2024, 03 28, 22:29:28

Szerző Téma: [ROM][6.0.1][I9192][Unofficial] CyanogenMod 13  (Megtekintve 106439 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #25 Dátum: 2013, 12 08, 09:31:07 »
Számomra is gond ez az elérhetetlenség. Mivel nekem céges az egyik kártyám és ott nagyon sokszor elérhetőség a fontos ezért a másik kártyát amin net van kikapcsolom, de így nem sok értelme van. Úgyhogy tanulságos volt számomra az egy antennás telefon. Amint tudom le is fogom cserélni egy hét antennásra.

A másik meg a készülék akkuhasználata. Megjött a 6000mAH-s akku. Jó dundi lett a  készülék. :D
Viszont nem megy el ezzel se 2 napnál tovább akárhogy kikapcsolok minden kényelmi szolgáltatást a takarékosság miatt. Sokszor még csak az egyik kártya van bekapcsolva, hogy elérhető legyek. Bezzeg az SGS2 főzött ROMokkal (ha jól emlékszem)4500mAH-s extra akksival akár 1 hetet is képes volt elmuzsikálni. Na és akkor abban több beszélgetés volt mint ugye 2 nap alatt.
Ugyan próbáltam kigyomlálni a gyár programokat most, hogy már ROOTolt a készülék, de ez még kevés, a tudásom meg nincs meg a ROM főzéshez.

Ráadásul azt is észrevettem, hogy a  SGS2-nek a fényképei is szebbek voltak pedig a két készülék között van pár év technikai eltérés. (persze hozzá kell tenni, hogy az SGS2-nek is csak a főzött új ROMokkal volt minőségibb a képe, és sokkal többmindent lehetett állítani a z alkalmazásba)

Tehát összesítve ennyi idő után azt kell megjegyeznem, hogy nekem csalódás volt a készülék. (és még a vártak ellenére főzött ROM-ok se készülnek rá sajna, hogy legalább javulna a használhatósági ideje, és a készülék nyújtotta tudás)


Nem elérhető csabcsa

  • Hozzászólások: 18
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Sony Xperia SK17, Samsung Galaxy S4 mini Dual
  • PDA ROM: I9192UBUBMK4
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #26 Dátum: 2013, 12 08, 11:47:46 »
Sziasztok, Bő egy hete tértem át a Xperia SK17-ről erre készülékre. Ami nagyon bejön, igaz lehetne kicsit kisebb, viszont két dolog nagyon nem tetszik. Készenléti üzemmódban, gondolom a két rádiós egység miatt, bekapcsolt állapotban, de nem használva jelentősen zabálja az akkut, egy éjszaki simán megeszi az akku 35-40%-át, ez azért a Sony háza táján, nem volt jellemző. A másik, rootolni, egyelőre nem szeretném, de enélkül, van mód az utólag telepített, azaz nem rendszerprogramok áthelyezésére, a plusz SD kártyára, mert ez sem nagyon akar működni,a belső satnya 6Gb tárhely szinte már megtelt, a Sony telefonoknál (nem root) ez sem volt probléma, simán tudtam mozgatni a saját programokat.
Üdv:Csabcsa

Nem elérhető csabcsa

  • Hozzászólások: 18
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Sony Xperia SK17, Samsung Galaxy S4 mini Dual
  • PDA ROM: I9192UBUBMK4
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #27 Dátum: 2013, 12 08, 12:34:23 »
Ja és csak most veszem észre, hogy amit engedett átmozgatni a rendszer az SD kártyára egy újra indítás után, már nem indítható el az SD kártyáról, újra kell telepíteni.
Mennyire gagyi ez a Samsung rendszer)-:
Üdv:Csabcsa

Nem elérhető mopednorbi

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9192
  • PDA ROM: I9192XXUAMF7
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #28 Dátum: 2014, 02 21, 21:02:21 »
Simán kiROOToltam vele a XXUBNB1 gyári ROMos telómat pedig az van írva, hogy csak a XXUAMF7 ROMmal műkxik. :ok:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #29 Dátum: 2014, 02 22, 04:19:00 »
Üdv !

Kis esti elfoglaltság gyanánt elkezdtem nézelődni Spitya ötletétől  a neten. Találtam is egy bíztató kernelt ami már fel is került  a készülékremre. Mivel most került fel tapasztalt nincs, de a készülék megy ezért úgy gondolom túl rossz nem lehet.  :taps:  ;)
Ja a link: You are not allowed to view links. Register or Login  Remélem c0bain munkássága ezen az úton halad tovább, hogy használhatóbb készülék legyen ebből a dual sim-es készülékből. (köszönet Neki erről a fórumról is)


Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #30 Dátum: 2014, 03 02, 10:26:04 »
Sziasztok!



