2024, 03 29, 06:37:42

Szerző Téma: Galaxy Note 3 - Általános  (Megtekintve 220267 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Galaxy Note 3 - Általános
« Dátum: 2013, 09 05, 08:59:28 »
Galaxy Note 3
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Samsung Galaxy Note 3 Specifikáció


Hálózat
 • 2.5G (GSM/ GPRS/ EDGE): 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz
 • 3G (HSPA+ 42Mbps): 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz
 • 4G (LTE Cat 4 150/50Mbps) : up to 6 different band sets (Dependent on market)

Processzor
 • LTE 2.3 GHz Quad-Core Processzor
 • 3G 1.9 GHz Octa Core  Processor ( A15 1.9 GHz + A7 1.3 GHz)
 The selection of AP will be differed by markets.

Kijelző
 • 5.7inch (144.3mm)  Full HD Super AMOLED (1920 x 1080)

Operációs rendszer
 • Android 4.3 (Jelly Bean)

Kamera 
• Hátlapi: 13 Mega-pixel BSI Sensor, Auto Focus kamera  Smart Stabilization funkcióval, LED Flash(High CRI), és Zero Shutter Lag
• Előlapi: 2 Mega-pixel BSI sensor with Smart Stabilization, Full HD recording @30fps
• Dual Camera: Dual Shot / Dual Recording/ Dual Video Call
• Recording: UHD 30fps, Smooth motion (FHD 60fps), Slow motion (HD 120fps)
• Camera Mode: Drama Shot, Sound & Shot, Animated Photo, Eraser, Best Photo, Best Face, Beauty Face, HDR (High Dynamic Range), Panorama, Sports, Golf, Surround shot, Live effect

Videó
• Codec: H.264, MPEG-4, H.263, VC-1, WMV7, WMV8, Sorenson Spark, MP43, VP8, HEVC
 Recording & Playback: Full HD (1080p), UHD (*may differ by market)

Audió
• Codec: MP3, AAC/AAC+/eAAC+, WMA, AMR-NB/WB, Vorbis, FLAC(*), WAV(*)
 (*) Ultra High Quality Audio (~192KHz, 24 bit) support

S Pen-re optimalizált Funkciók
• Air Command: Action Memo, Scrapbook, Screen Write, S Finder, Pen Window
• S Note, Multi Window, new Easy Clip, Direct Pen Input

További funkciók
• Group Play: Share Music, Share Picture, Share Video, Share Document, Play Games, Story Album, S Translator
• Samsung Smart Scroll, Samsung Smart Pause, Air Gesture, Air View
• Samsung Apps, Samsung Hub, ChatON (Voice/Video Call, Share screen, 3-way calling), Samsung WatchON
• S Voice™ Hands Free, S Health
• Samsung Adapt Display, Samsung Adapt Sound
• Auto adjust touch sensitivity (Glove friendly)
• Samsung Link, Screen Mirroring
• Safety Assistance, Samsung KNOX

Google Mobile szolgáltatások
• Chrome, Search, Gmail, Google+, Maps, Play Books
• Play Movies, Play Music, Play Store, Hangouts
• Voice Search, YouTube, Google Settings, Play Games, Messenger

Hálózat
• WiFi 802.11 a/b/g/n/ac (HT80)

Csatlakozás
• GPS / GLONASS
• NFC,  Bluetooth® v 4.0 (LE)
• IR LED (Remote Control), MHL 2.0

Szenzorok
• Gesture, Accelerometer, Geo-magnetic, Gyroscope, RGB
• Proximity, Barometer, Temperature & Humidity, Hall Sensor

