2024, 03 28, 10:11:57
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1  (Megtekintve 90013 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
[ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Dátum: 2013, 09 03, 23:25:02 »
Most a MIUI v.5-öt probalom hetvege ota. Teljesen le vagyok nyügözve..Utoljara SG 2-ön volt MIUI romom.
Akkor mar nagyon jo volt es nagyon megszerettem...,de a v.5 verzio hihetetlenül jo!
Termeszetesen a temakkal minden szemelyre szabhato...A forditasa mind a mai napig "vagyula"nevehez füzödik! Nagy köszönet neki!  :taps: :ok:
Egy gyors video:
You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #1 Dátum: 2013, 09 04, 09:05:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most a MIUI v.5-öt probalom hetvege ota. Teljesen le vagyok nyügözve..Utoljara SG 2-ön volt MIUI romom.
Akkor mar nagyon jo volt es nagyon megszerettem...,de a v.5 verzio hihetetlenül jo!
Termeszetesen a temakkal minden szemelyre szabhato...A forditasa mind a mai napig "vagyula"nevehez füzödik! Nagy köszönet neki!  :taps: :ok:
Egy gyors video:



 :ok:


Hiba, hiány?

Kamera?

4.1.1?!  :shock:
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #2 Dátum: 2013, 09 04, 09:59:06 »
Minden müködik..Hibatlan..Igen a verzsönaszam az lemaradt a korszaktol...,de nem erzekeled annak hianyat, mivel atom sabil, gyors , lagg mentes meg gyari kernellel is.Egy jo szoft környezetben.
Perseussal meg meg gyorsabb, proci piszkalasa nelkül is.
Hang az fenomenalis a gyari allapothoz kepest..Boeffla Sounddal egyenlö!
Marketjük, temak varialasa rendben van.Nagyon atalakithato, minden egyes reszlete..-es ezzel sem terhelödik le.
Uezt az allapotot hozzuk letre gyari Stock rommal is 25 ezer alkalmazas segitsegevel..(Simplistic,Xposed,stb)
Itt  elöre minden egybe van gyurva... MIUI az android iOS-a...Nagyon elkapott...Erdemes kiprobalni. :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #3 Dátum: 2013, 09 04, 13:37:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minden müködik..Hibatlan..Igen a verzsönaszam az lemaradt a korszaktol...,de nem erzekeled annak hianyat, mivel atom sabil, gyors , lagg mentes meg gyari kernellel is.Egy jo szoft környezetben.
Perseussal meg meg gyorsabb, proci piszkalasa nelkül is.
Hang az fenomenalis a gyari allapothoz kepest..Boeffla Sounddal egyenlö!
Marketjük, temak varialasa rendben van.Nagyon atalakithato, minden egyes reszlete..-es ezzel sem terhelödik le.
Uezt az allapotot hozzuk letre gyari Stock rommal is 25 ezer alkalmazas segitsegevel..(Simplistic,Xposed,stb)
Itt  elöre minden egybe van gyurva... MIUI az android iOS-a...Nagyon elkapott...Erdemes kiprobalni. :ok:

You are not allowed to view links. Register or Login

Pont aktualis!
You are not allowed to view links. Register or Login

meg annyit, hogy a keszülödesek megvannak.
pl. a MI Credit hamarosan fizethetö lesz PayPal-val is, igy azt nemzetközi szintre hozzak.
Rengetegen vasarolnanak, vagy vasarolnak MI Creditet a külön MI Storeban elerhetö temakert. Az appok(persze a Google Play Store mellett)ingyenesek..Vannak közöttük jok is amik egy EU-s felhasznalonak is megfelel..(zenelejatszo,idöjaras,stb)
Nem draga, mert 12$-ert 50 kreditet kapok..pl.egy tema ami nem free az altalaban 2-9 kreditbe kerül.
You are not allowed to view links. Register or Login

Most van segitseg feltöltettni a MI Creditet forumos segitseggel.
Ahogyan fizettem a PayPalon egy oran belül rajta volt a Creditem a szamlan.Nagyon korrekt!!!
Itt:

You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sokaig lehet ezzel a modszerrel, mert hivatalossa teszik a PayPal fizetesenek a lehetöseget.(Derica itt nyilatkozik rola)
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt a bazarja,
You are not allowed to view links. Register or Login

ahol pl a Millet Box is igen figyelemremelto!!
Ami 300 Jüan azaz 11200 Forint!! Röhejesen olcso!
You are not allowed to view links. Register or Login[/url]
You are not allowed to view links. Register or Login
ha ezt is bedobnak nemzetközi vizekre...Sokan lehuzhatnak a rollot!

