2024, 04 16, 19:28:19

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 347048 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2525 Dátum: 2014, 04 23, 11:07:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vaciláltam rajta, de nálam a stock győzött. Egy nap után, a jelenlegiből kiindulva az is bitang jó lehet + pont a napokban frissült is.  :ok:
A cloudy stock-on a navbár magassága állítható? Még valami. ART módvan a rootolt alkalmazások ugyanúgy működhetnek? Ha van egy novam, ami nem frissült már ezer éve, az elfuthat még ART-on? Ma van egy kis időm és nekiállnék délben, ha nem jön közbe valaki, de utána muszáj használnom a telefont funkcionalitásának megfelelően. Nem lesz idő még egy menetre, ezért kérdezem.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2526 Dátum: 2014, 04 23, 11:15:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A cloudy stock-on a navbár magassága állítható? Még valami. ART módvan a rootolt alkalmazások ugyanúgy működhetnek? Ha van egy novam, ami nem frissült már ezer éve, az elfuthat még ART-on? Ma van egy kis időm és nekiállnék délben, ha nem jön közbe valaki, de utána muszáj használnom a telefont funkcionalitásának megfelelően. Nem lesz idő még egy menetre, ezért kérdezem.

Nemtom állítható-e mert én nem használtam még azt a romot,  viszont ha nem állítható, akkor magadnak allithatod,  ha apktool-lal kibontod,  egy xmlt atirsz, visszacsomagolod és berakod a systembe. Ugyanis ha xposed modullal csinalod a navbar állítást,  nem fog menni az ART,  xposed csak dalvikon megy.
Nem kell csodát varni az arttől amúgy, SlimKaton semmi változást nem tapasztaltam mióta atallitottam.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető sadbas

  • Hozzászólások: 46
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: D80220d-EUR-XX
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2527 Dátum: 2014, 04 23, 12:20:23 »
Toolkit linux és mac felhasználóknak: You are not allowed to view links. Register or Login
Tegnap nekiálltam lefordítani magyarra, ha kész lesz felrakom, hátha akad még rajtam kívül olyan elvetemült aki nem windowst használ és fontos neki szép magyar anyanyelvünk :)

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2528 Dátum: 2014, 04 23, 12:45:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nemtom állítható-e mert én nem használtam még azt a romot,  viszont ha nem állítható, akkor magadnak allithatod,  ha apktool-lal kibontod,  egy xmlt atirsz, visszacsomagolod és berakod a systembe. Ugyanis ha xposed modullal csinalod a navbar állítást,  nem fog menni az ART,  xposed csak dalvikon megy.
Nem kell csodát varni az arttől amúgy, SlimKaton semmi változást nem tapasztaltam mióta atallitottam. Köszi a navbár állítási tippet, azt majd megcsinálom.  Nem kifejezetten az art miatt kell a cloudy, csak én még 20b-n vagyok és ha váltok, kor már ne c-re hanem a c-nél stabilabbnak mondott cloudy stocra gondoltam. Plussz multitaskingot dicsérte Atika kolléga, meg egyéb beállítási lehetőség. Na meg a viszjetés az ujjamban.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
Pedig most olvastam xda-n h érezhető a változás. De akkor az is lehet h csak bizonyos appoknál ahol amúgy lassú volt a megnyirltás. De azt is el tudom képzelni, hogy ezen az izom hardware-en nem jelebtett prolémát eddig se semmi.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2529 Dátum: 2014, 04 23, 13:21:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A cloudy stock-on a navbár magassága állítható? Még valami. ART módvan a rootolt alkalmazások ugyanúgy működhetnek? Ha van egy novam, ami nem frissült már ezer éve, az elfuthat még ART-on? Ma van egy kis időm és nekiállnék délben, ha nem jön közbe valaki, de utána muszáj használnom a telefont funkcionalitásának megfelelően. Nem lesz idő még egy menetre, ezért kérdezem.

