2024, 09 28, 00:23:07

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 360957 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6875 Dátum: 2016, 01 17, 21:13:24 »
Jaj srácok!

Azt hiszem, most nagy baj van. ROM-ot akartam cserélni a G2-mön és elpuskáztam.
Teljes törlést csináltam, mondván múltkor is megoldottam OTG kábelről. Hát ez nem látszik túl fényesnek. Egy ROM sem megy fel. Mit kéne vele csinálni?
Ilyeneket írkál ki:
Error flashing zip.
E:Zip signature  verification failed.
Meg ilyenek. Lefényképeztem, mondom felteszem a képeket, de a képfeltöltés pillanatnyilag nem működik. Más megosztó helyeket meg nem használtam eddig.
Légyszi segítsetek, mert ha telefont kell vennem, szerintem az asszony morcos lesz. :)

Hát ezt jól megfőztem ecséim!  :shock:

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6876 Dátum: 2016, 01 17, 22:40:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaj srácok!

Azt hiszem, most nagy baj van. ROM-ot akartam cserélni a G2-mön és elpuskáztam.
Teljes törlést csináltam, mondván múltkor is megoldottam OTG kábelről. Hát ez nem látszik túl fényesnek. Egy ROM sem megy fel. Mit kéne vele csinálni?
Ilyeneket írkál ki:
Error flashing zip.
E:Zip signature  verification failed.
Meg ilyenek. Lefényképeztem, mondom felteszem a képeket, de a képfeltöltés pillanatnyilag nem működik. Más megosztó helyeket meg nem használtam eddig.
Légyszi segítsetek, mert ha telefont kell vennem, szerintem az asszony morcos lesz. :)

Hát ezt jól megfőztem ecséim!  :shock:
Miért kellene új telefon?
KDZ flash a Tudástár alapján.
A custom recoveryben pedig pc-re dugod, és ha maradt valami, azt át tudod húzni.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6877 Dátum: 2016, 01 17, 22:46:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Miért kellene új telefon?
KDZ flash a Tudástár alapján.
A custom recoveryben pedig pc-re dugod, és ha maradt valami, azt át tudod húzni.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

Ezer köszönet! Látod? Pár hónap és el is felejtem amit hetekig olvastam. Valóban megoldódott a probléma percek alatt. Kicsit már túl izgultam a dolgot, mert volt vagy 30% az akkum.
Csupa izgalom ez a telefon főzés.
Az utolsó mondatodat viszont nem értem. Hogy érted hogy ami maradt azt át tudom húzni? Mit?

Köszönom a gyors segítséget! Imádom ezt a fórumot!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6878 Dátum: 2016, 01 17, 22:57:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezer köszönet! Látod? Pár hónap és el is felejtem amit hetekig olvastam. Valóban megoldódott a probléma percek alatt. Kicsit már túl izgultam a dolgot, mert volt vagy 30% az akkum.
Csupa izgalom ez a telefon főzés.
Az utolsó mondatodat viszont nem értem. Hogy érted hogy ami maradt azt át tudom húzni? Mit?

Köszönom a gyors segítséget! Imádom ezt a fórumot!
Ha nincs OS a gépen, de adat igen, rádugod pc-re, és custom recoveryben engedélyezed az mtp módot, és a win látni fogja a telefon sd kártyáját, azt másolsz oda vissza amit akarsz.
Most is csinálhattad volna, de szerintem már nem tudtad ki van kivel, a bonyodalmak elkerülésére ilyenkor jobb egy tiszta lap, a KDZ flash. ;)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6879 Dátum: 2016, 01 17, 23:09:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ha nincs OS a gépen, de adat igen, rádugod pc-re, és custom recoveryben engedélyezed az mtp módot, és a win látni fogja a telefon sd kártyáját, azt másolsz oda vissza amit akarsz.
Most is csinálhattad volna, de szerintem már nem tudtad ki van kivel, a bonyodalmak elkerülésére ilyenkor jobb egy tiszta lap, a KDZ flash. ;)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
Mielőtt elkezdtem a ROM-olást, lementettem amit akartam.
Jaj de frankó! Akkor nem kell az OTG kábellel szenvednem? Van megoldás a rom felmásolására recowery alatt?
Akkor legközelebb így fogom az tuti. Hogy is kell?
Egyébként nincs esetleg ötleted, hogy mi lehetett most nekem a baj? Mielőtt KDZ-ztem, az egyes romok betallózása után, mielőtt elindítottam a flash-elést, google fordítóba beírtam mit ír ki. Azt írta ki a Yoda, meg a Droid mester Rom-okra, hogy nem kompatibilis és lépjek vissza, mert használhatatlanná teszem a telefonom. De miért? Ezelőtt felmentek. Most miért nem?

Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6880 Dátum: 2016, 01 25, 19:58:41 »
Sziasztok!
Egy friss lollipopp kdz kellene de erröl az oldalrol
You are not allowed to view links. Register or Login nem lehet letölteni. Előre is köszi.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6881 Dátum: 2016, 01 25, 22:39:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Egy friss lollipopp kdz kellene de erröl az oldalrol
You are not allowed to view links. Register or Login nem lehet letölteni. Előre is köszi.
Szia!
Pedig lehet. Reklámblokkoló, és/vagy cookie...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6882 Dátum: 2016, 01 26, 07:02:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Pedig lehet. Reklámblokkoló, és/vagy cookie...
Reklámblokkoló tiltva cookie engedélyezve és letöltés helyett a not found felirat jelenik meg!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6883 Dátum: 2016, 01 26, 07:19:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Reklámblokkoló tiltva cookie engedélyezve és letöltés helyett a not found felirat jelenik meg!
You are not allowed to view links. Register or Login

Valóban, van olyan link, ami nem visz sehova.
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6884 Dátum: 2016, 01 27, 18:49:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Valóban, van olyan link, ami nem visz sehova.

Köszönöm a segítséget! A beszszúrt link működik letöltve!  :ok:

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6885 Dátum: 2016, 01 28, 07:08:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Köszönöm a segítséget! A beszszúrt link működik letöltve!  :ok:
:ok:

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6886 Dátum: 2016, 01 30, 11:29:12 »
Sziasztok!

Föl raktam ezt a romot V30d müködik is rendesen, de a kontaktokhoz rendelt képek se kimenő hívásnál sem pedig bejövőnél nem jelenik meg! A hozzá rendelt csengőhangok sem működnek! Valami megoldást szívessen vennék. Előre is kösz.

Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6887 Dátum: 2016, 02 01, 20:10:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Föl raktam ezt a romot V30d müködik is rendesen, de a kontaktokhoz rendelt képek se kimenő hívásnál sem pedig bejövőnél nem jelenik meg! A hozzá rendelt csengőhangok sem működnek! Valami megoldást szívessen vennék. Előre is kösz.
Fölraktam a V30C romot is a probléma változatlan de amit még tapasztaltam, hogy egy értesitési hang sem müködik!

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6888 Dátum: 2016, 02 01, 20:27:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Fölraktam a V30C romot is a probléma változatlan de amit még tapasztaltam, hogy egy értesitési hang sem müködik!
Szia! A problémád oka, hogy a telefonodban lévő kontaktokat, módosításkor a telefonba mented el, és nem a gmail-es e-mail címedre. Vagy mindkettőre. Régebbi romok erre nem voltak "érzékenyek", de a mostaniak ebből a szempontból egy nagy rakás .......Szerkesztéskor A legfelső lenyíló menüben állíts be, hogy az e-mail címedre(és ne a telefonodra) mentse el a módosításokat.
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6889 Dátum: 2016, 02 01, 21:26:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! A problémád oka, hogy a telefonodban lévő kontaktokat, módosításkor a telefonba mented el, és nem a gmail-es e-mail címedre. Vagy mindkettőre. Régebbi romok erre nem voltak "érzékenyek", de a mostaniak ebből a szempontból egy nagy rakás .......Szerkesztéskor A legfelső lenyíló menüben állíts be, hogy az e-mail címedre(és ne a telefonodra) mentse el a módosításokat.
Hát nem tudom exportáltam igyis úgyis nem változott semmi. Dudsz esetleg belikelni5.0.1 lollit vagy egy kitkat-ot! A tudástárban szereplö lnkekröl csak a leg frisseb jön le a régieket nem lehet letölteni!
Előre is kösz!

