2024, 03 28, 11:33:53

Szerző Téma: Galaxy Note 3 - Off topik  (Megtekintve 66166 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #25 Dátum: 2013, 10 27, 18:43:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, ahogyan írtam: szinte használat nélkül.

Nincs evvel baj, csak mulatságos és érdektelen. Mert szerintem az, hogy mennyire NEM használtad, az érdektelen.

Olyan ez, mint izgalmas és kalandos utazásról beszélni egy autós fogyasztási verseny mentén...  :D


"Nem értem mi van veled, ha valami olyasmivel találkozol, amit még nem láttál, akkor tuti csalok, mi ?!"

Nem mondtam, hogy csalsz.
Amit még nem láttam? Évek óta jönnek emberek ilyen statokkal, aminek semmi értelme és csak vagizás egy NEM használótól. Ha pár évig figyelsz, mindig ilyenek a reakciók rá.  ;)

Például megkérdezik, hogy minek akkor egy okostelefon...

Mert nem vagyok olyan ember,aki az eletet a telefonon eli. Van egy nagyon jo PC-m,szoval azon jatszok. Hogy minek okostelefon ?  Szinte minden funkciojat kihasznalom, ezert fontos szamomra. Megsugom hogy nekem az elso telom a Nokia 3650-s volt,amikor megjelent. Azota is okostelokat hasznalok. Szoval ne kerdezze meg senki hogy miert is veszek okostelot. Illetve szeretem ha egy miniPC van nalam. Barmikor es barhol.
En itt lezarnam ezt az egeszet,mert ez a forum nem erre van :) Csak megosztottam az elmenyemet, ennyi az  egesz.

Küldve SM-N9005-ről

Nem elérhető zizi71

  • Hozzászólások: 296
  • Navigáció / Navigation: navigon
  • PDA: Note 2
  • Skype: erik.kartmen1
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #26 Dátum: 2013, 10 27, 18:56:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert nem vagyok olyan ember,aki az eletet a telefonon eli. Van egy nagyon jo PC-m,szoval azon jatszok. Hogy minek okostelefon ?  Szinte minden funkciojat kihasznalom, ezert fontos szamomra. Megsugom hogy nekem az elso telom a Nokia 3650-s volt,amikor megjelent. Azota is okostelokat hasznalok. Szoval ne kerdezze meg senki hogy miert is veszek okostelot. Illetve szeretem ha egy miniPC van nalam. Barmikor es barhol.
En itt lezarnam ezt az egeszet,mert ez a forum nem erre van :) Csak megosztottam az elmenyemet, ennyi az  egesz.

Küldve SM-N9005-ről
3650 ? Az valami nokia telefon volt nem? De szép időszak volt..akkor a htc már tolta az mda 2-t vagy a blue angelt :)

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el

Őzbőr kabát zebra zakó, mindent megvarr Mekk, a szabó!

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #27 Dátum: 2013, 10 27, 19:09:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mert nem vagyok olyan ember,aki az eletet a telefonon eli. Van egy nagyon jo PC-m,szoval azon jatszok. Hogy minek okostelefon ?  Szinte minden funkciojat kihasznalom, ezert fontos szamomra. Megsugom hogy nekem az elso telom a Nokia 3650-s volt,amikor megjelent. Azota is okostelokat hasznalok. Szoval ne kerdezze meg senki hogy miert is veszek okostelot. Illetve szeretem ha egy miniPC van nalam. Barmikor es barhol.
En itt lezarnam ezt az egeszet,mert ez a forum nem erre van :) Csak megosztottam az elmenyemet, ennyi az  egesz.

Küldve SM-N9005-ről

Ha nekem az első meg egy Ericsson 198 volt, akkor ki nyert?  :)

Amiket most írtál, mind érdektelen.

Ahogyan már leírtam és írták mások is.

Játszani én is PC-n, 27"-on játszom.  ;)

A Note II-m meg fél nap alatt lemerül, mert nem dísznek van.

Tényleg kár ezen tovább rágódni.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #28 Dátum: 2013, 10 27, 19:35:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nekem az első meg egy Ericsson 198 volt, akkor ki nyert?  :)

Amiket most írtál, mind érdektelen.

Ahogyan már leírtam és írták mások is.

Játszani én is PC-n, 27"-on játszom.  ;)

A Note II-m meg fél nap alatt lemerül, mert nem dísznek van.

Tényleg kár ezen tovább rágódni.

