2024, 09 28, 02:29:33

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 360965 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6850 Dátum: 2015, 12 16, 11:11:30 »
Lecseréltem a sokat nyúzott LG-t egy S6-ra....remélem nem bánom meg...

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6851 Dátum: 2015, 12 16, 11:19:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lecseréltem a sokat nyúzott LG-t egy S6-ra....remélem nem bánom meg...
Hát lehet róla olvasni hideget meleget. Attól függetlenül, ha nem sajnálnám rá a pénzt, én is megkockáztatnám szívesen. Egyébként gratulálok hozzá! ...
Lehet azt már rootolni? Úgy értem, érdemes? Van már hozzá custom rom?

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6852 Dátum: 2015, 12 16, 11:51:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát lehet róla olvasni hideget meleget. Attól függetlenül, ha nem sajnálnám rá a pénzt, én is megkockáztatnám szívesen. Egyébként gratulálok hozzá! ...
Lehet azt már rootolni? Úgy értem, érdemes? Van már hozzá custom rom?

Én jól jártam, hozza a Jézuska! :D
Már olvasgatom mit hogyan, ha minden igaz már lehet, és vissza is lehet hozni gyári állapotba ha esetleg kellene a gari. De egy darabig tuti nem nyúlok hozzá csak ha 200%-os biztonsággal meg tudom csinálni! :)

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6853 Dátum: 2015, 12 16, 12:00:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lecseréltem a sokat nyúzott LG-t egy S6-ra....remélem nem bánom meg...
Gratula a régi motorosnak! :ok:

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6854 Dátum: 2015, 12 16, 12:00:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én jól jártam, hozza a Jézuska! :D
Már olvasgatom mit hogyan, ha minden igaz már lehet, és vissza is lehet hozni gyári állapotba ha esetleg kellene a gari. De egy darabig tuti nem nyúlok hozzá csak ha 200%-os biztonsággal meg tudom csinálni! :)
Helyes. Nem csalódtam. ,ire nekem lesz ilyen, remélem szépe. Kiforrja magát a dolog.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6855 Dátum: 2015, 12 16, 17:18:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Lecseréltem a sokat nyúzott LG-t egy S6-ra....remélem nem bánom meg...
Publikus, hogy miért nem maradtál LG vonalon?

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6856 Dátum: 2015, 12 17, 08:51:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Gratula a régi motorosnak! :ok:

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

 :D

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6857 Dátum: 2015, 12 17, 08:53:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Publikus, hogy miért nem maradtál LG vonalon?

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

Persze, semmi extra, csak meguntam....  :)

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6858 Dátum: 2015, 12 21, 23:28:13 »
Azt tudja valaki,  hogy a letöltoött LG smartworld-os témákat a telefon pontosan hova tölti le?  Elérési  útra  lenne szükségem igazából.  Kerestem angolul,  magyarul,  a telefonban,  és a google-ben is,  de hiába. 

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6859 Dátum: 2015, 12 23, 19:14:21 »
Leszedtem erről az oldalról egy G3-ra való Home apk-t abban a reményben, hogy lesz benne Smart Bulletin, de amikor telepíteni akartam kiírta, hogy frissíti-e a gyári alkalmazást egy újabb verzióra? Inkább kiléptem, mert ha elcseszem, akkor nem tudom hogy csinálom vissza. Meg ahogy írja, nem is kell telepíteni, csak valahova bemásolni, meg újraindítani.
Itt a link: You are not allowed to view links. Register or Login

Amúgy sima apk formában létezik G2-re Smart bulletin?

Nem elérhető Knife

  • Hozzászólások: 147
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther v220
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: CM13
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6860 Dátum: 2015, 12 23, 21:12:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Leszedtem erről az oldalról egy G3-ra való Home apk-t abban a reményben, hogy lesz benne Smart Bulletin, de amikor telepíteni akartam kiírta, hogy frissíti-e a gyári alkalmazást egy újabb verzióra? Inkább kiléptem, mert ha elcseszem, akkor nem tudom hogy csinálom vissza. Meg ahogy írja, nem is kell telepíteni, csak valahova bemásolni, meg újraindítani.
Itt a link: You are not allowed to view links. Register or Login

Amúgy sima apk formában létezik G2-re Smart bulletin?

Úgy kezdődik, hogy rootold a telót.
Utána root explorerrel tudod cserélni systemben a home alkalmazást.
A smart bullettin az lg home része.


Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6861 Dátum: 2015, 12 23, 23:24:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Úgy kezdődik, hogy rootold a telót.
Utána root explorerrel tudod cserélni systemben a home alkalmazást.
A smart bullettin az lg home része.
Rootolva van. Én Root browsert használok, az is megfelel? Akkor ha jól értem, bemásolom a system/priv-app -ba az LGHome mappát, benne az apk-val, és a lib könyvtárral, és újraindítom, aztán már van smart bulletin?
És ennyi?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6862 Dátum: 2015, 12 24, 09:36:04 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rootolva van. Én Root browsert használok, az is megfelel? Akkor ha jól értem, bemásolom a system/priv-app -ba az LGHome mappát, benne az apk-val, és a lib könyvtárral, és újraindítom, aztán már van smart bulletin?
És ennyi?
A SmartBulletin az a mindentkiírós, figyelmeztetős, időjárásos app?
Meglepődnék, ha egy egyszerű, G3 rendszerből máshol-beilleszt a G2 rendszerbe móka után működne.
Cloudyfa is talán a 3. G3 port romban tudta működésre fogni normálisan.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6863 Dátum: 2015, 12 24, 12:58:27 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A SmartBulletin az a mindentkiírós, figyelmeztetős, időjárásos app?
Meglepődnék, ha egy egyszerű, G3 rendszerből máshol-beilleszt a G2 rendszerbe móka után működne.
Cloudyfa is talán a 3. G3 port romban tudta működésre fogni normálisan.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
Igen, azaz. Kicseréltem, újraindítottam, és végülis van, beállítható, csak nem működik. Hiába koppintok rá röviden, hosszan, gyakorlatilag semmit sem csinál. 2 dolog volt benne a what do you do alkalmazás, meg a health. De egyik sem csinált semmit.

Ezek szerint akkor muszáj valami custom romot feltenni, ha szeretném a bulletint, mint ez, vagy ez:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6864 Dátum: 2015, 12 24, 20:02:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, azaz. Kicseréltem, újraindítottam, és végülis van, beállítható, csak nem működik. Hiába koppintok rá röviden, hosszan, gyakorlatilag semmit sem csinál. 2 dolog volt benne a what do you do alkalmazás, meg a health. De egyik sem csinált semmit.

Ezek szerint akkor muszáj valami custom romot feltenni, ha szeretném a bulletint, mint ez, vagy ez:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Amúgy nem tudjátok, hogy a smart bulletinhez hasonló alkalmazást milyen néven tudnák keresni?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6865 Dátum: 2015, 12 24, 21:31:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, azaz. Kicseréltem, újraindítottam, és végülis van, beállítható, csak nem működik. Hiába koppintok rá röviden, hosszan, gyakorlatilag semmit sem csinál. 2 dolog volt benne a what do you do alkalmazás, meg a health. De egyik sem csinált semmit.

Ezek szerint akkor muszáj valami custom romot feltenni, ha szeretném a bulletint, mint ez, vagy ez:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Amiket linkeltél, azok Lollipop alapú, LG UX 4.0-s romok.
Nekem anno, volt olyan KK alapú, G3 port romom, amit nagy megelégedéssel használtam aránylag hosszú ideig, a vevő kérésére azzal is adtam el neki, bő fél éve. Az Lg G2-re írt Lollipopja nem volt éppen hibamentes...
Ha gondolod, kikutatom a custom topicban neked.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6866 Dátum: 2015, 12 25, 00:12:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Igen, azaz. Kicseréltem, újraindítottam, és végülis van, beállítható, csak nem működik. Hiába koppintok rá röviden, hosszan, gyakorlatilag semmit sem csinál. 2 dolog volt benne a what do you do alkalmazás, meg a health. De egyik sem csinált semmit.

Ezek szerint akkor muszáj valami custom romot feltenni, ha szeretném a bulletint, mint ez, vagy ez:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
A Smart bulletin a home launcher egy része, ami indít különböző alkalmazásokat, és kezeli / egy helyen tartja az LG UIX kinézetű widgeteit (ha van). Ha valami ott szerepel, az nem azt jelenti hogy működik is, system oldalról maga a működő applikáció is kell.
Konkrétan ha ott látod az LG health - et, az korántsem biztos hogy megy, ha az app kliense nincs mögötte :

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha ott van, még úgy sem biztos hogy menni fog, mert a rom nem úgy van írva (pl build.prop fájl), hogy az működjön / működtesse is.
Ha nagyon G4 UIX és smart bulletin kell, Cloudyfa G4 romja a legjobb (második linked) , mivel magát a G4 romot használta alapnak. Ami ott nem működik, az valószínűleg a G2-vel semmilyen rommal nem működik. ;)
(erről egyébként szólt korábban, hogy szerinte nem a legjobb a G2 - n, de annyian kérték hogy belerakta. Azzal hogy az összes létező szenzor mindig menni fog, nyilván egyenes arányosan a fogyasztás is nőni fog. Csak hogy tudd)

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6867 Dátum: 2015, 12 25, 10:54:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A Smart bulletin a home launcher egy része, ami indít különböző alkalmazásokat, és kezeli / egy helyen tartja az LG UIX kinézetű widgeteit (ha van). Ha valami ott szerepel, az nem azt jelenti hogy működik is, system oldalról maga a működő applikáció is kell.
Konkrétan ha ott látod az LG health - et, az korántsem biztos hogy megy, ha az app kliense nincs mögötte :

