2024, 04 26, 06:01:54

Szerző Téma: Galaxy Note 3 - Tartozékok  (Megtekintve 75174 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető TpS

  • Hozzászólások: 2445
  • PDA: Huawei Medipad X2
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #375 Dátum: 2014, 09 16, 16:11:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rendben, köszi a tippet. Milyen fóliát ajánlasz ?
Igazából nálam soha nem volt fólia egyik telómon sem.
A telefont sose hordtam zsebben, így a sview mellé nem is használtam még fóliát is. Egyik telefonomhoz se használtam sose fóliát.

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #376 Dátum: 2014, 09 16, 16:11:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt hozzá kell tenni, hogy én soha nem hordom nadrágzsebben, csak belsőzsebben, avagy oldaltáskában.

Tapatalk 2-vel küldve az én SM-N9005-ről
csak annyit,gs1-2-3-5,most g3,ezen van folia,de szedem le.gs1 már annyi idös amennyi,meg a többi,egyiken se volt sose folia,mindig nadrág zsebben hordtam mind,örökölték mindig kölkök,nyuzták,ahogy kölkök szokták,mind csdaládban van még,öröklés,de 1 iken sincs semmi karc,nemtudom mit kell csinálni,hogy legyen :D de esküszöm nincs.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #377 Dátum: 2014, 09 16, 16:14:29 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A telefont sose hordtam zsebben, így a sview mellé nem is használtam még fóliát is. Egyik telefonomhoz se használtam sose fóliát.

Én meg csak zsebben hordom és a tok alá kerülő por vagy szösz egy kis csíkban szépen kikezdte az üveget nem szembetű minden esetben, de van az a szög amiben látni.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #378 Dátum: 2014, 09 16, 16:43:09 »
Igazából akkor a s-view mellé nem is nagyon kell fólia. Én azt vettem ki a "szavaitokból", mivel én sem nadrágzsebben hordom.

Nem elérhető lgeza

  • Hozzászólások: 1278
  • PDA: Note3
  • PDA ROM: [ALEXNDR] ★ GPOI2 ★
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #379 Dátum: 2014, 09 16, 19:36:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazából akkor a s-view mellé nem is nagyon kell fólia. Én azt vettem ki a "szavaitokból", mivel én sem nadrágzsebben hordom.
Aki jól akar eladni az fóliáz. Nekem mindegyik SG fólia nélkül nadrágzsebben, semmi zavaró karc nincs rajta, gyerekek öröklik, így nem jön szóba eladás. Azt se felejts el, hogy nem mindegy mire teszed. Fiam S3-ra gariztattam elejét és hátlapot amikor megkapta. Mivel mindenhova leteszi, érdes felületre is, és rezeg is neki, az új hátlapon éppen hogy lyuk nincs kis túlzással, szóval nem újszerű.
Egyébként van ismerősöm, aki a távirányítóit is folpakkba tekeri, hát ez nem az én műfajom...

Nem elérhető Macika

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 4690
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus 6
  • PDA ROM: OxygenOS 5.1.8
  • Skype: macika_mobil
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #380 Dátum: 2014, 09 16, 21:52:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyébként van ismerősöm, aki a távirányítóit is folpakkba tekeri, hát ez nem az én műfajom...
Én is így teszek. Rühellem a porral telement távirányítót. Sajnos poros a lakás nagyon...
"A legjobb érv a demokrácia ellen egy ötperces beszélgetés egy átlagos szavazóval."
Sir Winston Churchill

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #381 Dátum: 2014, 09 16, 23:41:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
....de itt lesz s view tok is, így nem kell a nillkin....szerintem persze.

