2024, 03 28, 21:47:26

Szerző Téma: Galaxy Note 3 - Off topik  (Megtekintve 66172 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Galaxy Note 3 - Off topik
« Dátum: 2013, 09 27, 08:15:23 »
Hátha kell...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #1 Dátum: 2013, 10 27, 08:41:50 »
Több mint 5 napot bír az akkuja a telónak. Volt benne rendesen játék,telefonálás....stb. Az LTE folyamatosan bekapcsolva. Szerintem ez nagyon jó teljesítmény :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Küldve SM-N9005-ről


Nem elérhető o21

  • Hozzászólások: 496
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google MAPS,
  • PDA: SAMSUNG Galaxy NOTE 3
  • PDA ROM: stock MJ3-XEH
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #2 Dátum: 2013, 10 27, 08:49:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Több mint 5 napot bír az akkuja a telónak. Volt benne rendesen játék,telefonálás....stb. Az LTE folyamatosan bekapcsolva. Szerintem ez nagyon jó teljesítmény :)

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Küldve SM-N9005-ről
Mennyi volt az össz képernyőidőd?

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el


Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #3 Dátum: 2013, 10 27, 08:54:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyi volt az össz képernyőidőd?

Tapatalk-kal küldve az én HTC One X-el

Kijelző : 27%

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #4 Dátum: 2013, 10 27, 09:16:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kijelző : 27%

Képernyő idő. Nem százalék. Azaz hány óra, hány perc?

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #5 Dátum: 2013, 10 27, 09:23:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Képernyő idő. Nem százalék. Azaz hány óra, hány perc?

4 óra 3 perc

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #6 Dátum: 2013, 10 27, 09:25:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Több mint 5 napot bír az akkuja a telónak. Volt benne rendesen játék,telefonálás....stb. Az LTE folyamatosan bekapcsolva. Szerintem ez nagyon jó teljesítmény :)

Küldve SM-N9005-ről

Számomra ez hihetetlen. Ha tényleg úgy van ahogy mondod.....Én minden fölösleges fícsört kikapcsolok, nem játszok. Nálam 17-20 óra után bőven 60% alatt van és nálam tényleg 24 órában megy a net.

A képen amit linkeltél nemhogy LTE de még csak 3G sincs bekapcsolva. A képen simán gsm módban van a készüléked.

Megkérdezhetem milyen fantázianevű előfizetésed van?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #7 Dátum: 2013, 10 27, 10:26:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
4 óra 3 perc

Ez eddig szép. Akkor menjünk tovább. Valóban folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet? Milyen szinkronizálások vannak beállítva (e-mail, rrs, stb.)? Mennyi e-mail fiók?

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #8 Dátum: 2013, 10 27, 10:28:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez eddig szép. Akkor menjünk tovább. Valóban folyamatosan be van kapcsolva a mobilnet? Milyen szinkronizálások vannak beállítva (e-mail, rrs, stb.)? Mennyi e-mail fiók?

Biztos, hogy nincs folyamatosan bekapcsolva neki, mert a berakott képen sincs, csak sima gsm.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #9 Dátum: 2013, 10 27, 10:48:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Biztos, hogy nincs folyamatosan bekapcsolva neki, mert a berakott képen sincs, csak sima gsm.

Bocs, csak a folyamatost azalatt értem, mikor ébren vagyok, azaz naponta kb 15 óra. A screenshot pillanatában épp a kv-t ittam mert előtte keltem 10 perccel, ezért még nem volt belőve a net.

Két email van beállíta szinrkonra, emelett 4 fiók van még automata sziknronon. Ide sorolnék még pár app-t is, mint Vatera, Aprod, Időkép, Tapatalk, Google Play, AccuWeather stb..... RSS nincs automata sziknronon, mivel Feedly-t használok, ezért amikor megnyitom, akkor frissül csak.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #10 Dátum: 2013, 10 27, 10:56:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Bocs, csak a folyamatost azalatt értem, mikor ébren vagyok, azaz naponta kb 15 óra. A screenshot pillanatában épp a kv-t ittam mert előtte keltem 10 perccel, ezért még nem volt belőve a net.

Két email van beállíta szinrkonra, emelett 4 fiók van még automata sziknronon. Ide sorolnék még pár app-t is, mint Vatera, Aprod, Időkép, Tapatalk, Google Play, AccuWeather stb..... RSS nincs automata sziknronon, mivel Feedly-t használok, ezért amikor megnyitom, akkor frissül csak.

A gyár ezt az értéket adja meg, nyilván nem extreme használat mellett: Battery life: Endurance rating 75h
Na most ha ezt vesszük alapul meg azt, amit Te leírtál használatnak a kettő valahogy nem fedi egymást. Nyilván a gyár értékei tájékoztató jellegűek az aksi idejét tekintve, de ne haragudj, amit leírtál számomra továbbra is hihetetlen az mellett a használat mellett.

Hiszen én is ilyen készüléket használok.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #11 Dátum: 2013, 10 27, 11:06:25 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A gyár ezt az értéket adja meg, nyilván nem extreme használat mellett: Battery life: Endurance rating 75h
Na most ha ezt vesszük alapul meg azt, amit Te leírtál használatnak a kettő valahogy nem fedi egymást. Nyilván a gyár értékei tájékoztató jellegűek az aksi idejét tekintve, de ne haragudj, amit leírtál számomra továbbra is hihetetlen az mellett a használat mellett.

Hiszen én is ilyen készüléket használok.....

Nem kell nekem hinni, senki sem kötelez rá, én csak leírtam hogy milyen eredményt kaptam. A gyári adat a világon sehol sem fedezi a használati adatot, és ez nem csak a telefonoknál érvényes. Szerinted miért hazudnék itt a forumon, ezt mondd meg nekem kérlek!!!!! 
Amúgy itt egy kis szösszenet :

"Battery Life:
- Up to 25 hours talk time
- Up to 530 hours (3G); Up to 420 hours (4G) standby time"

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #12 Dátum: 2013, 10 27, 11:15:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem kell nekem hinni, senki sem kötelez rá, én csak leírtam hogy milyen eredményt kaptam. A gyári adat a világon sehol sem fedezi a használati adatot, és ez nem csak a telefonoknál érvényes. Szerinted miért hazudnék itt a forumon, ezt mondd meg nekem kérlek!!!!! 
Amúgy itt egy kis szösszenet :

"Battery Life:
- Up to 25 hours talk time
- Up to 530 hours (3G); Up to 420 hours (4G) standby time"

Ha kicsit figyelmesen elolvastad volna amit belinkeltél ide, okosabb maradtál volna....de elmagyarázom.

Up to 25 hours talk time, tehát folyamatos beszélgetési idő!!
Up to 530 hours (3G); Up to 420 hours (4G) standby time, ezek az értékek meg akkor érvényesek, ha hozzá sem érsz a készülékhez, ugye a standby time azért érthető dolog mindenki számára....

Ha meg nem hiszel a gyári adatoknak, mi a fenének hivatkozol rá.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #13 Dátum: 2013, 10 27, 11:23:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha kicsit figyelmesen elolvastad volna amit belinkeltél ide, okosabb maradtál volna....de elmagyarázom.

Up to 25 hours talk time, tehát folyamatos beszélgetési idő!!
Up to 530 hours (3G); Up to 420 hours (4G) standby time, ezek az értékek meg akkor érvényesek, ha hozzá sem érsz a készülékhez, ugye a standby time azért érthető dolog mindenki számára....

Ha meg nem hiszel a gyári adatoknak, mi a fenének hivatkozol rá.....

Nem szeretnék vitába bocsátkozik. Én csak leírtam hogy mi az én tapasztalatom, és hogy hogy használom a telefont. Ennél többet és kevesebbet sem tudok mondani. Ha nem hiszel nekem, tedd azt. Egyszerűen csak meg szeretem volna osztani veletek az élményemet.

Viszont ha 420 óra a stand by time, nem gondolod, hogy kibírhatja az akku 5 napig, úgy hogy 4 órát ment a kijelző és automata szinkron is van, stb... ?

Ha pl USB 2.0 porton másolsz egy pendrive-ra, de a te méréseid kicsivel jobbak a gyárinál, akkor magadnak is füllentesz ? LEhet hogy nem a legjobb hasonlat volt, csak érzékeltetni szeretném, hogy a gyári adat egy average (átlagos) adat. Ettől persze eltér a használat során lemért adat.

A gyári adatra te hivatkoztál. Nem akarod elhinni, hogy lehetséges eltérés is.

Na mind1

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #14 Dátum: 2013, 10 27, 11:58:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem szeretnék vitába bocsátkozik. Én csak leírtam hogy mi az én tapasztalatom, és hogy hogy használom a telefont. Ennél többet és kevesebbet sem tudok mondani. Ha nem hiszel nekem, tedd azt. Egyszerűen csak meg szeretem volna osztani veletek az élményemet.

Viszont ha 420 óra a stand by time, nem gondolod, hogy kibírhatja az akku 5 napig, úgy hogy 4 órát ment a kijelző és automata szinkron is van, stb... ?

Ha pl USB 2.0 porton másolsz egy pendrive-ra, de a te méréseid kicsivel jobbak a gyárinál, akkor magadnak is füllentesz ? LEhet hogy nem a legjobb hasonlat volt, csak érzékeltetni szeretném, hogy a gyári adat egy average (átlagos) adat. Ettől persze eltér a használat során lemért adat.

A gyári adatra te hivatkoztál. Nem akarod elhinni, hogy lehetséges eltérés is.

Na mind1

Én sem akarok vitatkozni félre ne érts. Viszont fenntartom a jogot magamnak arra, hogy ha valamit olvasok, azzal egyet értek vagy sem. Ahogy te leírtad a véleményedet, úgy leírtam én is. Nem neveztelek hazugnak.
És igen, rossz példát hoztál, mert egy adatátvitel elég sok dolgon múlik értem ez alatt a hardver környezetet, itt viszont két tök egyforma készülékről van szó, igaz, két különböző felhasználóról...

A standby érték amit megadtak arra hivatkozik, amikor készülék semmit nem csinál, tehát nem frissít, nincs kijelző bekapcsolva, nem indítanak/fogadnak hívást stb.., tehát pihen az asztalon...

Amit Te leírtál használatot, frissítés, telefonálás, LTE, kijelző stb...ezért hihetetlen számomra, mert nálam is ezek vannak nagyjábol, érted? Kivéve, hogy én nem játszok és nincs LTE előfizum, nekem elég a H+ mivel nem töltök le torrent oldalról telefonnal és nem nézek youtube-on videót sem...Nálam 4 gmail fiók, 2 hotmail fiók, dropbox, samsung fiók, időjárás, részvények, rss stb be van állítva. Szinte minden, amin lehet, óránkénti frissítéssel van beállítva. Így én kénytelen vagyok naponta tölteni, mert a következő napot már nem bírná ki. Szeretném újra  kihangsúlyozni, hogy én nem játszok, tehát pont azt a részt hagyom ki, ami a legnagyobb fogyasztó, ellentétben veled ugye....

Tehát nem kötekdtem, nem neveztelek semminek sem, csak ahogy te is leírtam valamit....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #15 Dátum: 2013, 10 27, 12:06:03 »
A Galaxy S3-m is kibírt 3 napot, kb ugyanilyen használat mellett. Mondjuk azért nálad hogy minden nap kell tölteni, kicsit fura, mert nálam ha pl. 40%-n van az akkuja este, akkor a következő napot símán viszi, nem kell töltőre rakni és még símán belefér egy "Hol a vízem 2" játék is. Illetve mindig ügyelek arra hogy amikor egy alkalmazásból/játékból kilépek, akkor azt bezárom a task manager-ben is, mert pl. a játék kilépés után is mindig pörgeti a procit 0,2 - 1 %-n.
Nem lehet hogy valami nincs rendben az akkuddal ?

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #16 Dátum: 2013, 10 27, 12:10:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Galaxy S3-m is kibírt 3 napot, kb ugyanilyen használat mellett. Mondjuk azért nálad hogy minden nap kell tölteni, kicsit fura, mert ha pl. 40%-n van az akkuja este, akkor a következő napot símán viszi, nem kell töltőre rakni.
Nem lehet hogy valami nincs rendben az akkuddal ?

Remélem nincs, illetve biztos, hogy nincs. Nagyjából ennyit bírt nálam a Note2, ott is ezeket a dolgokat/programokat használtam....

Lehet én vagyok a rossz faktor ebben a kérdésben :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #17 Dátum: 2013, 10 27, 12:17:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Galaxy S3-m is kibírt 3 napot, kb ugyanilyen használat mellett. Mondjuk azért nálad hogy minden nap kell tölteni, kicsit fura, mert nálam ha pl. 40%-n van az akkuja este, akkor a következő napot símán viszi, nem kell töltőre rakni és még símán belefér egy "Hol a vízem 2" játék is. Illetve mindig ügyelek arra hogy amikor egy alkalmazásból/játékból kilépek, akkor azt bezárom a task manager-ben is, mert pl. a játék kilépés után is mindig pörgeti a procit 0,2 - 1 %-n.
Nem lehet hogy valami nincs rendben az akkuddal ?

Nekem is hihetetlen ez az üzemidő, csendes hétvégén általában kibír 2 napot a Note2, de hétköznap már nem mindig bírná ki. 5 napot meg végképp nem. De ha nálad ennyi, akkor örülj neki. :)

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #18 Dátum: 2013, 10 27, 12:21:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Illetve mindig ügyelek arra hogy amikor egy alkalmazásból/játékból kilépek, akkor azt bezárom a task manager-ben is, mert pl. a játék kilépés után is mindig pörgeti a procit 0,2 - 1 %-n.

