2024, 03 29, 11:53:27

Szerző Téma: Samsung Galaxy Ace 3 - Általános Beszélgetés - Frissítve - 2013.12.01.  (Megtekintve 82076 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Samsung Galaxy Ace 3 Specifikáció

Hálózat/Csatlakozási lehetőség:
- Network Infra : LTE 4 G
- 2 G Network : EDGE / GPRS Quad-band(850 / 900 / 1800 / 1900 MHZ)
- 4 G Network: LTE 150 / 50 (800 / 900 / 1800 / 2600 MHz)
- 3 G Network : HSPA+ 42 / 5,76 Mbps (850 / 900 / 2100 MHz)
- Wi-Fi : 802.11b/g/n 2,4 Ghz
- Wi-Fi Direct elérhető
- Bluetooth Profiles: DI, MAP, PBAP, A2DP, AVRCP, HFP, HSP, OPP, SAP, HID, PAN, SDAP
NFC : NFC (UICC)
- PC Sync : Kies, Kies Air

Kijelző:
- Kijelző technológia : TFT
- Színmélység : 16 M
- Kiejlző méret : 4.0-inch
- Kijelző felbontás : 480 x 800 (WVGA) pixels, 233 ppi

OS:
- OS : Android 4.2.2
- Chipset
- Chipset : Dual Core Application Processor
- CPU Speed : Cortex A9 1,2 GHz Processor

Kamera:
- Kamera felbontás (első): 0,3 M (VGA) Megapixels
- Kamera felbontás (hátsó) : 5 Megapixels
- Kamera vaku : LED vaku
- Automata fókuszálás : támogatott

Memória:
- Memória : 8 GB eMMC / 1 GB RAM

Csatlakozók:
- USB : v2.0
- Fülhallgató : 3,5 mm Stereo
- Külső memória Slot : microSD (max 64 GB)
- Single SIM támogatás (micro SIM)
- Micro USB elérhető

Akkumulátor:
- Beszélgetési idő : max 10 óra (3 G)
- Akkumulátor kapacitás : 1800 mAh
- Készenléti idő : max 430 / 330 óra (3 G / LTE)

Helymeghatározás:
- Assisted GPS / GLONASS elérhető

Audio és Video:
- Video Formátum: 3G2, 3GP, ASF, AVI, H.263, H.264, MPEG4, MKV, WebM, FLV, WMV
- Video felbontás: Full HD (1920 x 1080) Video lejátszás & felvétel elérhető
- Video Frame Rate : 30 fps
- Audio Formátum: AAC, AAC+, AMR, AMR-WB, eAAC+, i-Melody, IMY, M4A, MIDI, MP3, OGG, SP-Midi, WAV, WMA, FLAC


2013.12.01.:


Először is, nagyon kezdőknek, a You are not allowed to view links. Register or Login erősen ajánlott! Ha nem tiszta inkább kérdezz bátran, mint téglázz!!

Minden egyes szoftveres beavatkozás ami az Android rendszert érinti garancia vesztéssel jár! A garancia feltétele, az Android rendszer érintetlenül hagyása! A Te garancia vesztésedért Te felelsz!!!

Plusz egy dolog, a szoftveres beavatkozás NEM kezdőknek való! Ha nem tudod mit csinálsz, NE csináld!


Külön van root a 3 típushoz, nézd meg a Tied milyen, ments minden adatot, mert ha Odinhoz és rom felrakásához kell nyúlni, mert valami nem sikerült, akkor veszni fog minden!