Úgy néz ki, hogy szépen lassan de talán  alakul ez a készülék stabilitás, és akkufogyasztás terén is. Itt az első komolyabb ROMfőzés  az i9192 készülékre is, ráadásul lite úgyhogy mindenki a saját kedvenc programját rakhatja be, és így nem lesz tele felesleges programokkal a készülék. Ugyan francia nyelven van a fórum de a gugli fordító csodákat művelhet vele  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönet Wildfear munkájáért!

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #31 Dátum: 2014, 03 04, 10:20:49 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy néz ki, hogy szépen lassan de talán  alakul ez a készülék stabilitás, és akkufogyasztás terén is. Itt az első komolyabb ROMfőzés  az i9192 készülékre is, ráadásul lite úgyhogy mindenki a saját kedvenc programját rakhatja be, és így nem lesz tele felesleges programokkal a készülék.
You are not allowed to view links. Register or Login

Sajna mivel nem tudok új topicot létrehozni, hát most írom ide. (elnézést az OFFolásért)

Tegnap feltettem a Wildfear1.3RC1 ROMot. Tényleg jól ki van herélve.  :D Cserébe elég pörgősnek tűnik. Akksiidő változásról nem tudok nyilatkozni (rövid az 1 nap üzemidő) de eddig nem vettem észre, hogy nagyon válozott volna. Valahol a neten találtam egy képet ahol több mint 4 nap folyamatos üzemidő volt az android rendszerfénykép alapján.
Tehát mostanáig nem találtam hibát így csak ajánlani tudom. (később ha vannak még észrevételek majd írok)

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #32 Dátum: 2014, 03 04, 16:10:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajna mivel nem tudok új topicot létrehozni, hát most írom ide. (elnézést az OFFolásért)

Tegnap feltettem a Wildfear1.3RC1 ROMot. Tényleg jól ki van herélve.  :D Cserébe elég pörgősnek tűnik. Akksiidő változásról nem tudok nyilatkozni (rövid az 1 nap üzemidő) de eddig nem vettem észre, hogy nagyon válozott volna. Valahol a neten találtam egy képet ahol több mint 4 nap folyamatos üzemidő volt az android rendszerfénykép alapján.
Tehát mostanáig nem találtam hibát így csak ajánlani tudom. (később ha vannak még észrevételek majd írok)

Egyáltalán nem offolod szét a topikot, mivel nem sokan vagytok I9192-n így szerintem elég ez a topik is.  :hmm:

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [RECOVERY][ROOT] Samsung Galaxy S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #33 Dátum: 2014, 03 04, 17:52:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egyáltalán nem offolod szét a topikot, mivel nem sokan vagytok I9192-n így szerintem elég ez a topik is.  :hmm:

OK.   :shock:
Igen, kevesen mint a fehér holló.  :'(

Esetleg a topik címébe bele tudnád még venni a [ROM][kernel] szavakat is így utólag?
Ugyanis ha valaki új a készülék terén nehezen akad rá erre a fórumra. Mivel sokan nem szeretnek olvasni hanem egyből kérdeznek lehet, hogy így nem is akadnak rá arra, hogy itt másról is szó esik.

Nem elérhető spitya

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 4502
  • Nem: Férfi
  • Samsung-Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO-Nextgen
  • PDA: GALAXY S10+ SM-G975F
  • PDA ROM: G975FXXU9ETLJ gyári
  • Skype: spitya68
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #34 Dátum: 2014, 03 04, 20:22:12 »
Kész  ;)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #35 Dátum: 2014, 03 06, 00:51:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kész  ;)

1000 és 1 köszönet.   :ima: :ok:

Ezek után kicsit megpróbálom átláthatóbban bedobni a dolgokat.

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #36 Dátum: 2014, 03 06, 01:06:05 »
MOD

1-2  MOD található itt a duál készülékhez.

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Köszönet a_barat-nak!

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #37 Dátum: 2014, 03 06, 01:12:30 »
MOD

Itt meg egy bootanimáció. Kitkat nyitóképernyőjét lehet feldobni.

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login





Köszönet PIKO1982-nek!

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #38 Dátum: 2014, 03 06, 01:24:33 »
MOD

Amennyiben az új android azaz a Kitkat nyújtotta fotókészítő alkalmazást szeretnéd kipróbálni akkor itt a lehetőség. Ezt kipróbáltam és elég érdekes a gömbpanoráma készítő program. Gyorsan fel lehet dobni, és jól működik. Talán egy hátrányát tapasztaltam, hogy nem lehet kijelölni a mentés helyét, vagyis az SD kártyára közvetlen nem ment. (valahol azt olvastam, hogy mivel a Nexusból szedték ki és ott ugye nincs SD kártya hely ezért nem képes alapból máshová menteni mint a belső memória)

You are not allowed to view links. Register or Login


Itt egy videó az alkalmazásról:
You are not allowed to view links. Register or Login



Köszönet zilian28-nak.