Erre mindíg ügyelek én is, note3-ra is felraktam a samsung application monitor progiját, ami azért jó/jobb a note3-ban lévőnél, mert jobb a widget felülete. Ez a progi note2-nél elérhető volt a samsung apps-ban, de note3-ra nem, de megoldódott :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #19 Dátum: 2013, 10 27, 15:46:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Több mint 5 napot bír az akkuja a telónak. Volt benne rendesen játék,telefonálás....stb. Az LTE folyamatosan bekapcsolva. Szerintem ez nagyon jó teljesítmény :)


Igen, az lenne, ha ez a görbe nem egy szinte használaton kívül helyezett telefon használatát mutatná...

Kivitelezhető, csak nem értem, ehhez minek egy ~200 ezer Ft-os eszköz.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #20 Dátum: 2013, 10 27, 16:03:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, az lenne, ha ez a görbe nem egy szinte használaton kívül helyezett telefon használatát mutatná...

Kivitelezhető, csak nem értem, ehhez minek egy ~200 ezer Ft-os eszköz.

Hogy mi van ????!!!!!!!!!!!!
Ha nem hiszed el, akkor ne tedd. Nem értem mi van veled, ha valami olyasmivel találkozol, amit még nem láttál, akkor tuti csalok, mi ?!
Fentebb leírtam, hogy milyen napi használatban van a teló.

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #21 Dátum: 2013, 10 27, 17:39:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy mi van ????!!!!!!!!!!!!
Ha nem hiszed el, akkor ne tedd. Nem értem mi van veled, ha valami olyasmivel találkozol, amit még nem láttál, akkor tuti csalok, mi ?!
Fentebb leírtam, hogy milyen napi használatban van a teló.

Szia, biztosan úgy van, ahogyan írod.
Talán az a baj, hogy azt írtad: "volt benne rendesen..."

Ha a képernyőidődet (egyszerűség kedvéért 4 óra) visszaosztjuk 5 napra, akkor 48 perc/nap jön ki.
Azt hiszem abban nem fogunk vitázni, hogy jól beállított dolgok esetén a képernyő fogyaszt a legtöbbet.
A 48 perc naponta az valóban nagyon kevés használatot feltételez. 3.2 perc/óra az általad jelzett 15 órával számolva.

Ezt akárhogy nézem nem egy nagy-üzemi felhasználás.
Tehát talán a "volt benne rendesen..." relatív megítélése hozta ezt a beszélgetés-folyamot.

A többiek bizonnyal sokkal jobban nyüstölik, nekik kevesebbet bír.
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #22 Dátum: 2013, 10 27, 17:46:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia, biztosan úgy van, ahogyan írod.
Talán az a baj, hogy azt írtad: "volt benne rendesen..."

Ha a képernyőidődet (egyszerűség kedvéért 4 óra) visszaosztjuk 5 napra, akkor 48 perc/nap jön ki.
Azt hiszem abban nem fogunk vitázni, hogy jól beállított dolgok esetén a képernyő fogyaszt a legtöbbet.
A 48 perc naponta az valóban nagyon kevés használatot feltételez. 3.2 perc/óra az általad jelzett 15 órával számolva.

Ezt akárhogy nézem nem egy nagy-üzemi felhasználás.
Tehát talán a "volt benne rendesen..." relatív megítélése hozta ezt a beszélgetés-folyamot.

A többiek bizonnyal sokkal jobban nyüstölik, nekik kevesebbet bír.

Így van, nekem ez munka eszköz, nálam naponta összejön 2-3 óra kijelző használat......
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #23 Dátum: 2013, 10 27, 18:13:11 »
Ahogy mondjátok. Nem nyüstölöm folyamatosan. Tényleg kibírja 5 napot.

Küldve SM-N9005-ről

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #24 Dátum: 2013, 10 27, 18:20:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy mondjátok. Nem nyüstölöm folyamatosan. Tényleg kibírja 5 napot.

Küldve SM-N9005-ről

Igen, ahogyan írtam: szinte használat nélkül.

Nincs evvel baj, csak mulatságos és érdektelen. Mert szerintem az, hogy mennyire NEM használtad, az érdektelen.

Olyan ez, mint izgalmas és kalandos utazásról beszélni egy autós fogyasztási verseny mentén...  :D


"Nem értem mi van veled, ha valami olyasmivel találkozol, amit még nem láttál, akkor tuti csalok, mi ?!"

Nem mondtam, hogy csalsz.
Amit még nem láttam? Évek óta jönnek emberek ilyen statokkal, aminek semmi értelme és csak vagizás egy NEM használótól. Ha pár évig figyelsz, mindig ilyenek a reakciók rá.  ;)

Például megkérdezik, hogy minek akkor egy okostelefon...
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...