2024, 04 26, 05:01:32

Szerző Téma: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés  (Megtekintve 33993 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető frici

  • ADMIN
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5570
    • pdafanclub.com
  • Navigáció / Navigation: én, mint a denevér... :)
  • PDA: Poco F1, Asus ZF2, OV Yard, SGS2, SGT7.0, SO2, HTC P3600, Palm Zire71
Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Dátum: 2013, 10 01, 22:51:12 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Súly
212 gramm
 
Méretek
179 x 92 x 6.5 mm
 
Kamera
8 megapixel camera fast-capture camera with Exmor RS
16x digital zoom with auto focus
Kijelző
6.4 inches TFT
16 millions colours, 1920x1080 pixels
 
Operációs rendszer, processzor és memória
Google Android 4.2 (Jelly Bean)
2.2 GHz Qualcomm MSM8974 Quad Core
2 GB RAM
 
Tartósság
Dust-resistant and waterproof (IP55 / IP58)**
Az élet olyan, mint a nádszál:
Ma még vidáman kacagsz,
De holnap jön Pipacs bácsi a konyhakéssel...
                                            /Rejtő Jenő/

Nem elérhető kovacslaszlo13

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • nope
    • Be-Social
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: SK17i
  • PDA ROM: CM11
  • Skype: klaci2644
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #1 Dátum: 2013, 10 01, 23:09:16 »
Ez a fórum is gyorsan jött
Jöhetnek a tulajok  :D
Én örülök a gyorsaságnak
Mi az az aláírás és hol kapcsolhatom be?
You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető oromis

  • Hozzászólások: 323
  • Nem: Férfi
    • 私わミシです
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS
  • PDA: Samsung Galaxy Note II
  • Skype: igorovich664
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #2 Dátum: 2013, 10 02, 13:44:44 »
Örömteli, hogy létrejött a Topic. Pár hete már írtam az egyik Sony moderátornak, de lehet, hogy nem kapta meg. A napokban írtam a másiknak (kovacslaszlo13  :taps:  :ok: ), akinek hála, imám meghallgatásra talált és továbbította kérésemet a főatyaúristen felé :) És lőn, megszületett.

Remélem minél hamarabb lesznek itt olyanok, akik ilyen készüléket szeretnének és akik már rendelkeznek vele.
Én az előbbiekbe tartozom, november-december környékén tervezem beszerzését.
Evolúció: Nokia 3310 - Nokia 3100 - Sharp GX-17 + iPAQ 1940 - Samsung E250 - BlackBerry Pearl 8100 -  HTC Touch PRO - HTC HD2 - HTC One X - Samsung Note II

Nem elérhető kovacslaszlo13

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • nope
    • Be-Social
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: SK17i
  • PDA ROM: CM11
  • Skype: klaci2644
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #3 Dátum: 2013, 10 02, 16:46:33 »
Jelenleg 146
Addigra még jobb árban lesz!
És mi is várjuk a tulajokat! :)
Mi az az aláírás és hol kapcsolhatom be?
You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login

failed

  • Vendég
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #4 Dátum: 2013, 10 03, 21:10:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jelenleg 146
Addigra még jobb árban lesz!
És mi is várjuk a tulajokat! :)

Sziasztok...."sajnos" én már aug. 17-e óta tulaj vagyok, és semmi bajom a készülékkel.
Sok féle kütyüm volt már, anno Asus-.al kezdtem voltam HTC-s, Samsungos, de ez a márka az aminél most már maradok.
Nagyon jó a gyári szoftverrel is...de akinek ez nem tetszene annak már van  CM10.2-es is a XZU-ra.
Szóval merem ajánlani, ha valaki gondolkodik  a beszerzésen. :ok:

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #5 Dátum: 2013, 10 04, 18:26:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok...."sajnos" én már aug. 17-e óta tulaj vagyok, és semmi bajom a készülékkel.
Sok féle kütyüm volt már, anno Asus-.al kezdtem voltam HTC-s, Samsungos, de ez a márka az aminél most már maradok.
Nagyon jó a gyári szoftverrel is...de akinek ez nem tetszene annak már van  CM10.2-es is a XZU-ra.
Szóval merem ajánlani, ha valaki gondolkodik  a beszerzésen. :ok:


A gondolkodás sajnos nem elég.
A Note 2-nél nagyobb, és ez is elég nagy már, hogyan tudod egy kézzel használni?
Valóban bármilyen ceruzával használható?
Esetleg üzemidő?
A formavilága nekem sokkal jobban tetszik, mint a Samsungé, de nem tudom, hogy a stylust mennyire lehet helyettesíteni.

failed

  • Vendég
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #6 Dátum: 2013, 10 05, 15:07:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login

A gondolkodás sajnos nem elég.
A Note 2-nél nagyobb, és ez is elég nagy már, hogyan tudod egy kézzel használni?
Valóban bármilyen ceruzával használható?
Esetleg üzemidő?
A formavilága nekem sokkal jobban tetszik, mint a Samsungé, de nem tudom, hogy a stylust mennyire lehet helyettesíteni.
Volt a kezemben már minden féle Note is. Ezt lényegesen minőségibb érzés kézben tartani, mint a samu műanyagokat.
- az átlagosnál nekem egy picit kisebb kezem van, rövid újakkal, de lehet egy kézzel kezelni így is.  Simán fel tudom venni a hívást, éstudok telefonálni egy kézzel. De ettől függetlenül én a bluetooth-os headset-em használom szinte mindig a hívások kezelésére.
- Valóban bármivel lehet vezérelni, nem kell speciális stylus hozzá.
- nálam két napig simán tudom használni egy töltéssel.
- nagyon jó  a kijelző minősége, élmény vele videókat, filmeket nézni, a képjavító olyan spéci hogy alacsony bit-rátás youtube videokat is szuper minőségűnek látom rajta...ezt most nagyon eltalálták a Sony-nál. :ok:

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #7 Dátum: 2013, 10 06, 00:25:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volt a kezemben már minden féle Note is. Ezt lényegesen minőségibb érzés kézben tartani, mint a samu műanyagokat.
- az átlagosnál nekem egy picit kisebb kezem van, rövid újakkal, de lehet egy kézzel kezelni így is.  Simán fel tudom venni a hívást, éstudok telefonálni egy kézzel. De ettől függetlenül én a bluetooth-os headset-em használom szinte mindig a hívások kezelésére.
- Valóban bármivel lehet vezérelni, nem kell speciális stylus hozzá.
- nálam két napig simán tudom használni egy töltéssel.
- nagyon jó  a kijelző minősége, élmény vele videókat, filmeket nézni, a képjavító olyan spéci hogy alacsony bit-rátás youtube videokat is szuper minőségűnek látom rajta...ezt most nagyon eltalálták a Sony-nál. :ok:


THX ...


..., de könyörgöm valami rosszat is mondj róla!!!   :ima:

Nem elérhető kovacslaszlo13

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • nope
    • Be-Social
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: SK17i
  • PDA ROM: CM11
  • Skype: klaci2644
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #8 Dátum: 2013, 10 06, 19:51:05 »
Szerintem nem tud rosszat mondani :D
Akinek nagy teló kell annak ez a tökéletes :P
Mi az az aláírás és hol kapcsolhatom be?
You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login

failed

  • Vendég
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #9 Dátum: 2013, 10 10, 14:26:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem nem tud rosszat mondani :D
Akinek nagy teló kell annak ez a tökéletes :P
:D
Rosszat ?
Nos, az biztos hogy nem kicsi a készülék, de pont ez is volt a cél vele.
Előtte volt néhány 5"-os , full HD-s eszközöm, de az 5 "-on nekem már a láthatóság nem olyan jó ( jelzem hogy feles szemüveget kellene használnom olvasásra, de általában elfelejtem feltenni :(     )
Ennél viszont  (6,4") minden jól látható.
Hátrány: a készüléknél nincs, de a hozzá vett tartozékokkal nem árt odafigyelni.
Vettem hozzá pld. Alu peremes tokot. nagyon szép és jó (lenne) vele, de a korábban vett mágneses töltő csatlakozó már nem fér hozzá a csatlakozási ponthoz. Pedig van rajta kivágás erre a célra, és a töltő is gyári Sony....de a bumper kínai gyárban ezt a két dolgot nem nézték össze.
Így van egy használaton kívüli Alu védő tokom 6 ezerért :(
Majd  vettem hozzá egy műanyag tokot, az már a hátulját is védi nem csak az oldalát, és ennél egy kis ügyeskedés után...( alapból ez se volt jó)  már használható a mágneses töltő csatlakozó.
De a készülék a gyári asztali-töltő dokkolóval ilyen kiegészítők nélkül pazarúl müködik....ám én most  tettem rá védelmet, mert így nyugodtabb vagyok azért.  :)


