2024, 09 22, 05:34:09

Szerző Téma: Nexus 5 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 105433 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #650 Dátum: 2014, 08 21, 18:56:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hallod, felraktam a franco kernelt, és eltűnt vagy 5 alkalmazásom, köztük a tapatalk. Ilyet még nem pipáltam... Meg felraktam újra a Tapatlakot, de ez meg máshogy néz ki. A franc se érti.
Oooo en tudok ennel jobbat. Jo baratomnal mikor iszogatunk szoktam mondani neki frissicccsuk ma a Nexus 4-ed, jott uj rom, kernel stb. A multkor csak egy kernelt frissitettunk regebbi fauxrol az ujra es restart utan nem volt tarcsazo a telefonon:-D Meg ezek a telefon szegelesek jok szoktak lenni, mert ha eppen sikerul minden akkor masnap irja WhatsAppon, hogy ez meg ez a bealitas, programok lemaradtak:-D

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #651 Dátum: 2014, 08 21, 19:09:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Oooo en tudok ennel jobbat. Jo baratomnal mikor iszogatunk szoktam mondani neki frissicccsuk ma a Nexus 4-ed, jott uj rom, kernel stb. A multkor csak egy kernelt frissitettunk regebbi fauxrol az ujra es restart utan nem volt tarcsazo a telefonon:-D Meg ezek a telefon szegelesek jok szoktak lenni, mert ha eppen sikerul minden akkor masnap irja WhatsAppon, hogy ez meg ez a bealitas, programok lemaradtak:-D
Rájöttem miért más a Tapatalk. Mert a simát raktam fel. Azonban a Tapatalk Pro-t nem listázza a Play, csak a megvásárolt programok között látom... Érti a fene...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Szerk: a Pro mintha nem frissült volna egy ideje. Meg a sima azt írja VIP...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #652 Dátum: 2014, 08 21, 19:16:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hallod, felraktam a franco kernelt, és eltűnt vagy 5 alkalmazásom, köztük a tapatalk. Ilyet még nem pipáltam... Meg felraktam újra a Tapatlakot, de ez meg máshogy néz ki. A franc se érti.
Ismert hiba.



You are not allowed to view links. Register or Login
Rájöttem miért más a Tapatalk. Mert a simát raktam fel. Azonban a Tapatalk Pro-t nem listázza a Play, csak a megvásárolt programok között látom... Érti a fene...

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Szerk: a Pro mintha nem frissült volna egy ideje. Meg a sima azt írja VIP...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #653 Dátum: 2014, 08 21, 20:06:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismert hiba.
You are not allowed to view links. Register or Login

Ahhaaaa. Valami ilyesmit sejtettem a dolog mögött. Kösszi. :)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #654 Dátum: 2014, 08 23, 07:37:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login

9 perc 50-tol interju Francisco Francoval.

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #655 Dátum: 2014, 08 26, 11:13:31 »
Sziasztok. Friss Nexus 5 tulajként lenne néhány kérdésem (ez az első Nexusom):

- hogyan lehet külső program feltelepítése nélkül kiíratni az akksi töltöttségét?
- melyik a legbeváltabb app, amivel ki lehet tenni a redőnyre gyorskapcsolókat, mint a Samsung telefonoknál (WiFi, Bluetooth, GPS, szinkronizálás, stb)?
- és az SMS-ek kezelésére mi ajánlott (mivel erre alkalmas app csak a Hangouts van rajta)?
- ha rootolom fog frissülni OTA?
- ha nyitva hagyom a bootloadert, abból lehet valami gondom?

A válaszokat előre is köszönöm.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #656 Dátum: 2014, 08 26, 11:52:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok. Friss Nexus 5 tulajként lenne néhány kérdésem (ez az első Nexusom):

- hogyan lehet külső program feltelepítése nélkül kiíratni az akksi töltöttségét?
- melyik a legbeváltabb app, amivel ki lehet tenni a redőnyre gyorskapcsolókat, mint a Samsung telefonoknál (WiFi, Bluetooth, GPS, szinkronizálás, stb)?
- és az SMS-ek kezelésére mi ajánlott (mivel erre alkalmas app csak a Hangouts van rajta)?
- ha rootolom fog frissülni OTA?
- ha nyitva hagyom a bootloadert, abból lehet valami gondom?

A válaszokat előre is köszönöm.

Ezt telepítsd: You are not allowed to view links. Register or Login

Ez engedélyezi a %-ot, nem kell hozzá root. Utána törölhető is.

A quick settings jó szolgálatot tett anno, de mióta elég két újjal lehúzni a redőnyt a gyorskapcsolókhoz, azóta nem használom.

Szerintem nincs gond a Hangoutsszal, de használhatod a play-en lévő Go SMS-t, vagy Handcent SMS-t is, ha az jobban bejön.

Ha csak root van, akkor frissül asszem, de soha nem vártam meg, gyorsabban jöttek a custom romok, mint a frissítés.

Nyitott bootloader miért jelente gondot? Vagy miben gondolod, hogy probléma? Ha nem tetszik, visszazárod.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető kissati66

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO
  • PDA: Samsung Galaxy S7 Edge
  • PDA ROM: 7.0 Nougat G35FXXU1DQGQ
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #657 Dátum: 2014, 08 26, 16:09:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt telepítsd: You are not allowed to view links. Register or Login

Ez engedélyezi a %-ot, nem kell hozzá root. Utána törölhető is.

A quick settings jó szolgálatot tett anno, de mióta elég két újjal lehúzni a redőnyt a gyorskapcsolókhoz, azóta nem használom.

Szerintem nincs gond a Hangoutsszal, de használhatod a play-en lévő Go SMS-t, vagy Handcent SMS-t is, ha az jobban bejön.

Ha csak root van, akkor frissül asszem, de soha nem vártam meg, gyorsabban jöttek a custom romok, mint a frissítés.

Nyitott bootloader miért jelente gondot? Vagy miben gondolod, hogy probléma? Ha nem tetszik, visszazárod.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Köszönöm a válaszokat. Még pár dolog:

- a redőnyön levő gyorskapcsolókat személyre tudom szabni (ha igen, hogyan)?
- a lezárt képernyőn a lakatot több irányba húzhatom, be lehet állítani, hogy pl. ha balra húzom a tárcsázóba ugorjon?

Az S3 nem frissült OTA rootolás után, azt mondta, hogy ez egy módosított eszköz, ezért érdeklődtem.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #658 Dátum: 2014, 08 26, 16:30:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a válaszokat. Még pár dolog:

- a redőnyön levő gyorskapcsolókat személyre tudom szabni (ha igen, hogyan)?
- a lezárt képernyőn a lakatot több irányba húzhatom, be lehet állítani, hogy pl. ha balra húzom a tárcsázóba ugorjon?

Az S3 nem frissült OTA rootolás után, azt mondta, hogy ez egy módosított eszköz, ezért érdeklődtem.

Redőny és záróképernyő lakat custom romban, vagy root után Xposed modullal módosítható csak.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #659 Dátum: 2014, 08 27, 13:56:22 »
Igen Igen, és én is most már beléptem a Nexus 5-s Táborba!
Este root, illetve Mahdi rom meg franco kernel!  :taps:

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #660 Dátum: 2014, 08 27, 14:07:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen Igen, és én is most már beléptem a Nexus 5-s Táborba!
Este root, illetve Mahdi rom meg franco kernel!  :taps:
Lattam G+on. Udv itt is:-)

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #661 Dátum: 2014, 08 27, 14:53:08 »
Egyre több helyen bukkannak fel információk az állítólag a Motorola által készített következő Nexus mobilról, amely Nexus X néven kerülhet bejelentésre. A TKTechNews által kiadott hírben AnTuTu benchmark adatok – 35.430 pont – is szerepelnek a hatodik Nexus telefonról, ez pedig megerősíti az Android L rendszer jelenlétét is. Ami a hardvert illeti, 5.2 colos, 2K felbontású kijelző várható, az OS alatt a Qualcomm Snapdragon 805 processzor dolgozik 3 gigabájt RAM és 32/64 gigabájt tárhely mellett. A hátlapi kamera 13 megapixeles lesz a teszt adatai szerint. A Nexus X hasonló áron kezd majd mint a Nexus 5, így 30-40 százalékkal olcsóbb lesz mint más gyártók felsőkategóriás modelljei. Ennek megfelelően a 32 gigabájtos változat 420 euróba kerül majd, a 64 gigabájtos pedig 450 eurót ér a gyártó szerint.A jelek szerint a számos rendszerbeli változást, úgymint például a Material Design megjelenését a Google nemcsak egy verziófrissítésnek gondolja, így az újdonság Android 5.0 Lemon Meringue Pieként kerül majd bejelentésre.

amit nem értek,805 ös proci stb,35 ezres antutu,jó antutu olyan amilyen,de most teló,vagy az l lesz ilyen xar?,s5 most is 42 felett antutuzik

Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #662 Dátum: 2014, 08 27, 15:15:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login


amit nem értek,805 ös proci stb,35 ezres antutu,jó antutu olyan amilyen,de most teló,vagy az l lesz ilyen xar?,s5 most is 42 felett antutuzik

Amíg a Samsung csal a teszteken addig ne aggódj.
Direkt úgy van meg írva a rom, hogy ha teszt fut jobb eredményt mutasson fel mint a konkurencia.
Én a Nexus 5 se cserélném le egyik Samsung modellre se...
Nem hogy majd a következő Nexust. ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről

★Android 10.0★

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #663 Dátum: 2014, 08 27, 15:18:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
amit nem értek,805 ös proci stb,35 ezres antutu,jó antutu olyan amilyen,de most teló,vagy az l lesz ilyen xar?,s5 most is 42 felett antutuzik

Gyári N5 16 ezer pontot hoz. Custom rommal, amiben ugyan azok a kiskapuk és átverések benne vannak, mint amit más gyártók alapból bele írnak a telefonba, 35 ezer pontot hoz, miközben a rendszer valójában egy dekával nem gyorsabb. Az ilyen banchmarkok nem sokat érnek. A mindennapi user experience ami számít, és sokszor hiába hoz sok pontot valami teszten egy telefon, ha közben idegesítően akadozik néha, meg egy év míg megnyitja a névjegyzéket. A N5-nél gördülékenyebben futó androidos telefon nem volt még a kezemben.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #664 Dátum: 2014, 08 27, 15:22:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amíg a Samsung csal a teszteken addig ne aggódj.
Direkt úgy van meg írva a rom, hogy ha teszt fut jobb eredményt mutasson fel mint a konkurencia.
Én a Nexus 5 se cserélném le egyik Samsung modellre se...
Nem hogy majd a következő Nexust. ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én Nexus 5-ről
4,4,2,ota megszünt ott is a csalás ;) de nem is az miatt irtam,meg antutu,mindegy,de 805 procival hát, s5 meg 801 el,azért mond valamit,bár szerintem,irtam már,ahogy jönnek az android frissitések,egyre xarabb az egész,nem jobb,meg ahogy l kinéz,brrr hajam égnek áll. s5 szépen fut,se lag se semmi,aksi vigan bir 4 napot,maradok kitkat-en :D

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #665 Dátum: 2014, 08 27, 15:31:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
4,4,2,ota megszünt ott is a csalás ;) de nem is az miatt irtam,meg antutu,mindegy,de 805 procival hát, s5 meg 801 el,azért mond valamit,bár szerintem,irtam már,ahogy jönnek az android frissitések,egyre xarabb az egész,nem jobb,meg ahogy l kinéz,brrr hajam égnek áll. s5 szépen fut,se lag se semmi,aksi vigan bir 4 napot,maradok kitkat-en :D
ja most nem vitainditónak,meg stb nek szántam,jok a nexusok, :ok: csak szemet szurt,valami nem kerek,de majd meglátjuk.

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #666 Dátum: 2014, 08 27, 16:51:29 »
 :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
Gyári N5 16 ezer pontot hoz. Custom rommal, amiben ugyan azok a kiskapuk és átverések benne vannak, mint amit más gyártók alapból bele írnak a telefonba, 35 ezer pontot hoz, miközben a rendszer valójában egy dekával nem gyorsabb. Az ilyen banchmarkok nem sokat érnek. A mindennapi user experience ami számít, és sokszor hiába hoz sok pontot valami teszten egy telefon, ha közben idegesítően akadozik néha, meg egy év míg megnyitja a névjegyzéket. A N5-nél gördülékenyebben futó androidos telefon nem volt még a kezemben.

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #667 Dátum: 2014, 08 27, 16:54:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ja most nem vitainditónak,meg stb nek szántam,jok a nexusok, :ok: csak szemet szurt,valami nem kerek,de majd meglátjuk.
Ha kijön meglátjuk. Egyébként egy Nexus gyengébb hardverrel is jobban megy, mint a társai, mert egy sallangmentes nyers droid van rajta, nincs úgy leterhelve. Nem kell ezer "fícsörrel" is foglalkoznia plusszban. Ez persze azt is jelenti, hogy alapból igen fapados, de aki egy kicsit is jártas a droidban tudja hogy mindenre van app a play-ben, vagy script az XDA-n, viszont nem kell azzal kezdeni root után, hogy törli az ember az akár százas nagyságrendő bloatware-t. ;)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető molnard89

  • Hozzászólások: 70
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 3
  • PDA ROM: OxygenOS 4.0
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #668 Dátum: 2014, 08 28, 16:37:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha kijön meglátjuk. Egyébként egy Nexus gyengébb hardverrel is jobban megy, mint a társai, mert egy sallangmentes nyers droid van rajta, nincs úgy leterhelve. Nem kell ezer "fícsörrel" is foglalkoznia plusszban. Ez persze azt is jelenti, hogy alapból igen fapados, de aki egy kicsit is jártas a droidban tudja hogy mindenre van app a play-ben, vagy script az XDA-n, viszont nem kell azzal kezdeni root után, hogy törli az ember az akár százas nagyságrendő bloatware-t. ;)

▇ ▅ █ ▅ ▇ ▂ ▃ ▁ ▁ ▅ ▃ ▅ ▅ ▄ ▅ ▇

Felraktam a N5-re a SlimKat-et, lefuttattam rajta az Antutu-t, upppsssz, 31.000, dobtam egy hátast. 3 nap múlva megismételtem párhuzamosan egy ismerős S5-ével és 19.000 lett az N5, az S5 35.000. Közben semmi nem történt, csak most 40%-on volt az akku.
Igazad van, ezek semmit nem érnek, a készülék villámgyors, nem akad, mindent tud, amire használom ...    :ok:

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #669 Dátum: 2014, 08 28, 19:01:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Felraktam a N5-re a SlimKat-et, lefuttattam rajta az Antutu-t, upppsssz, 31.000, dobtam egy hátast. 3 nap múlva megismételtem párhuzamosan egy ismerős S5-ével és 19.000 lett az N5, az S5 35.000. Közben semmi nem történt, csak most 40%-on volt az akku.
Igazad van, ezek semmit nem érnek, a készülék villámgyors, nem akad, mindent tud, amire használom ...    :ok:

Ez csak szintetikus teszt, nem itt jön elő a telefon ereje hanem a mindennapi használatban. Ugyanis ott az S5 elvérzik mert egy bug halmaz, az a telefon akkor lenne jó ha nem lenne telepakolva minden  censored ral.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető demeterf

  • Hozzászólások: 738
  • PFC Fan
    • Androidos YouTube csatornám
Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #670 Dátum: 2014, 08 28, 21:45:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez csak szintetikus teszt, nem itt jön elő a telefon ereje hanem a mindennapi használatban. Ugyanis ott az S5 elvérzik mert egy bug halmaz, az a telefon akkor lenne jó ha nem lenne telepakolva minden  censored ral.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el
Gondolom használtál már S5-öt, hogy így tudod...? :) Egy csöppet más a helyzet, mint ahogy leírtad.
Androidos YouTube csatornám : You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #671 Dátum: 2014, 08 29, 06:06:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gondolom használtál már S5-öt, hogy így tudod...? :) Egy csöppet más a helyzet, mint ahogy leírtad.

Volt nálam fél napig S5 nem voltam eldurranva tőle. Jó lenne az a telefon, ha párdolog ki lenne pucolva a gyári romból.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #672 Dátum: 2014, 08 29, 12:31:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Volt nálam fél napig S5 nem voltam eldurranva tőle. Jó lenne az a telefon, ha párdolog ki lenne pucolva a gyári romból.

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el
és meddig tart? :D semmi de semmi gond vele.aksi meg valami eszméletlen,jó ideig nem is érdekel más teló.bitang gyors,még semmivel nem sikerült megizzasztanom,ezt most eltalálták samunál végre,volt már sok teló kezembe,(nexus is)de semelyikre nem cserélném per pill. :D

Nem elérhető Scooter74

  • Hozzászólások: 481
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Nexus 4 ; Nexus 5 ; OnePlus3
  • PDA ROM: OOS_3.2.7
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #673 Dátum: 2014, 08 29, 13:17:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
és meddig tart? :D semmi de semmi gond vele.aksi meg valami eszméletlen,jó ideig nem is érdekel más teló.bitang gyors,még semmivel nem sikerült megizzasztanom,ezt most eltalálták samunál végre,volt már sok teló kezembe,(nexus is)de semelyikre nem cserélném per pill. :D

Örülök neki, hogy neked tetszik, és bejön. :D
És ennyi volt az S5 téma. Én lezártam. :D

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető Michele

  • Hozzászólások: 440
  • Nem: Férfi
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #674 Dátum: 2014, 09 04, 21:22:50 »
Üdv srácok.
Kinek van "elvileg" gyári nexus 5 tokja ??
Mert nekem ma jött meg Ebay ,és hát nem egy fő nyeremény .... :'(
Dobjon már fel pár képet akinek van .
Azt hiszem itt olvastam.

Köszönöm  ;)
★Android 10.0★