Erzekeltetni akartam hogy regota okostelot hasznalok. Attol fuggetlenul hogy nem logok egesz nap a telon, nekem is szuksegem van az okostelora. OUT

Küldve SM-N9005-ről


Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #29 Dátum: 2013, 10 27, 19:40:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erzekeltetni akartam hogy regota okostelot hasznalok. Attol fuggetlenul hogy nem logok egesz nap a telon, nekem is szuksegem van az okostelora. OUT

Küldve SM-N9005-ről

Kinek mire van szüksége, arra használja és annyit,  amennyit akarja. Ehhez nincs senkinek semmi köze és beleszólása.

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #30 Dátum: 2013, 10 27, 20:03:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kinek mire van szüksége, arra használja és annyit,  amennyit akarja. Ehhez nincs senkinek semmi köze és beleszólása.

Na ez az, én arra használom, amire kell, és így bírja az akku. Mint mondottam, csak tájékoztató jelleggel írtam nektek.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #31 Dátum: 2013, 10 27, 20:38:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kinek mire van szüksége, arra használja és annyit,  amennyit akarja. Ehhez nincs senkinek semmi köze és beleszólása.

Ez bizony így van. Én csak arra kaptam fel a fejem, hogy " Volt benne rendesen játék,telefonálás....stb. Az LTE folyamatosan bekapcsolva... " és mint írtam is, ha Ő leírhatta ezt, akkor had szabadjon a másik oldalnak is megszólalnia, aki kételkedik a kiemelt szövegrészben. Bár ugye itt jön be az, hogy kinek mi a sok használat. Azt viszont én kikérem magamnak, hogy bújom egész nap a telefonom. Munka eszköz, mint ácsnak a kalapács vagy mint taxi sofőrnek az autója.....Nagyban megkönyíti a munkámat, mikor nem kell kimennem egy munka állomásra, hanem VNC-n simán megoldom a dolgot ebéd közben vagy éppen amikor bográcsozok a haverokkal....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #32 Dátum: 2013, 10 28, 08:27:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Erzekeltetni akartam hogy regota okostelot hasznalok. Attol fuggetlenul hogy nem logok egesz nap a telon, nekem is szuksegem van az okostelora. OUT

Küldve SM-N9005-ről


Hú, ez nehéz csörte...


Szóval, utoljára: mi annyit jegyeztünk meg, hogy amennyit te használod, avval talán ez elérhető, de az a kihasználatlanság határán van. Jó páran nyúzunk még rajtad kívül okos telefont és csak azt tudtuk erre mondani, amit mondtunk. Természetesen a te jogod úgy használni, ahogyan akarod, ebbe senki nem szólt bele.

Nekünk meg engedd meg, hogy hogy kijelentsük - mert így van - , hogy napi 48 percre átlagolható használat az kihasználatlanság.

Tehát, egy jó tanács: ha ilyen akkuidővel kérkedsz, azt mindig ilyen posztok fogadják, bármelyik fórumon teszed azt közkinccsé, így ezt számítsd bele a várható reakciókba!

Ezen kár felhúzni magad, de természetesen ehhez is jogod van.

Én viszont még azért kimondom: ha te azt hiszed, hogy ennyiből áll egy okos telefon, akkor még sok felfedezni való vár rád. A Tasker, az Xposed, meg még jó néhány valóban okos dolog megismerése dimenziókkal arrébb teszi a telefont.

Nehogy kényszernek érezd ezt, természetesen! Az akkuidő is ugrik, az is igaz.

Na, béke!
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Galaxy Note 3 - Off topik
« Reply #33 Dátum: 2013, 10 28, 08:45:11 »
Köszi szépen az összes észrevételt. Amúgy máshová nem írok ilyeneket, mert véleményem szerint ez a site a legjobbak egyike, és itt hozzáértők "ülnek".
Sok progit nem tudok felrakni, mert root access kellene, amit a gari miatt nem nagyon szeretnék még megtenni. Ráadásul a T-nél vásároltam a telót.
Régebben romolgattam, de ez mára már sajnos alább hagyott.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Off topik
« Reply #34 Dátum: 2013, 10 28, 08:58:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszi szépen az összes észrevételt. Amúgy máshová nem írok ilyeneket, mert véleményem szerint ez a site a legjobbak egyike, és itt hozzáértők "ülnek".
Sok progit nem tudok felrakni, mert root access kellene, amit a gari miatt nem nagyon szeretnék még megtenni. Ráadásul a T-nél vásároltam a telót.
Régebben romolgattam, de ez mára már sajnos alább hagyott.

A root topikba nézzél be esetleg, egyik fórumtárs linkelt egy lehetőséget a knox 0x0 rootra, esetleg azt megnézheted.

