2024, 09 22, 15:14:38

Szerző Téma: Nexus 5 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 105489 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Nonoffi

  • Hozzászólások: 51
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: [Rom] Slim 4.4.2 built 2.6.RC2-Weekly [Kernel] Franco 3.4.75
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #400 Dátum: 2014, 02 14, 19:29:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem bírtam ki, hogy ne vegyem meg: SPIGEN SGP Slim Armor Case [Champagne Gold] for Google Nexus 5

6100Huf volt postával együtt, és ha minden igaz 2 hét és megérkezik.
Szerintem a teló is sokkal szebb benne :)

Ha meg lesz én is leírom a tapasztalataimat.
Na vègre megjött. 2 hèt alatt ide èrt Dèl koreábol. Eredeti origi dobozban hologrammal product seriallal.
Jól illeszkedik elèg robosztus lett tőle a telcsi eddig is nehèzkesen èrtem el a vissza gombot, most egyáltalán el sem èrem. Mondjuk mikor rabosítottak is azt mondta a rendőr aki az újlenyomatot vette hogy olyan kicsi kezem van mint egy nőnek.

A tokra visszatèrve masszívnak tűnik, a hardver gombokat kicsit erősebben kell nyomni mint tok nèlkül, de gondolom idővel megszokottá válik.

Kaptam hozzá ajándèk fóliát amit picit bubisra sikerült feltennem ès talán mintha nagyon apró porszemek kerültek volna alá. Ötlet a javításra?
Illetve mennyire igènyel a Gorilla glass3 fóliát?

Tapatalk-kal küldve az én Nexus 5-el


Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #401 Dátum: 2014, 02 14, 23:08:27 »
Mikro karcok elkerülése végett milyen fóliát ajánlotok?

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #402 Dátum: 2014, 02 15, 04:04:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mikro karcok elkerülése végett milyen fóliát ajánlotok?
Alu esetleg?:-D
Viccet felreteve. Szerintem GG3-ra mar felesleges folia. Ront a felhasznaloi elmenyen. Persze gyuru, fulbevalo csodakra kepes. Ezek mellett nincs az a majom uveg ami meg ne karcolodna.

Nem elérhető Lenny

  • Hozzászólások: 1049
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: Gyári stock
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #403 Dátum: 2014, 02 15, 06:29:53 »
Nálatok működik a magyar billenytűzetnél a swipe?
Nálam csak akkor ha angolra van állítva.
Illetve a szavak javaslása sem müxik..:(

Nálatok? Ki milyen bill. használ?

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #404 Dátum: 2014, 02 15, 09:07:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálatok működik a magyar billenytűzetnél a swipe?
Nálam csak akkor ha angolra van állítva.
Illetve a szavak javaslása sem müxik..:(

Nálatok? Ki milyen bill. használ?

Azért, mert nincs benne magyar szótár.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #405 Dátum: 2014, 02 15, 20:59:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nálatok működik a magyar billenytűzetnél a swipe?
Nálam csak akkor ha angolra van állítva.
Illetve a szavak javaslása sem müxik..:(

Nálatok? Ki milyen bill. használ?
Ha swipe funkciot akarsz magyarul akkor swiftkey vagy swipe. En az ezer eves smart keyboard pro-t hasznalom. Bar mindkettot megvettem mikor le volt arazva 1 dodora, de meg nem vettem ra magam, hogy hasznaljam is.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #406 Dátum: 2014, 02 16, 03:56:27 »
Figyeli valaki innen a franco kernel kozosseget G+on? You are not allowed to view links. Register or Login
Minden heten van valaki aki megkerdezi, hogy ilyen vagy olyan vasra (most epp egy verizonos S3) van e franco kernel? Mar unok ra valaszolni. Franco csak Nexusra fejleszt es nem foglalkozik szappantartokkal:-D

Nem elérhető mmarta

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: agps
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #407 Dátum: 2014, 02 16, 07:04:21 »
Sziasztok!
Kedden gyakorlatilag is belépek a Nexus táborba, Xperia S-ről váltottam. Telenortól vettem 89e pénzért, majd elválik... Kíváncsi vagyok lesznek-e korlátok, bár azt olvastam, hogy a Nexusba nem nyúlkálhatnak bele a szolgáltatók.


Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #408 Dátum: 2014, 02 16, 08:14:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kedden gyakorlatilag is belépek a Nexus táborba, Xperia S-ről váltottam. Telenortól vettem 89e pénzért, majd elválik... Kíváncsi vagyok lesznek-e korlátok, bár azt olvastam, hogy a Nexusba nem nyúlkálhatnak bele a szolgáltatók.
A lehero legjobb dontes, jo valasztas a N5. Jol olvastad nincs semilyen korlatozas. Milyen elofizetessel kerult 90-be? Gondolom 2 ev letoltendo elleneben hoztad el.

Nem elérhető mmarta

  • Hozzászólások: 19
  • Nem: Nő
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: agps
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: 4.4.2
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #409 Dátum: 2014, 02 16, 08:43:07 »
Igen, 2 év, de mentségemre legyen mondva ezer éve kártyás vagyok. Most bevállaltam a teló kedvéért  :D. All in M csomag lesz, 7500Ft havonta, telefon nélkül 6000Ft. A kettő közti különbözet 1500Ft*24hóval=36000Ft. Vagyis 90000+36000=126000Ft-ba fáj.
Minden telóm GSm bolti volt -bár korrektek voltak mindig-, de most rám jött, hogy nem rizikózok. Talán valami női megérzés ...

Nem elérhető SGS-Trilogy

  • Hozzászólások: 97
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Google / Sygic / Here
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #410 Dátum: 2014, 02 16, 19:34:37 »
Üdv.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy N5 megjelenésekor lehetett kapni abban az időben (2-3 hét vagy 2-3 hó átfutási idő között) N4 még?
Kérdés azért van, mert júliusban ér véget a  2 évem. Elméletileg augusztusra mondják az N6-ot. Na de ha nem lesz olyan sikeres (amit kétlek) akkor maradnék az N5-nél. Olvastam, hogy UHD kijelző lesz már benne, ami szerintem még ultra felesleges. (jelenleg ez a véleményem) N5 még tetszik is mindenhogyan, de ha N6 olyan "kocka" lesz az már nem biztos hogy fog tetszeni.
Viszont ha lehet kapni, akkor előtte megnéznék egy N6-ot és ha nem olyan amilyennek én gondolom akkor N5 lenne belőle.

Mivel abban az időben lesz választási lehetőségem, miért ne élnék vele. Nem igaz? :)
(Sajnos a Google mint eladó lehet kimarad és lehet "függő" leszek 2 évre ismét :(  )

Köszi!

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #411 Dátum: 2014, 02 16, 21:35:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
(Sajnos a Google mint eladó lehet kimarad és lehet "függő" leszek 2 évre ismét :(  )

Köszi!
A kotel altali halal az nem ket evre szol:-D
Vagy milyen fuggosegre gondolsz? Sokmindentol lehet fuggeni:-D

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #412 Dátum: 2014, 02 16, 21:38:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.

Egy olyan kérdésem lenne, hogy N5 megjelenésekor lehetett kapni abban az időben (2-3 hét vagy 2-3 hó átfutási idő között) N4 még?
Kérdés azért van, mert júliusban ér véget a  2 évem. Elméletileg augusztusra mondják az N6-ot. Na de ha nem lesz olyan sikeres (amit kétlek) akkor maradnék az N5-nél. Olvastam, hogy UHD kijelző lesz már benne, ami szerintem még ultra felesleges. (jelenleg ez a véleményem) N5 még tetszik is mindenhogyan, de ha N6 olyan "kocka" lesz az már nem biztos hogy fog tetszeni.
Viszont ha lehet kapni, akkor előtte megnéznék egy N6-ot és ha nem olyan amilyennek én gondolom akkor N5 lenne belőle.

Mivel abban az időben lesz választási lehetőségem, miért ne élnék vele. Nem igaz? :)
(Sajnos a Google mint eladó lehet kimarad és lehet "függő" leszek 2 évre ismét :(  )

Köszi!