Nagyon varom a Mi3-at aminek kb a megjelenesig van egy honapja ...
You are not allowed to view links. Register or Login
Aki viszont ugy dönt, hogy vesz egy Mi2S(63500Ft) vagy a regebbi Mi2A telot az nem fog csalodni!(sajnos mar csak ebay, amazon, aliexpress) XDA-an is nagy topikja van es a kollegam az elsö MI One keszülek utan nem volt hajlando csak MI_2S keszüleket vasarolni..(nagyon gondolkozok en is, igy kivarom a favoritjaim megjeleneset: Note 3, iPhone 5S, Mi 3 . Utana döntök..)
Telefonok
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos mar nem rendelhetöek a hivatalos honlapon, ami azt jelenti, hogy jön a MI3-as es csak a " Vörös rizs " nevü telefon kaphato ami sajnos kinai piacra lett szanva:
Hálózati szabvány mobil változata: TD-SCDMA/GSM
Hálózati frekvencia GSM 900/1800/1900
 TD-SCDMA 1900/2100
de akinek nem fontos a 3G, az megveheti..  :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Egyebkent evek ota egy magyar emberke istapolja a MIUI platformot:
"vagyula" neven ismert. A PFC-en egy ideig elerhetö volt,de mind a mai napig neki köszönhetjük a forditast!


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

A heti frissitesek:
You are not allowed to view links. Register or Login />

Ez pedig magaert beszel:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet nem talalni gyari rommal!!  :D :taps:
Azt persze nem irtam, hogy minden S Pen funkcio is müködik!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető le_vente

  • Hozzászólások: 1667
  • intoleráns robot, kukásdroid ;)
  • Navigáció / Navigation: Waze, Sygic, Navigon, iGO, iGO Primo, Be On Road
  • PDA: Note II, SGS2, Samsung Galaxy Mini 2, Samsung Tab3 WiFi, Asus A636N, Samsung Galaxy Young - All Rooted
  • PDA ROM: [4.4.2][NI1]Dr.Ketan Custom ROMV12, Agni kernel
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #4 Dátum: 2013, 09 04, 14:12:49 »
Jó kis kedvcsinálót rittyentettél!  :ok:


Anno, még S1-re raktam fel MIUI-t, de sajna nem ment jól és bevallom, nem is tetszett.

Most viszont már letöltöttem (én az angolt) és esélyes, hogy szakítok rá időt kipróbálni, bár már nehezebben mozdulok, az Omega 18-at lassan belakom, bár tegnap volt egy rejtélyes újraindulás 7 nap üzem után. Nem biztos, hogy rendszer szintű, a Sygic is gyanúsított.


Egyedül a 4.1.1 aggályos régebbi, MCP bug-gal megáldott készülékek esetén, mondjuk, engem már nem érint.
- Azt mondják, elmebajban szenvedek.. De én nem szenvedek, élvezem minden percét...

- Adj neki tanácsot. Ha nem hallgat rád, hadd tanítsa meg a balsorsa. - japán közmondás

A SHAW-ELV: Építs ki olyan rendszert, amelyet hülyék is használni tudnak - csak hülyék fogják használni...

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #5 Dátum: 2013, 09 04, 14:51:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó kis kedvcsinálót rittyentettél!  :ok:


Anno, még S1-re raktam fel MIUI-t, de sajna nem ment jól és bevallom, nem is tetszett.

Most viszont már letöltöttem (én az angolt) és esélyes, hogy szakítok rá időt kipróbálni, bár már nehezebben mozdulok, az Omega 18-at lassan belakom, bár tegnap volt egy rejtélyes újraindulás 7 nap üzem után. Nem biztos, hogy rendszer szintű, a Sygic is gyanúsított.


