Android > Galaxy Ace (S5830)

Galaxy Ace (S5830i) - CyanogenMod 7.2

(1/10) > >>

Georgie9117:
CyanogenMod 7.2 Galaxy ACE i-hez

You are not allowed to view links. Register or Login

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login     visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Loginvisitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login

Amire szükség lesz:

* root-olt S5830i custom recovery-vel (You are not allowed to view links. Register or Login);
* You are not allowed to view links. Register or Login
* You are not allowed to view links. Register or Login
* You are not allowed to view links. Register or Login

A ROM tulajdonságai: javított EXT4 partíciókezelés - memóriabővítés jól működik, Wifi Hotspot működik. Nem működik: kamera fény, USB megosztás.

Telepítés

Telepítés előtt készítsünk biztonsági mentést!

A fentebb felsorolt fájlokat töltsük le és másoljuk a memóriakártya főkönyvtárába.

Indítsuk újra a készüléket és recovery-ben válasszuk az install from sdcard-ot. Teljes törlésre (full wipe) van szükség, azaz advanced menüben wipe Dalvik cache, aztán főmenüben wipe cache partition, majd wipe data / reset. Ezután Lépjünk be a mount and storage menübe, itt lépjünk a mount system-re és Menü gombbal mountoljuk (a neve utána unmount system-re változik). A Vissza gombbal lépjünk ki a recovery főmenüjébe, ott válasszuk az install zip from sd-t, ezen belül a choose zip from sdcard-ot.  Válasszuk ki a kernel_CM7_v3.0.zip fájlt és telepítsük vele a kernelt, majd újraindítás nélkül közvetlenül utána a ROM-ot (CM7_cooperve_RC_04.zip), végül szintén kihagyva a restartot a Gapps (gb-20110828-signed.zip) telepítése következik. Ekkor lépjünk ki a recovery főmenüjébe a vissza gombbal és inítsuk újra a készüléket a reboot system now kiválasztásával.

Az első indulás természetesen hosszabb időt vesz igénybe.

Üdv

G.

igeri:
Hali
Nekem rom telepítés közben kiírja hogy nem tudja megnyitni (rossz) és leáll. Ilyenkor mi van?

Georgie9117:
You are not allowed to view links. Register or LoginHali
Nekem rom telepítés közben kiírja hogy nem tudja megnyitni (rossz) és leáll. Ilyenkor mi van?

--- Idézet vége ---

Szia!

Nem lehet, hogy rosszul jött le a fájl? Esetleg nem sima 5830-hoz való ROM-ot töltöttél le? Előtte a root és a custom recovery rendesen felment?

Üdv

G.

bazsa77:
Ebben van magyar nyelv?

Georgie9117:
You are not allowed to view links. Register or LoginEbben van magyar nyelv?

--- Idézet vége ---

Szerintem van, mivel a többi CM is tartalmazza az európai nyelveket.

Üdv

G.

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése