2024, 04 18, 05:21:14

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 347215 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

Nem elérhető balahu

  • Hozzászólások: 401
  • PDA: Samsung S8
  • PDA ROM: ALAP
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6475 Dátum: 2015, 07 28, 22:10:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem a modulok száma számít, hanem hogy van vagy nincs. Az LG lolli akkuidejét, kapálja az xposed framework, az összes (közelemben lévő) modellen. G2, G3, G3S, Gpad.
Lolin nem volt xposed csak itt. Itt is számít ? (mert meglennék nélküle, bár a tweaksbox-al jó belőttem mindent ). Meg majd  asszem kipróbálom  a final dori kernelt, a teszt kedvéért.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6476 Dátum: 2015, 07 28, 22:20:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lolin nem volt xposed csak itt. Itt is számít ? (mert meglennék nélküle, bár a tweaksbox-al jó belőttem mindent ). Meg majd  asszem kipróbálom  a final dori kernelt, a teszt kedvéért.
KK- n talán nem. Legalábbis nem rémlik. Én lolli alatt leszoktam róla, így marad. Jó ez mindenféle tweak nélkül.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6477 Dátum: 2015, 07 29, 07:26:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmit nem bütyköltem. Stock rom rootolva. Ami felesleges az törölve vagy fagyasztva, és ennyi.
Használatról: egyszerre megy a kocsiban a Waze és bt-n keresztül a zene. A negyven fokban is csak annyira volt meleg, hogy megállás után zsebre tettem egy rövidnadrágban. Vagy én vagyok szerencsés, vagy valamit félre turkáltok benne.
Atti például mókolja (Xposed, viper, xcam, stb.) persze hogy neki melegszik mert folyamatosan csúcsra járatja az xposeddel.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

Nos, jó lenne ha valami belepiszkálásra foghatnám a dolgot, de sajnos nem. Sima stock lolli, root, meg custom recovery, ennyi. Ezenkívül alap programok, minden olyan ami play-ről letölthető. De a teszt kedvéért lehet, hogy felrakom csak pőrén, még csak meg se rootolom  :( , aztán meglátjuk.
Üdv

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6478 Dátum: 2015, 07 29, 07:50:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, jó lenne ha valami belepiszkálásra foghatnám a dolgot, de sajnos nem. Sima stock lolli, root, meg custom recovery, ennyi. Ezenkívül alap programok, minden olyan ami play-ről letölthető. De a teszt kedvéért lehet, hogy felrakom csak pőrén, még csak meg se rootolom  :( , aztán meglátjuk.
Üdv
Úgy is melegedni fog.
De, csak sikerül valami "jót" találni a 2tucat folyamatosan fejlesztett custom rom közül... ;)
Ha már egyszer adott, és a G2-n büntetés nélkül használható az Android szabadsága, éljünk vele.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6479 Dátum: 2015, 07 29, 08:15:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy is melegedni fog.
De, csak sikerül valami "jót" találni a 2tucat folyamatosan fejlesztett custom rom közül... ;)
Ha már egyszer adott, és a G2-n büntetés nélkül használható az Android szabadsága, éljünk vele.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

Létezik olyan custom rom, ami megoldja ezt a problémát (és persze teljes funkcionalitású)?
Üdv

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6480 Dátum: 2015, 07 29, 08:32:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Létezik olyan custom rom, ami megoldja ezt a problémát (és persze teljes funkcionalitású)?
Üdv
Ezt a problémát már egy max freq korlát, vagy a governor csere is megoldja szerintem, ha mindenképp ennél a romnál akarsz maradni. Elég egy beragadt app, process (pl: Chrome) és az Ondemand maximális freq-n tartja a processzort, mindenféle egyéb kérdés nélkül.
Ilyen melegedéssel csak beta romok esetén találkoztam.
Az pedig hogy egy app a Playről van, még semmit nem jelent ebben az esetben...

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6481 Dátum: 2015, 07 29, 09:00:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy is melegedni fog.
De, csak sikerül valami "jót" találni a 2tucat folyamatosan fejlesztett custom rom közül... ;)
Ha már egyszer adott, és a G2-n büntetés nélkül használható az Android szabadsága, éljünk vele.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
Már a g4-re is van normális root. :-)

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6482 Dátum: 2015, 07 29, 09:22:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Már a g4-re is van normális root. :-)

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el
:ok:
Ma olvastalak titeket "amott"... :D
Talán, majd a Gpro3 - G4pro... ;)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6483 Dátum: 2015, 07 29, 09:28:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt a problémát már egy max freq korlát, vagy a governor csere is megoldja szerintem, ha mindenképp ennél a romnál akarsz maradni. Elég egy beragadt app, process (pl: Chrome) és az Ondemand maximális freq-n tartja a processzort, mindenféle egyéb kérdés nélkül.
Ilyen melegedéssel csak beta romok esetén találkoztam.
Az pedig hogy egy app a Playről van, még semmit nem jelent ebben az esetben...

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

Nem ragaszkodom én ehhez a stock romhoz, ha van megbízható custom.
Egy ilyen melegedés folyamán szívesen belenéznék a process-ekbe, meg a cpu használatba. Tudtok javasolni programot hozzá?
Üdv

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6484 Dátum: 2015, 07 29, 10:33:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ragaszkodom én ehhez a stock romhoz, ha van megbízható custom.
Egy ilyen melegedés folyamán szívesen belenéznék a process-ekbe, meg a cpu használatba. Tudtok javasolni programot hozzá?
Üdv
Ténylegesen jól használható custom rom szerintem csak a cloudy G2 romok voltak, de azok is stock alapú romok csak a dél-koreai kiadásból csinálta. A portolt romjai már nem voltak olyan jók, a többi custom (CM, Slim) meg nem tudták azokat amit a gyári igen.
A MIUI-t majd Perna mondja, ő a szakértő.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6485 Dátum: 2015, 07 29, 10:49:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ténylegesen jól használható custom rom szerintem csak a cloudy G2 romok voltak, de azok is stock alapú romok csak a dél-koreai kiadásból csinálta. A portolt romjai már nem voltak olyan jók, a többi custom (CM, Slim) meg nem tudták azokat amit a gyári igen.
A MIUI-t majd Perna mondja, ő a szakértő.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

No, Perna, nálad a labda!
 :D

Nem elérhető balahu

  • Hozzászólások: 401
  • PDA: Samsung S8
  • PDA ROM: ALAP
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6486 Dátum: 2015, 07 29, 11:40:46 »
Én majd a dori uccsó kernelét fogom kipróbálni, egy kis tweakkel, amit a xda-n olvastam, plusz egy kis alufesz és mhz csökkentés esetleg finoman. Azt majd kiderül. Bar a gyari is most kitűnő (lolihoz képest legalábbis) 48 perc kijelzőidő és 85 % akksi. Egyébként sztem az lehet, hogy lolin inkább beragadnak a processzek mint itt.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6487 Dátum: 2015, 07 29, 12:34:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No, Perna, nálad a labda!
 :D
Jó fejek vagytok srácok...  :shock: :D
Mintha én valaki lennék...  :D
2,5 hónapja nincs G2.  :hmm:
TaRsY-t mindenképp megvárnám; AOSP - CM vonal nagyon klassz dolgok vannak ám arrafelé is
Ati is a stock, és stock alapú customok mindent tudója

Én, ha most kellene...akkor azzal a kínai G3 porttal amivel eladtam a g2-t.
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy objektív vélemény egy régi motorostól... chicano69 :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben nagyon sok időm lenne:
MIUI V5 multilang, utolsó kiadás, MIUI6 témával, Xceed kernel módosított ramdisk-kel... (ha nem, akkor Savoca Furnace-2.5.1 kernel)

Szerk. És, a szokásos dolgok.
Viper4, Xdabbeb, megmittodémmár... :D

De, azóta eltelt 2,5 hónap... az sok...  :shock:
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6488 Dátum: 2015, 07 29, 12:44:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó fejek vagytok srácok...  :shock: :D
Mintha én valaki lennék...  :D
2,5 hónapja nincs G2.  :hmm:
TaRsY-t mindenképp megvárnám; AOSP - CM vonal nagyon klassz dolgok vannak ám arrafelé is
Ati is a stock, és stock alapú customok mindent tudója

Én, ha most kellene...akkor azzal a kínai G3 porttal amivel eladtam a g2-t.
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy objektív vélemény egy régi motorostól... chicano69 :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
Amennyiben nagyon sok időm lenne:
MIUI V5 multilang, utolsó kiadás, MIUI6 témával, Xceed kernel módosított ramdisk-kel... (ha nem, akkor Savoca Furnace-2.5.1 kernel)

Szerk. És, a szokásos dolgok.
Viper4, Xdabbeb, megmittodémmár... :D

De, azóta eltelt 2,5 hónap... az sok...  :shock:

Akkor várunk... :zzz:

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6489 Dátum: 2015, 07 29, 13:18:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jó fejek vagytok srácok...  :shock: :D
Mintha én valaki lennék...  :D

Na de hé!   :D
Ki tudja nála jobban itt a MIUI-t? Na ugye. Amíg itt vagy, bizony rád támaszkodunk ezügyben.  :ok:
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6490 Dátum: 2015, 07 29, 13:32:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Na de hé!   :D
Ki tudja nála jobban itt a MIUI-t? Na ugye. Amíg itt vagy, bizony rád támaszkodunk ezügyben.  :ok:
Jól van na... :ok:
Mondd még... :D

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6491 Dátum: 2015, 07 29, 13:46:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én majd a dori uccsó kernelét fogom kipróbálni, egy kis tweakkel, amit a xda-n olvastam, plusz egy kis alufesz és mhz csökkentés esetleg finoman. Azt majd kiderül. Bar a gyari is most kitűnő (lolihoz képest legalábbis) 48 perc kijelzőidő és 85 % akksi. Egyébként sztem az lehet, hogy lolin inkább beragadnak a processzek mint itt.

Dorimanx kernele zsákbamacska. Xceed kernelt esetleg kipróbálhatod, elég gyári közeli, aki használja, szereti.
You are not allowed to view links. Register or Login
Nem ragaszkodom én ehhez a stock romhoz, ha van megbízható custom.
Egy ilyen melegedés folyamán szívesen belenéznék a process-ekbe, meg a cpu használatba. Tudtok javasolni programot hozzá?
Üdv

Ha nem létszükséglet a LG-s cuccok megléte, akkor a SlimSabert ajánlom nyugodt szívvel. remek akkuidő (5 óra megvan SOT) és villámgyors
Épp most dolgozom azon, hogy megcsináljam a SlimSabert Note3-ra is, mivel G2-n már van. :D
Csak mivel a slim csapat dobta a note 3 támogatását, így nekem kell összehegeszteni, nem oly egyszerű mint a G2 esetében, ahol gmillz és arcardinal alánkraknak mindent.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6492 Dátum: 2015, 07 29, 14:35:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dorimanx kernele zsákbamacska. Xceed kernelt esetleg kipróbálhatod, elég gyári közeli, aki használja, szereti.
Ha nem létszükséglet a LG-s cuccok megléte, akkor a SlimSabert ajánlom nyugodt szívvel. remek akkuidő (5 óra megvan SOT) és villámgyors
Épp most dolgozom azon, hogy megcsináljam a SlimSabert Note3-ra is, mivel G2-n már van. :D
Csak mivel a slim csapat dobta a note 3 támogatását, így nekem kell összehegeszteni, nem oly egyszerű mint a G2 esetében, ahol gmillz és arcardinal alánkraknak mindent.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem, nem szükséges az LG cuccok megléte, egyiket sem használom. Szerintem rá fogok nézni erre hétvégén. :)
Köszi

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6493 Dátum: 2015, 07 29, 16:18:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nos, jó lenne ha valami belepiszkálásra foghatnám a dolgot, de sajnos nem. Sima stock lolli, root, meg custom recovery, ennyi. Ezenkívül alap programok, minden olyan ami play-ről letölthető. De a teszt kedvéért lehet, hogy felrakom csak pőrén, még csak meg se rootolom  :( , aztán meglátjuk.
Üdv
Ahogy Perna mondja, úgyis melegedni fog...

You are not allowed to view links. Register or Login
Létezik olyan custom rom, ami megoldja ezt a problémát (és persze teljes funkcionalitású)?
Üdv
Nem. Ha hosszútávon akarod használni.
Ha jó a heti romolás, akkor van. Ahogy Drmotto mondja, az ősrégi KK indulás korabeli CloudyStock-ok tudták azt, amit Te most keresel. Felrakod és használod. Az hogy ezt Te a mai romokkal nem éred el, az hótziher. A teljes funkcionalitást szvsz csak stock alapú romokkal fogod elérni, a portolt romokkal soha. Annak vajmi értelme van, hogy felküld a user egy gyökeresen másik romot, és LG cuccot (távirányító, quick window, stb) keresgél, flash-el utána. Félig LG, félig CM. Lol... Unaloműzésnek, meg otthon hétvégi kockulásnak jó, egyébként 0. (persze ez egyéni vélemény, én is szeretem az AOSP romokat, csak nem a gékettőn...)
A dori kernelek valószínűleg hogy jók, annak aki naprakész a fejlesztéssel, és tudja melyik verziót érdemes felküldeni melyiket nem, vagy mit hogyan állítson be egy dori tweak app-ban. Megmondom őszintén nekem se időm, se agyi kapacitásom nincs feszezgetni, a megahercekkel szórakozgatni. Használni akarom, arra amire való, meg az igazság hogy soha nem mentem a téma után, nem értek hozzá.
Röviden megpróbálom leírni nálam mit mutatott a custom vs stock.
Amit, ahogyan használom, független a fent lévő romtól:
Teljes gapps csomag (kivéve a music), google fiók, és mind kivétel nélküli auto.sync. Pushbullet, Twitter, Facebook, FB Messenger, Hangouts, G+, G+ fotók, gReader, Eredmények, Box, Dropbox, OneDrive, a teljes Microsoft Office pack, Google Hírek + időjárás, Skype, URL Shortener, Instagram = amik állandóan auto szinkronizálás alatt álnak, és mennek is, mert kellenek, napi használatban vannak.
Mindezt 75% auto fényen, akku kímélő helymeghatározással. Nincs tweak, nincs greenify (óriási baromság...), se semmi olyan amivel a system működését befolyásolnám, és pl az sem izgat hogy többet eszik a Chrome mint a többi. Amit el szoktam követni, az a root, majd app takarítás, előbb uninstaller progival, majd a maradékot root explorer-el és SD Maid-al.
Ezen használat mellett, nálam a stock 20H rom ami hozza a képen látható eredményt, a többi jelenthet neki. Volt egy lolli és dori kernel kombó, ami ezt tudta, de használat közben a telefon teteje, a kamera környéke, néha merülő forraló hőmérsékletű volt.
Ez az eredmény nemcsak a lenti kép idejében eredmény, hanem két hónap múlva is az lesz. (csak megemlítem, Tuning Lajosunkat, a kétezer órájával, 20G rommal....)
Akármelyik főzelék, vagy szénné hackelt, kiherélt romot felraksz, Te azt az egy build-et két hónap múlva biztos hogy nem fogod ugyanúgy használni. Vagy kell egy reinstall, vagy másik kernel, vagy factory, de hogy nem lesz hónapokig zökkenőmentes, az fix... A mostani Cloudy romok is bitang jók, hétvégén otthon wifivel, kutyasétáltatás közben. Mihelyst elkezdődnek a szürke hétköznapok, és akkor kéne a kütyü, amikor az pl a legnagyobb mélyalvásban nem számít rá, úgy elhasal mint a sz...r sicc. Tök jó mikor navi közben vagy screen feloldás közben kikapcsol, random elmegy a gps jel, LTE egyik nap jó, másik nap not supported, az akkuidő a fele, a hívás hang ratyi, LED nem működik, dupla kopp akkor nem működik mikor esőben kéne taxit hívnod, egy asszonnyal való keresztbe hívásba belefagy a telefon, stb., stb., stb.

No hát nekem ez nem kell, pont lefo.om az antutut, totál értelmetlennek látom. Ha nagyon viszket az ujjam, backup, de érdekes módon, most már istentudja hányadszorra, de mindig visszatérek ide... Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz :D , de ha nem romolni, hanem használni akarod, inkább farigycsáld addig magadnak ezt az egyet, amíg jó nem lesz. ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6494 Dátum: 2015, 07 29, 16:57:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy Perna mondja, úgyis melegedni fog...
Nem. Ha hosszútávon akarod használni.
Ha jó a heti romolás, akkor van. Ahogy Drmotto mondja, az ősrégi KK indulás korabeli CloudyStock-ok tudták azt, amit Te most keresel. Felrakod és használod. Az hogy ezt Te
Röviden megpróbálom leírni nálam mit mutatott a custom vs stock.
.....
:ok: :taps:
LOL....Há' még ilyen szépen leírva... mindjárt kidobom én is a Mate7-en a CWM-et, és állok vissza full stockra... :D
Egyébként van benne valami, de pont a játékát vesszük el a gyereknek...Csak kell az a romolás... ;)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6495 Dátum: 2015, 07 30, 00:11:05 »
Srácok!
Kicsit el voltam veszve(nyaraltam), de ennek is meglett az előnye! Dobhatjuk az akkuidőket a kukába, úgy ahogy van! Lolli van fent, és attól függően -hogy milyen programot nyitok meg-, fogy az akkuidőm, hol jobban, hol kevésbé!
Pl: Ha egész nap azt a sz*r Facebookot babrálom, akkor akár 7 óra!!! (nem elírás) képernyőidőt is tudok produkálni! De ha egy komolyabb játékkal játszom, ami leterheli, mindjárt csak 1,5 - 2 óra az eredmény, ugyanazzal az akksival.... Nem akarok senkit megbántani, de egy 50%-60%-os fényerővel, meg Facebookkal, lehet villogni, hogy ennyit tud, de a valóságban -ha kihasználod rendesen-, akkor jó, ha a felét tudja annak...És itt most tessék helyén kezelni azt a "villogás" szót, mert nem bántó szándékkal írtam!!! Én is örültem a 6-7 órás időknek, azután amikor a gyerekeim elkezdtek egy Plants vs. Zombie-t vagy Magnetic Balls-t játszani, ledöbbentem, hogy milyen hamar merül. Azt hittem szórakoznak velem, de a töltöttségi szint a béka segge alatt volt, és épp csak 1óra 40 perce húztam le a töltőről.....
Szóval meg volt a nyaralás tanúsága: nem adom a kezükbe, mert elbutítják az akkuidőmet!!!!  :D :ok:

Ja, és még valami: Attika piszok jól megfogalmaztad a lényeget! Pontosan ezért nincs fent nálam custom rom.... :ok: :ok:
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6496 Dátum: 2015, 07 30, 08:45:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ahogy Perna mondja, úgyis melegedni fog...
Nem. Ha hosszútávon akarod használni.
...
No hát nekem ez nem kell, pont lefo.om az antutut, totál értelmetlennek látom. Ha nagyon viszket az ujjam, backup, de érdekes módon, most már istentudja hányadszorra, de mindig visszatérek ide... Ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz :D , de ha nem romolni, hanem használni akarod, inkább farigycsáld addig magadnak ezt az egyet, amíg jó nem lesz. ;)

Nos, a helyzet pontosan az, hogy a hozzáállásom betűről, betűre megegyezik a tiéddel. Nem is csoda, hogy majd egy évig nem nyúltam a telefonhoz. Csak most gondoltam egyet, és lolliztam, romoltam egy kicsit, a régi SGS1-es időket idézve magamnak. De a tapasztalataid és az én meglátásaim alapján is lehet, hogy mégsem ruccanok ki a custom romok nagy és széles világába, ahol oly sok a buktató. :)
Kíváncsiságból azért egy-két napra max lehet, hogy felteszek valamit, meg ha megjön az 5.1, azt is, de a jó öreg 20H-t ott tartom a merevlemezemen.  :ok:
Üdv

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6497 Dátum: 2015, 07 30, 08:47:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, és még valami: Attika piszok jól megfogalmaztad a lényeget! Pontosan ezért nincs fent nálam custom rom.... :ok: :ok:

Látom 30B-n vagy. Neked nem melegszik?

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6498 Dátum: 2015, 07 30, 10:41:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Látom 30B-n vagy. Neked nem melegszik?
Átlagos használatnál, a mindennapokban, nem. Ha extrém módon használják a gyerekeim (játszanak vele a fenti két játékkal), akkor ez is melegszik, de akkor sem durván!
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6499 Dátum: 2015, 07 31, 12:22:20 »
Gyors kérdés! Aki visszament KK-ra, az Dalvik-kal használja, ugye?