Nekem az aktuálisan fent lévő 70 appból egyedül az enhanced sms & caller id nem indult el art-on, minden más szépen megy. A nova-nál szerintem jó eséllyel nem lesz gondod, max frissíted.
A navbar és a statusbar nem állítható (vagy csak én nem találom), de végül s ez egy teljesen stock rom, csak ki vannak szedve belőle az utólag is feldobható appok, (se chrome, se egyéb google cuccok), és 1-2 finomítás van benne.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2530 Dátum: 2014, 04 23, 13:22:52 »
2.3as novat használok ART-vel.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2531 Dátum: 2014, 04 23, 14:20:00 »
Warez appokat ha fel is ismer a Play, frissiteni nem engedi...  ;)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2532 Dátum: 2014, 04 23, 14:20:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
2.3as novat használok ART-vel.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
Nekem is az van most. Attika mit értett a multitasking alatt mikir dicsérte a romot? Nem találtam erre vonatkozóan infót. Mitől olyan jó az?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2533 Dátum: 2014, 04 23, 15:36:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem is az van most. Attika mit értett a multitasking alatt mikir dicsérte a romot? Nem találtam erre vonatkozóan infót. Mitől olyan jó az?
Vagyok, csak épp úton voltam.  :)
Attika azt értette, hogy a KitKat alapból sokkal jobb multitasking-al rendelkezik mint a JB, és ezen az ART futtatás tovább segít, ami ugye a gyári LG 20c-ben nuku.
Ebben a Cloudy romban az ART nekem meghozta amit én mindig is vártam a KK-tól, a futó folyamatok közti váltás sebessége, és újra töltés nélkülisége nekem kell.
Van időm 1 - 2 mp-et várni egy app nyitásra, nem erről szól a történet.
Példa: ha épp böngészek egy oldalt, + van még mellette nyitva 2-3 app, és jön egy mail, amire rákattintok, amibe pl. szokás szerint beletrafál a nejem és mikor máskor telefonálna, akkor az alap böngészéshez visszatérve nem akarom hogy újra töltsön a weblap, hanem olvasni akarom ahol abbahagytam, azonnal ... Folyamatok közti váltás simább, animációk csúsznak, ekkora HW-n egy ART-on futó KK parádés.
Vkinek kell, vkinek nem, vkinek tetszik, vkinek nem... Nekem kafa, és kell...
Ha ezért 1-2 app nem települ, mint eddig pl. a PORT TV (ami idővel már ART support lett  :ok: ), az a legkevésbé sem érdekel. Ami nem települ, annak vszínűleg a fejlesztése az első bevételözönnél elakadt, kenjék a hajukra...



Ha már volt róla szó, egy kis olvasnivaló. :)

Dalvik vs. ART:

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login


Memória, kitkat, meg csak úgy:

You are not allowed to view links. Register or Login

You are not allowed to view links. Register or Login  - köszönjük a cikket rtitusznak.  :taps: :ok:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2534 Dátum: 2014, 04 23, 20:51:55 »
Skacok, benéz az ablakon a You are not allowed to view links. Register or Login. Vélemény?  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető vadasztibor

  • Hozzászólások: 694
  • Nem: Férfi
    • DTPTeam
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: V10D
  • Skype: vadati
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2535 Dátum: 2014, 04 23, 21:07:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Skacok, benéz az ablakon a You are not allowed to view links. Register or Login. Vélemény?  :)
én biztos maradok a G2-él, nem látok akkora ugrást hogy fél év után lecseréljem a g3-ra
Saját LG G4 fotók:
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2536 Dátum: 2014, 04 23, 21:10:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
én biztos maradok a G2-él, nem látok akkora ugrást hogy fél év után lecseréljem a g3-ra
Én sem, max ha kapok egyet ingyen az LG-től...  rotfl ;D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2537 Dátum: 2014, 04 23, 22:38:44 »
CloudyStock feltéve, egyelőre nem érzek semmit viszont a navbár kisebbre van véve, így nem is kell állítanom rajta. Pöpec. So far so good. ;-)
Szerk.: a ledfliwban a led flash rate nem állítható. Magyarul csak világít, villogni nem tud. egyelőre nem tudom miért.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2538 Dátum: 2014, 04 24, 00:11:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
CloudyStock feltéve, egyelőre nem érzek semmit viszont a navbár kisebbre van véve, így nem is kell állítanom rajta. Pöpec. So far so good. ;-)
Szerk.: a ledfliwban a led flash rate nem állítható. Magyarul csak világít, villogni nem tud. egyelőre nem tudom miért.
Tévedtem. Hiába szedtem le az xposed-ot meg a tweakboxot, artra nem áll át. Gondolom ha újratenném akkor jó lenne csak az lg backupomban benne volt nekem is ez a két program. Mindegy akkor, maradok davlikon.

