2024, 04 24, 05:53:47

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 348051 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6975 Dátum: 2016, 05 11, 14:16:04 »
Cloudy g 3.3-ra flashelhetek 30h stockot? Nem kell visszamennem elotte korabbi romra?

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6976 Dátum: 2016, 05 12, 17:17:58 »
Sziasztok!
Feltettem a 10a-t a telomra majd flaseltem cloudy 2.7-re. Most valamiert 16gb a memoriam. Van erre valami megoldas?visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalkkal küldve az én LG-D802 eszközömről


Nem elérhető Pongi

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 538
  • Nem: Férfi
  • PDA: Huawei Mate 9
  • PDA ROM: MHA-L29C432B156
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6977 Dátum: 2016, 05 12, 18:41:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Feltettem a 10a-t a telomra majd flaseltem cloudy 2.7-re. Most valamiert 16gb a memoriam. Van erre valami megoldas?visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalkkal küldve az én LG-D802 eszközömről
A custom romok topikban Attika április 1-én segített egy ilyen problémában.

Tapatalkkal küldve az én LG-D802 eszközömről


Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6978 Dátum: 2016, 05 12, 20:17:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A custom romok topikban Attika április 1-én segített egy ilyen problémában.

Tapatalkkal küldve az én LG-D802 eszközömről

Hű, köszi! Elég durvának tűnik, de gondolom más megoldás nincs erre.  :shock:

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6979 Dátum: 2016, 05 30, 01:18:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hű, köszi! Elég durvának tűnik, de gondolom más megoldás nincs erre.  :shock:
Nincs! De hála a tervezőnek ez működik! Ki van próbálva!  :D :D :D :D
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6980 Dátum: 2016, 05 30, 20:33:02 »
Mitől lehet, hogy a telefon olyat csinál hogy egyszer csak elveszti a jelet mintha nem lenne benne sim kártya, csak az ujraindítás segít neki? Most miui7 van fent, azt hittem rom hiba, de próbáltam cm13-at meg egy stock lp-t is és ugyanúgy előjön mindegyiknél. Lehet hogy hardveres gondja lesz már?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6981 Dátum: 2016, 05 30, 20:58:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Mitől lehet, hogy a telefon olyat csinál hogy egyszer csak elveszti a jelet mintha nem lenne benne sim kártya, csak az ujraindítás segít neki? Most miui7 van fent, azt hittem rom hiba, de próbáltam cm13-at meg egy stock lp-t is és ugyanúgy előjön mindegyiknél. Lehet hogy hardveres gondja lesz már?
Stock romon is produkál hasonlót?
Azt tudom, a MIUI nem bántja a modemet, viszont ezt nem tudom biztosan állítani a CM-ről.
Én raknék egy KDZ-t, és ha akkor is bibis, első körben a SIM kártyára gyanakodnék.
Másik, jó SIM a masinába. Amennyiben a hiba fennáll, hardverhiba lesz szerintem.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI NXT-L29 eszközömről

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6982 Dátum: 2016, 05 30, 21:03:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Stock romon is produkál hasonlót?
Azt tudom, a MIUI nem bántja a modemet, viszont ezt nem tudom biztosan állítani a CM-ről.
Én raknék egy KDZ-t, és ha akkor is bibis, első körben a SIM kártyára gyanakodnék.
Másik, jó SIM a masinába. Amennyiben a hiba fennáll, hardverhiba lesz szerintem.

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI NXT-L29 eszközömről

Azért gyanús a hardweres nekem, mert volt egy olyan gondom vele tavaly, hogy beszorult a sim tálca, utána szerviz lett a vége, azt mondták elvileg picit elhajlott ott valami ami miatt nem ismerte fel a sim kártyát... Ha ez lesz akkor viszont tényleg csere lesz a vége. :) mi5 már kéne :)

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6983 Dátum: 2016, 05 31, 06:40:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Azért gyanús a hardweres nekem, mert volt egy olyan gondom vele tavaly, hogy beszorult a sim tálca, utána szerviz lett a vége, azt mondták elvileg picit elhajlott ott valami ami miatt nem ismerte fel a sim kártyát... Ha ez lesz akkor viszont tényleg csere lesz a vége. :) mi5 már kéne :)
Ahhham...értem. Szóval a Mi5-felől fúj a szél...Akkor biztosan hardverhiba lesz... :D

Tapatalkkal küldve az én HUAWEI NXT-L29 eszközömről

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6984 Dátum: 2016, 05 31, 20:07:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs! De hála a tervezőnek ez működik! Ki van próbálva!  :D :D :D :D


Sziasztok!