GT-S7270 és GT-S7272 Root:
 
Előbb Odinnal kell feltenni egy CWM recoveryt, majd onnan lehet telepíteni a root.zip-et, ami rootolja a telefont. USB driverek legyenek mindenkinek a gépen. A telefont 3 módban lehet indítani:
1. Android OS - különösebb magyarázatra nem szorul.
2. Recovery mód - Hangerő fel+Home+Power egyidejű lenyomása amíg nem rezzenik egyet. Ezután bejön a recovery menü, azaz a szerviz menü.
3. Download mód - Hangerő le+Home+Power - Odinnal való csatlakozásra használjuk, romot (szofvert) és más egyéb dolgokat cserélni.
Ha mindhárom módban azt írja a PC-d, hogy "telepítve, használatra kész"  akkor stimm, ha egyben is nem stimmel neki ne álljál!!!

1. Samsung USB driverek letöltése, telepítése. You are not allowed to view links. Register or Login és/vagy You are not allowed to view links. Register or Login

2. Másodszor letöltöd az Odin3_v3.07-t.  You are not allowed to view links. Register or Login
Kicsomagolod, elindítod az Odin.exe-t. Win7 és afeletti rendszereken: jobb egér klikk, futtatás rendszergazdaként. XP esetén nem kell, ott simán két klikk.

3. USB hibakeresést be kell kapcsolni a telefonon. Ha nem találod a beállítások alatt, letöltöd You are not allowed to view links. Register or Login és bekapcsolod.

4. Letöltöd azt a recoveryt amelyiket szeretnéd: You are not allowed to view links. Register or Login  vagy You are not allowed to view links. Register or Login.  A letöltött fájl .tar kiterjesztésű, így jó. Nem piszkáljuk.

5. A recovery.tar-t betallózod a PDA észhez. Semmit nem kell piszkálni, az Odin tudja hova kell pipa hova nem. Így kell kinéznie:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

6. Rádugod a download módban lévő telefont. Felül az egyik ID:COM ablak villanása jelzi, hogy a kapcsolat megvan, nagy levegő, START;) A folyamat végigfut, a telefon magától újraindul. CWM recoveryd van.

7. Letöltöd a Root.zip-et, ahogyan van rámásolod az SD-re. You are not allowed to view links. Register or Login

8. Telefon kikapcs, indítod ugyanúgy recoveryben ahogy fent leírtam. Majd itt:
Install zip from SD card / choose zip from SD card opciókkal telepíted, majd a végén reboot system now.

Gratulálok fejlettebb recoveyd van és sikeresen rootoltad! ;) :ok:


GT-S7270L , GT-S7275R - GT-S7273T  Root:

Akinek ezen típusok közül rendelkezik valamelyikkel az ne próbálja a fenti módszert, mert nem fog sikerülni, olyannyira hogy a teljes recovery el fog veszni!!!

Ez valamelyest egyszerűbb mint a fenti módszer.  :)

1. Letöltünk egy kínai univerzális rootoló progit, ezt: You are not allowed to view links. Register or Login

2. Telefonon itt is be kell kapcsolnunk az USB hibakeresést. Ha nem találod letöltöd You are not allowed to view links. Register or Login, bekapcsolod.

3. Progit indítod, telefont csatlakoztatod a PC-hez. Minden kínai, de nyugi nem kell érteni. Jobb alul zöld gomb, klikk, vársz.
Így kell kb. kinéznie:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

A folyamat kb. fél perc alatt végig fut, a telefon magától újraindul, rootolás neheze megvan.  ;)

4. Mivel kínai módon vagy rootolva, át kell állni english/magyar-ra. Letöltöd a PlayStore-ról Chainfire mester SuperSu-ját, katt a képre:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

5. Elindítod, megkérdezi, hogy telepíted e su binárist. Persze... Figyelmeztet, hogy egy másik root progi is van a kütyün, és összeakadhatnak. Eltávolíthatja e? Le okézod, eltávolítja, újraindítod.
Kész, sikeresen rootolva van a telefonod, mehet a garázdálkodás! :ok:


Két forrásunk is van:
You are not allowed to view links. Register or Login és kundilaci fórumtársunk, akinek óriási köszönet, hogy elsőként be vállalta mindkét lehetőséget, és sikeresen rootolta az ACE3-as készülékét! Köszönjük Laci!  :taps: :taps: :ok:



Figyelem! Semmilyen felelősséget nem vállalok, ha valamilyen oknál fogva a telefont károsodás éri! A felelősség Téged terhel, csak akkor kezdj neki, ha biztos vagy benne mit csinálsz! Ne felejts el biztonsági másolatot készíteni az összes fontos fájlról! Fontos!
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános
« Reply #1 Dátum: 2013, 10 03, 17:11:28 »
Szerintem igen korrekt hardver, erősen középkategória ebből a szempontból, LTE és GLONASS képes. Két fajtája került forgalomba, egy két SIM kártyás és egy szimpla. A Duo SIM-es, nem LTE támogatott. Tudomásom szerint a mi kis hazánkba csak az utóbbi érkezik, a DUOS nem. Árérzékeny a piac, de azt mondom bevezető árnak már így sem rossz. Aki ismeri a Samut szofverezettség szempontjából az tudja + egy ok a vásárlásra (sajnos...), ha a legújabb 4.4-et, netán idővel az 5.0-át akarjuk kínozni a kütyünkön.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2013, 10 10, 16:26:35 »
Senki nem vett még Ace3-at? Én ma megnyomkodtam a Trében kiállított darabot - hmmm fincsi lesz. Gyári 4.2.2 -vel nagyon sima és határozott a rendszer.  :ok:  Igaz nem vagyok a fehér (áááá :shock:) telefonok ellen, de ez a kiállított darab jól mutatott.  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kesesjohny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGSII \ SGS4
  • PDA ROM: SII:XXMS1_NeatROM_Lite_v4.4.1-Spitya \ S4:XXUAMDC
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2013, 10 16, 10:49:56 »
Engem is érdekelnének az első benyomások...édesanyám első okostelefonjának jó választás lehet!?  :D  20 pénzért kapnánk a T-től... Majd bemegyek és megnyomkodom.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2013, 10 16, 15:25:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Engem is érdekelnének az első benyomások...édesanyám első okostelefonjának jó választás lehet!?  :D  20 pénzért kapnánk a T-től... Majd bemegyek és megnyomkodom.
20 pénzért?  :shock: Az magas labda... ;D :ok: Én nyomkodtam már, szerintem nagyon jó a kütyü is és a gyári 4.2.2 is.  ;) :D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kesesjohny

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: SGSII \ SGS4
  • PDA ROM: SII:XXMS1_NeatROM_Lite_v4.4.1-Spitya \ S4:XXUAMDC
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2013, 10 16, 16:22:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
20 pénzért?  :shock: Az magas labda... ;D :ok: Én nyomkodtam már, szerintem nagyon jó a kütyü is és a gyári 4.2.2 is.  ;) :D

Igen pozitív az a 4.2.2, meg a 8gb tárhely, csak a duos verzióról találtam tesztet és elbizonytalanodtam..de ugye ebbe az lte-s verzióba jobb a hardver szóval nem lesz ezzel gond..

Nem elérhető kundilaci

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung galaxy note 2
  • PDA ROM: DN3 ROM XXUEMK4 v3.1
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2013, 10 16, 19:53:43 »
nem tudjátok van e hozzá már valami megoldás, hogy hogyan lehet rootolni?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2013, 10 16, 21:37:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nem tudjátok van e hozzá már valami megoldás, hogy hogyan lehet rootolni?
Konkrét készülék specifikus root-ot nem látok hozzá,  de sokan a Framaroot.apk-ot használják más kütyükhöz. Hogy jó e azt nem tudom.  Viszont most hogy mondod a mókolást, holnap utána nézek ennek a záródó bootloaderes témának is amit a Samu mostanában előszeretettel fog alkalmazni.... >:( :hmm:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kundilaci