Én is trénél vettem, még aznap rootoltam és ment fel a custom recovery is, így nekem biztos 0x1 van. Viszont nem érdekel, mert a trés szervizesek, hogy is mondjam finoman, nem állnak a helyzet magaslatán, így én olyan állapotba hozom a készüléket, hogy azt cserélni fogják tokkal vonóval és semmi infót nem tudnak róla levenni.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 3 - Off topik
« Reply #35 Dátum: 2013, 10 28, 14:39:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A root topikba nézzél be esetleg, egyik fórumtárs linkelt egy lehetőséget a knox 0x0 rootra, esetleg azt megnézheted.

Én is trénél vettem, még aznap rootoltam és ment fel a custom recovery is, így nekem biztos 0x1 van. Viszont nem érdekel, mert a trés szervizesek, hogy is mondjam finoman, nem állnak a helyzet magaslatán, így én olyan állapotba hozom a készüléket, hogy azt cserélni fogják tokkal vonóval és semmi infót nem tudnak róla levenni.....

:D

Nem elérhető Hanti

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Férfi
  • PDA: NOTE 4
Off
« Reply #36 Dátum: 2013, 11 30, 21:34:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én jópár hibát leírtam már, olvmegjavultssza :)

Szerintem mind user error, de legalább is nagy része. Miután csak egy két embernél jelentkezett és egyszer csak megjavúlt.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Off
« Reply #37 Dátum: 2013, 11 30, 21:38:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem mind user error, de legalább is nagy része. Miután csak egy két embernél jelentkezett és egyszer csak megjavúlt.
User error? Mióta user error egy rosszul megalkotott állítólag intelligens képernyőzár.....csak hogy egyet kiragadjak.

Kíváncsi vagyok a szakértő hozzászólásodra.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hanti

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Férfi
  • PDA: NOTE 4
Re: Off
« Reply #38 Dátum: 2013, 11 30, 21:47:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
User error? Mióta user error egy rosszul megalkotott állítólag intelligens képernyőzár.....csak hogy egyet kiragadjak.

Kíváncsi vagyok a szakértő hozzászólásodra.

Nem vagyok szakértő és nem megbántani akartalak, de az enyém tökéletesen működik és nem is hallottam panaszt más fórumon sem.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Off
« Reply #39 Dátum: 2013, 11 30, 21:51:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem vagyok szakértő és nem megbántani akartalak, de az enyém tökéletesen működik és nem is hallottam panaszt más fórumon sem.

Azért hiszed, hogy ez így jó ahogy van, mert ezek szerint nem note2, ről váltottál.....na ott tökéletes és intelligens volt a képernyőzár, ez itt messze nem az.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hanti

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Férfi
  • PDA: NOTE 4
Re: Off
« Reply #40 Dátum: 2013, 11 30, 21:59:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért hiszed, hogy ez így jó ahogy van, mert ezek szerint nem note2, ről váltottál.....na ott tökéletes és intelligens volt a képernyőzár, ez itt messze nem az.....

Nem váltottam, hanem meg is tartottam kiélvezni a romolási vágyaimat. Lehet csak nem használtam azért nem tünt fel, mire gondolsz.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Off
« Reply #41 Dátum: 2013, 11 30, 22:07:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem váltottam, hanem meg is tartottam kiélvezni a romolási vágyaimat. Lehet csak nem használtam azért nem tünt fel, mire gondolsz.

Na akkor csekkold le és meglátod, hogy igazam van......
A note2 2x csekkolja a felhasználót, hogy nézi-e a kijelzőt, mielőtt kikapcsolná azt. Ez azért jó, mert ha az első csekkolásnál éppen nem nézed a kijelzőt -szólt neked valaki, nagy fécsikorgás az utcán, tudom is én- akkor a másodiknál már ha nézed nem kapcsolja ki a kijelzőt, r-go olvasgathatsz tovább.

Na most a note3 nem teszi ezt, egy csekkolás van és ha éppen nem oda nézel, ami azért előfordulhat, akkor simán kikapcsolja a kijelzőt, miközben Te lelkedben rőzsedalokkal olvasgatsz.....na már most ez nekem nem tetszik.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hanti

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Férfi
  • PDA: NOTE 4
Re: Off
« Reply #42 Dátum: 2013, 11 30, 22:16:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na akkor csekkold le és meglátod, hogy igazam van......
A note2 2x csekkolja a felhasználót, hogy nézi-e a kijelzőt, mielőtt kikapcsolná azt. Ez azért jó, mert ha az első csekkolásnál éppen nem nézed a kijelzőt -szólt neked valaki, nagy fécsikorgás az utcán, tudom is én- akkor a másodiknál már ha nézed nem kapcsolja ki a kijelzőt, r-go olvasgathatsz tovább.