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #39 Dátum: 2014, 03 06, 01:39:03 »
APP

Mielőtt szénné ROMolnád a készülékedet, vagy a kerneleket össze-vissza cserélgetnéd itt egy alap program ami kimenti a telefonod EFS könyvtárát ami ha megsemmisül a téglásítás közelébe kerülhetsz. Pontosabban sok problémát okozhat a helyreállítása, így ez ajánlott a lementés.
CWM-ből telepíthatő, semmi látványosság, csak csinálja a dolgát és kész.

You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönet M_J_Nazari-nak.

Itt egy kis videó ha már megtörtént a baj.
You are not allowed to view links. Register or Login


Köszönet demeterf80-nak.


Itt egy OFF- os cikk fo_di tollából de a tényeket érdemes megismerni a probléma okozása előtt!

You are not allowed to view links. Register or Login




Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #40 Dátum: 2014, 03 06, 02:10:03 »
KERNEL


A most leginkább ismert és au i9192-höz használt kernelt feldobom ide az XDA-ról. Nem is nagyon részletezem mert ezek napi-heti szinten változnak. Érdemes odafigyelni mert sokmindent befolyásol a kernel és a cseréjével igencsak feljavítható a készülék.
("A kernel vezérli a telefon hardverét, végzi a I/O feladatokat, felcsatolja a meghajtókat, kezeli az érintőkijelzőt, a hangot, a grafikát,..." dw)


1. M_J_Nazari-tól kijött 4 napja az új 2.5 kernelje.

You are not allowed to view links. Register or Login

Egy kis leírás meg itt: You are not allowed to view links. Register or Login


2. c0bain-tól vana  következő ami már kicsit régebbi méghozzá január 6-án adta ki a verziószám nélküli kernelét:

You are not allowed to view links. Register or Login



3.  SilviuMik konyhájából január 1-én jött ki a 3.1-es kernel aminek a linkje alább:

You are not allowed to view links. Register or Login




Remélem sokáig fognak még tevékenykedni ezen a vonalon. Így talán az i9192 is minőségi készülék lesz.

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #41 Dátum: 2014, 03 06, 02:16:40 »
olvasnivaló


Annak akinek van még szürke, vagy fekete foltja a készülék működésével, vagy a fórumba található szavakkal kapcsolatba. Az ugyanis itt művelődhet egy kicsit.  ;) (ugyanis a dirtywindows.hu oldala nagyon jól összeszedte)

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #42 Dátum: 2014, 03 06, 02:31:46 »
RECOVERY

A topik kezdőcikkének egy újabb, frissebb változatának leírása alább. Ugyanis a kezdő beírásba még csak a 6.0.3.3 recovery volt, de az alább lévő cikkbe arco68-tól már a 6.0.4.6 található és az új ODIN is megtalálható ami segít a felrakásba.

You are not allowed to view links. Register or Login


Érdemes lesz ide is figyelni mert itt alább Phil3759 konyhájába készül az újabb PhilZ recovery és remélhetőleg egyszer kijön az i9192-re is. (ennek a verziószáma jelenleg 6.0.4.7 csak az S4 minikre nem jött még ki)

You are not allowed to view links. Register or Login


Ezek amúgy is szükségesek lesznek, ha a későbbiekben kijön a Kitkat a készülékekre.

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #43 Dátum: 2014, 03 06, 02:45:42 »
ROM

Ugyan már írtam erről, de mégegyszer bedobom a linket. Francia i9192 tulaj nekiállt, és elkezdte hegyezni a készüléken lévő androidot. A frissítés nagyon egyszerű és pillanatok alatt megvan csak legyen recovery és root a készülékeden.
Eddig ami hibát találtam benne, hogy a fényképezőgép program a gömbpanorámát és a sima panorámát nem akarta, de azt újrainstallálva már működött rendesen. Tehát továbbra is ajánlott ez a Wildfear lite 1.3 RC1 ROM.

Adatok:
•Based off I9192XXUBNB1
•Rooted, Deodexed, Debloated, Knox-free
•Kernel Cobain compiled from sources (You are not allowed to view links. Register or Login)
•Busybox (v1.22.1) with init.d installed
•Xposed Framework pre-installed (v2.4.1)
•SuperSU v1.93
•Keyboard 4.3
•Camera 4.3
•Some apps (Samsung and Google)
•Changed default Wallpapers
•V6 Supercharger
•Modified signal, alarm icons
•AOSP icons
•Hosts file: Adzhosts (v0139)



You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #44 Dátum: 2014, 03 06, 02:51:43 »
APP


Kétkártyás vezérlőprogram, és az egyéb gyorsbillentyűzetek utólagos felinstallálhatósága ha a későbbi romokba hiányozna vagy kitöröltétek volna, mindez cheatman-tól.

