csalódást okoztam, de olyan régen romoltam, hogy tegnapig az fnf4 rom volt fent....pedig az nem mai rom....még annak is örülhetek, hogy nem téglásítottam a telefont!

Szóval benéztem a verziót, bocs még egyszer.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login