2024, 03 28, 13:13:25
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1  (Megtekintve 90043 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #400 Dátum: 2014, 01 12, 12:09:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Èn felraktam simán, és semmi gondom nem volt vele... :D
es meg ilyen sem volt soha:

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető coupe

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note2,Samsung Note4
  • PDA ROM: gyári 4.4.2, philz touch 6.58.7, cf auto root
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #401 Dátum: 2014, 01 13, 11:51:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Èn felraktam simán, és semmi gondom nem volt vele... :D
Azt leszámítva hogy megint nem ment az ébresztő, de újra raktam mindent és most jó. Viszont azt nem értem, hogy lehet hogy a perseus kernel helyett, vissza jön a gyári, de minden előjel nélkül, és nem frissitéskor.Csak azt veszem észre hogy nem olyan mint kellene lennie....

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #402 Dátum: 2014, 01 13, 13:42:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azt leszámítva hogy megint nem ment az ébresztő, de újra raktam mindent és most jó. Viszont azt nem értem, hogy lehet hogy a perseus kernel helyett, vissza jön a gyári, de minden előjel nélkül, és nem frissitéskor.Csak azt veszem észre hogy nem olyan mint kellene lennie....
Az csak frissiteskor tünhet el.
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető coupe

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note2,Samsung Note4
  • PDA ROM: gyári 4.4.2, philz touch 6.58.7, cf auto root
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #403 Dátum: 2014, 01 13, 16:56:37 »
Valami amúgy sem az igazi.Osszesen 2 giga szabad hely van a telefonomon, de végignéztem totalcommanderrel az összes mappát,  és semmi olyat nem találtam ami miatt tele kellene lennie.Mivel tudnám teljesen letörölni?

Nem elérhető coupe

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note2,Samsung Note4
  • PDA ROM: gyári 4.4.2, philz touch 6.58.7, cf auto root
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #404 Dátum: 2014, 01 13, 19:31:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valami amúgy sem az igazi.Osszesen 2 giga szabad hely van a telefonomon, de végignéztem totalcommanderrel az összes mappát,  és semmi olyat nem találtam ami miatt tele kellene lennie.Mivel tudnám teljesen letörölni?
Közben rajöttem, a navigáció az sd kártyán van....Ez eddig simán működött így.De a miui csinált egy mappát és az egészet felmásolta a telefon belső tárhelyére is, a cloud backup mappába :shock:

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #405 Dátum: 2014, 01 13, 19:54:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Közben rajöttem, a navigáció az sd kártyán van....Ez eddig simán működött így.De a miui csinált egy mappát és az egészet felmásolta a telefon belső tárhelyére is, a cloud backup mappába :shock:
ha a Cloud mentesed igy volt beallitva...  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető coupe

  • Hozzászólások: 43
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung note2,Samsung Note4
  • PDA ROM: gyári 4.4.2, philz touch 6.58.7, cf auto root
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #406 Dátum: 2014, 01 13, 20:08:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ha a Cloud mentesed igy volt beallitva...  :)
És tènyleg....ez sose jutott volna eszembe :taps: köszönöm :ok:

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #407 Dátum: 2014, 01 14, 17:41:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És tènyleg....ez sose jutott volna eszembe :taps: köszönöm :ok:
:ok: :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #408 Dátum: 2014, 01 15, 16:22:10 »

Na mit szóltok ehhez a koncepcióhoz? Energy Touch egy olyan többrétegű matrica ami a képernyőn helyezkedik el és ha használod, áramot termel. Ez a technológia még fejlesztés alatt áll, de ha elkészül akkor az egész világon minden eszközben javítja az akkumulátor idejét és energiát takarít meg.

"MI fans, check out this concept! Energy Touch is a multi-layered sticker placed on your LED screen that essentially reclaims the energy you use to touch your phone. The technology is still in development, but before you know it this component could be increasing your battery life and saving power worldwide. Can't keep your hands off your Xiaomi? No problem!"
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Sharp

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 8400
  • Nem: Férfi
    • SchmidtShop portál
  • PDA: Samsung Galaxy S9+
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #409 Dátum: 2014, 01 17, 16:31:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na mit szóltok ehhez a koncepcióhoz? Energy Touch egy olyan többrétegű matrica ami a képernyőn helyezkedik el és ha használod, áramot termel. Ez a technológia még fejlesztés alatt áll, de ha elkészül akkor az egész világon minden eszközben javítja az akkumulátor idejét és energiát takarít meg.