You are not allowed to view links. Register or Login


Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #45 Dátum: 2014, 03 06, 02:56:10 »
--ROM-KERNEL-RECOVERY-MOD--

Mindezek egy helyen összegyüjtve LuigiBull23-tól és az összes i919x készülékhez.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #46 Dátum: 2014, 03 08, 07:46:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
RECOVERY



Érdemes lesz ide is figyelni mert itt alább Phil3759 konyhájába készül az újabb PhilZ recovery és remélhetőleg egyszer kijön az i9192-re is. (ennek a verziószáma jelenleg 6.0.4.7 csak az S4 minikre nem jött még ki)

You are not allowed to view links. Register or Login



PhilZ v6-os recoveryjét az i9192 készülékekhez majd itt fogjátok megtalálni:
You are not allowed to view links. Register or Login

Ahogy nézem március 2-án töltötte fel a 6.19.3 verziót. (sajna az i9192 készülékre egy kicsi lemaradás van mert amúgy már a 6.19.6 verziónál jár másik készülékeknél, dehát ezt teszi az ha kevés készülékes felhasználócsoportnak fejleszt valaki és örüljünk, hogy a készülékünk benne van a fejlesztésre érdemes körbe)  :taps:



Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #47 Dátum: 2014, 03 08, 08:29:19 »
APP


Egy kicsit más témával kapcsolatos, de egy lényeges oldal linkjét dobom be.
Ugyanis fontos megjegyezni már az androidos rendszereknél is azt a szót, hogy vírus. Mivel sok felhasználós rendszerről van szó így sok adatot lehet kinyerni a felhasználóktól, nagy problémát lehet okozni a rendszerbe, vagy csak rá lehet mutatni a hibákra de akkoris problémát jelenthet a felhasználónak ha nincs vírusvédelem. Mint ahogy más operációs rendszereknél is itt is sokféle vírusirtó program van a piacon eltérő vírusfelismerési modullal, és eltérő egyéb tudással. Ezekről nem sok helyen írnak, és nem sok helyen foglalkoznak a tesztjeikkel így senki nem tudja, hogy mit használ. Na és itt a lényeg ami miatt írtam.
Egy tesztelő társaság oldalát dobom be, hogy mindenki a legjobbat választhassa ki magának és ne csak úgy használjon valamit. (merthogy nem csak az egyéb helyekről beszerzett programokba lehet vírus, de a marketen is található vírusos program, ezért mindenképp használjatok vírus kereső-írtó programot)

You are not allowed to view links. Register or Login

Itt pár havonta van újabb és újabb teszt, ugye a vírusok is folyamatosan csak szaporodnak.  ;)

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #48 Dátum: 2014, 03 11, 20:39:26 »
Oroszoknál is foglalkoznak az i9192 készülékkel. Mivel nem nagyon néztem át, részletekbemenő dolgokat nem írok de belekukkantva elég vegyes a téma. Mindenesetre aki érdeklődik a téma iránt itt is olvashat 1-2 használható ötletet.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető MK2_s

  • Hozzászólások: 307
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: IGO, Waze
  • PDA: Samsung i9192
  • PDA ROM: ROM: LineageOS v.14.1, Recovery:TWRP v.3.1.1-0
Re: [ROM][KERNEL][RECOVERY][ROOT] S4 Mini Dual SIM (GT-I9192)
« Reply #49 Dátum: 2014, 03 14, 04:06:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KERNEL



1. M_J_Nazari-tól kijött 4 napja az új 2.5 kernelje.

You are not allowed to view links. Register or Login




M_J_Nazaritól kijött az új i9192 kernel. Itt a 2.7 verzió!

Leírása:

Amestris_Kernel_ST_V-2.7_[9192-S4MiniDUOS][MK4]-CWM.zip


- logger: Added sysfs interface to Enable / Disable
Android Logger - switching done via /sys/kernel/logger_mode interface default is 0 (off), thanks to AndiP.
- O3 compilation and NEON cflags
- Optimized on Size
- set selinux to permissive from kernel.
- ext4: speed up truncate/unlink by not using bforget() unless needed
- msm: Add support for ION Flushing without virtual address
- gpu: ion: Use correct type for variables
- lowmemorykiller: Use upstream version instead of Samsung's one.
- samsung: msm8930: Add sleep status device
- samsung: msm8930: modify power collapse seq for kraitv3
- fix exfat support - updated to version 1.2.5
- default governors is Ondemand, for changing governors and cpu freqeuncy, use latest version of SetCpu app


You are not allowed to view links. Register or Login