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6890 Dátum: 2016, 02 05, 14:33:20 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát nem tudom exportáltam igyis úgyis nem változott semmi. Dudsz esetleg belikelni5.0.1 lollit vagy egy kitkat-ot! A tudástárban szereplö lnkekröl csak a leg frisseb jön le a régieket nem lehet letölteni!
Előre is kösz!
A régebbieket úgy értettem, hogy KK. Hidd el pedig ott lesz a probléma. Én is görcsöltem vele egy jó ideig, mire rájöttem. Amúgy meg a gmail egy mocsok szemét! Minden hulladékot összeszed, és a névjegybe rakja, ha hagyjuk neki.
You are not allowed to view links. Register or Login  Innen a régebbiek is tölthetők...Legalább is a kk V20H biztosan. De a V30F is.....
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető Twon

  • Hozzászólások: 568
  • Navigáció / Navigation: Sygic
  • PDA: LG G3 / Tab 10.1 (P7500XXKL4)
  • PDA ROM: 4.2.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6891 Dátum: 2016, 02 09, 08:48:27 »
Kínából rendelt kijelzőre kicseréltem a telefon képernyőjét!
Van pár problémám:
-Koppintással nem lehet bekapcsolni! (ki igen)
-sötétben ha bekapcsolom hátul a gombbal akkor rögtöm a felvillanás után elsötétül a kijelző (fényben jól működik)
Mi lehet a probléma?

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6892 Dátum: 2016, 02 09, 15:28:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kínából rendelt kijelzőre kicseréltem a telefon képernyőjét!
Van pár problémám:
-Koppintással nem lehet bekapcsolni! (ki igen)
-sötétben ha bekapcsolom hátul a gombbal akkor rögtöm a felvillanás után elsötétül a kijelző (fényben jól működik)
Mi lehet a probléma?
neked legalább elindult nekem csak csupa csík lett

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6893 Dátum: 2016, 02 12, 17:35:55 »
Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek második pozitív szervizes élményem.
Kb. fél éve kezdődött nálam a kijelző sárgulás.  :'( És egy ismerősöm javaslatára elvittem Pestre a Váci úti szervizben...már akkor is nagyon korrektek voltak kijelző és aksi cserét kapott..még aznap pár óra múlva készen is lett a vas.
Sajnos a napokban megint jelentkezett ez a probléma!A pozitív tapasztalat fényében megint elvittem...panaszkodtam aksira,hangszóróra,igaz ez utóbbi tényleg csinált fura dolgokat ...azt mondták hogy aksi szerintük még nem lehet rossz fél éve volt a csere és bitang erős szóval...jó jó mondtam nekem végül is a kijelző a lényeg!A készüléket átvették mondták pár óra múlva sms-t  küldenek ha készen lesz.
Így is történt...átvételkor közölték kijelző,aksi és hangszóró cserén esett át a kicsike!!! :taps: :taps:
És ami nem elhanyagolható tény az új kijelzőkben javították a ragasztás illetve az ez által előforduló sárgulás problémát!
Hát kíváncsi leszek...teszt indult...isten szava szóljon belőlük! :ok: :ok:
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6894 Dátum: 2016, 02 16, 14:37:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Gondoltam megosztom veletek második pozitív szervizes élményem.
Kb. fél éve kezdődött nálam a kijelző sárgulás.  :'( És egy ismerősöm javaslatára elvittem Pestre a Váci úti szervizben...már akkor is nagyon korrektek voltak kijelző és aksi cserét kapott..még aznap pár óra múlva készen is lett a vas.
Sajnos a napokban megint jelentkezett ez a probléma!A pozitív tapasztalat fényében megint elvittem...panaszkodtam aksira,hangszóróra,igaz ez utóbbi tényleg csinált fura dolgokat ...azt mondták hogy aksi szerintük még nem lehet rossz fél éve volt a csere és bitang erős szóval...jó jó mondtam nekem végül is a kijelző a lényeg!A készüléket átvették mondták pár óra múlva sms-t  küldenek ha készen lesz.
Így is történt...átvételkor közölték kijelző,aksi és hangszóró cserén esett át a kicsike!!! :taps: :taps:
És ami nem elhanyagolható tény az új kijelzőkben javították a ragasztás illetve az ez által előforduló sárgulás problémát!
Hát kíváncsi leszek...teszt indult...isten szava szóljon belőlük! :ok: :ok:

Még mindig garanciális a telefonod? Én is tervezem, hogy elviszem, de már a 3. életévét tapossa. Nekem csak az akkuval van bajom. 3 óra SOT-tom van csak.

Nem elérhető smigroczki

  • Hozzászólások: 4
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6895 Dátum: 2016, 02 18, 09:32:08 »
Sziasztok!