Egyedül a 4.1.1 aggályos régebbi, MCP bug-gal megáldott készülékek esetén, mondjuk, engem már nem érint.
en egyedül azt csinaltam, hogy egy 32GB-os kartyat fogtam be ra, azt is szüzen...a többit a leirtak szerint...  :ok:(probaltam csak az angolt is, de a Multi lang verzioval sincs gond.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető milán19

  • Hozzászólások: 260
  • Navigáció / Navigation: Wayteq N770
  • PDA: LG G2 HTC One M9
  • PDA ROM: Viper
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #6 Dátum: 2013, 09 04, 21:04:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pont aktualis!
You are not allowed to view links. Register or Login

meg annyit, hogy a keszülödesek megvannak.
pl. a MI Credit hamarosan fizethetö lesz PayPal-val is, igy azt nemzetközi szintre hozzak.
Rengetegen vasarolnanak, vagy vasarolnak MI Creditet a külön MI Storeban elerhetö temakert. Az appok(persze a Google Play Store mellett)ingyenesek..Vannak közöttük jok is amik egy EU-s felhasznalonak is megfelel..(zenelejatszo,idöjaras,stb)
Nem draga, mert 12$-ert 50 kreditet kapok..pl.egy tema ami nem free az altalaban 2-9 kreditbe kerül.
You are not allowed to view links. Register or Login

Most van segitseg feltöltettni a MI Creditet forumos segitseggel.
Ahogyan fizettem a PayPalon egy oran belül rajta volt a Creditem a szamlan.Nagyon korrekt!!!
Itt:

You are not allowed to view links. Register or Login
Nem sokaig lehet ezzel a modszerrel, mert hivatalossa teszik a PayPal fizetesenek a lehetöseget.(Derica itt nyilatkozik rola)
You are not allowed to view links. Register or Login

Itt a bazarja,
You are not allowed to view links. Register or Login

ahol pl a Millet Box is igen figyelemremelto!!
Ami 300 Jüan azaz 11200 Forint!! Röhejesen olcso!
You are not allowed to view links. Register or Login[/url]
You are not allowed to view links. Register or Login
ha ezt is bedobnak nemzetközi vizekre...Sokan lehuzhatnak a rollot!

Nagyon varom a Mi3-at aminek kb a megjelenesig van egy honapja ...
You are not allowed to view links. Register or Login
Aki viszont ugy dönt, hogy vesz egy Mi2S(63500Ft) vagy a regebbi Mi2A telot az nem fog csalodni!(sajnos mar csak ebay, amazon, aliexpress) XDA-an is nagy topikja van es a kollegam az elsö MI One keszülek utan nem volt hajlando csak MI_2S keszüleket vasarolni..(nagyon gondolkozok en is, igy kivarom a favoritjaim megjeleneset: Note 3, iPhone 5S, Mi 3 . Utana döntök..)
Telefonok
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos mar nem rendelhetöek a hivatalos honlapon, ami azt jelenti, hogy jön a MI3-as es csak a " Vörös rizs " nevü telefon kaphato ami sajnos kinai piacra lett szanva:
Hálózati szabvány mobil változata: TD-SCDMA/GSM
Hálózati frekvencia GSM 900/1800/1900
 TD-SCDMA 1900/2100
de akinek nem fontos a 3G, az megveheti..  :D
You are not allowed to view links. Register or Login

Egyebkent evek ota egy magyar emberke istapolja a MIUI platformot:
"vagyula" neven ismert. A PFC-en egy ideig elerhetö volt,de mind a mai napig neki köszönhetjük a forditast!


You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

A heti frissitesek:
You are not allowed to view links. Register or Login />

Ez pedig magaert beszel:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet nem talalni gyari rommal!!  :D :taps:
Azt persze nem irtam, hogy minden S Pen funkcio is müködik!

