2024, 04 19, 18:44:49

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 347397 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7025 Dátum: 2016, 12 23, 06:45:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdv.Unbrickel lehet kezdeni Root nélkül is valamit?Mivel se logo semmi nincsen,azaz a kijelző sötét marad viszont a led müködést jelez,lcd cserét már próbáltam,nem változik.Linux alatt nem látom ez is a root hiánya miatt lehet?
A segítséget előre is köszönöm.
Ha a LED villog, az nem brick, csak elrontott romolás. Meg kell keresni mi volt a hiba, és utána tovább gondolni, mi legyen a következő lépés.

Mi történt pontosan?

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Tigrici

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin Nüvi 250
  • PDA: Galaxy tab P-5220
  • PDA ROM: AP:P5220XXUBNI1
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7026 Dátum: 2016, 12 23, 15:27:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha a LED villog, az nem brick, csak elrontott romolás. Meg kell keresni mi volt a hiba, és utána tovább gondolni, mi legyen a következő lépés.

Mi történt pontosan?

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről
Valójában kijelzőt cseréltem ,elöször szuper is lett de sajnos ki maradt a proximity alól az a kis gumi.igy ujra szét de utána már semmi,majd vissza az eredetibe és utána szintén semmi.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7027 Dátum: 2016, 12 23, 21:46:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Valójában kijelzőt cseréltem ,elöször szuper is lett de sajnos ki maradt a proximity alól az a kis gumi.igy ujra szét de utána már semmi,majd vissza az eredetibe és utána szintén semmi.
És jó kijelző került bele?

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Tigrici

  • Hozzászólások: 3
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Garmin Nüvi 250
  • PDA: Galaxy tab P-5220
  • PDA ROM: AP:P5220XXUBNI1
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7028 Dátum: 2016, 12 24, 00:22:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
És jó kijelző került bele?

Tapatalkkal küldve az én LG-H850 eszközömről
igen,mivel a kijelző amiből kivettem müködött tökéletesen csak az éeintő volt törött,s a cserélt is jó volt elöször,csak hiváskor le vágta a proximity a kijelzőt a gumi miatt.

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7029 Dátum: 2017, 01 29, 20:11:51 »
Hali!
Várható a G2-re a 6.0-ás egyáltalán? Ezt azért kérdem, mert a szemem kiesett, amikor a lányom LG Leon-ját ma befrissítettem OTA-n, és a magát 2016. májusi frissítésként azonosító frissítés 6.0-át tolt fel rá (Telenor-os). Azt hittem lehidalok. Gondoltam rákeresek a G2-n is, de az bizony maradt 5.0.1. :(

Nem elérhető Pongi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei Mate 9
  • PDA ROM: MHA-L29C432B156
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7030 Dátum: 2017, 01 29, 20:14:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!
Várható a G2-re a 6.0-ás egyáltalán? Ezt azért kérdem, mert a szemem kiesett, amikor a lányom LG Leon-ját ma befrissítettem OTA-n, és a magát 2016. májusi frissítésként azonosító frissítés 6.0-át tolt fel rá (Telenor-os). Azt hittem lehidalok. Gondoltam rákeresek a G2-n is, de az bizony maradt 5.0.1. :(
Sajna nem várható rá.

Tapatalkkal küldve az én MHA-L29 eszközömről


Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7031 Dátum: 2017, 02 11, 17:50:34 »
Sziasztok!

Gondba vagyok, ha tudna valaki segíteni meg köszönném.
A telómra tettem volna kdz vel egy romot a folyamat le állt a telefon firmware update képernyőnél meg állt. és semmi tovább valahogy vissza lehet hozni az életbe?

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7032 Dátum: 2017, 02 17, 06:57:31 »
Sziasztok!

Van egy gyári 5.0.1-es Lollis D802-m, Telekomos, rootolt, és Nova launcher 5.0.2-t futtatok rajta. A napokban elkezdte azt csinálni, ha belépek a beállítások/alkalmazások menübe akkor leállítja a háttérben futó alkalmazásaimat. Ezzel az a baj, hogy nem akarom, hogy leállítsa őket. A caynax ébresztő, Eyefilter, időjárás, és headphone connect appokat futtatom a háttérben. Próbálkoztam már különböző appokkal, mint a memory locker, a task manager, vagy a rom manager, de egyik sem bizonyult hatékonynak. Azt szeretném elérni, hogy a telefon ne állítsa le ezeket az alkalmazásokat, hanem tartsa nagyon fixen a memóriában. Amikor ezek a memória kezelő appok kérték, megadtam nekik a root jogot. Csak akkor lövi le az appokat a teló, ha a beállítások/alkalmazások menübe lépek be. Más almenünél nem jelentkezik ez a hiba.
Van valami ötletetek? Esetleg olyan app, ami hatékonyan tartja a memóriában a kiválasztott appokat?

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7033 Dátum: 2017, 04 20, 23:28:48 »
Üdv!
5.0.1 Telenoros, Hozzáférési pont oké (Telenor Online), az értesítési sávon szépen jelzi a telefon a 4G-t, mégsem hajlandó egy nyavajás weboldalt sem megjeleníteni egyik böngésző sem.
Van valakinek ötlete?
THX

Nem elérhető sityuka09

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: 4.2.2
LG G2 általános beszélgetés
« Reply #7034 Dátum: 2018, 02 06, 12:17:45 »
Sziasztok!  Van egy LG G2 (D802-es változat)  betört a Digitizer touch, magának a kijelzőnek nincs baja csak nem érzékel :/ valaki tud valami alternatív megoldást rá?  :)
Nincs szívem így hagyni

Tapatalkkal küldve az én Xylo P eszközömről