2024, 03 28, 12:51:05

Szerző Téma: Samsung Galaxy Ace 3 - Általános Beszélgetés - Frissítve - 2013.12.01.  (Megtekintve 82049 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2013, 12 01, 13:15:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen van. Nemsokára frissítem az indító hsz-t.  ;) :)
Indító frissítve. Rootolás hozzáadva. Mindegyik típuson a megfelelő módszerrel 100% hogy működik. Mindenki a saját érdekében figyeljen a pontos típus jelölésre!

Itt is köszönet kundlilaci fórumtársunknak a közreműködésért! :taps: :taps: :ok: :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2013, 12 01, 18:58:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Indító frissítve. Rootolás hozzáadva. Mindegyik típuson a megfelelő módszerrel 100% hogy működik. Mindenki a saját érdekében figyeljen a pontos típus jelölésre!

Itt is köszönet kundlilaci fórumtársunknak a közreműködésért! :taps: :taps: :ok: :ok:
Rendicsek és köszi!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető da012807

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance GT-i 9070
Helló! S7275R-em van. A kínai root módszerrel sikerült is rootolni. :ok: Viszont előtte sajnos próbáltam rajta az Odin-os CWM recowery telepítést is, ami az odin szerint rendben lezajlott. Reco viszont nincs..... Vissza lehet valahogy állítani az eredeti reco-t?
Üdv.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló! S7275R-em van. A kínai root módszerrel sikerült is rootolni. :ok: Viszont előtte sajnos próbáltam rajta az Odin-os CWM recowery telepítést is, ami az odin szerint rendben lezajlott. Reco viszont nincs..... Vissza lehet valahogy állítani az eredeti reco-t?
Üdv.
Hali!
 :ok:
Az eredetit csak Odinnal a gyári rom felrakásával tudod vissza állítani. Viszont, ha az Odin felrakta a CWM-et és PASS-t írt, akkor annak ott kell lennie. Másik billentyű kombót nem próbáltál?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető da012807

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance GT-i 9070
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
 :ok:
Az eredetit csak Odinnal a gyári rom felrakásával tudod vissza állítani. Viszont, ha az Odin felrakta a CWM-et és PASS-t írt, akkor annak ott kell lennie. Másik billentyű kombót nem próbáltál?
Hali!
Vol up+ menü+ bekapcs gomb- elvileg ez a reco módba lépés módja.
erdménye sötét képernyőn kék apró karakterekkel: booting recovery......
És itt áll, ameddig meg nem unom.
Az1 file-os firmware file Odinnal felrakva újraírja a recovery partíciót is?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Vol up+ menü+ bekapcs gomb- elvileg ez a reco módba lépés módja.
erdménye sötét képernyőn kék apró karakterekkel: booting recovery......
És itt áll, ameddig meg nem unom.
Az1 file-os firmware file Odinnal felrakva újraírja a recovery partíciót is?
Magát a patriciót nem írja újra (hála isten) de újra telepíti. Viszont akkor a helyedben, lehet most raknám mégegyszer az CWM-et.  ;) :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető da012807

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy S Advance GT-i 9070
You are not allowed to view links. Register or Login
Magát a patriciót nem írja újra (hála isten) de újra telepíti. Viszont akkor a helyedben, lehet most raknám mégegyszer az CWM-et.  ;) :)
No nekiugrottam  az újratelepítésnek.
Odin, TMH-s firmware.
Kész. Első indításkor az összes eddíg telepített cucc fent maradt .??
Újraindítás reco módban. Van recovery!!
Nyomtam egy factory reset+ cache törlést.
Újraindítás után fejlesztői mód- USB debug bekapcs.
Kínai exe-s rootoló lefuttatva. Root van!
Lehet belakni a rendszert :ok: :taps:

Üdv és köszi!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
No nekiugrottam  az újratelepítésnek.
Odin, TMH-s firmware.
Kész. Első indításkor az összes eddíg telepített cucc fent maradt .??
Újraindítás reco módban. Van recovery!!
Nyomtam egy factory reset+ cache törlést.
Újraindítás után fejlesztői mód- USB debug bekapcs.
Kínai exe-s rootoló lefuttatva. Root van!
Lehet belakni a rendszert :ok: :taps:

Üdv és köszi!
Frankó! Ügyes! Szivesen! :taps: :ok: :D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető toki33

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Concorde tab one, SG Ace3
  • PDA ROM: Android 4.1.1 v1.2_20121 Stock 4.2.2
  • Skype: mayergabor72
Sziasztok.
"Karácsonyra tojt a Jézus" egy Ace3-t, az S7275R verzióból. Szerintem elég jó, de! Azért vannak vele gondjaim.
Ez előtt egy s5570i-m volt és most nézek mint hal a szatyorban hogy semmit sem tudok. No a gondom a következő:
Rátolom a telót usb-n a gépre, összesen 2 választási lehetőségem van;MTP vagy PTP módban lehet csatlakozni.
Viszont sem a KIES-el sem TC-vel nem tudok fájlokat pakolgatni igaz nincs benne külső sd. Érdekes módon a Mobodaemonnal simán tudok rá pakolászni bármit.
De a legfőbb bajom, hogy az Android Commander sem tud hozzá csatlakozni és egyszerűen nem jövök rá miért nem.
Előre is köszönöm szépen a segítséget, nem mellesleg mindenkinek nagyon boldog és békés karácsonyt kívánok mindenkinek.
Üdv;Töki

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok.
"Karácsonyra tojt a Jézus" egy Ace3-t, az S7275R verzióból. Szerintem elég jó, de! Azért vannak vele gondjaim.
Ez előtt egy s5570i-m volt és most nézek mint hal a szatyorban hogy semmit sem tudok. No a gondom a következő:
Rátolom a telót usb-n a gépre, összesen 2 választási lehetőségem van;MTP vagy PTP módban lehet csatlakozni.
Viszont sem a KIES-el sem TC-vel nem tudok fájlokat pakolgatni igaz nincs benne külső sd. Érdekes módon a Mobodaemonnal simán tudok rá pakolászni bármit.
De a legfőbb bajom, hogy az Android Commander sem tud hozzá csatlakozni és egyszerűen nem jövök rá miért nem.
Előre is köszönöm szépen a segítséget, nem mellesleg mindenkinek nagyon boldog és békés karácsonyt kívánok mindenkinek.
Üdv;Töki
Hello Töki!
A teljes értékű Android Commanderhez kell a root jog, USB hibakeresés, és kernel támogatottság. Ha egy is hibázik, akkor soha nem lesz jó, mindig lesz olyan része ami nem fog rendesen működni.
Beállítások / Egyebek / Eszköz névjegye / Buid száma - opciót tapicskold elméletileg 7-szer, és meg fog jelenni egy Fejlesztői Lehetőségek opció az Egyebek fülben. Elméletileg... Itt ha bekapcsolod az USB hibakeresést és a Samsung driverek a PC-n vannak, akkor simán dobálhatod a külső és belső tárhelyre/ról a fájlokat.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető toki33

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Concorde tab one, SG Ace3
  • PDA ROM: Android 4.1.1 v1.2_20121 Stock 4.2.2
  • Skype: mayergabor72
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello Töki!
A teljes értékű Android Commanderhez kell a root jog, USB hibakeresés, és kernel támogatottság. Ha egy is hibázik, akkor soha nem lesz jó, mindig lesz olyan része ami nem fog rendesen működni.
Beállítások / Egyebek / Eszköz névjegye / Buid száma - opciót tapicskold elméletileg 7-szer, és meg fog jelenni egy Fejlesztői Lehetőségek opció az Egyebek fülben. Elméletileg... Itt ha bekapcsolod az USB hibakeresést és a Samsung driverek a PC-n vannak, akkor simán dobálhatod a külső és belső tárhelyre/ról a fájlokat.

Szia.
Köszi a választ,a fent említettek közül csak a root hibádzik. Azóta arra is rájöttem hogy egy kazal progi amit a Telekomnál rátoltak-megjegyzem kérés nélkül-az a sim kártyára került.(ettől persze foglalhat helyet a tárolón is).A roothoz kérdésem lenne:ennek ugye nincs hatása a custom binary counterre? S5570I-n simán cserélgettem a romokat,volt hogy egy nap 2-3-t is. Xda-ról meg egyéb helyekről. Azon sosem volt gond vele a 4 fájlos repartos romokat megette anélkül hogy észrevette volna a csere-berét. Van erre lehetőség itt is,vagy igaz amit olvastam valahol a "záródó bootloader"-ről? Na mindegy azért a rootot megoldom még ma.
Köszönöm szépen még egyszer.

Nem elérhető Tshaby

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Ace3 S7275R
  • PDA ROM: 4.2.2
Üdv, és BUÉK mindenkinek!
Régen jártam itt, és azóta boldog tulaja vagyok egy Ace3- nak(s7275r). Tényleg jó kis telefon semmi gondot nem találtam, leszámítva hogy a kamera kicsit gyenge. Kérdésem lenne, navigációs programot nem tudok telepiteni, lehet hogy rootolni kellene?

Nem elérhető Karalyos1

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace3
  • PDA ROM: 4.2.2
Hali.
 Kérdésem lenne,talán tudnátok segíteni.Nagyon idegesít egy dolog.
T-Mobilos az Ace 3 am, rootolva,
Bekapcsoláskor T-mobile zene és animáció megy,na ezt szeretném leszedni,hogyan lehetne????
Illetve,tudtok segíteni,függetlenítésben?
Megtudom én ezt magam oldani,valahogy?
Köszönöm a válaszokat. S.O.S kellene.
Privátban is tudtok írni ide: You are not allowed to view links. Register or Login
Örök hálám...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.
 Kérdésem lenne,talán tudnátok segíteni.Nagyon idegesít egy dolog.
T-Mobilos az Ace 3 am, rootolva,
Bekapcsoláskor T-mobile zene és animáció megy,na ezt szeretném leszedni,hogyan lehetne????
Illetve,tudtok segíteni,függetlenítésben?
Megtudom én ezt magam oldani,valahogy?
Köszönöm a válaszokat. S.O.S kellene.
Privátban is tudtok írni ide: You are not allowed to view links. Register or Login
Örök hálám...
Szia Karalyos!

Azt a T-Mobile rettenetet egy módon tuti le tudod venni: Odinnal ráraksz egy XEH-s független romot.  ;)

A függetlenítés: Meg tudod oldani. Szépen bemész a T-Mobile -hoz vagy a Samsunghoz és függetlenítteted velük. (Halkan mondom, így a garanciád is meg fog maradni...  ;) )

Minden egyéb függetlenítési módszert a Btk. büntet azaz törvény tiltja. A téma tiltott a fórumon, minden ehhez kapcsolódó hsz-t kérdés és figyelmeztetés nélkül azonnal törölni fogok.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali.
 Kérdésem lenne,talán tudnátok segíteni.Nagyon idegesít egy dolog.
T-Mobilos az Ace 3 am, rootolva,
Bekapcsoláskor T-mobile zene és animáció megy,na ezt szeretném leszedni,hogyan lehetne????
Illetve,tudtok segíteni,függetlenítésben?
Megtudom én ezt magam oldani,valahogy?
Köszönöm a válaszokat. S.O.S kellene.
Privátban is tudtok írni ide: You are not allowed to view links. Register or Login
Örök hálám...
Én még nem root-m feleségem kütyüjét ezért csak gondolom hogy ott is van system /media/audio mappa!Ha van a készülékeden Root Explorer vagy olyan fájl kezelő ami hasonló elven működik akkor ki tudnád törölni azokat az audio fájlokat amik nem kellenek!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Karalyos1

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace3
  • PDA ROM: 4.2.2
You are not allowed to view links. Register or Login
Én még nem root-m feleségem kütyüjét ezért csak gondolom hogy ott is van system /media/audio mappa!Ha van a készülékeden Root Explorer vagy olyan fájl kezelő ami hasonló elven működik akkor ki tudnád törölni azokat az audio fájlokat amik nem kellenek!


Köszönöm a segitséget,De nem segített,nem találom a szörnyű kezdő animációt.
Valami más módszert tudnátok???

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm a segitséget,De nem segített,nem találom a szörnyű kezdő animációt.
Valami más módszert tudnátok???
Esetleg You are not allowed to view links. Register or Login ?  Ebben van lehetőség a bootanimációt cserélni. De a jelenlegit ne felejtsd el menteni (ha jól emlékszem erre is van opció).  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MorbidWolf