Szasztok

Segits légyszi hogy melyiket kell feltenni mert én nem megyek ki az angol tudás hiányában
Ha lehet pontos linket adjál már amire csak rá kell kattintani és le is tölti
Köszi előre is

Nem elérhető láma

  • Hozzászólások: 242
  • Navigáció / Navigation: Wayteq 920bt
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #7 Dátum: 2013, 09 04, 23:52:16 »
Hy all

Feltettem innen You are not allowed to view links. Register or Login
de el tünt a rootom hogyan kell vissza állitani ??
Kössz előre is

Nem elérhető Neo70

  • Hozzászólások: 1406
  • Navigáció / Navigation: Igo Nextgen
  • PDA: SAMU Galaxi Note 5
  • PDA ROM: Egy ütös kütyü
  • Skype: neosamuja
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #8 Dátum: 2013, 09 04, 23:57:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most a MIUI v.5-öt probalom hetvege ota. Teljesen le vagyok nyügözve..Utoljara SG 2-ön volt MIUI romom.
Akkor mar nagyon jo volt es nagyon megszerettem...,de a v.5 verzio hihetetlenül jo!
Termeszetesen a temakkal minden szemelyre szabhato...A forditasa mind a mai napig "vagyula"nevehez füzödik! Nagy köszönet neki!  :taps: :ok:
Egy gyors video:
You are not allowed to view links. Register or Login


Hello
 A záro képernyőn melyik az a téma ??Nagyon tetszik
Ne vitatkozz bolondokkal, mert lesüllyedsz a szintjükre ők meg legyőznek a rutinjukkal!!

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #9 Dátum: 2013, 09 05, 00:32:02 »


A hozzavalok:

-Elöször is egy teljes gyari visszaallitas a keszülekeden. Akar Odinnal a legutolso rom verziora.(szolgaltatos v. független keszülekednek megfelelöen)

-Letöltöd es telepited a ClockWorkMod Recovery v6.0.3.5 N7100-at
az ODIN verziot(kicsomagolod a RAR fajlt!-Download menübe a keszülek-Odin-ban a PDA-hoz betallozod-Start):
 You are not allowed to view links. Register or Login
-keszülek ujrainditasa utan az accountod beallitasa nelkül ujra kikapcsolod.

-letöltöd egy lehetöleg teljesen üres SD kartyara a következöket es ez legyen a mar kikapcsolt keszülekben:
Az angol nyelvü alap rom: 
You are not allowed to view links. Register or Login
Gapps:
You are not allowed to view links. Register or Login
Multi Lang rom:
You are not allowed to view links. Register or Login

1.:
-Recovery modban elinditod a keszüleket:
-biztonsag kedveert csinalsz egy factory reset-et es a -wipe cache partition/Wipe Cache  es-advanced/wipe dalvik cache sem fog artani.
-HAGYOD RECOVERY-ben ! NEM csinalsz REBOOT-ot!!!
-kikeresed a recovery menüjeben a -Mounts and Storage/"Format /sdcard "
-Tovabbra sem bootoltatod ujra a keszüleket, hanem hagyod a Recovery menüben!!!
-install zip from sdcard menüben/ a choose zip from external sdcard-nal kivalasztod a / miuiandroid_t03g_jb-3.8.29 -es zip fajlt es rabökve elinditod es megerösited a telepitest.
-utana :reboot system now
-vegigcsinalod a kezdö lepeseket a MIUI romon belül(mar rabökhetsz a Magyar nyelvre. Account, stb, de meg ne telepits semmi mast!...-amikor keszen van:
-Kikapcsolod es ujra

2.:
-Recoveryben inditod megint
-install zip from sdcard menüben/ a choose zip from external sdcard-nal kivalasztod a :
   miuiandroid_gapps-4.1.2-small_signed zip fajlt - es telepited
-utana :reboot system now/ekkor mar lesz Market es Gmail szolgaltatasod.
-megint kikapcsolod es recoveryben inditod a telefont

3.:
-install zip from sdcard menüben/ a choose zip from external sdcard-nal kivalasztod a :
 miuiandroid_lang_t03g-3.8.29 zip fajlt  -es ezt is telepited.
-reboot system now
-es mar Magyar nyelven fog indulni a MIUI rom !
-netan eltünik a Market alkalmazas es a GMail akkor a "2." lepest ujra meg kell csinalni.

4.:
A MIUI romok alapbol rootolva vannak, de be kell kapcsolni a Biztonsagi központban/az Engedelyeknel(a videomban 4:49-nel).
ill. ne felejtsd el bekapcsolni a Beallitasok/Biztonsag&Adatvedelem/Ismeretlen forrasok opciot!


