2024, 09 23, 01:25:50

Szerző Téma: Nexus 5 - Általános beszélgetés  (Megtekintve 105621 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető gulb

  • Hozzászólások: 245
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: AURA, WAZE,
  • PDA: Nexus 5 16Gb, Samsung Galaxy Tab 2 10.1
  • PDA ROM: Gyari 4.4 Kitkat
Re: Re: Letöltések
« Reply #125 Dátum: 2013, 11 23, 12:28:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondjuk nálam a készített fényképek, és a zenék amik feleszik a tárhelyet. Általában egyiket sem tőrlöm, csak újat rakok fel. :) Mondjuk a képek szinkronizálnak a Dropbox-al.

Tényleg mi történik, mikor lejár a 2 éves 23GB Dropbox tárhely, amit a HOX-hoz kaptam? Csak mert 15GB cuccom van fent. Nem fogom tudni elérni?

Nekem 78Gb volt promokkal most csak 35 de 42 volt mikor vissza csokkent..minden megmarad de nem tudsz feltenni semmit amig le nem torolsz a szinted ala.

Copy box drive dropbox ezek vannak nekem kb fel terra hely van rajtuk osszesen;)

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Letöltések
« Reply #126 Dátum: 2013, 11 23, 12:31:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem 78Gb volt promokkal most csak 35 de 42 volt mikor vissza csokkent..minden megmarad de nem tudsz feltenni semmit amig le nem torolsz a szinted ala.

Copy box drive dropbox ezek vannak nekem kb fel terra hely van rajtuk osszesen;)

Köszi. A BOX-on én is gondolkoztam, de egyelőre felesleges a Dropbox mellé. Ha már nem lesz extra tárhelyem, akkor jól fog jönni a BOX 50 gigája. A Google Drive-ot meg semmilyen szinten nem ismerem. Majd utána nézek.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Letöltések
« Reply #127 Dátum: 2013, 11 23, 16:21:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mondjuk nálam a készített fényképek, és a zenék amik feleszik a tárhelyet. Általában egyiket sem tőrlöm, csak újat rakok fel. :) Mondjuk a képek szinkronizálnak a Dropbox-al.

Tényleg mi történik, mikor lejár a 2 éves 23GB Dropbox tárhely, amit a HOX-hoz kaptam? Csak mert 15GB cuccom van fent. Nem fogom tudni elérni?
Elered csak nem tolthetsz fel tobbet, de gondolom ugyis fogunk kapni ertesitest. En a box-ra fogok atterni. Ott van 3× 50Gb tarhelyem. Aki lelemenyes...:-) igaz van file korlat 250mb, de nembaj.

Nem elérhető gulb

  • Hozzászólások: 245
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: AURA, WAZE,
  • PDA: Nexus 5 16Gb, Samsung Galaxy Tab 2 10.1
  • PDA ROM: Gyari 4.4 Kitkat
Re: Re: Re: Letöltések
« Reply #128 Dátum: 2013, 11 23, 17:03:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elered csak nem tolthetsz fel tobbet, de gondolom ugyis fogunk kapni ertesitest. En a box-ra fogok atterni. Ott van 3× 50Gb tarhelyem. Aki lelemenyes...:-) igaz van file korlat 250mb, de nembaj.
Copy babpedig meghivasert kaptal 5gbot..nah lett is 100am 1 nap alatt.
Viszont Lte sebesseg mellett tokeletes megoldas a felho..26Mb al toltottem le tegnap;) fel kicsit lassu 24;)))

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Re: Letöltések
« Reply #129 Dátum: 2013, 11 23, 21:25:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Copy babpedig meghivasert kaptal 5gbot..nah lett is 100am 1 nap alatt.
Viszont Lte sebesseg mellett tokeletes megoldas a felho..26Mb al toltottem le tegnap;) fel kicsit lassu 24;)))

Jó dolog a felhő, csak nincs mindenhol net, meg nem mindenkinek van korlátlan adatcsomagja. :)
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Mutasd a fotódat!
« Reply #130 Dátum: 2013, 11 24, 00:42:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Magyarorszagon nem letezik olyan, hogy korlatlan mobilnet csomag. Ez balkan a nyugat ausztriatol kezdodik. Ott mar a 25€-s elofizeteshez is !KORLATLAN! (direkt emeltem ennyire ki) az adatforgalom. Ott a savszelessegekben van kulonbseg az egyes elofizeteseknel.

A nyugati példát ismerem, de azt hittem, már itthon is van korlátlan csomag, max. borsos áron.

(Egyébként nem tudom, hogyan tudtad patience-t idézni a Mutasd a fotódat! topikból az előbb. :))
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Re: Letöltések
« Reply #131 Dátum: 2013, 11 24, 06:21:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó dolog a felhő, csak nincs mindenhol net, meg nem mindenkinek van korlátlan adatcsomagja. :)
Magyarorszagon nem letezik olyan, hogy korlatlan mobilnet csomag. Ez balkan a nyugat ausztriatol kezdodik. Ott mar a 25€-s elofizeteshez is !KORLATLAN! (direkt emeltem ennyire ki) az adatforgalom. Ott a savszelessegekben van kulonbseg az egyes elofizeteseknel.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Re: Mutasd a fotódat!
« Reply #132 Dátum: 2013, 11 24, 06:24:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
(Egyébként nem tudom, hogyan tudtad patience-t idézni a Mutasd a fotódat! topikból az előbb. :))
Ugy, hogy idonkent rosszalkodik a tapatalk plugin a forumon. Sajnos eleg sokszor. Frissiteni kellene. Koszi, hogy szoltal javitottam.

Nem elérhető babeszka87

  • Hozzászólások: 13
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: Huawi Ascend Mate 7
  • PDA ROM: 4.4.2 Emui 3.0
AW: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #133 Dátum: 2013, 11 24, 21:52:10 »
valaki tudja véletlenül, hogy-hogy lehet megcsinálni az usb kapcsolatot laptop (windows 7)
 és nexus 5 között, mert valamiért nem akar kapcsolódni...

Gesendet von meinem Nexus 5 mit Tapatalk

„Kalóznak lenni nagyobb mulatság, mint beállni a haditengerészethez.”

ZOK

  • Vendég
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #134 Dátum: 2013, 11 25, 11:46:22 »
Szaisztok!
Kollégám szeretne nexus 5-öt venni, mintha úgy emlékeznék,h a nexuson ninics MS Active sync mail konnektor,vagy igen?
Köszi

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #135 Dátum: 2013, 11 25, 13:15:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szaisztok!
Kollégám szeretne nexus 5-öt venni, mintha úgy emlékeznék,h a nexuson ninics MS Active sync mail konnektor,vagy igen?
Köszi
Kaiten mail mindent tud. Meg 380-as konnektor is van benne ipari:-D

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #136 Dátum: 2013, 12 02, 19:42:35 »
Ez az egy hónapos várakozás nagyon idegőrlő! :'( Még soha nem vártam ennyit semmire sem, igaz autót sem vettem a 80-as években.  ;) Ennyit még életemben nem olvastam utána egy készüléknek. Naponta néztem, hogy van-e friss teszt a külföldi oldalakon, hogy a felhasználók mit írnak, hogy a youtube-ra miket raktak fel, szóval nagyon rápörögtem. Hétvégén itt a készülék, szándékozom egy hosszabb véleményt írni majd róla, meg összehasonlítgatni a HOX-al, csak nem tudom hogy mikor lesz rá időm a következő időszakban. Esetleges portálon való publikálással kapcsolatban sem tudom, kit kéne keresnem abban az esetben, ha egy fórumhozzászólásnak túl hosszú/sok lenne az iromány a végén, főleg képekkel. De ez majd eldől, ha már aktuális.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #137 Dátum: 2013, 12 03, 15:17:20 »
Nyugdíjazom a jó öreg Galaxy-s-emet... Sikerült elcsípnem egyet ma reggel a Ditech-en 330 euroért...  :D Holnap, vagy holnapután megyek érte Bécsbe!
Kíváncsi vagyok nagyon... Pedig már majdnem letettem a voksot a G2 mellett, de ez az összeg nagyon meggyőző volt!
Egy dolog nem hagyott nyugodni: hogy lehet az, hogy ugyanaz a hardware az antutu-val, közel 10000 ponttal többet tud a G2-ben...

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #138 Dátum: 2013, 12 03, 17:38:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nyugdíjazom a jó öreg Galaxy-s-emet... Sikerült elcsípnem egyet ma reggel a Ditech-en 330 euroért...  :D Holnap, vagy holnapután megyek érte Bécsbe!
Kíváncsi vagyok nagyon... Pedig már majdnem letettem a voksot a G2 mellett, de ez az összeg nagyon meggyőző volt!
Egy dolog nem hagyott nyugodni: hogy lehet az, hogy ugyanaz a hardware az antutu-val, közel 10000 ponttal többet tud a G2-ben...

A google nem machinál a számokkal. Nem készít olyan programkódokat, ami érzékeli, ha benchmark fut, mint az összes többi gyártó.

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető seismic

  • Hozzászólások: 275
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: -
  • PDA: Nexus 5
  • PDA ROM: DTP 4.7
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #139 Dátum: 2013, 12 03, 21:56:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A google nem machinál a számokkal. Nem készít olyan programkódokat, ami érzékeli, ha benchmark fut, mint az összes többi gyártó.

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el

Na igen... Erről korábban olvastam is egy cikket a mobilarénán... csak nem ugrott be...

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #140 Dátum: 2013, 12 04, 21:56:55 »
Nemsokara jon az elso beta a SlimKatbol. Remelem holnap delutan mar azt flashelhetem a Nexus 5-re:-)

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #141 Dátum: 2013, 12 04, 22:07:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nemsokara jon az elso beta a SlimKatbol. Remelem holnap delutan mar azt flashelhetem a Nexus 5-re:-)

El ne felejtsd a videót, számítok rád! ;)
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #142 Dátum: 2013, 12 04, 22:24:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
El ne felejtsd a videót, számítok rád! ;)
Dehogy felejtem. Meglesz a Rizsi fele unboxing video:-)
Remelem nem lesznek gondok a driverekkel es egybol felismeri a gep majd a vasat. Egyben szeretnek mindent felvenni. Tobb reszletbe nem akarom azt osszevagdosni az ugy nem eleg profi. Szoval mindennek poccenesre kell indulnia. 5-8 percnel nem lesz hosszabb. Lenyegre toro leszek. Unalmas unboxing videokkal mar ugyis tele az internet.

Nem elérhető Rizsi

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 9699
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: OnePlus 11
  • PDA ROM: Stock + Magisk
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #143 Dátum: 2013, 12 05, 22:13:59 »
Bocsi rtitusz elcsesztem a videot:-(
A wipe-nal biztos ami tuti alapon benyomtam az internal storage-ot is, hogy azt is formazza es emiatt nem ment az ADB Sideload nem tudta mountolni a belso tarat. Igy nem tudtam ratolni a geprol a zip fileokat. Kenytelen voltam bebootolni gyari rendszerrel. Ket videobol meg nem akartam osszevagni. Az mar ugy csalas es nem profi munka.

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #144 Dátum: 2013, 12 05, 22:48:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocsi rtitusz elcsesztem a videot:-(
A wipe-nal biztos ami tuti alapon benyomtam az internal storage-ot is, hogy azt is formazza es emiatt nem ment az ADB Sideload nem tudta mountolni a belso tarat. Igy nem tudtam ratolni a geprol a zip fileokat. Kenytelen voltam bebootolni gyari rendszerrel. Ket videobol meg nem akartam osszevagni. Az mar ugy csalas es nem profi munka.

:'( :):)

Na de akkor már megvan a gép, gart! Nekem hétvégén jön. :) Már alig várom.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #145 Dátum: 2013, 12 06, 15:25:09 »
Képernyővédő fólia már megvan, már csak egy QI töltőt kell találnom jó áron, azt akarom az éjjeli szekrényre rakni, mert 90%-ban ott töltöm a telefont, és nem akarok vacakolni a kábellel. Valaki vett már ilyet,van ötlet, hogy hol nézelődjek? Ebay kilőve, mert nincs PayPal-om.
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #146 Dátum: 2013, 12 06, 20:33:10 »
QI töltőn épp rágódom.

Ez: You are not allowed to view links. Register or Login

Vagy ez lesz: You are not allowed to view links. Register or Login
Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #147 Dátum: 2013, 12 07, 20:15:30 »

Hiányzik a HTC billentyűzet. :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Azt hittem a HOX gyors, de ez... ;)

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #148 Dátum: 2013, 12 07, 21:31:09 »
HOX vs. N5

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Nexus 5 - Általános beszélgetés
« Reply #149 Dátum: 2013, 12 07, 21:50:10 »
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One