  • Hozzászólások: 0
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy mini
  • PDA ROM: s5570xxkpi
Sziasztok!
Én már december óta nyúzom, és ro...tul jól bírja  :ok:
Annyi a bajom, hogy cwm nem megy fel rá, GT-S7275R, mert ha jól tudom nincs is hozzá megfelelő...?! Ebben majd kijavítotok ha tévednék.
Nálam úgy néz ki a rendszer, hogy:
3D Next Launcher , OG Youtube  IGO és még néhány nyalánkság:) Ami durva, hogy 350 és 400MB ramot használ így is míg páromé eredeti állapotban 550 körül mozog. Persze az extra funkciók, amiket ritkán használok ki vannak kapcsolva és néhány rendszer alkalmazás pedig letiltásra került.
Nem fagy, hasít!
Ajánlom mindenkinek, aki szereti a strapabíró kütyüket :ok:

Nem elérhető wez88

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace3 (gt-s7275r)
  • PDA ROM: s7275rxxuaml1
Hello! 1 hónapja van ilyen telóm, és nagyon jó. GTA Vice City full grafikán kicsit szaggat, de mediumon jó.

Találtam hozzá 1 klikkes root programot.

You are not allowed to view links. Register or Login

Rootolta is rendesen. Aztán másnap frissítettem ezzel a FOTA lehetőséggel, és megszűnt a root. Ezzel semmi gond. De! A frissített cuccot már nem lehet rootolni a progival.

Szerintetek el lehet valahogy távolítani a frissítést? Mármint pc nélkül. Nem akarok ilyen kínai meg orosz cuccokkal szenvedni.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello! 1 hónapja van ilyen telóm, és nagyon jó. GTA Vice City full grafikán kicsit szaggat, de mediumon jó.

Találtam hozzá 1 klikkes root programot.

You are not allowed to view links. Register or Login

Rootolta is rendesen. Aztán másnap frissítettem ezzel a FOTA lehetőséggel, és megszűnt a root. Ezzel semmi gond. De! A frissített cuccot már nem lehet rootolni a progival.

Szerintetek el lehet valahogy távolítani a frissítést? Mármint pc nélkül. Nem akarok ilyen kínai meg orosz cuccokkal szenvedni.
Downgrade, azaz a vissza felé frissítés mindig necces kérdés volt...  :hmm: Ebből a szempontból sajna már nem a Gingerbread időszakot éljük, és erre a Samsung is tett egy jó nagy lapáttal. Különböző Samsung modelleknek, különbözik a downgrade módszere, van olyan köztük aminél egy régebbi rom verzió felrakása Odinnal szimplán megoldja a dolgot. De sajna egyre több az olyan újabb modell is, ami ilyenkor féltéglát csinál a telefonból. Az ACE 3 nem egy régi modell.... Ezt szerintem nem éri meg rizikózni. Esetleg az indítóban lévő módszerrel próbáld meg rootolni, vagy cserélj Kingo-t. Más modelleknél is van mikor a Kingo verzió cseréje az orvosság a sikeres rootra.  ;) :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Emerico57

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: Amasung Galaxy Ace 3 GT S7275R
  • PDA ROM: CSC: S7275ROXXAML3
Sziasztok!
Ace 3 S7275R root:
Jó lett volna, ha tudok kínaiul, mert először nem a közölt kép jelent meg, hanem egy külön ablak ékes kínai nyelven. Emiatt találgatnom kellett, de végül összejött. Elkövettem egy hibát: a SuperSU- előre felraktam, emiatt nem tudott frissíteni. Uninstall, majd újra telepít és újra magyarul közli kütyükép az infót.
Köszi a segítséget!

Nem elérhető Frenky44

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Tab 7
  • PDA ROM: P1000XWJQ8
Sziasztok egy hónapja vásároltam egy ilyet(S7275R).
Érdeklődnék h mi a helyzet jelenleg. Van-e jól müködö rom és hogyan kell telepíteni?
Recowery nekem sem müxik megfelelöen, azaz be sem kapcsol.

Nem elérhető roli654

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Samsung
  • PDA: Galaxy ace 3
Üdv.! Valaki tud valamit arról, hogy van-e rá már custom rom? mert root van (kínai módszer) de rom semmi :/

Nem elérhető GreenDoki

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: SGS
  • PDA: SGS
  • PDA ROM: meghalt
  • Skype: nincs
Sziasztok!
Tud valaki új, működő romot?
Üdv.  Tamás

Nem elérhető gyu456

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 1010
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Nextgen
  • Skype: gyuszkoh456
Most már én is csatlakozom ehhez a klubhoz  :)
You are not allowed to view links. Register or Login