Memória
• 32/ 64 GB User memory + microSD slot (up to 64GB)
• 3GB RAM

Méret
• 151.2 x 79.2 x 8.3mm, 168g

Akkumulátor
• Standard battery, Li-ion 3,200 mAh

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #1 Dátum: 2013, 09 05, 09:48:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Galaxy Note 3
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Szeptember 25-töl vasarolhato!
Topikgazdak!!!UJ topikot neki!
Nem erzem meg a keztetest, hogy azonnal megvegyem!  :hmm: >:( :shock:
Egybegyurtak az S4-vel! es kapott 3GB Ram-ot!
Nem fogok minden egyes lepcsöfokot megfizetni irrealis aron, mivel ezek a mar meglevö fejlesztesek morzsai!  >:( 
Rakjanak le az asztalra vegre olyas vmit, amitöl megszedülök!-mert  meg van ra a lehetösegük!
Ezaltal be fog tömörülni a piac elöbb vagy utobb, es az emberek nem fognak olyan erövel cserelgetni mint az elejen amikor csak par csucskategorias keszülek volt..
Az unevezett premium tulajok meg csak acsingoznak a rendszeres frissitesi tamogatasokrol!
Ezert vegyem meg a Note 3-at, hogy jövöre a Note 4 jövetelevel  censored ni fognak a Note 3-val foglalkozni!!!!!-es  egy vagyont fizettünk erte!!!!  >:(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #2 Dátum: 2013, 09 05, 09:52:28 »
Én mindenképpen meg fogom várni az első teszteket a note3 kapcsán...mondjuk pocketnow teszteket.....eddig is így csináltam, ezen már nem fogok változtatni :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #3 Dátum: 2013, 09 06, 08:47:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én mindenképpen meg fogom várni az első teszteket a note3 kapcsán...mondjuk pocketnow teszteket.....eddig is így csináltam, ezen már nem fogok változtatni :D
persze azert szombaton az IFA-an megtapizom...(anya mondta, hogy bankkartyat nem vihetek  :D)
Sajna ezek az uj S Pen funkciok csabitoak es ahogyan mar szo volt rola a Note 2 nem hiszem, hogy megkapja.. :(

Elörejelzesek szerint a nemetorszagi arak :700-750 Euro
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #4 Dátum: 2013, 09 06, 11:04:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
persze azert szombaton az IFA-an megtapizom...(anya mondta, hogy bankkartyat nem vihetek  :D)
Sajna ezek az uj S Pen funkciok csabitoak es ahogyan mar szo volt rola a Note 2 nem hiszem, hogy megkapja.. :(

Elörejelzesek szerint a nemetorszagi arak :700-750 Euro

700-750 Euro? WTF? Az itthon nagyon drága lesz.....

Bizony csábító, sok videót néztem már róla.....majd meglátjuk.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #5 Dátum: 2013, 09 06, 11:34:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
700-750 Euro? WTF? Az itthon nagyon drága lesz.....

Bizony csábító, sok videót néztem már róla.....majd meglátjuk.
akkor ezt meg erdemes megnezni:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #6 Dátum: 2013, 09 06, 11:38:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
akkor ezt meg erdemes megnezni:
You are not allowed to view links. Register or Login


Már láttam ezt a videót tegnap.....jó kis kombó lehet, jókat lehet vele gizdázni, már akinek az a fontos..... :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #7 Dátum: 2013, 09 06, 13:38:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
persze azert szombaton az IFA-an megtapizom...(anya mondta, hogy bankkartyat nem vihetek  :D)
Sajna ezek az uj S Pen funkciok csabitoak es ahogyan mar szo volt rola a Note 2 nem hiszem, hogy megkapja.. :(

Elörejelzesek szerint a nemetorszagi arak :700-750 Euro

Szerintem meg az xda-sok átrakják. Talán lesz hivatalosan is, de szerintem, hogy az xda-n hamarabb kint lesz, ahogy például az S2-re a multiwindow.
Az biztos, hogy nem adok annyi pénzt érte. Ha a normál üzemidő minimum a duplájára emelkedne, akkor is megvárnám, hogy lemenjen 100e körüli összegre, az meg 1 év. Jó ez a Note 2, a ceruzát meg szinte nem is használom. :)

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #8 Dátum: 2013, 09 06, 14:39:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem meg az xda-sok átrakják. Talán lesz hivatalosan is, de szerintem, hogy az xda-n hamarabb kint lesz, ahogy például az S2-re a multiwindow.
Az biztos, hogy nem adok annyi pénzt érte. Ha a normál üzemidő minimum a duplájára emelkedne, akkor is megvárnám, hogy lemenjen 100e körüli összegre, az meg 1 év. Jó ez a Note 2, a ceruzát meg szinte nem is használom. :)
Igazad van..   :ok:  -es teljesen egyetertek. Nem kapkodom el a vasarlast en sem. (de azert csak viszek kartyat is hatha vmi olyat latok, hogy  :shock: -om a fejem..  :D  ;))
Be kell latni, hogy nagyon mutatosra sikeredett, ahogyan egyre több videot, kepet nezek rola...de annyit nem er ezt en is tudom. Netan erre cserelem a Note 2-öt, az nem most lesz...  :ok:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #9 Dátum: 2013, 09 06, 15:19:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igazad van..   :ok:  -es teljesen egyetertek. Nem kapkodom el a vasarlast en sem. (de azert csak viszek kartyat is hatha vmi olyat latok, hogy  :shock: -om a fejem..  :D  ;))
Be kell latni, hogy nagyon mutatosra sikeredett, ahogyan egyre több videot, kepet nezek rola...de annyit nem er ezt en is tudom. Netan erre cserelem a Note 2-öt, az nem most lesz...  :ok:

Szerintem a Samsung ha így folytatja, akkor előbb-utóbb bukása lesz. Nem, vagy csak alig foglalkozik a korábbi készülékekkel, feleslegesen sűrűn ad ki újat, amelyek sokszor alig különböznek egymástól. Nem a hardver, hanem a szoftver az, ami a lényeg. Azon meg még nagyon kellene dolgozniuk (optimalizálás, szabadon alakítás, stb.), mert néha nem az igazi, mint például a TW, amit igyekszek kerülni.

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #10 Dátum: 2013, 09 06, 15:26:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a Samsung ha így folytatja, akkor előbb-utóbb bukása lesz. Nem, vagy csak alig foglalkozik a korábbi készülékekkel, feleslegesen sűrűn ad ki újat, amelyek sokszor alig különböznek egymástól. Nem a hardver, hanem a szoftver az, ami a lényeg. Azon meg még nagyon kellene dolgozniuk (optimalizálás, szabadon alakítás, stb.), mert néha nem az igazi, mint például a TW, amit igyekszek kerülni.
Ellenpélda: S2. Oké, nem friss, de hány platformváltást megkapott! 2.2-2.3-4.0-4.1

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #11 Dátum: 2013, 09 06, 15:31:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ellenpélda: S2. Oké, nem friss, de hány platformváltást megkapott! 2.2-2.3-4.0-4.1

Persze van olyan is, ez az alig kategória, ahogy írtam. Teljesen én sem zártam ki a korábbi készülékek frissítését. Szóval nem is igazán "ellen"példa ez. :)

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #12 Dátum: 2013, 09 06, 15:46:11 »
Nekem tetszik a Note 3 :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető mic969

  • Hozzászólások: 66
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung Galaxy Note III & Note 10.1
  • PDA ROM: Gyári alap mindkettő
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #13 Dátum: 2013, 09 06, 21:30:26 »
Nálam a Note 1 után a 2-nél nem volt akkora késztetés, hogy váltsak, de immár lassan 2 éves az 1 és most a 3-al hasonlítva már nem kérdéses a dolog :)

Nem elérhető Hattori_Hanso

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2074
  • Nem: Férfi
  • E25:17
  • PDA: Iphone 15 Pro Max
  • PDA ROM: 17.1(21B80)
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #14 Dátum: 2013, 09 07, 08:08:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem a Samsung ha így folytatja, akkor előbb-utóbb bukása lesz. Nem, vagy csak alig foglalkozik a korábbi készülékekkel, feleslegesen sűrűn ad ki újat, amelyek sokszor alig különböznek egymástól. Nem a hardver, hanem a szoftver az, ami a lényeg. Azon meg még nagyon kellene dolgozniuk (optimalizálás, szabadon alakítás, stb.), mert néha nem az igazi, mint például a TW, amit igyekszek kerülni.