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha ott van, még úgy sem biztos hogy menni fog, mert a rom nem úgy van írva (pl build.prop fájl), hogy az működjön / működtesse is.
Ha nagyon G4 UIX és smart bulletin kell, Cloudyfa G4 romja a legjobb (második linked) , mivel magát a G4 romot használta alapnak. Ami ott nem működik, az valószínűleg a G2-vel semmilyen rommal nem működik. ;)
(erről egyébként szólt korábban, hogy szerinte nem a legjobb a G2 - n, de annyian kérték hogy belerakta. Azzal hogy az összes létező szenzor mindig menni fog, nyilván egyenes arányosan a fogyasztás is nőni fog. Csak hogy tudd)

Boldog karácsonyt kívánok mindenkinek! :)
Boldog karácsonyt! :)

Mit értesz pontosan az alatt, hogy az összes szenzor mindig menni fog? Ez új nekem.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6868 Dátum: 2015, 12 25, 13:00:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Boldog karácsonyt! :)

Mit értesz pontosan az alatt, hogy az összes szenzor mindig menni fog? Ez új nekem.
Pl a Health lépésszámlálója akkor is számol, mikor a kütyü a zsebedben van lezárva.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6869 Dátum: 2015, 12 25, 17:07:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Pl a Health lépésszámlálója akkor is számol, mikor a kütyü a zsebedben van lezárva.
Akkor gondolom kikapcsolni sem lehet? Ezek alapján akkor amúgy a G4 is merülékenyebb, nem?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6870 Dátum: 2015, 12 25, 17:53:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Akkor gondolom kikapcsolni sem lehet? Ezek alapján akkor amúgy a G4 is merülékenyebb, nem?
Kikapcsolni? Mi értelme lenne ha ki lenne kapcsolva? Egyébként ki lehet, uninstall.
Hogy merülékenyebb e? Mihez képest. De alapvetően nem. Sőt.. Mindkettő egy, másfél, de akár két napig vagy 4-5-6 óra sot-ig bírja. A G4-en több a kellék, más felbontás, több a pixel, nagyobb a screen, erősebb hardver, jobban tele van pakolva a szoftver, mégis ugyanaddig bírja, de ha jól ügyeskedik az ember, még tovább is. Így saját magamból kiindulva nem hogy ez, inkább a G2 volt merülékenyebb.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető GyA

  • Hozzászólások: 1
  • PFC Fan
  • PDA: galaxy s advance
  • PDA ROM: xxlqe
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6871 Dátum: 2015, 12 30, 18:07:42 »
Sziasztok!
Segítséget kérek! Frissítettem a d802 telefonomat 5.02-re PC suite prigival USB-n keresztül. csináltam biztonsgi mentést is. Sajnos nem működött a teló rendesen a frissítés után, pl. nem ment a play szolgáltatás. Csak úgy sikerűlt működésre bírni, hogy csináltam egy gyári visszaállítást.
Sajnos a BACKUP nem fut végig. kiírja, hogy hiba, próbáljam újra.
A kérdés a következő: van-e olyan módszer amivel a már meglévő backupot vissza tudom állítani a telóra?

Előre is köszönöm!

Nem elérhető Paul

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 650
  • PDA: HUAWEI P9
  • PDA ROM: B180
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6872 Dátum: 2016, 01 16, 20:15:08 »
Sziasztok!
Egy kis segítség kellene nekem.20H romom vagyok és a Google billentyűzet ikonjainak a helye kellene mert szeretnék pár kis ikont bele varázsolni.Kerestem már root explorerrel több res fájlban de nem lelem.

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6873 Dátum: 2016, 01 17, 18:12:59 »
Ismerős kérdése:

Van egy LG G2 D802-es telefonom és az a gondom vele hogy beállitok egy csengőhangot és egy bizonyos idő után (pár nap vagy 1 hét után) vissza állitja magától az alap csengőhangra. Ébresztő hangal és az értesítő hangal is ugyan ez a gond. Az lenne a kérdésem hogy nem e tudod/tudjátok mi lehet a baja?

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6874 Dátum: 2016, 01 17, 18:37:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ismerős kérdése:

Van egy LG G2 D802-es telefonom és az a gondom vele hogy beállitok egy csengőhangot és egy bizonyos idő után (pár nap vagy 1 hét után) vissza állitja magától az alap csengőhangra. Ébresztő hangal és az értesítő hangal is ugyan ez a gond. Az lenne a kérdésem hogy nem e tudod/tudjátok mi lehet a baja?
V30x, based on android 5.0.2?
Meg kellene próbálni egy tiszta rendszerkép telepítést a Tudástár leírása alapján.
Bár, az is könnyen megeshet, hogy rendszerbug, (keveset voltam stock romon, és kopnak az emlékek) az LG eléggé összecsapta a G2 Lollipopját.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...