Nem elérhető vik

  • Hozzászólások: 1362
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo 8.3.5.183522 2011 v2
  • PDA: s6 edge plus
  • PDA ROM: G928F
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #10 Dátum: 2013, 10 11, 06:51:22 »
ma megnézem,  :ok:

Az ideálom oda áll ahova én állitom .!

failed

  • Vendég
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #11 Dátum: 2013, 10 14, 11:38:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D

Így van egy használaton kívüli Alu védő tokom 6 ezerért :(

Nos, foglalkoztam még egy kicsit a problémával, és mindent összevetve, most már jó az Alu bumper is, és az asztali dokkoló-t is tudom vele használni :ok: :p

failed

  • Vendég
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #12 Dátum: 2013, 11 02, 11:10:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, foglalkoztam még egy kicsit a problémával, és mindent összevetve, most már jó az Alu bumper is, és az asztali dokkoló-t is tudom vele használni :ok: :p

Nos, valami történt, és eladtam a ZU-t,  vettem helyette egy Z1-et.
Így van is két védőeszközöm eladó:)

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető fiesta

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #13 Dátum: 2013, 12 04, 13:58:25 »
Sziasztok!
Esetleg tudja valaki, hogy milyen IGO-t lehet felrakni, vagy egyáltalán lehet-e az Ultrámra?
Előre is köszi!    :shock:

Nem elérhető kovacslaszlo13

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • nope
    • Be-Social
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: SK17i
  • PDA ROM: CM11
  • Skype: klaci2644
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #14 Dátum: 2013, 12 08, 20:05:37 »
Warez téma...  :warez:
Ilyenről itt nem szabad beszélgetni
Mi az az aláírás és hol kapcsolhatom be?
You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető fiesta

  • Hozzászólások: 2
  • PDA: Samsung Galaxy S
  • PDA ROM: I9000XWJM2
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #15 Dátum: 2013, 12 09, 12:30:21 »
Oh, pardon.     :'(

Nem elérhető xtabi

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: sony
  • PDA ROM: ultra
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #16 Dátum: 2013, 12 09, 19:37:52 »
 :D  SZIASZTOK. Végre megvettem életem telóját sony ultrát. 11o%telcsi csak hát kicsit küzdök még a navival.Esetleg ötlet?



Nem elérhető vik

  • Hozzászólások: 1362
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo 8.3.5.183522 2011 v2
  • PDA: s6 edge plus
  • PDA ROM: G928F
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #17 Dátum: 2013, 12 21, 22:58:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:D  SZIASZTOK. Végre megvettem életem telóját sony ultrát. 11o%telcsi csak hát kicsit küzdök még a navival.Esetleg ötlet?
Küzdelem??
Ha van neted ott a Google, ha nincs veszel egyet a playon.
Én Navigont használom.
Az ideálom oda áll ahova én állitom .!

Nem elérhető digithu

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: fogalmam sincs milyen
  • PDA: Z Ultra
  • PDA ROM: ez meg miért
  • Skype: nem mondom meg
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #18 Dátum: 2014, 02 17, 11:27:11 »
Sikerült egy ilyen csodaszerkentyűre szert tenni...
Élvezem, hogy nem gépelek, hanem írok. Akár a webböngészőben is(oldalak címét)!

Egy dologban viszont elakadtam:

a Skype-nál nem tudom beszélgetésnél kihangosítani a beszélgetést, nincs meg az az ikon se, amivel ezt az átváltást végre lehet hajtani.  :(   Ha valaki tudna segíteni benne, azt megköszöném!

Webböngésző: az eredeti kugli-olvasó(króm)nál nem tudtam beállítani az újlapra váltásnál váltson rá azonnal. így viszont nem az igazi....Körülményes oda-vissza váltani...
Firefox jobb volt, mint a króm, de ez se nyerte meg a tetszésemet.
Opera böngészde: teljes egészében felejtős. Nem érdemes felrakni, hacsak nem szeretsz boszankodni.
Dolphin: Ez az igazi webböngésző! Itt minden a helyén van, és úgy működik ahogy kell.

Mozizás, zene, olvasás, amiket ténykedtem rajta, csak egy szó van rá: Csodálatos!

Telefonálni még nem telefonáltam róla (két napos a készülékem), de szerintem az is klassz.

