2024, 09 21, 13:48:55

Szerző Téma: Nexus 5 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 105288 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #950 Dátum: 2015, 01 08, 09:10:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De nalam meg tök jo az akkuido, nálad is jó lehetne.
A hattertaron,  "sdn"  van egy Android mappa,  azt is érdemes rom telepítés előtt törölni.
Van tre gapps csomag,  tudom,  en a simpleaosp minimal gappsot használom,  az sem teljesen friss,  a play elbol le is frissiti maganak, de minden jo egyelőre.

En a g4et megvarom :D
Slim GAPPS szerintem hibatlan es friss is. G4. Ha 3/4 evvel a megjelenes utan veszed meg talan lesz mar ra TWRP is. Legalabbis ha a G3-mat vesszuk alapul.

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #951 Dátum: 2015, 01 08, 10:13:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #952 Dátum: 2015, 01 08, 11:25:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
G4. Ha 3/4 evvel a megjelenes utan veszed meg talan lesz mar ra TWRP is. Legalabbis ha a G3-mat vesszuk alapul.

A Nexus 5-nem kapott még hivatalos CM-et, míg a G3-ra már van official nightly. You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a G4 jó eszköz lesz, lesz rá fejlesztés is. N6 helyett sokan szeretnének kompaktabb erőgépet.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #953 Dátum: 2015, 01 08, 11:34:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Nexus 5-nem kapott még hivatalos CM-et, míg a G3-ra már van official nightly. You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a G4 jó eszköz lesz, lesz rá fejlesztés is. N6 helyett sokan szeretnének kompaktabb erőgépet.

N5-re is van már CM12 Nightly: You are not allowed to view links. Register or Login

Lehet fel is rakom...
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #954 Dátum: 2015, 01 08, 11:50:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
N5-re is van már CM12 Nightly: You are not allowed to view links. Register or Login

Lehet fel is rakom...

Dikk, tényleg. :D

Én nem CM-mel próbálkoznék. a CAF-os berheléseik csak gondot szülnek. Inkább AOSP alapút. :)

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #955 Dátum: 2015, 01 08, 11:53:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dikk, tényleg. :D

Én nem CM-mel próbálkoznék. a CAF-os berheléseik csak gondot szülnek. Inkább AOSP alapút. :)

A Slim Weekly-t várom már 2 hete, de semmi infó róla. (Nem vagyok én se CM párti, utoljára a Spicán volt CM.)
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #956 Dátum: 2015, 01 08, 11:55:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Slim Weekly-t várom már 2 hete, de semmi infó róla. (Nem vagyok én se CM párti, utoljára a Spicán volt CM.)
Vannak forditasok,  nem hivatalosak. En is olyat hasznalok. Ráadásul sötét temasat. Slim forumreszben, builders collective thread.
Ja,  es jelenleg hellscore kernel,  mert miert ne.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #957 Dátum: 2015, 01 08, 12:01:00 »
Egyébként, most épp jó az akkuidőm. Reggel óta 45 perc SOT volt, és 89%-on az aksi. Nagyon úgy érzem, hogy onnantól kezd el merülni mint a balta, hogy egyszer ráengedem a 3G-t (azaz elmegyek otthonról).
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #958 Dátum: 2015, 01 08, 12:04:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként, most épp jó az akkuidőm. Reggel óta 45 perc SOT volt, és 89%-on az aksi. Nagyon úgy érzem, hogy onnantól kezd el merülni mint a balta, hogy egyszer ráengedem a 3G-t (azaz elmegyek otthonról).

Friss a rédió? rédio losz szantosz. Én LTE-t kapcsolom ki amúgy, attól meggajdul.

szalmazsák.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #959 Dátum: 2015, 01 08, 12:08:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Friss a rédió? rédio losz szantosz. Én LTE-t kapcsolom ki amúgy, attól meggajdul.

szalmazsák.

ADB-ből ment fel anno az official 5.0.1, azt frissítettem az 5.0.2-es NX Romra (AOSP 7.2.2). Az LTE lekapcsolása, és a location reporting kilövése az első, amit megteszek a telepítés után.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #960 Dátum: 2015, 01 08, 12:28:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
N5-re is van már CM12 Nightly: You are not allowed to view links. Register or Login

Lehet fel is rakom...
Nekem fent van tegnap este raktam fel. A rádió más amit telepítésnél flashel magának. Arra figyelj oda, hogy ha vissza akarsz térni egy másik romra akkor a rádiót flashelned kell, majd utána tudod a romot telepíteni. Nekem eddig 1 óra 15 perc a sot 80%-s az akkum és reggel 6 kor vettem le a töltöről. 80-20% wifi+3G.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #961 Dátum: 2015, 01 08, 12:40:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ADB-ből ment fel anno az official 5.0.1, azt frissítettem az 5.0.2-es NX Romra (AOSP 7.2.2). Az LTE lekapcsolása, és a location reporting kilövése az első, amit megteszek a telepítés után.

Nem fastbootból?
nekem location be van lőve, csak pl a böngészőnek, vibernek letiltom hogy hozzáférjen.

You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem fent van tegnap este raktam fel. A rádió más amit telepítésnél flashel magának. Arra figyelj oda, hogy ha vissza akarsz térni egy másik romra akkor a rádiót flashelned kell, majd utána tudod a romot telepíteni. Nekem eddig 1 óra 15 perc a sot 80%-s az akkum és reggel 6 kor vettem le a töltöről. 80-20% wifi+3G.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el



jesszusom, mi a rák. a cm flashel radiot is? for what reason? Most nézem, bootloadert meg minden rákot frissít még. lel. You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #962 Dátum: 2015, 01 08, 13:17:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem fastbootból?
nekem location be van lőve, csak pl a böngészőnek, vibernek letiltom hogy hozzáférjen.

jesszusom, mi a rák. a cm flashel radiot is? for what reason? Most nézem, bootloadert meg minden rákot frissít még. lel. You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja. Ha mást akarok feltenni akkor azt hiszem megy vissza egy full gyalu és utána a root megint. Csak most azon gondolkodom, hogy mindent törölnöm kellene.
Ha az sd tartalmát is törlöném twrpből és utána a flash-all.bat fájlt futtatom bootloadetben az úgy jó lenne?

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #963 Dátum: 2015, 01 08, 13:32:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaja. Ha mást akarok feltenni akkor azt hiszem megy vissza egy full gyalu és utána a root megint. Csak most azon gondolkodom, hogy mindent törölnöm kellene.
Ha az sd tartalmát is törlöném twrpből és utána a flash-all.bat fájlt futtatom bootloadetben az úgy jó lenne?

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el

A flash-all.bat törli az SD-t is.

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #964 Dátum: 2015, 01 08, 13:48:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A flash-all.bat törli az SD-t is.
Az franco. Akkor nem is kell szenvedni.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #965 Dátum: 2015, 01 08, 14:07:46 »
Nekem mondjuk az volt a furi mikor flasheltem az 5.0.1-t akkor mielött be bootolt a gyári rom az elött meg jelent a zöld robot és csak utána kezdett el bootolni.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető maffia777

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 349
  • Nem: Férfi
  • Senpai
  • Navigáció / Navigation: Ájgó
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Mahdi-Mako 4.4.4.
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #966 Dátum: 2015, 01 13, 06:42:52 »
N5-t szeretném összekapcsolni a tv-vel, milyen kábellel tehetem meg? Mhl-hdmi, vagy sima hdmi?
Köszönöm a segítséget...
The way i am...

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #967 Dátum: 2015, 01 13, 09:33:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
N5-t szeretném összekapcsolni a tv-vel, milyen kábellel tehetem meg? Mhl-hdmi, vagy sima hdmi?
Köszönöm a segítséget...

SlimPort.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #968 Dátum: 2015, 01 17, 21:01:13 »
Minden ami kamera: You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #969 Dátum: 2015, 01 20, 22:09:18 »
Akkuidő dologról írnék most pár sort.
Mikor rossz akkuidőket tapasztaltam, mindig észrevettem, hogy a chrome tör az élre. Lecseréltem dolphinra, akkor pedig az.  Wakelock detektor semmit sem mutatott. Visszatértem a chrome-ra, megnéztem rákattolva az akkunál, hogy mik a statisztikák és valami Rádió kapcsolat ébren tartás vagy ilyesmi volt mindig több mint 1 óra. Gondolkodtam és rájöttem, hogy ennyit nem is használtam a chrome-ot összesen. A megoldás: mivel nem appal, hanem az m.facebook oldallal követtem az eseményeket Facebookon, az volt megnyitva legtöbbször. És ha háttérbe rakod a chrome-ot és visszamész később, jelzi hogy értesítésed volt-e stb. Avagy a háttérben is folyamatosan kommunikál, tölt oda-vissza adatokat a böngészőn keresztül, és ezáltal aktívan tartja a mobilnet kapcsolatot, és az merít is szépen. Azóta felraktam a Facebook appot (még nem greenify-oltam, de lehet majd az is lesz), chrome-ban pedig meg sem nyitom és voilá, 4 órás SOT-ot értem el.
Tanulság az, hogy ne hagyjunk chrome-ban nyitva olyan oldalt, ami folyamatosan tölt, streamel vagy facebook. :D

