2024, 03 29, 12:29:37

Szerző Téma: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...  (Megtekintve 122041 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #75 Dátum: 2014, 01 03, 17:21:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy látom a kérdés arra irányult, hogy pre-rootedben nincs XEH régiókód.
Köszönöm.
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #76 Dátum: 2014, 01 03, 17:25:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ok,köszönöm a részletes választ.  Akkor ezek szerint fölösleges letöltögetni az MJ7-es pre-rooted romokat ha nincs benne a magyar régiókód. Ez a lényege.  Egyébként az új Kingo nálam nem működik, nem ismeri fel a telefont .  Viszont azt még jó lenne tudni hogyha felteszek egy pre-rooted romot kisérletképpen, ami knox barát, akkor ha visszateszem az eredetit ugyanaz lesz minden mint eredetileg és lehet frissíteni is. Vagy a pre-rooted romot lehet egyáltalán frissíteni ?

Nos a kérdés már nem aktuális, elindítottam a Kingo-t és a knox warranty void  0*1 lett
szabad a vásár.
Azért köszi a részletes választ

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #77 Dátum: 2014, 01 03, 17:27:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm.

Azért neked is köszönöm, sajnálom hogy nemértettem a rövid kérdésed eyg válasz volt. De írtam annyira nem vagyok otthon még itt, más telefonom volt eddig.

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #78 Dátum: 2014, 01 03, 17:31:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos a kérdés már nem aktuális, elindítottam a Kingo-t és a knox warranty void  0*1 lett
szabad a vásár.

Én is köszönöm.  :ok:
Ezek szerint már a Kingoval sem marad Knoxfree.  :(

Éppen akartam írni az előző hozzászólásodra, hogy nem létezik, hogy a Kingo ne lássa, ha a driver rendben.

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #79 Dátum: 2014, 01 03, 17:36:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én is köszönöm.  :ok:
Ezek szerint már a Kingoval sem marad Knoxfree.  :(

Éppen akartam írni az előző hozzászólásodra, hogy nem létezik, hogy a Kingo ne lássa, ha a driver rendben.

Hát szívás de ez van :) Pedig a legújabb Kingo (1.1.7) amit letöltöttem. Legalább más már tudja hogy ez sem tuti megoldás, pedig azt hírdetik. Milyen romot érdemes feltenni ami tényleg jó, tudja valaki ?

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #80 Dátum: 2014, 01 03, 17:42:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát szívás de ez van :) Pedig a legújabb Kingo (1.1.7) amit letöltöttem. Legalább más már tudja hogy ez sem tuti megoldás, pedig azt hírdetik. Milyen romot érdemes feltenni ami tényleg jó, tudja valaki ?
Innentől kezdve amit találsz! Mindent kipróbálhatsz.
Sajnálom, hogy nem bírtad megállni, de a kísértés nagy, tudom...

Én lassan fél éve kell root nélkül éljek, mert benne vagyok a Telenor Mobiltárca Tesztelők csoportjában, pár hétig volt szokatlan, meg most, az N2-ről az N3-ra váltásnál, mert egy rakás program mentését nem tudtam átvinni.

Egyebekben amire én használom a készüléket, minden funkció tökéletesen működik rootolatlanul is.

Most épp Shanghaiban vagyok, tökéletesen működik a magyarról kínaira fordítógép, akár fotóról, akár bepötyögésről is.
Semmibennem érzem kifejezetten a root hiányát.

Persze, korábban nekem is addig volt rootolatlan a készülékem, míg be nem álltam otthon a garázsba a boltból hazafelé menet.
De akkor volt értelme, mert a gyári ROM lassú, akadozós, meg minden baja volt, ma pedig tökéletes. Na persze, amekkora gigantikus HW van alatta...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #81 Dátum: 2014, 01 03, 17:51:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Innentől kezdve amit találsz! Mindent kipróbálhatsz.
Sajnálom, hogy nem bírtad megállni, de a kísértés nagy, tudom...

Én lassan fél éve kell root nélkül éljek, mert benne vagyok a Telenor Mobiltárca Tesztelők csoportjában, pár hétig volt szokatlan, meg most, az N2-ről az N3-ra váltásnál, mert egy rakás program mentését nem tudtam átvinni.

Egyebekben amire én használom a készüléket, minden funkció tökéletesen működik rootolatlanul is.