Utoljára, de nem utolsósorban: Kipróbáltam ! Bőrkesztyűben grafitceruzával tökéletesen kezelhető a készülék !!!

Por és vízállóság:  itt zavart érzek az erőtérben.....
                           a fülhallgató nyílása szabadon van, akkor hogy vízálló és porálló ?

SIM kártya : csak nano jó bele, pedig a hely az meg van, akár normál simet is tudna fogadni...
Ez a része nem az igazi, olyan mintha kiadták volna bérbe, csinálja meg  már valaki, de azonnal.

A töltője nagyon jó, hamar feltölt, a csatlakozó kialakítása hagy némi kívánnivalót maga után.

Szerintem ez nem egykezes készülék, de két kézzel jól kezelhető.
Több flashtárolót is rakhattak volna bele.., tudom bővíthető.

Mivel még új a készülék, egész nap be van kapcsolva, folyamatosan reszelem, telepítgetek, tesztelgetem. Reggel, és este töltőn van :)

Mindent összegezve, fantasztikus készülék! Telefon és táblagép egybe.

A farizsebben ép csak elfér, a csücske kilóg, kabát zsebben elfér (csak nagyméretű). Na de nyáron nem lesz olyan rövidgatyó amiben elférjen, viszont méretéből adódóan lehet vele pingpongozni is.....  :)  !

Aért fülig ér a szám  :D :taps: :ok: ;)

Nem elérhető vik

  • Hozzászólások: 1362
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo 8.3.5.183522 2011 v2
  • PDA: s6 edge plus
  • PDA ROM: G928F
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #19 Dátum: 2014, 02 17, 19:25:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sikerült egy ilyen csodaszerkentyűre szert tenni...
Élvezem, hogy nem gépelek, hanem írok. Akár a webböngészőben is(oldalak címét)!

Egy dologban viszont elakadtam:

a Skype-nál nem tudom beszélgetésnél kihangosítani a beszélgetést, nincs meg az az ikon se, amivel ezt az átváltást végre lehet hajtani.  :(   Ha valaki tudna segíteni benne, azt megköszöném!

Webböngésző: az eredeti kugli-olvasó(króm)nál nem tudtam beállítani az újlapra váltásnál váltson rá azonnal. így viszont nem az igazi....Körülményes oda-vissza váltani...
Firefox jobb volt, mint a króm, de ez se nyerte meg a tetszésemet.
Opera böngészde: teljes egészében felejtős. Nem érdemes felrakni, hacsak nem szeretsz boszankodni.
Dolphin: Ez az igazi webböngésző! Itt minden a helyén van, és úgy működik ahogy kell.

Mozizás, zene, olvasás, amiket ténykedtem rajta, csak egy szó van rá: Csodálatos!

Telefonálni még nem telefonáltam róla (két napos a készülékem), de szerintem az is klassz.

Utoljára, de nem utolsósorban: Kipróbáltam ! Bőrkesztyűben grafitceruzával tökéletesen kezelhető a készülék !!!

Por és vízállóság:  itt zavart érzek az erőtérben.....
                           a fülhallgató nyílása szabadon van, akkor hogy vízálló és porálló ?

SIM kártya : csak nano jó bele, pedig a hely az meg van, akár normál simet is tudna fogadni...
Ez a része nem az igazi, olyan mintha kiadták volna bérbe, csinálja meg  már valaki, de azonnal.

A töltője nagyon jó, hamar feltölt, a csatlakozó kialakítása hagy némi kívánnivalót maga után.

Szerintem ez nem egykezes készülék, de két kézzel jól kezelhető.
Több flashtárolót is rakhattak volna bele.., tudom bővíthető.

Mivel még új a készülék, egész nap be van kapcsolva, folyamatosan reszelem, telepítgetek, tesztelgetem. Reggel, és este töltőn van :)

Mindent összegezve, fantasztikus készülék! Telefon és táblagép egybe.

A farizsebben ép csak elfér, a csücske kilóg, kabát zsebben elfér (csak nagyméretű). Na de nyáron nem lesz olyan rövidgatyó amiben elférjen, viszont méretéből adódóan lehet vele pingpongozni is.....  :)  !

Aért fülig ér a szám  :D :taps: :ok: ;)

Gratula sok sikert a vashoz.  :ok:
Az ideálom oda áll ahova én állitom .!