Na most a note3 nem teszi ezt, egy csekkolás van és ha éppen nem oda nézel, ami azért előfordulhat, akkor simán kikapcsolja a kijelzőt, miközben Te lelkedben rőzsedalokkal olvasgatsz.....na már most ez nekem nem tetszik.

Ez szerintem nem hiba, csak energiatakarékosság fel sem tűnt, viszont ha becsukod és három nap múlva megnyitod ugyanonnan folytathatod az olvasást.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Off
« Reply #43 Dátum: 2013, 11 30, 23:07:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez szerintem nem hiba, csak energiatakarékosság fel sem tűnt, viszont ha becsukod és három nap múlva megnyitod ugyanonnan folytathatod az olvasást.

Nekem nincs 3 napom dolgokra, más életet élünk és nagyon nem érted a lényeget.....lépjünk tovább.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hanti

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Férfi
  • PDA: NOTE 4
Re: Off
« Reply #44 Dátum: 2013, 12 01, 07:58:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem nincs 3 napom dolgokra, más életet élünk és nagyon nem érted a lényeget.....lépjünk tovább.


Szerintem te nem érted, én arra céloztam hogy olyan jó a multitaskingja hogy három nap alatt is megörzi neked a nyitott oldalt a Note 2 még három órát sem tartja. Csekkoltam az általad jelzett működési különbséget, nálam ez ugyanúgy működik mint a Note 2- nél. 4-5 másodpercig is nézhetek másik irányba és nem kapcsol le.Részemröl befejeztem.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Off
« Reply #45 Dátum: 2013, 12 01, 08:08:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Szerintem te nem érted, én arra céloztam hogy olyan jó a multitaskingja hogy három nap alatt is megörzi neked a nyitott oldalt a Note 2 még három órát sem tartja. Csekkoltam az általad jelzett működési különbséget, nálam ez ugyanúgy működik mint a Note 2- nél. 4-5 másodpercig is nézhetek másik irányba és nem kapcsol le.Részemröl befejeztem.

Akkor nem jól ellenőrizted ezt a dolgot......3 tőlem független emberrel teszteltettem le ezt, kivétel nélkül ugyanazt tapasztalták. Sőt itt is egy srác csekkolta a dolgot, ha jól végig olvastad az előzményeket, Ő is megerősítette.

A 2 telefon 2 különböző módon csinálja ezt, még véletlenül sem lehet egyforma. Nem tudom Te mit csekkoltál le, de hogy nem azt és nem úgy ahogy kellett volna, ez szinte biztos.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hanti

  • Hozzászólások: 95
  • Nem: Férfi
  • PDA: NOTE 4
Re: Off
« Reply #46 Dátum: 2013, 12 01, 10:27:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor nem jól ellenőrizted ezt a dolgot......3 tőlem független emberrel teszteltettem le ezt, kivétel nélkül ugyanazt tapasztalták. Sőt itt is egy srác csekkolta a dolgot, ha jól végig olvastad az előzményeket, Ő is megerősítette.

A 2 telefon 2 különböző módon csinálja ezt, még véletlenül sem lehet egyforma. Nem tudom Te mit csekkoltál le, de hogy nem azt és nem úgy ahogy kellett volna, ez szinte biztos.

Miután nálam ugyan úgy csinálja mindegyik, rájöttem hogy mi az oka, még pedig a 4.3. A Note 2-ön is 4.3 van régen néztétek. 

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Off
« Reply #47 Dátum: 2013, 12 01, 10:28:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miután nálam ugyan úgy csinálja mindegyik, rájöttem hogy mi az oka, még pedig a 4.3. A Note 2-ön is 4.3 van régen néztétek.

Nem is szándékozok feltenni 4.3-at a note2-re....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mercury70

  • Hozzászólások: 49
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: sygic aura
  • PDA: S7 edge
  • PDA ROM: G935FXXU1BPHK
Re: Galaxy Note 3 - Off topik
« Reply #48 Dátum: 2013, 12 18, 18:02:08 »
Sziasztok!Én is gondolkodom a váltáson a note3-mat már nagyjából ismerem a másik készülék pedig az Asus padfone 2,azt szeretném kérdezni hogy van-e értelme összehasolítani a két eszköszt vagy teljesen más kategóriába vannak?

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Off topik
« Reply #49 Dátum: 2013, 12 28, 20:55:27 »
Akik még esetleg nem látták...nézzétek végig mind a 47 képet, nagyon komoly(talan) :D
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login