Most épp Shanghaiban vagyok, tökéletesen működik a magyarról kínaira fordítógép, akár fotóról, akár bepötyögésről is.
Semmibennem érzem kifejezetten a root hiányát.

Persze, korábban nekem is addig volt rootolatlan a készülékem, míg be nem álltam otthon a garázsba a boltból hazafelé menet.
De akkor volt értelme, mert a gyári ROM lassú, akadozós, meg minden baja volt, ma pedig tökéletes. Na persze, amekkora gigantikus HW van alatta...

Köszönöm :) Igen , én is sokat vacilláltam vajon root vagy sem. Igazad van , jó telefon, jó a rom is és szinte bármi teelpíthető. Egy dolog zavart a beépített gyári programok, amiket szerettem volna lecserélni vagy törölni
Bízzunk benne hogy lesz megoldás erre is előbb utóbb és hogy nem lesz szükség sezrvizre :)
 Ja és akinek szüksége lenne rá, itt vannak az eredeti ROM-ok
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #82 Dátum: 2014, 01 03, 18:45:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát szívás de ez van :) Pedig a legújabb Kingo (1.1.7) amit letöltöttem. Legalább más már tudja hogy ez sem tuti megoldás, pedig azt hírdetik. Milyen romot érdemes feltenni ami tényleg jó, tudja valaki ?

Kipróbáltam már egy párat de mindig visszatérek az Omega romokhoz. Nálam még nem volt probléma.
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #83 Dátum: 2014, 01 03, 20:07:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm :) Igen , én is sokat vacilláltam vajon root vagy sem. Igazad van , jó telefon, jó a rom is és szinte bármi teelpíthető. Egy dolog zavart a beépített gyári programok, amiket szerettem volna lecserélni vagy törölni
Bízzunk benne hogy lesz megoldás erre is előbb utóbb és hogy nem lesz szükség sezrvizre :)
 Ja és akinek szüksége lenne rá, itt vannak az eredeti ROM-ok
You are not allowed to view links. Register or Login

Amiért zavar a root hiánya, az a hirdetések felbukkanása egyes ingyenes programokban.
Tudom ebből élnek, de oly jó volt S2-n, hogy egy sem jelent meg az AdFree  :ok: miatt, de root nélkül nem tudom változtatni vagy cserélni a hosts fájlt.
Vagy lehetne PC-ről valahogy? De az se igen férne hozzá, illetve talán ahhoz is root kellene akkor és esetleg ugrik a flag.
A másik meg, hogy van néhány olyan program, amit használtam, amihez kell a root jog. Ezek települtek is automatikusan a Playről, de egyelőre csak a helyet foglalják. Az meg van. ;)
Egyelőre elvagyok így is, ki lehet bírni. Gondoltam megvárom legalább a januári KitKat frissítést, és utána talán rootolom. Persze egyébként nincs értelme ehhez kötni, Odinnal bármi feltehető, főképp ha már 0x1 lesz.  :D
A garancia téma se akkora gáz, különben is olcsóbban vettem a Note 3-at, mint anno az S2-t.  :)

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #84 Dátum: 2014, 01 03, 20:11:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kipróbáltam már egy párat de mindig visszatérek az Omega romokhoz. Nálam még nem volt probléma.

Nekem S2-n bevált, a legvalószínűbb az lenne, hogy Note-on is Omegát használnék főzöttben.

Nem elérhető ruphor

  • Hozzászólások: 105
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung i9005
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #85 Dátum: 2014, 01 04, 12:14:39 »
Köszönöm mindenkinek.
Rákerestem rom-okra, találtam 1-2 top 5/10 rom-os oldalt És azok szerint a BOBCAT a legjobb. Feltettem , hát nagyon szép és nagyon sokat tud. Részletes kidolgozott és még szép is. Minden működik egyelőre, majd meglátom hogy az akksit hogy kezeli, ez egy fontos tényező. Nálam annak idején S3-on nem jött be az OMEGA emiatt, nagyon gyorsan merült a telefon. Szép volt és jó csak az akksit nem kímélte.
Majd tudósítok minden ROM után :) Hátha más is megtéved :)

Nem elérhető Mordon

  • Hozzászólások: 1162
  • PDA: Galaxy Note 3, iPad 3
  • PDA ROM: 4.4.2 (ENB4)
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #86 Dátum: 2014, 01 05, 12:46:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amiért zavar a root hiánya, az a hirdetések felbukkanása egyes ingyenes programokban.
Tudom ebből élnek, de oly jó volt S2-n, hogy egy sem jelent meg az AdFree  :ok: miatt, de root nélkül nem tudom változtatni vagy cserélni a hosts fájlt.

Az AD Block Plus működik root nélkül is (legalábbis Wifi-s netezésnél).

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #87 Dátum: 2014, 01 05, 14:25:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az AD Block Plus működik root nélkül is (legalábbis Wifi-s netezésnél).

Hmm, igen, biztosan. Én azonban nem a netezésre gondoltam, hogy a böngészőben mi jelenik meg, hanem a free appokban van egy hirdetési banner. Azt akarom kinyírni.
Ez ellen is jó lenne az Adblock Plus? Mert a PC-s Firefoxban böngésző kiegészítőként a weboldalak megjelenítésénél működött.
De valóban már letöltöttem egy AdBlockPlusandroid-1.2.apk fájlt, de még nem próbáltam ki.

Most azonban megnéztem a neten, és ha az alkalmazások reklámját akarjuk megszüntetni, azt ez is a hosts fájllal teszi, amihez pedig root jog kell.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

A kígyó harapott a saját farkába.  :( Marad a rootolás  :ok:, de én még nem tettem meg.

Nem elérhető berigazek

  • Hozzászólások: 661
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO,Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 Dual Sim SN-9002
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #88 Dátum: 2014, 01 05, 15:21:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hmm, igen, biztosan. Én azonban nem a netezésre gondoltam, hogy a böngészőben mi jelenik meg, hanem a free appokban van egy hirdetési banner. Azt akarom kinyírni.
Ez ellen is jó lenne az Adblock Plus? Mert a PC-s Firefoxban böngésző kiegészítőként a weboldalak megjelenítésénél működött.
De valóban már letöltöttem egy AdBlockPlusandroid-1.2.apk fájlt, de még nem próbáltam ki.

Most azonban megnéztem a neten, és ha az alkalmazások reklámját akarjuk megszüntetni, azt ez is a hosts fájllal teszi, amihez pedig root jog kell.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

A kígyó harapott a saját farkába.  :( Marad a rootolás  :ok:, de én még nem tettem meg.

Most megcsináltam én is a leírás szerint,kiváncsi vagyok a felbukkanó,erőszakos oldalak megjelenése megszünik-e?Most ez az eljárás csak a Firefox böngészőre értendő vagy a gyári beépítettre,azaz annál is müködni fog?
,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Nem elérhető Fotozgató

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung G. 8+ Samsung Galaxy Note Pro 12.2" P901
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #89 Dátum: 2014, 01 05, 15:39:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most megcsináltam én is a leírás szerint,kiváncsi vagyok a felbukkanó,erőszakos oldalak megjelenése megszünik-e?Most ez az eljárás csak a Firefox böngészőre értendő vagy a gyári beépítettre,azaz annál is müködni fog?


A rootolt telefonra ezt telepítettem fel: AdAway HU
Tökéletesen blokkol 3G-n is, nem csak WiFin.


Nem elérhető berigazek

  • Hozzászólások: 661
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO,Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 Dual Sim SN-9002
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #90 Dátum: 2014, 01 05, 15:49:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login

A rootolt telefonra ezt telepítettem fel: AdAway HU
Tökéletesen blokkol 3G-n is, nem csak WiFin.

Köszi,kipróbálom én is...amúgy nekem nem jöttek elő,bukkantak fel pop up oldalak a saját beépített böngészőben sem...
,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Nem elérhető berigazek

  • Hozzászólások: 661
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO,Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 Dual Sim SN-9002
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #91 Dátum: 2014, 01 05, 15:52:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login

A rootolt telefonra ezt telepítettem fel: AdAway HU
Tökéletesen blokkol 3G-n is, nem csak WiFin.

Amúgy honnan telepítetted,mert nem találom a Google Play-ben?
,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Nem elérhető mviktor

  • Hozzászólások: 2084
  • Nem: Férfi
  • Droidista :-)
  • Navigáció / Navigation: Google
  • PDA: S8 Plus
  • PDA ROM: Nougat U1AQF7
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #92 Dátum: 2014, 01 05, 16:02:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy honnan telepítetted,mert nem találom a Google Play-ben?