Szert tettem egy D800-asra (32GB), A gyári romot frissítettem Flashtool-lal, mivel nem nagyon sikerült alap esetben rootolnom. Miután minden sikerült, felcsaptam rá a cm 13-at. Frankón megy is. Az egész hercehurca azért volt, mert az istennek se akar EDGE hálózatról 3G-re váltani. Az eredeti romban a választási lehetőséget se dobta fel, (köszi AT&T). Mivel tudnám legalább 3G-re kényszeríteni, mert zavar, hogy van egy bika erős teló de nem tudom kihasználni? Service menuben sem sikerült változtatni a hálózati beállításokon. Nem reagál semmire. Makacsul ragaszkodik az Edge-hez. (Telenor hálózat, Apn rendben).
Olvasgattam fórumokon és nem nagyon láttam, hogy másnak ezzel problémája lenne.
Valaki meg tudna szánni egy bölcs válasszal? :)
Köszi ;)

Nem elérhető Levente71

  • Hozzászólások: 50
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6896 Dátum: 2016, 02 18, 19:02:06 »
Sziasztok!
A névjegyekhez rendelt hívóképek továbbra sem jelennek meg függetlenül attól, hogy Google vagy telefon névjegyként van elmentve. Pontosabban olyasmit vettem ma észre amit nem tudok hová tenni. A +-os országhívóval kezdődő számoknál továbbra sincs kép de a 06-os hagyományosan elmentett számoknál van. Persze ez csak kimenő hívásoknál mert bejövőnél automatikusan +-os az összes!  Ezzel kapcsoltban valakinek ötlete?
A másik meg lehet-e változtatni az ismeretlen számoknál bejövő hívás esetén a kijelzett képet és ha igen hogy?
 

Nem elérhető ricstom

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO SzülinApp Alkalmazás
  • PDA: LG G2 (D802)
  • PDA ROM: Stock 5.0.2
LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6897 Dátum: 2016, 02 18, 21:12:45 »
Sziasztok! Volna egy kicsi problémám. Az a helyzet, hogy minden gyári 5.0-ra épülő romban (a gyáriban is) a képernyő kikapcsoló animáció megakad. A telefont alvó módba akarom rakni, az animáció (az összes fajta) kb. a felénél megakad, és van mikor folytatódik, van mikor egyből ki is kapcsolja a képernyőt. Mitől lehet ez? Nagyon fusztráló... (A 4.x alapúakban jó az animáció)

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6898 Dátum: 2016, 02 19, 09:04:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Szert tettem egy D800-asra (32GB), A gyári romot frissítettem Flashtool-lal, mivel nem nagyon sikerült alap esetben rootolnom. Miután minden sikerült, felcsaptam rá a cm 13-at. Frankón megy is. Az egész hercehurca azért volt, mert az istennek se akar EDGE hálózatról 3G-re váltani. Az eredeti romban a választási lehetőséget se dobta fel, (köszi AT&T). Mivel tudnám legalább 3G-re kényszeríteni, mert zavar, hogy van egy bika erős teló de nem tudom kihasználni? Service menuben sem sikerült változtatni a hálózati beállításokon. Nem reagál semmire. Makacsul ragaszkodik az Edge-hez. (Telenor hálózat, Apn rendben).
Olvasgattam fórumokon és nem nagyon láttam, hogy másnak ezzel problémája lenne.
Valaki meg tudna szánni egy bölcs válasszal? :)
Köszi ;)
Szia!
Gondolom a 2100MHz sávra gondoltál.
Factory reset, vagy egy új rom flash esetleg?
Arra emlékszem, hogy a 800 és 802 kernelek között volt átjárás, esetleg megpróbálhatnál egy 802-es kernelt, vagy modem.img-t telepíteni.
Amennyiben nem megy fel, és, csinál ellenőrzést, bele kell túrni az updater scriptbe.
Azonban, ez csak egy ötlet, mindenképp saját felelősségre, és csak úgy csináld, ha tudod mit csinálsz!
Itt javarészt mindenkinek D802 volt, ezért szinte csak ezzel a géppel kapcsolatban vagyunk képben.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6899 Dátum: 2016, 02 23, 16:43:21 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Még mindig garanciális a telefonod? Én is tervezem, hogy elviszem, de már a 3. életévét tapossa. Nekem csak az akkuval van bajom. 3 óra SOT-tom van csak.
Szia! Igen,garanciális!☺
Vidd nyugodtan! Biztos segítenek csak ez már pénzes lesz!
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell