2024, 09 22, 03:42:06

Szerző Téma: Nexus 5 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 105427 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #675 Dátum: 2014, 09 04, 22:50:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv srácok.
Kinek van "elvileg" gyári nexus 5 tokja ??
Mert nekem ma jött meg Ebay ,és hát nem egy fő nyeremény .... :'(
Dobjon már fel pár képet akinek van .
Azt hiszem itt olvastam.

Köszönöm  ;)
Gyárinál a Google-nél is kapható vékony (gagyi) szilikonra gondolsz, ami sok színben kapható?
Az nem tud többet, mint egy kínai szilikon tok 900-ért, csak kicsit kulturáltabb a dizájnja, és ötször többe kerül. Nincs olyanom, képet nem tudok küldeni, egy ideje Spigen párti vagyok, ha tokról van szó.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #676 Dátum: 2014, 09 05, 00:04:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyárinál a Google-nél is kapható vékony (gagyi) szilikonra gondolsz, ami sok színben kapható?
Az nem tud többet, mint egy kínai szilikon tok 900-ért, csak kicsit kulturáltabb a dizájnja, és ötször többe kerül. Nincs olyanom, képet nem tudok küldeni, egy ideje Spigen párti vagyok, ha tokról van szó.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Igen én is a Spigen t néztem, csak az ára riasztó kicsit... :(

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #677 Dátum: 2014, 09 05, 00:26:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen én is a Spigen t néztem, csak az ára riasztó kicsit... :(

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

Én leárazva 20 dollárárt vettem anno, ingyenes szállítással. (Spigen Ultra Hybrid) Nekem annyit megért, hogy rendesen védve legyen a telefon. (25 az ára alapból) Adnak hozzá egy elég minőségi képernyővédő fóliát is.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #678 Dátum: 2014, 09 05, 20:07:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen én is a Spigen t néztem, csak az ára riasztó kicsit... :(

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

Van nekem egy eredeti piros tokom és ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Azon gondolkodtam, kellene ebay ról rendelnem egy másikat valami más színben. Mondjuk a pirosat itthon vettem postával együtt volt 5k. A srác eladta a telefonját és maradt neki én meg át vettem töle.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető radicspeter

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2141
  • Nem: Férfi
  • Sixalag rajongó
    • warezlinks
  • PDA: NeXus 5
  • PDA ROM: KOT49H
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #679 Dátum: 2014, 09 05, 20:40:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen én is a Spigen t néztem, csak az ára riasztó kicsit... :(

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről
Küld pü-t ha akarsz érdekel a spingen. Nekem van egy most szabadon...
You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #680 Dátum: 2014, 09 06, 00:19:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Küld pü-t ha akarsz érdekel a spingen. Nekem van egy most szabadon...

Nekem a másik féle tetszik nem ez az átlátszó verzió...:(

Ez :
You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről
★Android 10.0★

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #681 Dátum: 2014, 09 07, 15:16:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van nekem egy eredeti piros tokom és ezzel teljesen meg vagyok elégedve. Azon gondolkodtam, kellene ebay ról rendelnem egy másikat valami más színben. Mondjuk a pirosat itthon vettem postával együtt volt 5k. A srác eladta a telefonját és maradt neki én meg át vettem töle.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el

Dobj már fel egy pár képet róla ;)
Köszi ;)


Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #682 Dátum: 2014, 09 07, 20:49:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dobj már fel egy pár képet róla ;)
Köszi ;)


Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

Parancsolj:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #683 Dátum: 2014, 09 07, 21:03:39 »
Köszi ;)
Így néz ki az enyém is...
Csak Ebay-ről van, csak olyan furcsa az enyém, egy nagy tepsi lesz tőle a telefon.
És nem szép piros, olyan fakó.... :(

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről
★Android 10.0★

Nem elérhető Nonoffi

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: [Rom] Slim 4.4.2 built 2.6.RC2-Weekly [Kernel] Franco 3.4.75
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #684 Dátum: 2014, 09 17, 12:54:23 »
Sziasztok!
A következő lenne a kérdésem:
Jelenleg itthon működik azérintéssel való fizetés? Ha igen hogyan?
Ugyanis voltam a napokban az Arénaplázában a Vodafone üzletben ahol a kávé autómata NFC alapon is működött, de nekem nem csinált semmit amikor hozzá érintettem. Pedig az NFC is és az Android beam is ment.
Jelenleg ez a rom és kernel van fent:visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Amikor pedig az érintéssel való fizetést választottam a kijelzőn a további információra kattintva nem történt semmi.

Tapasztalatok?

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #685 Dátum: 2014, 09 17, 13:15:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
A következő lenne a kérdésem:
Jelenleg itthon működik azérintéssel való fizetés? Ha igen hogyan?
Ugyanis voltam a napokban az Arénaplázában a Vodafone üzletben ahol a kávé autómata NFC alapon is működött, de nekem nem csinált semmit amikor hozzá érintettem. Pedig az NFC is és az Android beam is ment.
Jelenleg ez a rom és kernel van fent:visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Amikor pedig az érintéssel való fizetést választottam a kijelzőn a további információra kattintva nem történt semmi.

Tapasztalatok?
Szerintem az itthoni bankok nem tamogatjak a gyari beepitett megoldast az androidban. A leg nagyobb harom betus banknak is van sajat alkalmazasa erre a szatyorban. Nincs ilyenben tapasztalatom csak gondolom, hogy nem tamogatja a gyari megoldast.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #686 Dátum: 2014, 09 17, 15:09:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
A következő lenne a kérdésem:
Jelenleg itthon működik azérintéssel való fizetés? Ha igen hogyan?
Ugyanis voltam a napokban az Arénaplázában a Vodafone üzletben ahol a kávé autómata NFC alapon is működött, de nekem nem csinált semmit amikor hozzá érintettem. Pedig az NFC is és az Android beam is ment.
Jelenleg ez a rom és kernel van fent:visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Amikor pedig az érintéssel való fizetést választottam a kijelzőn a további információra kattintva nem történt semmi.

Tapasztalatok?
Magyarországon még nem megy a google wallet amin keresztül menne az egész, ha jol tudom.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #687 Dátum: 2014, 09 17, 16:34:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Magyarországon még nem megy a google wallet amin keresztül menne az egész, ha jol tudom.
Sajnos tényleg nem. A mobilfizetéses tesztben is a SIM kártyában lévő NFC chip volt használva. Kár.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Nonoffi

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: [Rom] Slim 4.4.2 built 2.6.RC2-Weekly [Kernel] Franco 3.4.75
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #688 Dátum: 2014, 09 19, 08:35:04 »
Köszi a válaszokat.

Nem elérhető szemisun

  • Hozzászólások: 387
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze/Google Maps
  • PDA: Nexus 6P 32GB Silver
  • PDA ROM: Stock 7.1.1 ROM + Systemless root [KERNEL] ElementalX
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #689 Dátum: 2014, 09 22, 12:21:21 »
Sziasztok
Gondoltam lecserélem szeretett Nexus 4 telefonomat, így elkezdtem keresgélni a neten használt Nexus 5-t. Sok hirdetés után rátaláltam egyre, amit 67500ért árultak. Áprilisi vétel, végig tokban hordva, minőségi fóliával védve. Annyi hibát írtak, hogy pár napja nem lehet a wifit bekapcsolni, inaktív a bekapcsoló gomb... Gondoltam, hogy valami szoftver nyavaja így felhívtam, megbeszéltük a randit. Kézbe véve valóban gyönyörű állapotban volt, makulátlan! Úgy döntöttem megveszem, majd jól megromolgatom és jó lesz. Megvettem. Mivel egy franciországi webshopból vette, így emailen kapta meg a számlát pdfben a shoptól. Ez volt múlt hét hétfőn. Még aznap elkezdtem romolgatni, de a wifi csak nem akart megjavulni... Na akkor szerviz. Felkerestem az LG honlapját, ott az élő chatet és kérdezősködni kezdtem, hogy mi hogyan. Jeleztem, hogy francia vásárlás, pdf számla. Ők meg mondták, hogy ha eun belüli akkor ok, de papír számla kell, különben nem foglalkoznak velem. Megkérdeztem, hogy ha kinyomtatom, megfelel? Válasz: igen. Szépen elköszöntem, kijelentkeztem a chatről. Ezt követően a teljes beszélgetést elküldték emailen, így azt el is vittem magammal a szervizve meló után, ha esetleg ott akadékoskodnának. Sorra kerülés után mondom a storyt mutatom a kinyomtatott számlát. Egy szó nélkül átveszik és már a munkalapot töltik. Annyit kérdeztek csak, hogy factory resetet próbáltam-e... Nem akartam mondani, hogy az volt a legkevesebb :) Elköszöntünk egymástól és mondták, hogy legkésőbb most hétfőn küldenek egy sms-t, hogy mizu. Nem kellett máig várni, mert csütörtökön már jött az sms, hogy átvehető a teló. Bementem egyenes sprintben a melóhelyről, lobogtatva a munkalapot, hogy megérkeztem. Erre hoznak egy fóliás telót.... Kérdeztem, hogy mi baja volt. Alaplap és hátlap csere! Kaptam új imei-t és egy papírt a hivatalos alaplapcserétől és további szép napot kívántak. Na gyorsba felraktam a makulátlan állapotú nexus 4-et netre, amit vasárnap elvittek 58e-ért. Így lett egy fél éves, garis, most már valóban új állapotú (leszámítva az aksit) upgradem nexus 5-re 9500Ftért :)
 :ok:
Szerintetek megérte? Nekem mindenféleképpen :)

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #690 Dátum: 2014, 09 22, 12:27:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok
Gondoltam lecserélem szeretett Nexus 4 telefonomat, így elkezdtem keresgélni a neten használt Nexus 5-t. Sok hirdetés után rátaláltam egyre, amit 67500ért árultak. Áprilisi vétel, végig tokban hordva, minőségi fóliával védve. Annyi hibát írtak, hogy pár napja nem lehet a wifit bekapcsolni, inaktív a bekapcsoló gomb... Gondoltam, hogy valami szoftver nyavaja így felhívtam, megbeszéltük a randit. Kézbe véve valóban gyönyörű állapotban volt, makulátlan! Úgy döntöttem megveszem, majd jól megromolgatom és jó lesz. Megvettem. Mivel egy franciországi webshopból vette, így emailen kapta meg a számlát pdfben a shoptól. Ez volt múlt hét hétfőn. Még aznap elkezdtem romolgatni, de a wifi csak nem akart megjavulni... Na akkor szerviz. Felkerestem az LG honlapját, ott az élő chatet és kérdezősködni kezdtem, hogy mi hogyan. Jeleztem, hogy francia vásárlás, pdf számla. Ők meg mondták, hogy ha eun belüli akkor ok, de papír számla kell, különben nem foglalkoznak velem. Megkérdeztem, hogy ha kinyomtatom, megfelel? Válasz: igen. Szépen elköszöntem, kijelentkeztem a chatről. Ezt követően a teljes beszélgetést elküldték emailen, így azt el is vittem magammal a szervizve meló után, ha esetleg ott akadékoskodnának. Sorra kerülés után mondom a storyt mutatom a kinyomtatott számlát. Egy szó nélkül átveszik és már a munkalapot töltik. Annyit kérdeztek csak, hogy factory resetet próbáltam-e... Nem akartam mondani, hogy az volt a legkevesebb :) Elköszöntünk egymástól és mondták, hogy legkésőbb most hétfőn küldenek egy sms-t, hogy mizu. Nem kellett máig várni, mert csütörtökön már jött az sms, hogy átvehető a teló. Bementem egyenes sprintben a melóhelyről, lobogtatva a munkalapot, hogy megérkeztem. Erre hoznak egy fóliás telót.... Kérdeztem, hogy mi baja volt. Alaplap és hátlap csere! Kaptam új imei-t és egy papírt a hivatalos alaplapcserétől és további szép napot kívántak. Na gyorsba felraktam a makulátlan állapotú nexus 4-et netre, amit vasárnap elvittek 58e-ért. Így lett egy fél éves, garis, most már valóban új állapotú (leszámítva az aksit) upgradem nexus 5-re 9500Ftért :)
 :ok:
Szerintetek megérte? Nekem mindenféleképpen :)
Grat hozza! Mindenkeppen megerte. Jo volt ezt olvasni, hogy ilyen kezsegesek a Vaci uti LG szervizbe. Udv a csaptban!

Nem elérhető szemisun

  • Hozzászólások: 387
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze/Google Maps
  • PDA: Nexus 6P 32GB Silver
  • PDA ROM: Stock 7.1.1 ROM + Systemless root [KERNEL] ElementalX
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #691 Dátum: 2014, 09 22, 12:29:26 »

Köszönöm!  :P
Én is meglepődtem a szerviz rugalmasságán, pozitívan csalódtam bennük!

You are not allowed to view links. Register or Login
Grat hozza! Mindenkeppen megerte. Jo volt ezt olvasni, hogy ilyen kezsegesek a Vaci uti LG szervizbe. Udv a csaptban!

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #692 Dátum: 2014, 09 22, 21:09:07 »
Nexus 5 vs Divat telefon: 1:0:-D
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #693 Dátum: 2014, 09 22, 21:22:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nexus 5 vs Divat telefon: 1:0:-D
You are not allowed to view links. Register or Login

:))))
Mi lesz veled iphone, ha kijön a követkző Nexus???

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #694 Dátum: 2014, 09 22, 21:55:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:))))
Mi lesz veled iphone, ha kijön a követkző Nexus???

Pont ezen tűnődtem, hogy egy majdnem egy éves készülékkel van összehasonlítva, ráadásul az alma árából két és fél vadi új Play Store-os N5 kijön. :)
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #695 Dátum: 2014, 09 22, 22:27:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:))))
Mi lesz veled iphone, ha kijön a követkző Nexus???
Semmi! Mivel divat termek ezert eladnak belole meg 10 milliot.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #696 Dátum: 2014, 09 22, 22:29:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pont ezen tűnődtem, hogy egy majdnem egy éves készülékkel van összehasonlítva, ráadásul az alma árából két és fél vadi új Play Store-os N5 kijön. :)
Igy van a fer osszehasonlitas majd a Nexus 6-al lesz. Kicsit tobb az azert mint 2.5. Nexus 5-ot mar kapni itthon 85 ezer ft-ert ujonnan. Az uj iPhone 6 a legkisebb 16GB-os pedig 330 ezer ft-ba kerul.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #697 Dátum: 2014, 09 23, 00:16:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi! Mivel divat termek ezert eladnak belole meg 10 milliot.

Egyébként a Nexus vonal is egyre felkapottabb, anno mindig rácsodálkoztak a népek egy Galaxy Nexusra, vagy Nexus 4-re, hogy mifán terem, a Nexus 5-nél pedig már egész sokan vágják mifene. Most egy 1+One-al lenne ez az érzés, hogy nem tudják, mi az.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #698 Dátum: 2014, 09 23, 07:34:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként a Nexus vonal is egyre felkapottabb, anno mindig rácsodálkoztak a népek egy Galaxy Nexusra, vagy Nexus 4-re, hogy mifán terem, a Nexus 5-nél pedig már egész sokan vágják mifene. Most egy 1+One-al lenne ez az érzés, hogy nem tudják, mi az.
Aaa nehogy azt hidd! A tobbseg azt sem tudja mi az, hogy Nexus! Mikor kerdezik milyen telefonod van en nem azt szoktam mondani, hogy LG hanem, hogy Nexus. Volt mar olyan is, hogy azt momdtak, hogy jaa az az auto marka:-D Nokia, Samsung, LG, Sony, iPhone az emberek tobbsegenek ezen kivul nem letezik mas.

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #699 Dátum: 2014, 09 23, 14:33:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Aaa nehogy azt hidd! A tobbseg azt sem tudja mi az, hogy Nexus! Mikor kerdezik milyen telefonod van en nem azt szoktam mondani, hogy LG hanem, hogy Nexus. Volt mar olyan is, hogy azt momdtak, hogy jaa az az auto marka:-D Nokia, Samsung, LG, Sony, iPhone az emberek tobbsegenek ezen kivul nem letezik mas.

Tölem is kérdezték már, hogy milyen telefon a Nexus mert sokan azt sem tudják, hogy mifán terem. Én erre azt mondom annak aki nem tudja, hogy google referencia telefon. De már olyan is volt aki megkérdezte, hogy ki gyártja.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el