Parancsolj: You are not allowed to view links. Register or Login
Lehet hogy a gólya hozott......de az ördög visz el.....

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #93 Dátum: 2014, 01 05, 16:05:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amúgy honnan telepítetted,mert nem találom a Google Play-ben?

A Playről el lettek távolítva az ilyenek, mert ellenkezik a Google érdekeivel és szabályaival. Ugye a hirdetési piac... ;)

Nem elérhető berigazek

  • Hozzászólások: 661
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO,Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 Dual Sim SN-9002
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #94 Dátum: 2014, 01 05, 16:06:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Parancsolj: You are not allowed to view links. Register or Login

Köszike  :ok:
,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Nem elérhető berigazek

  • Hozzászólások: 661
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO,Sygic Aura
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3 Dual Sim SN-9002
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #95 Dátum: 2014, 01 05, 16:09:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Playről el lettek távolítva az ilyenek, mert ellenkezik a Google érdekeivel és szabályaival. Ugye a hirdetési piac... ;)

Idővel sok progit elcsesznek,ezt észrevettem,sőt a frissítésekkel is  :(
,,Tanulj tinó,ökör lesz belőled!"

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #96 Dátum: 2014, 01 06, 20:04:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát szívás de ez van :) Pedig a legújabb Kingo (1.1.7) amit letöltöttem. Legalább más már tudja hogy ez sem tuti megoldás, pedig azt hírdetik. Milyen romot érdemes feltenni ami tényleg jó, tudja valaki ?

Hmm, úgy néz pont ez volt a baj.  :( Hogy a legújabb verziójú Kingo rootot töltötted le.  :hmm:
Eddig az volt elterjedve, hogy a Kingo tud rootolni flag váltás nélkül, és én se néztem, hogy mi a whatsnew a programnál. Tanulság, hogy nem szabad kapásból a legfrissebbet letölteni minden esetben.
Az S4 fórumon nemrég volt szó róla, hogy a 1.1.7 verzióban már custom recoveryt is feltesz a Kingo, így meg garantált a 0x1 flag.  >:(
Nem is értem, hogy a fejlesztő miért nem választható opcióként tette bele a custom recoveryt, vagy feltűnőbben jelezhette volna. Ha már pont a Kingo egyik előnyét nyírta ki saját maga.

Szóval az 1.1.6 verzióval még továbbra is lehet próbálkozni, hátha knoxfree root lesz Note 3-nál is.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető janiii338

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Galaxy Note 3
  • PDA ROM: N9005XXUDMJ6
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #97 Dátum: 2014, 01 06, 22:46:05 »
Üdv!
Olyan segítséget kérnék hogy tud e nekem segíteni rootolásban?sok telefonom volt rootolva és mostis szükségem lenne de eddig megcsinálta nekem haverom de most nem tudok segítséget kérni tőlle ti tudtok nekem segíteni?
Előre is köszönöm!!

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #98 Dátum: 2014, 01 07, 04:21:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Olyan segítséget kérnék hogy tud e nekem segíteni rootolásban?sok telefonom volt rootolva és mostis szükségem lenne de eddig megcsinálta nekem haverom de most nem tudok segítséget kérni tőlle ti tudtok nekem segíteni?
Előre is köszönöm!!
Erről folyik a beszélgetés az egész topicban, olvass szépen vissza az elejétől!
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Root, CWM, egyéb hasznos cuccok...
« Reply #99 Dátum: 2014, 01 07, 07:19:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv!
Olyan segítséget kérnék hogy tud e nekem segíteni rootolásban?sok telefonom volt rootolva és mostis szükségem lenne de eddig megcsinálta nekem haverom de most nem tudok segítséget kérni tőlle ti tudtok nekem segíteni?
Előre is köszönöm!!

Ha csak a root kell és a 0x1 Knox lehetősége nem zavar, akkor töltsd le a Kingo root 1.1.6 verziójú programot az S4 topic linkjéről. Épp az előbb írtam róla fentebb.
A PC-re telepítve USB kábellel összekötve megcsinálja a rootot és még lehet, hogy Knoxfree módon.
A Samsung USB driver kell a PC-n, de azt hiszem, ha nem volna, a Kingo is feltesz egy verziót.