Remelem igy jo es erthetö..  :)

ui: aki felrakta es tetszik neki a rom es meg több temat keresne ra, akkor priviben tudok küldeni több mint 100-at, amiket ugy tud keverni a keszüleken(pl. egyikböl csak a kepernyözarat a masikbol boot logot a harmadikbol a hatterkepet es igy tovabb...), hogy biztosan egyedi felületet tud kialakitani.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #10 Dátum: 2013, 09 05, 00:42:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hy all

Feltettem innen You are not allowed to view links. Register or Login
de el tünt a rootom hogyan kell vissza állitani ??
Kössz előre is

4.:
A MIUI romok alapbol rootolva vannak, de be kell kapcsolni a Biztonsagi központban/az Engedelyeknel(a videomban 4:49-nel).
ill. ne felejtsd el bekapcsolni a Beallitasok/Biztonsag&Adatvedelem/Ismeretlen forrasok opciot!

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #11 Dátum: 2013, 09 05, 01:06:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hello
 A záro képernyőn melyik az a téma ??Nagyon tetszik

Össze van rakva eleg sok temabol, mivel a MIUI-ban keverheted a temakat...ha hasznalni fogod rajösz, hogy amikor megyitod a Temakat es kivalasztasz egyet, akkor az "Alkalmaz " gombocska mellett engedelyezheted vagy letilthatod a modulokat benne .Ami hianyzik egy temabol azt a Default temabol potolja.(pl nincs csengöhan az uj temaban akkor a Defaultot vagy amit Te a Default alatt megvaltoztattal, azt fogja hsznalni.)
Vagy ahogyan en keverem: A temakban harom fele van: Helyi, Online, Kevert. -na en a kevertet hasznalom!!  ;)
Uigy meg a Beallitasok/Megjelenites/hatterkep alatt a Zar hatteret is...
A gyari Launcher alatt elö hatterkep nem alkalmazhato.
Tovabbi jo szorakozast kivanok hozza! :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #12 Dátum: 2013, 09 05, 01:37:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Össze van rakva eleg sok temabol, mivel a MIUI-ban keverheted a temakat...ha hasznalni fogod rajösz, hogy amikor megyitod a Temakat es kivalasztasz egyet, akkor az "Alkalmaz " gombocska mellett engedelyezheted vagy letilthatod a modulokat benne .Ami hianyzik egy temabol azt a Default temabol potolja.(pl nincs csengöhan az uj temaban akkor a Defaultot vagy amit Te a Default alatt megvaltoztattal, azt fogja hsznalni.)
Vagy ahogyan en keverem: A temakban harom fele van: Helyi, Online, Kevert. -na en a kevertet hasznalom!!  ;)
Uigy meg a Beallitasok/Megjelenites/hatterkep alatt a Zar hatteret is...
A gyari Launcher alatt elö hatterkep nem alkalmazhato.
Tovabbi jo szorakozast kivanok hozza! :D
Amikor jol belaktuk a keszüleket egyedül a Perseus kernel-t,lehet hasznalni meg hozza!!!!!(nem muszaj, de teny , hogy vmivel jobb vele)
Odin:-  You are not allowed to view links. Register or Login
Recovery-böl:-  You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #13 Dátum: 2013, 09 05, 14:36:48 »
Erdemes letrehozni a MI Accountot, mivel rengeteg szolgaltatas elerhetöve valik. Többek között a telefonon a Biztonsagi mentes es visszaallitas is/tesztelve/, mert sajna a Titaniummal es a Heliummal nem szazas!
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #14 Dátum: 2013, 09 05, 20:41:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login

A hozzavalok:

-Elöször is egy teljes gyari visszaallitas a keszülekeden. Akar Odinnal a legutolso rom verziora.(szolgaltatos v. független keszülekednek megfelelöen)

-Letöltöd es telepited a ClockWorkMod Recovery v6.0.3.5 N7100-at
az ODIN verziot(kicsomagolod a RAR fajlt!-Download menübe a keszülek-Odin-ban a PDA-hoz betallozod-Start):
 You are not allowed to view links. Register or Login
-keszülek ujrainditasa utan az accountod beallitasa nelkül ujra kikapcsolod.

-letöltöd egy lehetöleg teljesen üres SD kartyara a következöket es ez legyen a mar kikapcsolt keszülekben:
Az angol nyelvü alap rom: 
You are not allowed to view links. Register or Login
Gapps:
You are not allowed to view links. Register or Login
Multi Lang rom:
You are not allowed to view links. Register or Login

1.:
-Recovery modban elinditod a keszüleket:
-biztonsag kedveert csinalsz egy factory reset-et es a -wipe cache partition/Wipe Cache  es-advanced/wipe dalvik cache sem fog artani.
-HAGYOD RECOVERY-ben ! NEM csinalsz REBOOT-ot!!!
-kikeresed a recovery menüjeben a -Mounts and Storage/"Format /sdcard "
-Tovabbra sem bootoltatod ujra a keszüleket, hanem hagyod a Recovery menüben!!!
-install zip from sdcard menüben/ a choose zip from external sdcard-nal kivalasztod a / miuiandroid_t03g_jb-3.8.29 -es zip fajlt es rabökve elinditod es megerösited a telepitest.
-utana :reboot system now
-vegigcsinalod a kezdö lepeseket a MIUI romon belül(mar rabökhetsz a Magyar nyelvre. Account, stb, de meg ne telepits semmi mast!...-amikor keszen van:
-Kikapcsolod es ujra

2.:
-Recoveryben inditod megint
-install zip from sdcard menüben/ a choose zip from external sdcard-nal kivalasztod a :
   miuiandroid_gapps-4.1.2-small_signed zip fajlt - es telepited
-utana :reboot system now/ekkor mar lesz Market es Gmail szolgaltatasod.
-megint kikapcsolod es recoveryben inditod a telefont

3.:
-install zip from sdcard menüben/ a choose zip from external sdcard-nal kivalasztod a :
 miuiandroid_lang_t03g-3.8.29 zip fajlt  -es ezt is telepited.
-reboot system now
-es mar Magyar nyelven fog indulni a MIUI rom !
-netan eltünik a Market alkalmazas es a GMail akkor a "2." lepest ujra meg kell csinalni.

4.:
A MIUI romok alapbol rootolva vannak, de be kell kapcsolni a Biztonsagi központban/az Engedelyeknel(a videomban 4:49-nel).
ill. ne felejtsd el bekapcsolni a Beallitasok/Biztonsag&Adatvedelem/Ismeretlen forrasok opciot!


Remelem igy jo es erthetö..  :)

ui: aki felrakta es tetszik neki a rom es meg több temat keresne ra, akkor priviben tudok küldeni több mint 100-at, amiket ugy tud keverni a keszüleken(pl. egyikböl csak a kepernyözarat a masikbol boot logot a harmadikbol a hatterkepet es igy tovabb...), hogy biztosan egyedi felületet tud kialakitani.

Miért kell a 3. pont?

wallachi

  • Vendég
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #15 Dátum: 2013, 09 05, 20:44:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért kell a 3. pont?

Az tartalmazza a magyar nyelvet

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #16 Dátum: 2013, 09 05, 21:28:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az tartalmazza a magyar nyelvet

Már látom, nem olvastam el rendesen a fájlneveket.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #17 Dátum: 2013, 09 06, 07:09:52 »
Sokan kerdezik melyik idöjaras alkalmazas epül be a MIUI Launcher elöre telepitett widgetjebe, mivel alapbol nem tud elindulni a hozza valo alkalmazas hianyaban. Ez tud beepülni a Zarokepernyökbe es az Orakba . :
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login
A videomban is lehet latni, hogy az app beallitasaban szereplö "miui Rom-ok" opcioban kell bekapcsolni. Ezutan a gyari widget eletre kell a temakban szereplö zarokepernyökkel es ora alkalmazasokkal .
Eleg sokat tud az app igy nem csak a MIUI romokon lehet hasznalatba venni..Jobbnak tartom barmelyik ingyenes vetelytarsanal. Idöjaras szolgaltatokbol többet is talalunk a beallitasok/Megjelenites menüben.
Az app-hoz intezett velemenyeknel a Play-en "vagyulat" is megtalaljuk, mint referenciat.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #18 Dátum: 2013, 09 06, 12:46:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...
Ez pedig magaert beszel:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
Ilyet nem talalni gyari rommal!!  :D :taps:
Azt persze nem irtam, hogy minden S Pen funkcio is müködik!

Ezt nem tudom hogy csináltad, de én még csak a közelében sem vagyok. Milyen beállításokkal, telepített programokkal jött ez neked össze? Vagy közben töltőn is volt a készülék?

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #19 Dátum: 2013, 09 06, 14:49:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem tudom hogy csináltad, de én még csak a közelében sem vagyok. Milyen beállításokkal, telepített programokkal jött ez neked össze? Vagy közben töltőn is volt a készülék?
ha mar priviben is, de akkor ide is.  :)

Miui kernelen volt a teszt  es igazabol a harmadik töltesre allt be igy.. Nekem is nagyon bejön es hagyom is rajta..Teljesen meg vagyok elegedve azzal ahogyan sikerült most felepiteni.. A Samsung TW a közelebe nem er, es ami meg nagyon tetszik , hogy nincs gondolkodasi ideje...Teszi a dolgat...Ez miert nem sikerül a Samsungnak egy evre ra sem ?..Nem ertem Öket!  :) :ok:
Semmi hoka moka progit nem telepitettem csak az altalanos dolgokat amiket hasznalok..Nem is allt szandekomban mert kivancsi voltam, milyen is valojaban.
Teljesen meg vagyok elegedve vele!  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #20 Dátum: 2013, 09 06, 15:08:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt nem tudom hogy csináltad, de én még csak a közelében sem vagyok. Milyen beállításokkal, telepített programokkal jött ez neked össze? Vagy közben töltőn is volt a készülék?
itt a folytatasa:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login


Tehat az elsö telepitest követöen nekem is gyorsabban merült ! Ezek a kepek igazabol a harmadik töltesi ciklusnal alltak be ... :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #21 Dátum: 2013, 09 06, 15:14:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
itt a folytatasa:
...
Tehat az elsö telepitest követöen nekem is gyorsabban merült ! Ezek a kepek igazabol a harmadik töltesi ciklusnal alltak be ... :)

Mennyi a képernyő használat? Mert abból nagyjából kiderül, hogy mennyit nyomkodod. A telefonálás mennyisége nem igazán mérvadó, mivel akkor a képernyő ki van kapcsolva.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #22 Dátum: 2013, 09 06, 15:44:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyi a képernyő használat? Mert abból nagyjából kiderül, hogy mennyit nyomkodod. A telefonálás mennyisége nem igazán mérvadó, mivel akkor a képernyő ki van kapcsolva.
Sajnos arrol nem csinaltam mentest, mert utközben voltam es en sem akartam hinni a szememnek.
Igazabol nem volt sokat hasznalva ha összevetited a kepeket...Igazabol ez volt a cel..na meg aznap nagyon idöm sem volt.Most töltöm, bar este a frissitest biztosan megcsinalom es akkor a hasznalat közbeni merüleset dokumentalni fogom..
ui.Nem lehetne beepiteni a forumba Spoiler hasznalatat? Azok ala lehetne betüzni a kepeket egyeb hivatkozasokat..Sokkal hasznalhatobb lenne az oldal mint, hogy tele van tüzdelve kepekkel?
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető torril

  • Hozzászólások: 753
  • PDA: SGN2, Asus TF701t
  • PDA ROM: DN3 v4 RC2 (Ditto)
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #23 Dátum: 2013, 09 06, 16:39:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos arrol nem csinaltam mentest, mert utközben voltam es en sem akartam hinni a szememnek.
Igazabol nem volt sokat hasznalva ha összevetited a kepeket...Igazabol ez volt a cel..na meg aznap nagyon idöm sem volt.Most töltöm, bar este a frissitest biztosan megcsinalom es akkor a hasznalat közbeni merüleset dokumentalni fogom..
ui.Nem lehetne beepiteni a forumba Spoiler hasznalatat? Azok ala lehetne betüzni a kepeket egyeb hivatkozasokat..Sokkal hasznalhatobb lenne az oldal mint, hogy tele van tüzdelve kepekkel?


A cerkahasználat mennyivel butább?

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #24 Dátum: 2013, 09 06, 16:57:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login

A cerkahasználat mennyivel butább?

Nincsenek a felugró szövegek és a videók. Működik a kivágás, az S Jegyzet.