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung galaxy note 2
  • PDA ROM: DN3 ROM XXUEMK4 v3.1
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2013, 10 17, 20:35:12 »
kipróbáltam nem sikerült vele.
van s3-mam meg egy note 2 -őm is minden halál egyszerü velük.
mármint rootolni vagy romotcserélni.
volt már dolgom s2 vel, s advance-vel de ez az első olyan telefon amihez nem találok semmit!
elég bosszantó mert így root nélkül még egy reklám blokkolót se tudok használni és minden nap nyerek vele 2 iphone-t :D

Nem elérhető luxu72

  • Hozzászólások: 8
  • PDA: Samsung Galaxy S4 mini
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2013, 10 20, 11:21:53 »
Sziasztok,
Párom most kapott egyet, nagyon szereti, galaxy mini után lesz mámor. Csak a Skype-t nem tudom felrakni. Települ a program, de nem áll fel rendesen, nem használható. Van akinek működik a Skype rendesen?
Köszi

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9195-ről

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2013, 10 23, 12:04:40 »
Üdv Ace 3-asok.
Vmiért igen nehezen nyílnak a telefonotok topikjai, megmondom őszintén foggalmam sincs miért. Lehet nem éppen könnyen hekkelhető a rendszer? Nem tudom. Létezik hozzá root is, találtam is, de isten tudja miért eltávolították. You are not allowed to view links. Register or Login Odinnal felrakható, PDA-ba tallózva rakja a CWM recoveryt is. De a letöltendő .rar-t törölték... Ha esetleg vki ügyesebb kérem ossza meg :ima: :D :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vonalzo

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy ace 3
  • PDA ROM: s7275r
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2013, 10 24, 15:01:36 »
Sziasztok!

Nemrég vettem egy Galaxy Ace 3 (s7275R) telefont, feltelepitettem a skype-ot egyszer müködött is. Azóta csak tölt tölt de nem lép be a programba. Valaki tud valami segitséget? Az alkalmazáskezelőbe kinyomtam a "kényszerleállítást" lehet az okozza a bajt? Gyári visszaállítást is csináltam a telefonon, de nem jövök rá miért?!
Előre is köszönöm a segitséget!

Nem elérhető lreta78

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy mini
  • PDA ROM: s5570xwks2
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2013, 10 25, 11:35:26 »
Sziasztok!

Egy hete vagyok boldog tulaja egy ace 3-nak. Eddig nagyon elégedett vagyok vele, gyors megbízható, minden fut rajta mint a kisangyal. Egyetlen problémám, a Skyp, ami nem enged bejelentkezni. Állandóan ledobál. Talált már valaki erre megoldást?

Köszi

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2013, 11 03, 16:06:23 »
Üdv ACE 3 tulajok! :)

XDA deveknél azt írják javaslatként az ACE 3 rootolására:

Elméletileg az ACE 2 JellyBean rendszerét rootoló metódus jó a 4.2.2-es rendszeren is.

Tehát a rootolás:

Letöltöd ezt: You are not allowed to view links. Register or Login

Nem csomagolod ki, hanem rámásolod az SD kártya gyökér könyvtárára, recovery módba lépsz (hangerő fel+home+power), és ott apply update from external storage- ponttal telepíted, végigfutott majd reboot system now.
Miután újraindult lesz egy SuperSu vagy Superuser alkalmazás a telefonodon, rootolva vagy. Hogy biztos legyél benne, letöltöd ezt - katt a képre:
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
elindítod és egyértelműen kiírja, hogy sikerült e vagy nem.

Mivel ez csak javaslat és nem találok normális érthető nyelvű forrást sem, ezért arra kérném a kedves fórumtársunkat, aki kipróbálja kérem jelezze az eredményt akár privát formában is.

You are not allowed to view links. Register or Login


Szerk.: Ez mint kiderült nem működik, ne próbálja senki.  ;) :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető lreta78

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy mini
  • PDA ROM: s5570xwks2
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2013, 11 06, 19:49:16 »
Az új skyp frissítéssel megoldódott a probléma. Engedett belépni. Igaz kicsit körülményes lett a kezelőfelület és kilépni sem tudtam:)

Nem elérhető kundilaci

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung galaxy note 2
  • PDA ROM: DN3 ROM XXUEMK4 v3.1
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2013, 11 09, 14:46:46 »
nálam nem sikerül ezzel a módszerrel rootolni amit javasoltál. letöltöttem feltettem sdre recoveryből feltettem, végig is futott de aztán végül nincs root.
még mindig nem találok sehol semmit ez ügyben.
nem értem miért hanyagolják el ennyire ezt a készüléket ilyen téren :(

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2013, 11 09, 14:52:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
nálam nem sikerül ezzel a módszerrel rootolni amit javasoltál. letöltöttem feltettem sdre recoveryből feltettem, végig is futott de aztán végül nincs root.
még mindig nem találok sehol semmit ez ügyben.
nem értem miért hanyagolják el ennyire ezt a készüléket ilyen téren :(
Pff, az nagyon nem jó... nem emlékszel mit írt a recovery a végén, mikor végigfutott a folyamat? Elméletileg már ott írnia kellett volna, hogy sikerült vagy nem.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kundilaci

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung galaxy note 2
  • PDA ROM: DN3 ROM XXUEMK4 v3.1
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2013, 11 09, 21:20:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pff, az nagyon nem jó... nem emlékszel mit írt a recovery a végén, mikor végigfutott a folyamat? Elméletileg már ott írnia kellett volna, hogy sikerült vagy nem.
elkezdte rakni alul ment a csík és ezeket írta:
appling multi-csc...
opening update package...
verifyng update package...
E:failed to verify whole-file signature
E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed
appiling multi-csc...
appiled the csc-code:TMH
install from sdcard complete
ezeket irta asztán ujrais indult , bekopcsolt és sehol semmi :D

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2013, 11 10, 09:24:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
elkezdte rakni alul ment a csík és ezeket írta:
appling multi-csc...
opening update package...
verifyng update package...
E:failed to verify whole-file signature
E:failed to verify whole-file signature
E:signature verification failed
appiling multi-csc...
appiled the csc-code:TMH
install from sdcard complete
ezeket irta asztán ujrais indult , bekopcsolt és sehol semmi :D
Hmmm, ez nem jó... Igaz van a végén egy install from sdcard complete - de az a gyanúm a Samsung erősen korlátozott szoftverrel adta ki ezt a telefont...
Esetleg töltsd le a You are not allowed to view links. Register or Login és You are not allowed to view links. Register or Login appokat, hátha valami véletlen folytán sikerült a root, csak maga az app nem települt. Bár kétlem, de hátha :oops:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kundilaci

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung galaxy note 2
  • PDA ROM: DN3 ROM XXUEMK4 v3.1
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2013, 11 10, 14:48:34 »
ez volt az első dolog amit megtettem de amikor megnyitottam a supersut egyből írta hogy nincs su bináris telepítve és a supersu nem tudja telepíteni. ezért a root checker már nemis kelett mert egyértelmű volt hogy nem sikerült.
azért reménykedek benne , hogy valaki talál majd valami megoldást.
minden esetre nem ajánlanám ezt a készüléket egyelőre senkinek aki akaris vele valamit variálni  mer amíg még rootolni se lehet, addig csak egy átlag felhasználó lesz vele megelégedve. aki kicsit többet akar kihozni belőle az ezzel rosszul jár mert amióta kijött ez a készülék semmit nem foglalkoztak vele. se root se főzött rom se semmi nincs hozzá...
amúgy kösz az ötleteket!  ;)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2013, 11 10, 14:55:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ez volt az első dolog amit megtettem de amikor megnyitottam a supersut egyből írta hogy nincs su bináris telepítve és a supersu nem tudja telepíteni. ezért a root checker már nemis kelett mert egyértelmű volt hogy nem sikerült.
azért reménykedek benne , hogy valaki talál majd valami megoldást.
minden esetre nem ajánlanám ezt a készüléket egyelőre senkinek aki akaris vele valamit variálni  mer amíg még rootolni se lehet, addig csak egy átlag felhasználó lesz vele megelégedve. aki kicsit többet akar kihozni belőle az ezzel rosszul jár mert amióta kijött ez a készülék semmit nem foglalkoztak vele. se root se főzött rom se semmi nincs hozzá...
amúgy kösz az ötleteket!  ;)
Hát szivesen, de sajnos nincs mit.... :( Örültem volna ha összejön... Egy kicsit kint hagyom még, hátha másnak összejön, más szolgáltatótól vagy függetlenül. Meglátjuk. Ha még egy embernek nem sikerül, akkor törlöm a root javaslatot. És nagyon köszönöm, hogy szóltál! :ok:
A többivel meg sajnos egyet kell értsek... :'( pedig jó kis telefonnak tűnik és a hardverje sem gyenge. ;) :) Összességében a root nélküli állapotot leszámítva, Te hogy vagy vele megelégedve?
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kundilaci

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung galaxy note 2
  • PDA ROM: DN3 ROM XXUEMK4 v3.1
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2013, 11 11, 21:31:19 »
amúgy semmi bajom vele!
teljesen korrekt készülék egy átlag felhasználónak.
szépen fut rajta a 4.2.2 bár nagy ritkán sikerül megakasztanom.
a kamerája is elfogadható közelről nem süti ki a vaku a képet. ( s advance-nél ez problémám volt)
a front kamerája elégy gyér a 0,3 megapixelével ha valakivel skypeolok csak kockákat lát belőlem :D
a fényérzékelő helye megvan de kifelejtették belőle így automata fényerő opciónk sincs.
a mozdulatok és gesztusok, és az intelligens kijelző opciók elég vérszegények a note 2-m höz képest.
pl a mozdulatokba 2 opcio van, intelligens jelzésés és némitás szüneteltetés. szerintem ezzel nem erőltették meg magukat :D
a kijelző elfogadható, de azért egy amoled kijelző mellett nézve lényegesen fakóbbak a színei , ami amúgy nem nagy baj mert valósághűbb szerintem.
az akkumulátor viszonylag jól bírja, legalábbis nálam egy átlagos használat mellet ami annyiból áll ,hogy fél óránként vieber, néha facebook, állandóan bekapcsolt wifi, max fényerő, 2 óra zene, kb 20 perc beszélgetés és egy kis játék , így 11-12 órát bír. úgy még nem próbáltam hogy mennyit bírna ha nemis használnám.
összességébe nem rossz kis teló az árát megéri, de szerintem erősen közép kategória.
és tartozékot semmit nem kaptam hozzá csak egy usb-s töltőt :D
azért egy headset-et illő lett volna hozzá adni!

Nem elérhető kundilaci

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: samsung
  • PDA: samsung galaxy note 2
  • PDA ROM: DN3 ROM XXUEMK4 v3.1
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2013, 11 11, 21:40:49 »
ja és ha érdekel esetleg hogy antutu-n mennyit ért el :
multitask         2114
dalvik              1320
cpu integer       855
cpu float point  830
ram operation  392
ram speed      1023
2D graphics      729
3D graphics    1023
storge I/O        790
database I/O   615
13220

Nem elérhető makszigáz

  • Hozzászólások: 913
  • Nem: Férfi
  • PDA: SM-G975F S10+
  • PDA ROM: Gyári
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2013, 11 26, 15:01:57 »
Sziasztok!Arról érdeklődnék hogy van e már jól működő root ACE 3-z?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Samsung Galaxy Ace 3 GT-S7275 - Általános Beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2013, 12 01, 10:43:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!Arról érdeklődnék hogy van e már jól működő root ACE 3-z?
Igen van. Nemsokára frissítem az indító hsz-t.  ;) :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login