Nem elérhető kovacslaszlo13

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • nope
    • Be-Social
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: SK17i
  • PDA ROM: CM11
  • Skype: klaci2644
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #20 Dátum: 2014, 02 25, 20:59:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Por és vízállóság:  itt zavart érzek az erőtérben.....
                           a fülhallgató nyílása szabadon van, akkor hogy vízálló és porálló ?
Gratula hozzá
Annyi a válasz,hogy belülről le van szigetelve
Így hacsak nem használod fülessel belemehet a víz,mert nincs "áram" alatt :D
Mi az az aláírás és hol kapcsolhatom be?
You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login;You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kelemenkelo

  • Hozzászólások: 1
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: i900
  • PDA ROM: i90000BUHH5/MIHI1
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #21 Dátum: 2014, 04 08, 06:20:37 »
Sziasztok!ma vettem egy ultrát:)minden tökéletes vsak én iszonyú halknak talalom a hangeröt csengetésnél is plusz beszélgetésnél pedig minden csutka hangerőn van:(olvasgattam sokan vannak igy erre nincs balami ötletetek?amugy nagyon jo telo üdv

Nem elérhető vik

  • Hozzászólások: 1362
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo 8.3.5.183522 2011 v2
  • PDA: s6 edge plus
  • PDA ROM: G928F
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #22 Dátum: 2014, 04 10, 17:51:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!ma vettem egy ultrát:)minden tökéletes vsak én iszonyú halknak talalom a hangeröt csengetésnél is plusz beszélgetésnél pedig minden csutka hangerőn van:(olvasgattam sokan vannak igy erre nincs balami ötletetek?amugy nagyon jo telo üdv

Sajnos nem mindegy hogy rakod a füledhez.
Az ideálom oda áll ahova én állitom .!

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #23 Dátum: 2014, 04 24, 22:01:09 »
Rootolási ROMolási tapasztalatok???

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #24 Dátum: 2014, 04 26, 14:09:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rootolási ROMolási tapasztalatok???


Nekem már lett.
Megszenvedtem vele, de összejött. Rootoltam.

Nem elérhető stephenx

  • Hozzászólások: 93
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO8 primo
  • PDA: A701
  • PDA ROM: 1234sw
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #25 Dátum: 2014, 07 17, 19:33:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula sok sikert a vashoz.  :ok:

Bocsi akkor most ezek szerint nano simes ???? nem micro sim való bele ???

Nem elérhető Petrell1

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PDA: Z Ultra és Z2 Tulajdonos :)
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #26 Dátum: 2014, 08 03, 13:36:41 »
Sziasztok
Valaki tud segíteni hogy milyen információ van az eredeti töltőn sony z ultrán?
Mert az enyémet elhagytam és akarok venni egyet De nem találok eredetit sehol és csak után gyártottat.
Ebay en találtam két félét és más a paraméterei.
1.)
Input:100-240V~ 300mA 50-60Hz
OUTPUT:5.0 VDC 1500mA
2.)
Input:100-240V~ 250mA 50-60Hz
OUTPUT:5.0 VDC 1500mA

Melyiket válasszam? Akinek van eredeti töltője megtudná Nézni?

Nem elérhető Cabrio

  • Hozzászólások: 12
  • PDA: Z Ultra
  • PDA ROM: 4.4.4
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #27 Dátum: 2014, 08 04, 13:55:12 »
250mA

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #28 Dátum: 2014, 08 04, 15:06:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Valaki tud segíteni hogy milyen információ van az eredeti töltőn sony z ultrán?
Mert az enyémet elhagytam és akarok venni egyet De nem találok eredetit sehol és csak után gyártottat.
Ebay en találtam két félét és más a paraméterei.
1.)
Input:100-240V~ 300mA 50-60Hz
OUTPUT:5.0 VDC 1500mA
2.)
Input:100-240V~ 250mA 50-60Hz
OUTPUT:5.0 VDC 1500mA

Melyiket válasszam? Akinek van eredeti töltője megtudná Nézni?


utóbbi: 250 és 1500

Nem elérhető vik

  • Hozzászólások: 1362
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: igo 8.3.5.183522 2011 v2
  • PDA: s6 edge plus
  • PDA ROM: G928F
Re: Sony Xperia Z Ultra általános beszélgetés
« Reply #29 Dátum: 2015, 06 21, 23:34:46 »
Ma meg volt az első Hard Brick em.
Az ideálom oda áll ahova én állitom .!