Igazad lehet, annak idején így kezdte a lecsúszást a HTC is. A korábban kiadott készülékre alig vagy sehogy nem adta meg az sw. frissítéseket. Korábbi készülékre szinte egyik sem kapta meg hivatalosan pl. a sense frissítéseket, pedig a HTC-nek pont ez a rész adta a vásárló erőt a minőség mellett. Még én is, aki fanatikus HTC fan vagyok, megelégeltem a dolgot és átpártoltam a samsunghoz, pedig amennyire htc fanatikus voltam, pont annyira samsung nem.....mégis itt láttam meg azt, ami a HTC-nél kezdett elmaradni.
Nem volna jó újra csalódni. Nem volna jó azt látni, hogy a fejlesztéseket, új dolgokat úgy kapja meg az ember, hogy rákényszerítik az új készülék vásárlásra. Nálam mondjuk ezzel az üzletpolitikával nem érnek el eredményt...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #15 Dátum: 2013, 09 07, 08:30:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem tetszik a Note 3 :)

Nekem is tetszik, de az ára miatt már nem fog tetszeni. Egyelőre... Az óra meg szerintem hülyeség, de ez csak az én véleményem. Egyébként sem vagyok odáig az órákért.

Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #16 Dátum: 2013, 09 07, 16:29:35 »
Mióta telefonom van, azóta nem hordok órát. Anno vettem egy sony féle órát ugyanilyen célra, de nem sokáig használtam. Tényleg nincs sok értelme együtt hordani a kettőt...
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető FIREBLADE

  • Hozzászólások: 2269
  • Nem: Férfi
  • Madridista
  • PDA: sgs1, sgs4, szifon 6
  • PDA ROM: ios 8
Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #17 Dátum: 2013, 09 07, 16:52:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mióta telefonom van, azóta nem hordok órát. Anno vettem egy sony féle órát ugyanilyen célra, de nem sokáig használtam. Tényleg nincs sok értelme együtt hordani a kettőt...
certina órám nem cserélném egy telefonra sem. Egy szép, értékes órának megjelenése van, mutat. Stb stb.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az értelmiség előtt 2 út áll: az egyik az alkoholizmus, a másik járhatatlan.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #18 Dátum: 2013, 09 07, 17:15:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
certina órám nem cserélném egy telefonra sem. Egy szép, értékes órának megjelenése van, mutat. Stb stb.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Az lehet, de én például sosem szerettem igazán az órát. Ahogy megjelent a telefonokban az óra, azóta nem is használok karórát.

Tapatalk 2-vel küldve az én xTAB-100qcr-ről


Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #19 Dátum: 2013, 09 07, 20:07:39 »
Kíváncsi leszek, hogy abból a 3 gb memóriából mennyi lesz szabad. :oops:
Lassan az android rendszer több memóriát eszik, mint a windows asztali gépeken :shock:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #20 Dátum: 2013, 09 07, 20:37:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kíváncsi leszek, hogy abból a 3 gb memóriából mennyi lesz szabad. :oops:
Lassan az android rendszer több memóriát eszik, mint a windows asztali gépeken :shock:

Inkább kihasználja a lehetőségeket. ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én xTAB-100qcr-ről


Nem elérhető whpgab

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 778
  • Nem: Férfi
    • Macro Nature
  • Navigáció / Navigation: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA: Samsung Galaxy Note 4 N910F
  • PDA ROM: XXS1DPE6 (6.0.1)
Re: Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #21 Dátum: 2013, 09 07, 23:52:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Inkább kihasználja a lehetőségeket. ;)

Tapatalk 2-vel küldve az én xTAB-100qcr-ről

Egy előzetes tesztben 2440 MB a felhasználható RAM és ebből 1316 Mb szabad. Ez nem olyan vészes, persze, ki tudja, még mi futott a háttérben.

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Time

  • Hozzászólások: 1374
  • Nem: Férfi
  • PDA: Galaxy Note8
  • PDA ROM: Gyári 8.0.0
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #22 Dátum: 2013, 09 08, 06:50:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kíváncsi leszek, hogy abból a 3 gb memóriából mennyi lesz szabad. :oops:
Lassan az android rendszer több memóriát eszik, mint a windows asztali gépeken :shock:

Én azt mondom, ha belerakták a RAM-ot, akkor használja is a rendszer, ne legyen üresen.
Úgy látszik maradt még így is tartalék bőven.

Jó lett ez a kütyü. Most már az is tuti, hogy az akksi kivehető.
Asszem meg van véve, csak győzzem kivárni azt a 3-4 hónapot, míg normalizálódik az ára.
Hogy az S4 vételével kivártam, az megérte. Így S4 nem lesz, hanem Note 3.
Pedig az új Sony is igen tetszetős.

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #23 Dátum: 2013, 09 08, 10:05:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azt mondom, ha belerakták a RAM-ot, akkor használja is a rendszer, ne legyen üresen.
Úgy látszik maradt még így is tartalék bőven.

Jó lett ez a kütyü. Most már az is tuti, hogy az akksi kivehető.
Asszem meg van véve, csak győzzem kivárni azt a 3-4 hónapot, míg normalizálódik az ára.
Hogy az S4 vételével kivártam, az megérte. Így S4 nem lesz, hanem Note 3.
Pedig az új Sony is igen tetszetős.

3-4 hónap? Lesz az 10 is. Persze kinek mi számít elfogadható árnak... :)

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: Galaxy Note 3 - Általános
« Reply #24 Dátum: 2013, 09 08, 10:11:59 »
Tegnap du.-an megfogdostam az IFA-an...
Hiaba a 3GB Ram...uugy elgondolkozik, laggol stb...Az uj S Pen az dolgozna ha  a TW is tudna követni..Ugy meggyötörtem, hogy szerintem telefonos segitseget kert a hatterben...es meg be sincs lakva...Azt, hogy ez az elsö rom verzioja megincsak hagyjuk...Egy eves a Note 2-öm es a TW meg mindig szaggat, laggol gyari es deodex mellett egyarant..es meg sem kapja a Note 2 az üdvöske miatt a 4.3-as frissitest. Most 4.1.2-ön van junius eleje ota mert a  4.2.2-öt sem kapta meg! ( a keszülekek sajat regiokodos firmware-jeit ertem ez alatt!)
Aki megveszi a Note 3-at szamoljon vele, hogy uigy fog vele jarni jövöre az S5 megjelenese majd az uj Note 4 miatt..es ez megy evröl evre!  >:(
-de nem akarom itt is folytatni..Akit erdekel  a teljes velemenyem az megtalalja a Note 2 Miui topikjaban.
Reszemröl befejeztem...nem leszek bohoca a Samsungnak...
Uarra a sorsra fog jutni ezzel az üzletpolitikaval mint anno a HTC...Elfeledkezik a mar elözöleg megjelent keszülekekröl es nem csak az un zaszloshajokrol. Felvallrol odavetett optimalizalatlan frissitesek, ha vannak egyaltalan. Kihuzva velük a kötelezö ket evet es onnan mar csak rajtuk mulik, hogy kegyessegböl kapni fog-e egy ucsak optimalizalatlan de friss verzioszamot az android rendszer....Jo kis haracsolos üzletpolitika, de ez veges!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login