"MI fans, check out this concept! Energy Touch is a multi-layered sticker placed on your LED screen that essentially reclaims the energy you use to touch your phone. The technology is still in development, but before you know it this component could be increasing your battery life and saving power worldwide. Can't keep your hands off your Xiaomi? No problem!"
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Hasznosnak látszik. :)

Nem elérhető Dajcsföldi

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tomtom,iGO,Navigon,Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2,ONE+2
  • PDA ROM: DITTO 4.4 Oxygen 3
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #410 Dátum: 2014, 01 19, 09:14:32 »
Jó reggelt!

Nekem az utolsó frissítéskor (17-en pénteken)  elveszett a "beállítások" gomb. Újra flasheltem, de nem jött vissza.Ilyenkor mit kell tenni?

Nem elérhető Dajcsföldi

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tomtom,iGO,Navigon,Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2,ONE+2
  • PDA ROM: DITTO 4.4 Oxygen 3
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #411 Dátum: 2014, 01 19, 11:26:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó reggelt!

Nekem az utolsó frissítéskor (17-en pénteken)  elveszett a "beállítások" gomb. Újra flasheltem, de nem jött vissza.Ilyenkor mit kell tenni?

WipeData/Factory resettel visszajött az új reflasch után, a pénteki 1.verzió hibás, mások is beírtak. Az új rom 705.726 kb, a régi 685.227

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #412 Dátum: 2014, 01 20, 15:26:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó reggelt!

Nekem az utolsó frissítéskor (17-en pénteken)  elveszett a "beállítások" gomb. Újra flasheltem, de nem jött vissza.Ilyenkor mit kell tenni?
Igen. Mivel lepet a Rom verzio 4.1-röl 4.2-re!
Az elsö frissitesi verza meg 4.1-es volt, de frissitettek 4.2-re.  :) ;)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

wallachi

  • Vendég
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #413 Dátum: 2014, 01 24, 07:50:17 »
Par eszrevetel a 4.2-vel kapcsolatban.
Friss telepitest csinaltam,tehat nem frissitest.
Nem mukodik a tema beallitas, azt irja nem a marketrol szarmazik. Tehat nem tudom hasznalni az eddig megszokott temakat. Root be van kapcsolva.
Nem hasznalhato a wsm tools. A legfrisebbet hasznalom, de hiaba allitom be,ujrainditas utan fc minden. Pedig a leirasaban a 4.2 tamogatas szerepel.
Nem mukodik a mentes visszallitas sem,egyszeruen azt irja nincs mentes meg (miui fiok)
Nem latszik a kulso sd tartalma. Be lehet lepni pc-rol, de semmit nem mutat. Viszont azt kiirja mennyi foglalt van,de fajl mar nem lathato.

Ez olyan mint valami biztonsagi ellenorzes mintha be lenne kapcsolva, de sajna meg nem jottem ra mi tiltja,es hol lehetne beallitani.

Ha valaki szembesult vele, vagy van otlete ,szivesen veszem hatha megoldodik

wallachi

  • Vendég
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #414 Dátum: 2014, 01 24, 08:27:54 »
Most nezem, hogy a kiadott linkrol egy 406 Mb-os fajl jon le,ami nem lehet teljes rom.
A magyar oldalrol letoltheto fejlesztoi verzio viszont 723 Mb , viszont ez csak angol. Ebben ahogy nezem minden benne van.
Nem ertem en ezeket a mostanaban tortent feltolteseket. Hiba hiba hatan..... kar erte...

Nem elérhető Dajcsföldi

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tomtom,iGO,Navigon,Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2,ONE+2
  • PDA ROM: DITTO 4.4 Oxygen 3
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #415 Dátum: 2014, 01 24, 13:17:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Most nezem, hogy a kiadott linkrol egy 406 Mb-os fajl jon le,ami nem lehet teljes rom.
A magyar oldalrol letoltheto fejlesztoi verzio viszont 723 Mb , viszont ez csak angol. Ebben ahogy nezem minden benne van.
Nem ertem en ezeket a mostanaban tortent feltolteseket. Hiba hiba hatan..... kar erte...

Most voltam az angol oldalom, már töltik a 24-es romokat, és ez áll:Attention:
We have two kind of MIUI v5 roms for Galaxy S2, HTC One X and Galaxy Note 2.

    official MIUI roms based on Samsung/HTC firmware Android 4.1.2
    unofficial MIUI ports based on AOSP/CM Android 4.2.2.
Most akkor símán átállhatok 4.2.2-re? (Van-e értelme, és kell valamire ügyelni a flashelés során?)
Hátha most nem lesz annyi hiba....

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #416 Dátum: 2014, 01 24, 15:37:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Par eszrevetel a 4.2-vel kapcsolatban.
Friss telepitest csinaltam,tehat nem frissitest.
Nem mukodik a tema beallitas, azt irja nem a marketrol szarmazik. Tehat nem tudom hasznalni az eddig megszokott temakat. Root be van kapcsolva.
Nem hasznalhato a wsm tools. A legfrisebbet hasznalom, de hiaba allitom be,ujrainditas utan fc minden. Pedig a leirasaban a 4.2 tamogatas szerepel.
Nem mukodik a mentes visszallitas sem,egyszeruen azt irja nincs mentes meg (miui fiok)
Nem latszik a kulso sd tartalma. Be lehet lepni pc-rol, de semmit nem mutat. Viszont azt kiirja mennyi foglalt van,de fajl mar nem lathato.

Ez olyan mint valami biztonsagi ellenorzes mintha be lenne kapcsolva, de sajna meg nem jottem ra mi tiltja,es hol lehetne beallitani.

Ha valaki szembesult vele, vagy van otlete ,szivesen veszem hatha megoldodik
Sajnos az en velemenyem is az, hogy januar elseje ota a "nagy valtozasok" inkabb hatranyok a korabbi verziokhoz kepest. Mindenki panaszkodik... Azt irtak , hogy ez meg egy ideig eltart. Teny, hogy nagy lett a katyvasz kezdve azzal, hogy nem tudnak nemzetközi eletet lehelni a gyari idöjarasba csak az angol-kinai verzioba. Azt sajnos tudni kell,  hogy a multi lang bassa el az egeszet. Ez egy nagyon nagy munka az összehangolas miatt. Minden hibat a forditasokban rejlö hibakodok okozzak.
A külsö temak telepitese az elsö januari frissitestöl HIVATALOSAN NEM lehetseges uj rom vagy esetleges factory utan.(ez nagyon nagy fafsag volt a reszükröl!  >:( )
Speciel en visszaraktam  egy oktoberi official es a hozza tartozo multi lang verziot. Igy  müködik a beepitett idöjaras es külsö temazas, wsm tools vagy az Xposed. Erre nyugodtan tudtam rakni a frissiteseket mert minden beallitas megmaradt.
Sajnos ha vki factoryba esik bele es teljesen uj romkent rakja fel a mostani aktualis romot rengeteg korlattal talalkozik multi lang verzional. Ezert inkabb az altalam javasolt modszer a tuti vagy a mindenkori angol verzio.
Sajna most ugy vagyok vele en is, hogy ha ujra  kell raknom vmiert akkor elgondolkozok rajta.
Egyebkent az erre vonatkozo problemakrol lehet olvasni a magyar forumon is. Pl a temazas valtozasat is emliti vagyula. Sajnos Ök jobb pozicioban vannak a MI2S telefonokkal. Szinte eszre  sem veszik ezeket a dühitö dolgokat. Arrol nem is beszelve, hogy maguknak olyan fözelekeket csinalnak MI2S-re amilyet csak akarnak.  :hmm:
Nekünk portolt keszülek tulajoknak meg sajnos ez van...Remelhetöleg tisztazasra kerülnek a dolgok es uolyan romokkal talalkozhatunk mint tavaly.  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dajcsföldi

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tomtom,iGO,Navigon,Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2,ONE+2
  • PDA ROM: DITTO 4.4 Oxygen 3
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #417 Dátum: 2014, 01 24, 16:46:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sajnos az en velemenyem is az, hogy januar elseje ota a "nagy valtozasok" inkabb hatranyok a korabbi verziokhoz kepest. Mindenki panaszkodik... Azt irtak , hogy ez meg egy ideig eltart. Teny, hogy nagy lett a katyvasz kezdve azzal, hogy nem tudnak nemzetközi eletet lehelni a gyari idöjarasba csak az angol-kinai verzioba. Azt sajnos tudni kell,  hogy a multi lang bassa el az egeszet. Ez egy nagyon nagy munka az összehangolas miatt. Minden hibat a forditasokban rejlö hibakodok okozzak.
A külsö temak telepitese az elsö januari frissitestöl HIVATALOSAN NEM lehetseges uj rom vagy esetleges factory utan.(ez nagyon nagy fafsag volt a reszükröl!  >:( )
Speciel en visszaraktam  egy oktoberi official es a hozza tartozo multi lang verziot. Igy  müködik a beepitett idöjaras es külsö temazas, wsm tools vagy az Xposed. Erre nyugodtan tudtam rakni a frissiteseket mert minden beallitas megmaradt.
Sajnos ha vki factoryba esik bele es teljesen uj romkent rakja fel a mostani aktualis romot rengeteg korlattal talalkozik multi lang verzional. Ezert inkabb az altalam javasolt modszer a tuti vagy a mindenkori angol verzio.
Sajna most ugy vagyok vele en is, hogy ha ujra  kell raknom vmiert akkor elgondolkozok rajta.
Egyebkent az erre vonatkozo problemakrol lehet olvasni a magyar forumon is. Pl a temazas valtozasat is emliti vagyula. Sajnos Ök jobb pozicioban vannak a MI2S telefonokkal. Szinte eszre  sem veszik ezeket a dühitö dolgokat. Arrol nem is beszelve, hogy maguknak olyan fözelekeket csinalnak MI2S-re amilyet csak akarnak.  :hmm:
Nekünk portolt keszülek tulajoknak meg sajnos ez van...Remelhetöleg tisztazasra kerülnek a dolgok es uolyan romokkal talalkozhatunk mint tavaly.  :hmm:

ITT: You are not allowed to view links. Register or Login akkor is csak 4.1.1 van

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #418 Dátum: 2014, 01 24, 17:41:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
ITT: You are not allowed to view links. Register or Login akkor is csak 4.1.1 van
igen es a fejlesztöi is 4.1.1....Vissza az egesz, de ne sajnald. Az spen nem müködött.  >:(
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #419 Dátum: 2014, 01 30, 23:31:46 »
A nem tema store-os hanem a sajat vagy mashonnan letöltött temak müködnek ezzel a modszerrel:
You are not allowed to view links. Register or Login    :taps: :ok: :D
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dajcsföldi

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tomtom,iGO,Navigon,Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2,ONE+2
  • PDA ROM: DITTO 4.4 Oxygen 3
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #420 Dátum: 2014, 02 04, 20:29:42 »
Megint megjelent a 4.2, érdemes kipróbálni? Gondolom a másik gapps kell.

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #421 Dátum: 2014, 02 04, 21:02:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megint megjelent a 4.2, érdemes kipróbálni? Gondolom a másik gapps kell.
Meg nem probaltam ki. lattam en is. Esetleg hetvegen ha lesz idöm..Igen 4.2 Gapps kell.  :)
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Dajcsföldi

  • Hozzászólások: 142
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Tomtom,iGO,Navigon,Sygic
  • PDA: Samsung Galaxy Note 2,ONE+2
  • PDA ROM: DITTO 4.4 Oxygen 3
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #422 Dátum: 2014, 02 04, 22:19:09 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Meg nem probaltam ki. lattam en is. Esetleg hetvegen ha lesz idöm..Igen 4.2 Gapps kell.  :)

De valami sántít itt, mert csak 343MB  :hmm:

Nem elérhető wolfpapa

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2500
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic/iGO
  • PDA: iPhone 7/Xiaomi Mi 1A/ZTE Nubia Z17S/iPad Pro/Air 2
  • PDA ROM: az aktualis
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #423 Dátum: 2014, 02 05, 15:36:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
De valami sántít itt, mert csak 343MB  :hmm:
Szerintem cyan alapu..Ezert csak ennyi. Igy semmi Samsung vagy Note alkalmazas nincs benne..A merete ezt sugalja...  :hmm:
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login   You are not allowed to view links. Register or Login

wallachi

  • Vendég
Re: [ROM] - MIUI v.5 - 4.1.1
« Reply #424 Dátum: 2014, 02 06, 00:42:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem cyan alapu..Ezert csak ennyi. Igy semmi Samsung vagy Note alkalmazas nincs benne..A merete ezt sugalja...  :hmm:

Nem is mukodhet normalisan, ezt irtam a multkor. Ugyan ez volt a gond, hogy meg 400 mega sem volt. Telepites utan el sem indult a keszulek.... szerintem ez a verzio is felejtos egyelőre.