Nem elérhető radukav

  • Hozzászólások: 145
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: D802220h-EUR-XX
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2539 Dátum: 2014, 04 24, 08:52:49 »
Egy kis kaland: Kedvet kaptam a CloudyStock-ra, hát neki láttam. Root, TWRP, Cloudy simán, de az a fránya android hibaüzenet megmaradt (Hívás beáll.,elutasító üzenetek), egyébként zsír. Na, mondom akkor egy jó 10Fkdz ott van-e hiba. Eredmény egy gyönyörű bootloop- vao. A víz levert.. Hard reset kiszedte hál isten. Ééés nincs hiba üzenet! Ekkor egy gyors 20Bkdz és megint hiba üzenet (bakker).Na, akor megint root. De, nem!Másfél órán át szívtam és a boha égnek sem! (másik gépen sem!) Na, itt kell abba hagyni (éjfél). Reggel felkelek, a családot gyorsan kirakom az ajtón, hogy indulás előtt még egy gyors próba és igen!! :D :D Minden simán root,twrp,cloudy. Ugyan ott vagyok,mint tegnap délután van egy jó cloudy-m ( hiba üzenettel) és eltöltöttem fél napot enyhén ideges állapotban. Szóval ennyi... , de megérte! :taps: :taps:

Nem elérhető k5.20

  • Hozzászólások: 1249
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2540 Dátum: 2014, 04 24, 09:12:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Egy kis kaland: Kedvet kaptam a CloudyStock-ra, hát neki láttam. Root, TWRP, Cloudy simán, de az a fránya android hibaüzenet megmaradt (Hívás beáll.,elutasító üzenetek), egyébként zsír. Na, mondom akkor egy jó 10Fkdz ott van-e hiba. Eredmény egy gyönyörű bootloop- vao. A víz levert.. Hard reset kiszedte hál isten. Ééés nincs hiba üzenet! Ekkor egy gyors 20Bkdz és megint hiba üzenet (bakker).Na, akor megint root. De, nem!Másfél órán át szívtam és a boha égnek sem! (másik gépen sem!) Na, itt kell abba hagyni (éjfél). Reggel felkelek, a családot gyorsan kirakom az ajtón, hogy indulás előtt még egy gyors próba és igen!! :D :D Minden simán root,twrp,cloudy. Ugyan ott vagyok,mint tegnap délután van egy jó cloudy-m ( hiba üzenettel) és eltöltöttem fél napot enyhén ideges állapotban. Szóval ennyi... , de megérte! :taps: :taps:

Úgy tűnik, hogy a hívásbeállítások a G2-n nem barátok a 4G-vel.
Még a gyárin is dob hibaüzenetet, ha pl. a hívószám-küldés menübe akarsz lépni.
Erre egy megoldás van: GSM módba kell lépni, ott megnyílik ez a menüpont és be is állítható.
Ezt a beállítást meg is jegyzi, ha utána visszaállítod a 4G-t.
Lehet, hogy a nálad jelentkező problémára is ez a megoldás?
LG V10 (H960A) 32 GB - 4GB RAM

Nem elérhető Enemy0315

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Original
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2541 Dátum: 2014, 04 24, 12:45:12 »
Helló mindenki!
Megpróbáltam a G2-m-re Custom Recovery-t tenni, de nem sikerült és most semmilyen recovery nem jön be.
Azt szeretném kérdezni, hogy vissza lehet állítani valahogy az eredeti recovery-t? Így még rootolni sem tudom a telefonom, mivel nem tudok belépni recoverybe. (Ezt az üzenetet dobja ki:"error: Boot certification verify")
Mit lehet ez ellen tenni?
Köszi!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2542 Dátum: 2014, 04 24, 15:38:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló mindenki!
Megpróbáltam a G2-m-re Custom Recovery-t tenni, de nem sikerült és most semmilyen recovery nem jön be.
Azt szeretném kérdezni, hogy vissza lehet állítani valahogy az eredeti recovery-t? Így még rootolni sem tudom a telefonom, mivel nem tudok belépni recoverybe. (Ezt az üzenetet dobja ki:"error: Boot certification verify")
Mit lehet ez ellen tenni?
Köszi!
Helló!