Megcsinaltam de valami most sem oke szerintem. A system eleg sokat foglal. Pedig minden sikerult rendesen. Vagy ez igy lenne oke? Nem sok helyem van.


Tapatalkkal küldve az én LG-D802 eszközömről
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető smigroczki

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6985 Dátum: 2016, 06 02, 07:17:15 »
Hali!

Valakivel fordult már elő az a problem, hogy megdöglik a digitizer? Teljesen félre hord az érintésbevitel. Cm13 van/volt fent, toltam egy akksi cserét is, azóta van a probléma. Mivel az érintőnél alul is és felül is van egy csatlakozó, elsőnek arra gondoltam, hogy nem illeszkedik rendesen,de ott minden ok.
Visszamásztam stock rom-ra hátha, de ott is produkálja.
Ugyanakkor az első kikapcsolásig új tiszta romnál működik. Arra tippelek, hogy valami baseband dolog lehet, és az akksi csere óta formázódhatott valami a hardware-ban.
D802 16GB EUR

Szánjatok meg kérlek egy jó válasszal! :)

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6986 Dátum: 2016, 06 18, 19:13:22 »
sziasztok. van egy olyan gondom hogy a g2 leesett és nem érzékeli az érintéseket. A lényeg hogy le akarom menteni a cuccokat rola. nincs rootolba sem. rádugom gépre és ott ugye át kéne állitani mtp módba, de így nem megy. Valami megoldás ilyenkor?

Nem elérhető Zotyisz1

  • Hozzászólások: 115
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6987 Dátum: 2016, 06 18, 21:32:26 »
You are not allowed to view links. Register or Login
sziasztok. van egy olyan gondom hogy a g2 leesett és nem érzékeli az érintéseket. A lényeg hogy le akarom menteni a cuccokat rola. nincs rootolba sem. rádugom gépre és ott ugye át kéne állitani mtp módba, de így nem megy. Valami megoldás ilyenkor?
Dugj rá 1 egeret. Működik. Én igy szoktam menteni ha hoznak törött érintőst.

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6988 Dátum: 2016, 06 19, 14:12:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Dugj rá 1 egeret. Működik. Én igy szoktam menteni ha hoznak törött érintőst.

valami más megoldás nincs? vagy az egeret hogyan tudom rá dugni?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6989 Dátum: 2016, 06 19, 14:52:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
valami más megoldás nincs? vagy az egeret hogyan tudom rá dugni?
You are not allowed to view links. Register or Login

De próbáld meg esetleg You are not allowed to view links. Register or Login. Ha jól emlékszem volt korábban akinek segített.

Videó róla:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6990 Dátum: 2016, 07 11, 10:15:57 »
Sziasztok,

A napokban elkezdte szurni a szemem egy regebbi problema. 5.0.2 gyari lolli van a G2-n,  es ami a furcsaga,  hogy ha belepek a beallitasokba,  akkor kell varni 3-4 masodpercez,  mig megjeleniti az almenuket. Persze,  utana ha kilepek,  akkor mar gyorsan behozza,  mert meg can nyitva,  de ha torlom a megnyitott programok kozul,  akkor utana megint varni kell. Ez mitol van?

Nem elérhető sityuka09

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6991 Dátum: 2016, 07 13, 16:01:54 »
Sziasztok, van egy LG G2-es telefonom ( D802-es valtozat )
Maga a keszulek teljesen hibatlan illetve az lenne a zavarotenyezo hogy mikor a hatso kamerat hasznalom homalyos kepet keszit
Nem zavaro annyira de megis elsore eszre venni mig az elolapikamera teljesen hibatlan kepet csinal ennek lehet szoftveres hibaja vagy maga
a kamera nem jo?  Esetleg valakinel hasonlo?  vagy valami otlet?  ☺

Nem elérhető Knife

  • Hozzászólások: 147
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther v220
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: CM13
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6992 Dátum: 2016, 07 14, 11:02:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok, van egy LG G2-es telefonom ( D802-es valtozat )
Maga a keszulek teljesen hibatlan illetve az lenne a zavarotenyezo hogy mikor a hatso kamerat hasznalom homalyos kepet keszit
Nem zavaro annyira de megis elsore eszre venni mig az elolapikamera teljesen hibatlan kepet csinal ennek lehet szoftveres hibaja vagy maga
a kamera nem jo?  Esetleg valakinel hasonlo?  vagy valami otlet?  ☺

Szia!
Előfordulhat, hogy a hátsó kamera védőrétege kopott meg kicsit, az okozhat ilyet. Vannak rá how-to -k hogyan érdemes lecsiszolni fogkrémmel, vagy egyébbel és megoldódik ezesetben a probléma.

Nem elérhető sityuka09

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6993 Dátum: 2016, 07 14, 19:55:33 »
köszönöm a választ! :) olyat szeretnék még hogy melyik a legújabb rom a G2-re?
nekem:4.2.2 van rajta esetleg valami újabb ami bevált? vagy segítség esetleg? linkel vagy valami mással
olvastam olyat hogy frissítés után sárga folt jelent meg a kijelzőn.. ilyen tényleg létezik? vannak veszélyei a frissítéseknek?  :) 

nagyon szépen köszönöm a választ.

Nem elérhető Knife

  • Hozzászólások: 147
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther v220
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: CM13
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6994 Dátum: 2016, 07 15, 07:37:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
köszönöm a választ! :) olyat szeretnék még hogy melyik a legújabb rom a G2-re?
nekem:4.2.2 van rajta esetleg valami újabb ami bevált? vagy segítség esetleg? linkel vagy valami mással
olvastam olyat hogy frissítés után sárga folt jelent meg a kijelzőn.. ilyen tényleg létezik? vannak veszélyei a frissítéseknek?  :) 

nagyon szépen köszönöm a választ.

A sárga folt nem a frissítéstől van, hanem attól, hogy a kijelző panelei közötti ragasztó elválik, elszíneződik. (ez inkább melegedés hatására történik főleg olyan telefonokon, ahol kikapcsolták a thermal controllt a nagyobb sebesség érdekében, de előfordulhat normál használat mellett is, vagy napon kinthagyva, a lányeg hogy lg garancia érvényes rá ha még van)
5.0.1 a legfrissebb gyári, pcvel összedugva lgsuit frissíti rá ha nem kaptad meg ota. Vagy a faqban leírt módon közvetlenül is felteheted a gyári romot.
Ha nem gyárit keresel, akkor olvasgass melyik milyen, mert rengeteg van és mindenkinek más jön be. Én pl hosszú ideje a CM13-at használom nagy megelégedéssel, 2-3 hetente felteszek egy újabb nightly verziót, de kevés a bug vagy hiányosság.

Nem elérhető sityuka09

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6995 Dátum: 2016, 07 15, 07:48:38 »
Köszönöm a választ.  :) utána nézek ennek a frissítésnek.

Nem elérhető Stonerice

  • Hozzászólások: 1
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: ghmkg
  • PDA: fgdgh
  • PDA ROM: dfgd
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6996 Dátum: 2016, 08 06, 01:28:14 »
Sziasztok!

Van egy rootolt G2-esem kitkattal és nem tudok telepíteni rá stock romot. Azaz gyárit.  LG flash toollal próbálkoztam de látszólag nem érzékelheti a telefont.

Nem elérhető arsenelupin

  • Hozzászólások: 141
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2,Nexus 4
  • PDA ROM: valami folytán mindig 10E a vége :)
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6997 Dátum: 2016, 08 25, 21:21:46 »
hello. valaki tudna dobni egy 10e linket,mert valahogy most egyik link sem megy :hmm:
hálás köszi ;)

Nem elérhető sityuka09

  • Hozzászólások: 15
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6998 Dátum: 2016, 08 29, 22:43:30 »
Sziasztok, lenne egy olyan problémám hogy 3-4 napja azt csinalja a LG G2-om hogy lezáróm a kijelzot en nem reagal a dupla koppintasra vagy ha hatul a lezáró gombal zarom le akkor 1-2 másodpercre felvillan a kijelzo aztan elalszik kb van hogy 6.-ra birom feloldani a kijelzot mert állandóan elalszik.... Valakinek hasonló volt mar? szerviz? Vagy van megoldás?  Előre is köszönöm!

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6999 Dátum: 2016, 09 08, 08:32:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A sárga folt nem a frissítéstől van, hanem attól, hogy a kijelző panelei közötti ragasztó elválik, elszíneződik. (ez inkább melegedés hatására történik főleg olyan telefonokon, ahol kikapcsolták a thermal controllt a nagyobb sebesség érdekében, de előfordulhat normál használat mellett is, vagy napon kinthagyva, a lányeg hogy lg garancia érvényes rá ha még van)
5.0.1 a legfrissebb gyári, pcvel összedugva lgsuit frissíti rá ha nem kaptad meg ota. Vagy a faqban leírt módon közvetlenül is felteheted a gyári romot.
Ha nem gyárit keresel, akkor olvasgass melyik milyen, mert rengeteg van és mindenkinek más jön be. Én pl hosszú ideje a CM13-at használom nagy megelégedéssel, 2-3 hetente felteszek egy újabb nightly verziót, de kevés a bug vagy hiányosság.
Hali!
A lolival nem melegszik még mindig jobban, utalva a melegedés miatti besárgulásra?
THX