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #970 Dátum: 2015, 01 20, 22:22:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkuidő dologról írnék most pár sort.
Mikor rossz akkuidőket tapasztaltam, mindig észrevettem, hogy a chrome tör az élre. Lecseréltem dolphinra, akkor pedig az.  Wakelock detektor semmit sem mutatott. Visszatértem a chrome-ra, megnéztem rákattolva az akkunál, hogy mik a statisztikák és valami Rádió kapcsolat ébren tartás vagy ilyesmi volt mindig több mint 1 óra. Gondolkodtam és rájöttem, hogy ennyit nem is használtam a chrome-ot összesen. A megoldás: mivel nem appal, hanem az m.facebook oldallal követtem az eseményeket Facebookon, az volt megnyitva legtöbbször. És ha háttérbe rakod a chrome-ot és visszamész később, jelzi hogy értesítésed volt-e stb. Avagy a háttérben is folyamatosan kommunikál, tölt oda-vissza adatokat a böngészőn keresztül, és ezáltal aktívan tartja a mobilnet kapcsolatot, és az merít is szépen. Azóta felraktam a Facebook appot (még nem greenify-oltam, de lehet majd az is lesz), chrome-ban pedig meg sem nyitom és voilá, 4 órás SOT-ot értem el.
Tanulság az, hogy ne hagyjunk chrome-ban nyitva olyan oldalt, ami folyamatosan tölt, streamel vagy facebook. :D
Pár napja ugyan tökéletes akkuidőket produkál a Nexus, de előtte nekem is a rádió tartotta ébren a legtöbbet. Azonban én nem használom a facebook ot a böngészőből, a programot meg fagyasztja a greenify, így nem értem. Pár napja minden ok, kb. mióta visszaraktam a korábbi gmail appot, de lehet semmi köze hozzá, azonban azóta megszűnt az a problémám is, hogy nem kapok értesítést a levelekről.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #971 Dátum: 2015, 01 20, 22:45:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pár napja ugyan tökéletes akkuidőket produkál a Nexus, de előtte nekem is a rádió tartotta ébren a legtöbbet. Azonban én nem használom a facebook ot a böngészőből, a programot meg fagyasztja a greenify, így nem értem. Pár napja minden ok, kb. mióta visszaraktam a korábbi gmail appot, de lehet semmi köze hozzá, azonban azóta megszűnt az a problémám is, hogy nem kapok értesítést a levelekről.

Azt mondjuk gyűlölöm a Gmailben (ha már így szóba került), hogy minden friss telepítéskor a gamil appban be kell állítani a címkértesítéseket, hogy ne csak a az elsődleges levelekről adjon értesítést. Nem is értem miért van ez így default.

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #972 Dátum: 2015, 01 23, 07:53:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkuidő dologról írnék most pár sort.
Mikor rossz akkuidőket tapasztaltam, mindig észrevettem, hogy a chrome tör az élre. Lecseréltem dolphinra, akkor pedig az.  Wakelock detektor semmit sem mutatott. Visszatértem a chrome-ra, megnéztem rákattolva az akkunál, hogy mik a statisztikák és valami Rádió kapcsolat ébren tartás vagy ilyesmi volt mindig több mint 1 óra. Gondolkodtam és rájöttem, hogy ennyit nem is használtam a chrome-ot összesen. A megoldás: mivel nem appal, hanem az m.facebook oldallal követtem az eseményeket Facebookon, az volt megnyitva legtöbbször. És ha háttérbe rakod a chrome-ot és visszamész később, jelzi hogy értesítésed volt-e stb. Avagy a háttérben is folyamatosan kommunikál, tölt oda-vissza adatokat a böngészőn keresztül, és ezáltal aktívan tartja a mobilnet kapcsolatot, és az merít is szépen. Azóta felraktam a Facebook appot (még nem greenify-oltam, de lehet majd az is lesz), chrome-ban pedig meg sem nyitom és voilá, 4 órás SOT-ot értem el.
Tanulság az, hogy ne hagyjunk chrome-ban nyitva olyan oldalt, ami folyamatosan tölt, streamel vagy facebook. :D

Na ezért lenne jó, ha a programokból ki lehetne lépni és én dönthetném el, hogy mikor melyiket hagyom nyitva vagy zárom be.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #973 Dátum: 2015, 01 23, 09:08:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na ezért lenne jó, ha a programokból ki lehetne lépni és én dönthetném el, hogy mikor melyiket hagyom nyitva vagy zárom be.
Szerintem meg nem kell hasznalni fb-ot es problema megoldva:-) Mar onmagaban is egy SPAM, reklam hegyek. Fb, Fbm, Skype, Viber. Akik ezeket hasznaljak mind panaszkodnak. Csak az Fb es Fbm app kepes megzabalni 1GB RAM-ot a keszulekbol. Nyilvanvalo, hogy vegtelen ciklusba teszi a bongeszot is a folyamatos szinkronizalasaval. Nem a szinkronizalassal van a problema, mert tobb alkalmazas van a telefonomon ami folyamatosan szinkronizal mint ahany ujjam a kezemen, hogy meg tudnam szamolni. Hanem az emlitett alkalmazasokban es azok fejlesztoiben kell keresni a hibat.

Nem elérhető Nonoffi

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: [Rom] Slim 4.4.2 built 2.6.RC2-Weekly [Kernel] Franco 3.4.75
Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #974 Dátum: 2015, 01 23, 13:45:42 »
Hol lehet manapság 32gigás N5-öt venni itthon, lehetőleg újat?
Egyik ismerősömnek nagyon megtetszett...