2024, 03 28, 12:57:37

Szerző Téma: Vertis-01 Mobiltelefon 5" kijelzővel dupla SIM kártyahellyel  (Megtekintve 78075 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető nabro11

  • Hozzászólások: 27
  • PFC Fan
  • PDA: samsung s3
  • PDA ROM: aobs 1.3
Re: Vertis-01 Mobiltelefon 5" kijelzővel dupla SIM kártyahellyel
« Reply #125 Dátum: 2014, 11 01, 18:55:10 »
Sajnos megcsináltam a particionálást (nem a TE leírásod alapján) mentettem mindent az sd kártyára majd véletlenül azt is formáztam. Na mind1 nem figyeltem oda azonban a probléma jelentkezett nincs efs mappám, nincs efs mentésem, így a teló jelenleg csak PDA nak használható. Nem tudom van-e megoldás a visszaállításra.
Előre is köszönöm!
You are not allowed to view links. Register or Login
Tárhelyek átparticionálása témában jó hírek, ha valakit érdekel!
A 4 GB tárhely eddig 2 részre osztódott. Volt a "Belső tárhely" és a "Phone storage".
Ebből csak az elsőt használta a Vertis01. Ide telepítette a programokat, és ez nagy méretű programok telepítése esetén elég hamar betelt.
A Phone storage csak egyéb adatok (képek, zene, stb.) tárolására volt használható.
Létezik egy meteos nevű program amivel át lehet particionálni a tárhelyeket. Nálam most nincs Phone storage de a belső tárhely 2.94 GB lett!!! :)
Ha valaki nekiáll, figyelmesen tegye mert ha elbaltázza elég körülményes a helyreállítás!
Az sem biztos, hogy minden ROM esetén működik a dolog. Jómagam, MIUI-t használok, abból is a 4.8.8-as verziót.
Így csináltam: (kell hozzá root és CWM 6.0.1.2)
- Phone storage-ról mindent lementeni mert az törlődik!!!
- Készülék kikapcsol
- Újraindít CWM-el
- Teljes backup a külső SD-re
- Újraindítás normál módban
- Meteos letölt You are not allowed to view links. Register or Login
- Felmásol a telefonra és telepít
- Meteos elindít, kiválaszt 2.77 GB opció, és rányom újraindítás recoveryvel gombra
- Automatice CWM-el újraindul
- Factory wipe
- Wipe cache
- Teljes restore
- Újraindít és örül
Esetleges elbaltázásért felelősséget nem vállalok!!!

Nem elérhető NPG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Overmax Vertis-01
  • PDA ROM: MIUI 4.3.7
Re: Vertis-01 Mobiltelefon 5" kijelzővel dupla SIM kártyahellyel
« Reply #126 Dátum: 2014, 11 04, 10:51:35 »
Ha az SD kártyához azóta nem nyúltál, akkor egy recovery programmal meg lehet próbálni az adatok visszaállítását.

Amúgy meg SP flashtool-al lehetne megpróbálni a gyári állapot visszaállítását. Ha jól emlékszem itt a fórumban le van írva a menete.
Ha nem találod segíthetek.

You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos megcsináltam a particionálást (nem a TE leírásod alapján) mentettem mindent az sd kártyára majd véletlenül azt is formáztam. Na mind1 nem figyeltem oda azonban a probléma jelentkezett nincs efs mappám, nincs efs mentésem, így a teló jelenleg csak PDA nak használható. Nem tudom van-e megoldás a visszaállításra.
Előre is köszönöm!
A mazsola, csak egy rémült arcú szőlő! :)

Nem elérhető nabro11

  • Hozzászólások: 27
  • PFC Fan
  • PDA: samsung s3
  • PDA ROM: aobs 1.3
Re: Vertis-01 Mobiltelefon 5" kijelzővel dupla SIM kártyahellyel
« Reply #127 Dátum: 2014, 11 06, 18:16:53 »
Megköszönném a segítséget, hogy hol találom a SP leírást bár az S3 fórumrészen találtam valami hasonlót, illetve azt nem tudom, hogy azt az Overmaxhoz is lehet-e használni. (tettem már fel gyári firmware-t, de az sem oldotta meg, lehet, hogy rossz volt, mármint a firmware)

Nem elérhető NPG

  • DOUBLE CLUB
  • Hozzászólások: 178
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Overmax Vertis-01
  • PDA ROM: MIUI 4.3.7
Re: Vertis-01 Mobiltelefon 5" kijelzővel dupla SIM kártyahellyel
« Reply #128 Dátum: 2014, 11 07, 14:19:57 »


You are not allowed to view links. Register or Login
Megköszönném a segítséget, hogy hol találom a SP leírást bár az S3 fórumrészen találtam valami hasonlót, illetve azt nem tudom, hogy azt az Overmaxhoz is lehet-e használni. (tettem már fel gyári firmware-t, de az sem oldotta meg, lehet, hogy rossz volt, mármint a firmware)

Itt én sem találtam, de itt You are not allowed to view links. Register or Login megtalálod!
A mazsola, csak egy rémült arcú szőlő! :)

Nem elérhető nabro11

  • Hozzászólások: 27
  • PFC Fan
  • PDA: samsung s3
  • PDA ROM: aobs 1.3
Re: Vertis-01 Mobiltelefon 5" kijelzővel dupla SIM kártyahellyel
« Reply #129 Dátum: 2014, 11 09, 19:06:49 »
Köszönöm!

You are not allowed to view links. Register or Login

Itt én sem találtam, de itt You are not allowed to view links. Register or Login megtalálod!