2024, 04 18, 13:15:05
Samsung F.A.Q.

Szerző Téma: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése  (Megtekintve 40027 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető szergej973

  • Hozzászólások: 119
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: Sony Xperia M2
  • PDA ROM: [ROM] Xperia Z5 STYLE 4.6 (LOCKED / UNLOCKED BL)
Re: Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #25 Dátum: 2013, 08 26, 13:56:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szerintem örülni fog, ha ezt rádobod. Egész jól sikerült, semmivel nem tudtam FC-t előidézni. JB animációk jól működnek.

Üdv

G.

Köszi az infót,hazajön és "leteperem",és lefoglalom... :D

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #26 Dátum: 2013, 08 26, 18:51:43 »
Sziasztok!

Nekem ez az Effem nevű FM rádió app semmit nem csinál azon kívül, hogy baromi hangosan zúg. A Spirit FM-et ajánlja a ROM készítője, na az bevált, működik.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető szergej973

  • Hozzászólások: 119
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Igo Primo
  • PDA: Sony Xperia M2
  • PDA ROM: [ROM] Xperia Z5 STYLE 4.6 (LOCKED / UNLOCKED BL)
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #27 Dátum: 2013, 08 27, 15:28:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Nekem ez az Effem nevű FM rádió app semmit nem csinál azon kívül, hogy baromi hangosan zúg. A Spirit FM-et ajánlja a ROM készítője, na az bevált, működik.

Üdv

G.

Nos lefrissítve,és tényleg jobb lett.Gyorsabb is.Az Effem még ki sem lett próbálva de ma megnézem.Ha felejtős akkor a Spirit FM,azt tudom hogy jó.

Nem elérhető 947g

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Young GT-S6310n
  • PDA ROM: S6310NTMHANR3
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #28 Dátum: 2013, 08 29, 15:50:55 »
Pár napja regisztráltam. Nézem ezt a topicot, be vagyok jelentkezve, mégis az jelenik meg a topic elején, hogy ha látni akarom ezt, vagy azt, akkor jelentkezzek be.
Más.
Kérdezem, a részletes telepítési leírás kizárólag a CM-10.1-20130810-UNOFFICIAL-cooper++  -ra vonatkozik, vagy az azóta továbbfejlesztett  (2013.08.26) változatra is?
Üdv. 947g
g947

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #29 Dátum: 2013, 08 29, 16:05:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pár napja regisztráltam. Nézem ezt a topicot, be vagyok jelentkezve, mégis az jelenik meg a topic elején, hogy ha látni akarom ezt, vagy azt, akkor jelentkezzek be.
Más.
Kérdezem, a részletes telepítési leírás kizárólag a CM-10.1-20130810-UNOFFICIAL-cooper++  -ra vonatkozik, vagy az azóta továbbfejlesztett  (2013.08.26) változatra is?
Üdv. 947g

Szia!

A bejelentkezési probléma talán a böngésződ beszállításai között keresendő (cookie-ek?).

Amikor a leírást készítettem, az volt a legfrissebb, de persze az újabb kiadásokra is ugyanez a menetrend érvényes. Kivéve, ha már épp fent van és megjelent egy frissítés. Azt OTA-val is felrakhatod, bár én mindig tiszta telepítést szoktam alkalmazni.

Üdv

G.

Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető 947g

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Young GT-S6310n
  • PDA ROM: S6310NTMHANR3
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #30 Dátum: 2013, 08 29, 16:16:41 »
Köszönöm, közben megnyíltak a hozzáférési lehetőségek.
Még nem döntöttem, hogy otthagyom-e a CM7-et, mert nagyon jól muzsikál, csak tanulmányozom az újabb ROMokat.
Üdv. 947g
g947

Nem elérhető bazsa77

  • Hozzászólások: 10
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: GT-S 5830I
  • PDA ROM: S5830iXXLK3
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #31 Dátum: 2013, 09 10, 20:13:09 »
Sziasztok! Ezt fel lehet rakni 5830i-re is?

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #32 Dátum: 2013, 09 11, 06:11:13 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Ezt fel lehet rakni 5830i-re is?

Szia!

Ez csak sima 5830-ra jó. I-re CM 7 van, itt, egy másik témámban megtalálod= You are not allowed to view links. Register or Login

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető Pydy

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 282
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: Galaxy Ace
  • PDA ROM: Mindig más =)
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #33 Dátum: 2013, 09 16, 21:04:24 »
Mennyire megbízható ez a rom ? a maclaw féle ics, és jb is elég siváran működött nálam. Ezzel mi a helyzet ? Hozzászólások alapján jó, de azért mégis ... :)

cronmodot valaki tudna nekem linkelni ? devhost oldala nem elérhető így a hivatalos xda link se működik .. :(
________________________________________________________________________________________
Közbe feléledt az oldal így letudtam tölteni, egyelőre minden tökéletesen működik, köszönöm én is ezt a szép leírást!

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #34 Dátum: 2013, 09 21, 10:27:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mennyire megbízható ez a rom ? a maclaw féle ics, és jb is elég siváran működött nálam. Ezzel mi a helyzet ? Hozzászólások alapján jó, de azért mégis ... :)

cronmodot valaki tudna nekem linkelni ? devhost oldala nem elérhető így a hivatalos xda link se működik .. :(
________________________________________________________________________________________
Közbe feléledt az oldal így letudtam tölteni, egyelőre minden tökéletesen működik, köszönöm én is ezt a szép leírást!

Szia!

Bocs, a munkám miatt csak ritkán tudok ránézni a saját témáimra. >:(

Nekem elég gyors és stabil. Használok RAM-tisztogatót, azzal felszabadítok némi memóriát, amikor kell és gurul, mint tök a lejtőn. :) Persze vannak itt-ott apróbb hibák, de nekem annyira nem zavaróak. Az élő háttérképeket valahogy semmilyen módon nem tudom életre kelteni, de ilyen kevés RAM mellett nem is biztos, hogy kellenek azok.

Neked hogy megy?

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető csegeny

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #35 Dátum: 2013, 09 22, 09:37:07 »
Hát ezt megszívtam. A format system után nem látta az SD kártyát, így nem is tudtam feltelepíteni a ROM-ot. Úgy tűnik, hogy lett egy ajtótámaszom. Mondjuk a download módot még tudja, csak nem tudom, hogy miként kell a géppel összekötve ROM-ot rátölteni. Az itteni régi linkek meg már nem működnek.

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #36 Dátum: 2013, 09 22, 10:31:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát ezt megszívtam. A format system után nem látta az SD kártyát, így nem is tudtam feltelepíteni a ROM-ot. Úgy tűnik, hogy lett egy ajtótámaszom. Mondjuk a download módot még tudja, csak nem tudom, hogy miként kell a géppel összekötve ROM-ot rátölteni. Az itteni régi linkek meg már nem működnek.

Szia!

Ha download módod van, akkor nincs nagy szívás. Mindössze telepítened kell egy eredeti gyári firmware-t. És kezdheted elölről... :D

Ámde az adatok valószínűleg elvesznek, de gondolom, full wipe már megtörtént, előtte pedig bizonyára mentettél.

Ha kell segítség gyári ROM felrakásához, szólj bátran, segítek.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető csegeny

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #37 Dátum: 2013, 09 22, 13:27:07 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

Ha download módod van, akkor nincs nagy szívás. Mindössze telepítened kell egy eredeti gyári firmware-t. És kezdheted elölről... :D

Ámde az adatok valószínűleg elvesznek, de gondolom, full wipe már megtörtént, előtte pedig bizonyára mentettél.

Ha kell segítség gyári ROM felrakásához, szólj bátran, segítek.

Üdv

G.

Az eredeti Vodafonos gyári rom nem akar felmenni az odinnal. "an unnamed file was not found"-al leáll.

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #38 Dátum: 2013, 09 22, 14:08:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az eredeti Vodafonos gyári rom nem akar felmenni az odinnal. "an unnamed file was not found"-al leáll.

Miért nem próbálkozol mással? Esetleg töltsd le még egyszer, hátha hibásan jött le, vagy rossz a kicsomagolás.

Ja, és persze Odinnal való ROM-feltöltéskor Feladatkezelőben kilövöd a KIES processzeit, ugye?
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető csegeny

  • Hozzászólások: 4
  • Navigáció / Navigation: iGO 8
  • PDA: Samsung i900 Omnia
  • PDA ROM: i900BUHH5/MIHI1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #39 Dátum: 2013, 09 22, 17:41:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért nem próbálkozol mással? Esetleg töltsd le még egyszer, hátha hibásan jött le, vagy rossz a kicsomagolás.

Ja, és persze Odinnal való ROM-feltöltéskor Feladatkezelőben kilövöd a KIES processzeit, ugye?

Nem adtam fel, és már készen is van, már a CyanogenMod 10.1.3 van rajta. Most frissíti éppen. Köszi a segítséget!

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
CyanogenMod 10.1.4 [modded]
« Reply #40 Dátum: 2013, 10 05, 09:44:16 »
Sziasztok!

Megjelent a 10.1.4-es verzió! Egyik újdonság, hogy ezúttal már létre kell hoznunk egy CM-es felhasználói profilt, vagy a már meglévővel be kell lépnünk.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető lajcsi2

  • Hozzászólások: 194
  • PDA: samsung i9300
  • PDA ROM: 4.3,3.0.31-2303192 dpi@DELL338#1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #41 Dátum: 2014, 03 06, 23:43:07 »
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség,a 10.1.3-as verzió van fent,szeretném lefrissíteni az újabbra,honnét tudom beszerezni,illetve mi a menete,vagy vissza tenném a 2.3.4-es ROM-ot,kártyafüggetlen a teló.

Nem elérhető Georgie9117

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 303
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo 2.4
  • PDA: SAMSUNG Galaxy S5 [SM-G900FD]
  • PDA ROM: ALEXANDR deodexed BOF1
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #42 Dátum: 2014, 03 08, 10:39:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Kéne egy kis segítség,a 10.1.3-as verzió van fent,szeretném lefrissíteni az újabbra,honnét tudom beszerezni,illetve mi a menete,vagy vissza tenném a 2.3.4-es ROM-ot,kártyafüggetlen a teló.

Szia!

You are not allowed to view links. Register or Login találsz kedvedre valót biztosan! Van már CM 10.2 és CM 11 is. Az első hozzászólásokban megtalálod a telepítési menetrendet, de persze érdemes elolvasni a hozzászólásokat is, hátha hasznos információkra, visszajelzésekre lelsz bennük.

A gyári Android 2.3.6-ot a You are not allowed to view links. Register or Login-on találod, ODIN-nal vissza tudod rakni. Persze, ne felejts el menteni mindent, mielőtt belevágsz! Érdemes full wipe-ot alkalmazni kezdésként, mert nekem szinte mindig bootloop-pal kezd első indításkor, és csak egy full wipe-pal tudom helyrehozni olyankor.

Üdv

G.
Amikor Bell feltalálta a telefont, Chuck Norrisnak már volt két nem fogadott hívása.

Nem elérhető robi12ster

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: s5830buks2
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #43 Dátum: 2014, 11 23, 22:39:11 »
Helló. Már nincs a google play -en a swapper2 , helyette mit ajánlassz?

Nem elérhető robi12ster

  • Hozzászólások: 17
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Samsung Galaxy Ace
  • PDA ROM: s5830buks2
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #44 Dátum: 2014, 11 24, 09:25:55 »
Végül megtaláltam, csak nem a google play -en, egy másik oldalon. Még annyi lenne a kérdésem, hogy hanyas recovery -t kell használlni, és ha kernert akarok cserélni, akkor azt mikor tegyem, a rom telepítés után vagy telyesen a végén? Próbálltam a végén, de a 6 -os recovery lefagyott. Az mitől lehet?

Nem elérhető halic

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: ipaq
  • PDA ROM: 1914756/065668569
Re: CyanogenMod 10.1.3 [modded] telepítése
« Reply #45 Dátum: 2018, 01 26, 09:03:19 »
Ace releases aren’t working on S5830C, S5830i and S5830M version of Ace!

nehogy valaki esetleg megfeledkezne és lefagyasztaná a teloját

sziasztok