A Play-en a N5 bejelentéskor megszűnt a N4, de a webshopokban, boltokban még a mai napig kapni.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #413 Dátum: 2014, 02 17, 02:12:06 »
Van ez a Touch Controll app ami arra szolgal a Nexuson, hogy ha a kijelzon elhuzod az ujjad balrol jobbra akkor felebred, ha pedig a navbaron jobbrol balra huzod lezar. Jott tegnap uj kernel a Nexus 5-re es mar nem mukodott vele. Irtam a fejlesztonek e-mailt. 13 ora 11-kor, hogy frissitse az alkalmazast vagy a moduljait vagy ami kell, hogy menjen az uj kernellel is. 13 ora 19-kor jott a valasz e-mail, hogy dolgozik rajta. Toltsem le ujra a modulokat es menni fog. Megcsinaltam tenyleg mukodik. Egybol javitottam az ertekelest 5 csillagra a szatyorban. Irtam is vissza neki. Megkoszontem a gyors reagalast, intezkedest. Igy cselekszik egy korrekt fejleszto! Megerdemli, hogy megvettem az alkalmzasat 600 valahany ft-ert!

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #414 Dátum: 2014, 02 17, 09:24:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Van ez a Touch Controll app ami arra szolgal a Nexuson, hogy ha a kijelzon elhuzod az ujjad balrol jobbra akkor felebred, ha pedig a navbaron jobbrol balra huzod lezar. Jott tegnap uj kernel a Nexus 5-re es mar nem mukodott vele. Irtam a fejlesztonek e-mailt. 13 ora 11-kor, hogy frissitse az alkalmazast vagy a moduljait vagy ami kell, hogy menjen az uj kernellel is. 13 ora 19-kor jott a valasz e-mail, hogy dolgozik rajta. Toltsem le ujra a modulokat es menni fog. Megcsinaltam tenyleg mukodik. Egybol javitottam az ertekelest 5 csillagra a szatyorban. Irtam is vissza neki. Megkoszontem a gyors reagalast, intezkedest. Igy cselekszik egy korrekt fejleszto! Megerdemli, hogy megvettem az alkalmzasat 600 valahany ft-ert!

Szeretem a gyors reagálású fejlesztőket. Általában elmondható hogy a kis cégek gyorsan válaszolnak, viszont a nagyok említésre se méltatnak.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető SGS-Trilogy

  • Hozzászólások: 97
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Google / Sygic / Here
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #415 Dátum: 2014, 02 17, 11:06:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A kotel altali halal az nem ket evre szol:-D
Vagy milyen fuggosegre gondolsz? Sokmindentol lehet fuggeni:-D
Az itteni szolgáltató akinél jelenleg vagyok szereti a logójàt beletenni mint üdvözlő "gif" (?) Telo bekapcs, telo típusa megjelenik (samunal) és jön az üdvözlő képernyő a szolgaltatótól, telefon feláll. Igy néz ki. Az hogy független-e a telcsi ezt leszamitva azt nem tudom.
A másik meg az hogy 2 év szerződés köt amit már nem akarok :(

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9300-el


Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #416 Dátum: 2014, 02 17, 11:25:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az itteni szolgáltató akinél jelenleg vagyok szereti a logójàt beletenni mint üdvözlő "gif" (?) Telo bekapcs, telo típusa megjelenik (samunal) és jön az üdvözlő képernyő a szolgaltatótól, telefon feláll. Igy néz ki. Az hogy független-e a telcsi ezt leszamitva azt nem tudom.
A másik meg az hogy 2 év szerződés köt amit már nem akarok :(

Tapatalk-kal küldve az én GT-I9300-el

Nexusba nem rak bele semmit, emiatt ne aggódj. ;)
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #417 Dátum: 2014, 02 17, 15:38:53 »
Na, másfél év bezártság után ismét kinyíltak előttem a végtelen Android mezők. Megvolt a BL Unlock, root, TWRP, SlimKat és Franco kernel. ;) Meg kell mondjam, jó esett.  :taps:
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #418 Dátum: 2014, 02 17, 17:13:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na, másfél év bezártság után ismét kinyíltak előttem a végtelen Android mezők. Megvolt a BL Unlock, root, TWRP, SlimKat és Franco kernel. ;) Meg kell mondjam, jó esett.  :taps:
Helyes! Nekem 2.5 honapja van meg a vas. Egyszer megcsinaltam azota heti negyed orat foglalkozok vele amig dirty flash-el ra megy az uj SlimKat es ennyi. Gondoltam ra, hogy csinalok full wipe-ot stable release-nel, de aztan meggondoltam magam. Minek ha minden jol mukodik? Mivel ART van meg wipe sem kell betallozom flashifyba a zipeket es pipa. Azert negyed ora, mert az ART miatt 10-13 percet teker az alkalmazas optimalizalasanal. Kulonben ha meg dalvik lenne 5 percbe kerulne az egesz. Ennyi ido raforditas hetente szerintem nem sok.

Nem elérhető TODI1111

  • Hozzászólások: 157
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10e + root + xposed
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #419 Dátum: 2014, 02 17, 17:42:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helyes! Nekem 2.5 honapja van meg a vas. Egyszer megcsinaltam azota heti negyed orat foglalkozok vele amig dirty flash-el ra megy az uj SlimKat es ennyi. Gondoltam ra, hogy csinalok full wipe-ot stable release-nel, de aztan meggondoltam magam. Minek ha minden jol mukodik? Mivel ART van meg wipe sem kell betallozom flashifyba a zipeket es pipa. Azert negyed ora, mert az ART miatt 10-13 percet teker az alkalmazas optimalizalasanal. Kulonben ha meg dalvik lenne 5 percbe kerulne az egesz. Ennyi ido raforditas hetente szerintem nem sok.

Egyre jobban érdekel ez a slim rom! Üzemidőben mennyivel jobb a gyárinál? A frissítéseknél nem veszik el semmi?

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #420 Dátum: 2014, 02 17, 17:54:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyre jobban érdekel ez a slim rom! Üzemidőben mennyivel jobb a gyárinál? A frissítéseknél nem veszik el semmi?
Harom honapnal tovabb egyik telefonomon sem volt gyari szoftver. A Nexus 4-en 5-on a vasarlas napjan mar levakartam a stock romot. Szoval nem tudok erdemben nyilatkozni errol. Arrol, hogy a SlimKat franco paros mit bir mar posztoltam screenshotokat.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #421 Dátum: 2014, 02 17, 18:00:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyre jobban érdekel ez a slim rom! Üzemidőben mennyivel jobb a gyárinál? A frissítéseknél nem veszik el semmi?

Miután belaktam majd írok róla, van bőven összehasonlítási alapom. Viszont tökre örülök, mert ebben a romban van magyar szótár, és működik a swype. :) A betűk(szövegek) lehetnének egy csöppet nagyobbak, jobban tetszett a gyári méret, és nem találtam DPI állítási lehetőséget.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #422 Dátum: 2014, 02 17, 18:08:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miután belaktam majd írok róla, van bőven összehasonlítási alapom. Viszont tökre örülök, mert ebben a romban van magyar szótár, és működik a swype. :) A betűk(szövegek) lehetnének egy csöppet nagyobbak, jobban tetszett a gyári méret, és nem találtam DPI állítási lehetőséget.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
Valamilyen filekezelovel bemesz a system mappaba es megnyitod vele a build.prop filet es atirod ezen a sor vegen a szamot 480-ra: ro.sf.lcd_density=480 Majd mented es restartolsz.

Nem elérhető TODI1111

  • Hozzászólások: 157
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10e + root + xposed
Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #423 Dátum: 2014, 02 17, 18:11:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miután belaktam majd írok róla, van bőven összehasonlítási alapom. Viszont tökre örülök, mert ebben a romban van magyar szótár, és működik a swype. :) A betűk(szövegek) lehetnének egy csöppet nagyobbak, jobban tetszett a gyári méret, és nem találtam DPI állítási lehetőséget.

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Nexus 4-en úgy lehetett átállitani a DPI-t hogy total commanderrel System mappa>build,prop>ro,sf.lcd_density=xxx sort kellett átírni a gyárira! Ez itt nem müködik? Stock romnál ez igy néz ki:ro.sf.lcd_density=480

Szerk. A mester megelőzött!

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #424 Dátum: 2014, 02 17, 18:35:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valamilyen filekezelovel bemesz a system mappaba es megnyitod vele a build.prop filet es atirod ezen a sor vegen a szamot 480-ra: ro.sf.lcd_density=480 Majd mented es restartolsz.

Miért 480? Mennyi eredetileg?
Egyébként a Wug's Nexus Root Toolkit segítségével ezt a sorrendet kell követni: Unlock, Root
Melyik custom recovery a jó az N5-re? Az Advanced Utilities alatt mehet rá a TWRP vagy a PhilZ recovery? Gondolom inkább a TWRP. Keresem a SlimKat romot...