Hogy kell-e fólia egyáltalán, vagy az S View tok esetén, azt döntse el bárki saját ízlése szerint, meghallgatva mások véleményét, tapasztalatát.
Viszont ha már tesz, akkor ne sima fóliát tegyen, hanem valamilyen tempered glass kivitelt. Ebben a Nillkin elég jó ár/érték arányban.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #382 Dátum: 2014, 09 17, 09:48:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hogy kell-e fólia egyáltalán, vagy az S View tok esetén, azt döntse el bárki saját ízlése szerint, meghallgatva mások véleményét, tapasztalatát.
Viszont ha már tesz, akkor ne sima fóliát tegyen, hanem valamilyen tempered glass kivitelt. Ebben a Nillkin elég jó ár/érték arányban.

Nem is volt erőszakolva semmi..... :hmm:  A saját tapasztalatomat írtam le fólia nélkül, s view tok mellett, hogy bizony kell alá a fólia..... Mivel a srác írta, hogy hol kaphat olcsóbban s view tokot, arra gondoltam, hogy nem kell mellé nillkin, hanem elég az olcsóbb fólia. Viszont ahogy írtad is, mindenki eldönti maga.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #383 Dátum: 2014, 09 17, 09:55:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem is volt erőszakolva semmi..... :hmm:  A saját tapasztalatomat írtam le fólia nélkül, s view tok mellett, hogy bizony kell alá a fólia..... Mivel a srác írta, hogy hol kaphat olcsóbban s view tokot, arra gondoltam, hogy nem kell mellé nillkin, hanem elég az olcsóbb fólia. Viszont ahogy írtad is, mindenki eldönti maga.

Köszi szépen mindenkinek a tapasztalatokat. Megrendeltem a tokot. Egyelőre még nem rakok fel a telóra semmit sem de lehet hogy rendelek majd egy glass-t rá, ezt még nem döntöttem el, mivel nagyon különbözőek az érvek.

Nem elérhető enisz

  • Hozzászólások: 254
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 5 N920C
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #384 Dátum: 2014, 09 17, 09:55:38 »
Én úgy vagyok vele, hogy 2.000 forintot bőven megért az edzett üveg (Nilkin van fent nekem is). Jóval olcsóbb cserélni mint a teljes kijelzőt amikor pofára esik a telefon... de már az apróbb karcok is nagyon bosszantanának.


Kérdés: ahogy néztem az s-view tok nem védi a telefon alját, tetejét és a jobb oldalát. Így mennyire sérülékenyek a telefonnak ezek az oldalai?

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #385 Dátum: 2014, 09 17, 10:01:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én úgy vagyok vele, hogy 2.000 forintot bőven megért az edzett üveg (Nilkin van fent nekem is). Jóval olcsóbb cserélni mint a teljes kijelzőt amikor pofára esik a telefon... de már az apróbb karcok is nagyon bosszantanának.


Kérdés: ahogy néztem az s-view tok nem védi a telefon alját, tetejét és a jobb oldalát. Így mennyire sérülékenyek a telefonnak ezek az oldalai?

Nem ismerem az utólag felrakott üveg "vastagságát" de ilyen tok esetében szerintem az inkább hátrány mint előny.

Az s view tok kissé túllóg a kérdéses oldalakon, így szerencsés esetben megvédheti a telefont.....
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető enisz

  • Hozzászólások: 254
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 5 N920C
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #386 Dátum: 2014, 09 17, 10:02:33 »
Az üveg vastagsága 0.33 mm, nem is nagyon lóg túl a telefon keretén.

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #387 Dátum: 2014, 09 17, 10:33:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az üveg vastagsága 0.33 mm, nem is nagyon lóg túl a telefon keretén.

Ez a vastagság szerintem elég már az s view toknak, hogy egy az asztalra lerakott telefonnál már el álljon a tok fedlapja....nem esztétikus...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető kalmitibi

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #388 Dátum: 2014, 09 17, 13:08:42 »
Sziasztok!
Vettem egy Gear Fit-et. Főként sportolni szeretném használni. Fut rajta az Endomondo, de eddig nem jöttem rá hogy lehet, vagy lehet-e egyáltalán úgy beállítani, hogy a Gear Fit rezegjen intervall edzéseknél a résztávoknál, részidőknél? Tudna valaki segíteni? Köszönettel!

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #389 Dátum: 2014, 09 17, 13:55:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a vastagság szerintem elég már az s view toknak, hogy egy az asztalra lerakott telefonnál már el álljon a tok fedlapja....nem esztétikus...

Nekem még 0,4 mm vastag Spigen üveg van rajta, de egyáltalán nincs semmi zavaró vagy esztétikai probléma az S View tokkal a vastagsága miatt. Szerintem.
A Nillkin csak 0,3 mm, úgyhogy azzal még laposabb. ;D

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #390 Dátum: 2014, 09 17, 13:59:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem még 0,4 mm vastag Spigen üveg van rajta, de egyáltalán nincs semmi zavaró vagy esztétikai probléma az S View tokkal a vastagsága miatt. Szerintem.
A Nillkin csak 0,3 mm, úgyhogy azzal még laposabb. ;D

Köszi az infót, bőven körbe jártuk a témát, a kérdező is döntött már.... :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető saba141

  • Hozzászólások: 217
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note 3
  • PDA ROM: Android 5.0
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #391 Dátum: 2014, 09 18, 21:27:17 »
Meg is van a tok és memkártya is :)
A kérdésem az lenne a tokkal kapcsolatban, hogy hogyan lehet megoldani valahogy hogy jobban záródjon ?
Vagyis amikor becsukom, nagyon könnyen kinyílik, illetve ha sokáig van nyitva, akkor nehéz úgy becsukni, hogy úgy is maradjon.
Láttam valahol egy videot,ahol valami egyszerű mágneses kütyüvel oldották meg.

KÖszi

Nem elérhető enisz

  • Hozzászólások: 254
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 5 N920C
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #392 Dátum: 2014, 09 23, 22:40:58 »
Nekem most jött meg az s-view tok. Az lenne a kérdésem, hogy aki tud ilyesmit: van-e olyan lehetőség, app, vagy bármi (akár root-al) amivel az s-view ablakot testre lehet szabni?

Eddig egyetlen megoldás amit találtam egy Xposed modul (You are not allowed to view links. Register or Login) ami leírás és képek / videók alapján egész jónak tűnik de a fizetős unlock (You are not allowed to view links. Register or Login) megvásárlása nélkül jóformán semmire sem alkalmas.

Bármilyen megoldás érdekel!

Előre is köszönöm!

Nem elérhető MCMLXXXII

  • Hozzászólások: 132
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy note3
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #393 Dátum: 2014, 09 24, 05:56:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem most jött meg az s-view tok. Az lenne a kérdésem, hogy aki tud ilyesmit: van-e olyan lehetőség, app, vagy bármi (akár root-al) amivel az s-view ablakot testre lehet szabni?

Eddig egyetlen megoldás amit találtam egy Xposed modul (You are not allowed to view links. Register or Login) ami leírás és képek / videók alapján egész jónak tűnik de a fizetős unlock (You are not allowed to view links. Register or Login) megvásárlása nélkül jóformán semmire sem alkalmas.

Bármilyen megoldás érdekel!

Előre is köszönöm!

Szia Blackmarket  en fenn van 2,07 euro de szabadon tölthető

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #394 Dátum: 2014, 09 24, 06:35:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem most jött meg az s-view tok. Az lenne a kérdésem, hogy aki tud ilyesmit: van-e olyan lehetőség, app, vagy bármi (akár root-al) amivel az s-view ablakot testre lehet szabni?

Eddig egyetlen megoldás amit találtam egy Xposed modul (You are not allowed to view links. Register or Login) ami leírás és képek / videók alapján egész jónak tűnik de a fizetős unlock (You are not allowed to view links. Register or Login) megvásárlása nélkül jóformán semmire sem alkalmas.

Bármilyen megoldás érdekel!

Előre is köszönöm!

....és nagyon megterhelő az a 642Ft?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető enisz

  • Hozzászólások: 254
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 5 N920C
Re: Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #395 Dátum: 2014, 09 24, 07:36:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia Blackmarket  en fenn van 2,07 euro de szabadon tölthető
Köszönöm a tipped de az innen telepített unlock valamiért nekem nem működik.

You are not allowed to view links. Register or Login
....és nagyon megterhelő az a 642Ft?
Egyáltalán nem megterhelő, nem erről van szó. Drágább appokat is vettem már meg (Titanium Backup, PowerAmp). A problémám az, hogy a trial agyon van korlátozva.

Továbbá ahogyan telepítettem ezt a modult, újraindítás után egyáltalán nem működött az s-view funkció. Le kellett szednem a hátlapot majd újra vissza rakni, hogy működjön.

Most legalább működik. Így már valószínűleg megveszem a playről.

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #396 Dátum: 2014, 09 24, 07:43:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a tipped de az innen telepített unlock valamiért nekem nem működik.
Egyáltalán nem megterhelő, nem erről van szó. Drágább appokat is vettem már meg (Titanium Backup, PowerAmp). A problémám az, hogy a trial agyon van korlátozva.

Továbbá ahogyan telepítettem ezt a modult, újraindítás után egyáltalán nem működött az s-view funkció. Le kellett szednem a hátlapot majd újra vissza rakni, hogy működjön.

Most legalább működik. Így már valószínűleg megveszem a playről.

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el

Nyilván Te is érted a trial korlátozásának okát.....

A kezdetektől használtam a programot, amikor még ennyit sem tudott még, de nem volt vele gondom soha. Teszi a dolgát minden felesleges flikk-flakk nélkül.
Szerintem a leghasznosabb funkciója a közvetlen hívás.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető enisz

  • Hozzászólások: 254
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 5 N920C
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #397 Dátum: 2014, 09 24, 08:04:34 »
Persze, érthető, hogy védeni akarja a munkáját de ott van például a PowerAmp trial-ja ami minden funkcióhoz hozzá enged de idő korlátos.

Ott tudtam, hogy mit veszek; ki tudtam próbálni. Most viszont már tényleg kíváncsi vagyok, hogy mit tudhat úgyhogy biztos megveszem.

Tapatalk-kal küldve az én SM-N9005-el


Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #398 Dátum: 2014, 09 25, 13:06:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Viszont most nézegetek magamnak S-View tokot. You are not allowed to view links. Register or Login találtam. Aukció, így van még egy kis időm eldönteni, hogy licitálok-e rá. A leírásban szerepel, hogy 4.4.2 rommal nem kompatibilis. Visszaolvasgattam ebben a fórumban, volt rá utalás, hogy csak a gyári S-View tokkal működik 4.3 felett de egy jóval régebbi hozzászólás volt. Ennyiért természetesen nyilván nem gyári samu tokról van szó.

A kérdésem az lenne, hogy azóta történt változás ezzel a tokkal kapcsolatban? Van valaki akinek van itt ilyen koppintás tokja és működik 4.4.2-n?
Azóta kiderült valami biztosra? Pont ugyanilyen tokkal szemezek én is (S4-en is ilyen volt és nagyon szerettem) és preferálnám, ha működne 4.4.2 alatt.  :D

Nem elérhető enisz

  • Hozzászólások: 254
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Note 5 N920C
Re: Galaxy Note 3 - Tartozékok
« Reply #399 Dátum: 2014, 09 25, 14:04:34 »
Megrendeltem, meg is érkezett. Az aukcióról lecsúsztam így You are not allowed to view links. Register or Login rendeltem meg AutoWake funkcióval. Angliából itt volt kevesebb mint egy hét alatt.


NG1-es 4.4.2-es gyári (rootolt) rommal tökéletesen működik.