Ezt az üzenetet hol látod?

Meg ezt a "custom recoveryt akartam tenni" kérdést, kielemezhetnéd. Pár dolog nem tiszta, kevés az infó.  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Enemy0315

  • Hozzászólások: 6
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Original
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2543 Dátum: 2014, 04 24, 20:12:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Helló!


Ezt az üzenetet hol látod?

Meg ezt a "custom recoveryt akartam tenni" kérdést, kielemezhetnéd. Pár dolog nem tiszta, kevés az infó.  :)

Ott jön be az üzenet, ha recovery módban próbálod indítani a telefont. TWRP recoveryt akartam feltenni, de mivel 4.4.2-es rendszerem volt, az a módszer pedig 4.2.2-höz volt, nem sikerült. Most már root-olni sem tudom, mert amint újraindítja a telefont recovery módban, azt a hibaüzenetet dobja ki

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2544 Dátum: 2014, 04 24, 20:40:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ott jön be az üzenet, ha recovery módban próbálod indítani a telefont. TWRP recoveryt akartam feltenni, de mivel 4.4.2-es rendszerem volt, az a módszer pedig 4.2.2-höz volt, nem sikerült. Most már root-olni sem tudom, mert amint újraindítja a telefont recovery módban, azt a hibaüzenetet dobja ki
Aha. Ha a recoveryhez nem tudsz nyúlni, akkor a rom felől kell megközeliteni. Kdz-vel rakd újra a KK-t, az újra rakja a rommal együtt és helyreáll minden.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető radukav

  • Hozzászólások: 145
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: D802220h-EUR-XX
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2545 Dátum: 2014, 04 25, 08:19:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy tűnik, hogy a hívásbeállítások a G2-n nem barátok a 4G-vel.
Még a gyárin is dob hibaüzenetet, ha pl. a hívószám-küldés menübe akarsz lépni.
Erre egy megoldás van: GSM módba kell lépni, ott megnyílik ez a menüpont és be is állítható.
Ezt a beállítást meg is jegyzi, ha utána visszaállítod a 4G-t.
Lehet, hogy a nálad jelentkező problémára is ez a megoldás?
Kipróbáltam, de sajnos nem segített. Azért kösz a tippet!

Véletlenül nem tudja valaki, hogy Cloudyban hol kell az alakalmazás képernyőhöz igazítást beállítani, mert nem találom?

Nem elérhető fercsi007

  • Hozzászólások: 32
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: 4.4.2 D80220b-216-70
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2546 Dátum: 2014, 04 25, 08:42:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nekem az L betu is kiesett mar. Az elolapi műanyag meg meg van repedve oldalt. Nekem is segíthet majd a vaci uti szerviz, csak legyen valami csere fón.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el
:shock:
Really? Tudnál róla képet küldeni?

Nem elérhető wonthy

  • Hozzászólások: 520
  • Navigáció / Navigation: Sygic iGO
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: DriodDMester V4.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2547 Dátum: 2014, 04 25, 09:24:39 »
TaRsY milyen kernelt ajánlanál slim rom alá?

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2548 Dátum: 2014, 04 25, 09:48:14 »
You are not allowed to view links. Register or Login
TaRsY milyen kernelt ajánlanál slim rom alá?

Mi a baj a saját kernellel?

Én most raktam fel a slimkatet a legfrissebb bétát. 4.6. Nekem semmi gondom egyelőre.
Egy hiányosság van hogy az apn-t kézzel kell beállítani.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el


Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #2549 Dátum: 2014, 04 25, 09:50:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:shock:
Really? Tudnál róla képet küldeni?

Csinálok majd. Ha valamikor otthon leszek a hangjat is felveszem.

You are not allowed to view links. Register or Login
TaRsY milyen kernelt ajánlanál slim rom alá?

Sajátját ami benne van.

You are not allowed to view links. Register or Login
Mi a baj a saját kernellel?

Én most raktam fel a slimkatet a legfrissebb bétát. 4.6. Nekem semmi gondom egyelőre.
Egy hiányosság van hogy az apn-t kézzel kell beállítani.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Nalam semmi apn gond nem volt.

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el