2024, 09 28, 02:31:29

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 360966 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető ricstom

  • Hozzászólások: 26
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: iGO SzülinApp Alkalmazás
  • PDA: LG G2 (D802)
  • PDA ROM: Stock 5.0.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6825 Dátum: 2015, 12 04, 20:25:39 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Fel kellene tennem a gyári  T-mobilos romot, de nem találok sehol. KDZ rom kellene, mert be kéne vinnem szervizbe a G2-t. Ki kéne cseréltetnem garanciában a fülhalgató csatlakozót, mert állandóan kiugrál belőle a hülhallgató.
Tudtok segíteni?

Köszi!
Én nemrég vettem egy G2-t, abból is kiugrált a JACK, de fogtam egy drótdarabot, minimálisan meghajlítottam a végét, és egy csomó piszkot szedtem ki a csatlakozóból. Próbáld meg te is, lehet csak bepiszkolódott.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6826 Dátum: 2015, 12 05, 18:46:12 »
Sziasztok!

Múlt napokban, tegnap vagy tegnap előtt feltettem a gyári Tmobilos lolipopot. Aki olvasta, tudja hogy honnan ez az indíttatás. Garanciában szeretném javíttatni a telefont és kellett hozzá egy gyári rom.
Ezzel a mini projektel azonban újabb problémák elé kell hogy nézzek. Hogy a lolipop nem maradhat a telefonom, az teljesen biztos!
Viszont a tudástárban olvasgatva a lolipop root részt, már mindjárt az elején megakadtam. A két linken, amiről le kellene tölteni a megfelelő programokat, kapásból nem tudom hogy kell letölteni azokat. Esetleg nem tudna valamelyiktek küldeni nekem valami másik linket, amiről én is tudok letölteni? Vagy ha tényleg nem működik az a két link, akkor nem tudnátok kicserélni olyanra ami működik?
Bármilyen megoldás érdekelne, csak tudjam a segítségével újra rootolni, majd romolni a készülékem, mert a lolipop akkor sem maradhat a telefonomon, ha tégla lesz belőle, vagy virágtartó.

Köszönettel: Honda130

Nem elérhető szoszee

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • Navigáció / Navigation: IGO
  • PDA: Samsung Galaxy S8 SM-G950F
  • PDA ROM: XXU1AQF7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6827 Dátum: 2015, 12 05, 19:24:46 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Múlt napokban, tegnap vagy tegnap előtt feltettem a gyári Tmobilos lolipopot. Aki olvasta, tudja hogy honnan ez az indíttatás. Garanciában szeretném javíttatni a telefont és kellett hozzá egy gyári rom.
Ezzel a mini projektel azonban újabb problémák elé kell hogy nézzek. Hogy a lolipop nem maradhat a telefonom, az teljesen biztos!
Viszont a tudástárban olvasgatva a lolipop root részt, már mindjárt az elején megakadtam. A két linken, amiről le kellene tölteni a megfelelő programokat, kapásból nem tudom hogy kell letölteni azokat. Esetleg nem tudna valamelyiktek küldeni nekem valami másik linket, amiről én is tudok letölteni? Vagy ha tényleg nem működik az a két link, akkor nem tudnátok kicserélni olyanra ami működik?
Bármilyen megoldás érdekelne, csak tudjam a segítségével újra rootolni, majd romolni a készülékem, mert a lolipop akkor sem maradhat a telefonomon, ha tégla lesz belőle, vagy virágtartó.

Köszönettel: Honda130

Hali!

Próbáld ezzel: You are not allowed to view links. Register or Login
"Vagyok ami vagyok, mert kell egy ilyen is"

üdv.: Szoszee

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6828 Dátum: 2015, 12 05, 20:33:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hali!

Próbáld ezzel: You are not allowed to view links. Register or Login

Ne haragudj, nem tudom mi a probléma, de a google azt írja ki, hogy nem engedi, az általános szerződési feltételek megsértése miatt.
Ez nem tudom mit jelent.  :(

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6829 Dátum: 2015, 12 05, 22:07:02 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Múlt napokban, tegnap vagy tegnap előtt feltettem a gyári Tmobilos lolipopot. Aki olvasta, tudja hogy honnan ez az indíttatás. Garanciában szeretném javíttatni a telefont és kellett hozzá egy gyári rom.
Ezzel a mini projektel azonban újabb problémák elé kell hogy nézzek. Hogy a lolipop nem maradhat a telefonom, az teljesen biztos!
Viszont a tudástárban olvasgatva a lolipop root részt, már mindjárt az elején megakadtam. A két linken, amiről le kellene tölteni a megfelelő programokat, kapásból nem tudom hogy kell letölteni azokat. Esetleg nem tudna valamelyiktek küldeni nekem valami másik linket, amiről én is tudok letölteni? Vagy ha tényleg nem működik az a két link, akkor nem tudnátok kicserélni olyanra ami működik?
Bármilyen megoldás érdekelne, csak tudjam a segítségével újra rootolni, majd romolni a készülékem, mert a lolipop akkor sem maradhat a telefonomon, ha tégla lesz belőle, vagy virágtartó.

Köszönettel: Honda130
Minek a root, ha úgyis mész tovább?
KK KDZ-t neki, a Tudástár alapján.
Vagy, ha biztosra akarsz menni, 10F-fel húzzuk el a nótáját... ;)
A szervizben nem lőnek fejbe, ha nem a legfrissebb rom van rajta, csak a rootnak ne legyen nyoma, és, az sem baj, ha a play regedben nem látják a rahedli su (root) jogot igénylő alkalmazást.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6830 Dátum: 2015, 12 06, 07:51:12 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Minek a root, ha úgyis mész tovább?
KK KDZ-t neki, a Tudástár alapján.
Vagy, ha biztosra akarsz menni, 10F-fel húzzuk el a nótáját... ;)
A szervizben nem lőnek fejbe, ha nem a legfrissebb rom van rajta, csak a rootnak ne legyen nyoma, és, az sem baj, ha a play regedben nem látják a rahedli su (root) jogot igénylő alkalmazást.

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
Szia! Miért? KDZ-hez nem kell root? Lolipopra is ugyanaz a flash tool progi kell? Mert ha igen, akkor semmi probléma. Felteszem a KK-t aztám már csinálhatom is amit akarok. Hogy érted azt hogy ne legyen nyoma a rootnak? Ha nem rootolt, attól még lehet bármi nyoma?
Megmondom őszintén, 10F-et nem sikerült letöltenem, mert azok közül a linkek közül ami a tudástárban van, elég sok nem működik. De jó nekem az a KK. Kimondottan tetszik. Nem úgy mint a Lolipop.
A Yoda-t és a droidmestert próbálgattam, szépen mennek a telón.
Lenne egyébként más jó KK rom is amit érdemes lenne feltenni? Érdekesség kedvéért kipróbálnék egy Miui-t is de ami egy db van, az nem ment fel sajnos.

Köszönöm!

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6831 Dátum: 2015, 12 06, 09:40:47 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Miért? KDZ-hez nem kell root? Lolipopra is ugyanaz a flash tool progi kell? Mert ha igen, akkor semmi probléma. Felteszem a KK-t aztám már csinálhatom is amit akarok. Hogy érted azt hogy ne legyen nyoma a rootnak? Ha nem rootolt, attól még lehet bármi nyoma?
Megmondom őszintén, 10F-et nem sikerült letöltenem, mert azok közül a linkek közül ami a tudástárban van, elég sok nem működik. De jó nekem az a KK. Kimondottan tetszik. Nem úgy mint a Lolipop.
A Yoda-t és a droidmestert próbálgattam, szépen mennek a telón.
Lenne egyébként más jó KK rom is amit érdemes lenne feltenni? Érdekesség kedvéért kipróbálnék egy Miui-t is de ami egy db van, az nem ment fel sajnos.

Köszönöm!
KDZ-s offline frissítésnek (Tudástár) pont az a lényege, hogy lepucolja, rendbe teszi a gépet szoftver oldalról. Nem kell neki root.
A custom topic tele van jó romokkal, amiket próbáltunk.
A nemzetközi fórumokról nem is beszélve.
A MIUI-nak is van topic, segítenek a srácok.
A megszerezett tudást senki nem veheti el tőled, úgyhogy olvass sokat! ;)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6832 Dátum: 2015, 12 06, 10:42:08 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KDZ-s offline frissítésnek (Tudástár) pont az a lényege, hogy lepucolja, rendbe teszi a gépet szoftver oldalról. Nem kell neki root.
A custom topic tele van jó romokkal, amiket próbáltunk.
A nemzetközi fórumokról nem is beszélve.
A MIUI-nak is van topic, segítenek a srácok.
A megszerezett tudást senki nem veheti el tőled, úgyhogy olvass sokat! ;)

Tapatalk-kal küldve az én HUAWEI MT7-L09-el
Rendben, Köszönök mindent!

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6833 Dátum: 2015, 12 07, 16:20:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia! Miért? KDZ-hez nem kell root? Lolipopra is ugyanaz a flash tool progi kell? Mert ha igen, akkor semmi probléma. Felteszem a KK-t aztám már csinálhatom is amit akarok. Hogy érted azt hogy ne legyen nyoma a rootnak? Ha nem rootolt, attól még lehet bármi nyoma?
Megmondom őszintén, 10F-et nem sikerült letöltenem, mert azok közül a linkek közül ami a tudástárban van, elég sok nem működik. De jó nekem az a KK. Kimondottan tetszik. Nem úgy mint a Lolipop.
A Yoda-t és a droidmestert próbálgattam, szépen mennek a telón.
Lenne egyébként más jó KK rom is amit érdemes lenne feltenni? Érdekesség kedvéért kipróbálnék egy Miui-t is de ami egy db van, az nem ment fel sajnos.

Köszönöm!
KK 20H nagyon jó. Akku idő 30-35 óra 4-4,5 óra kijelző idővel, állandó netkapcsolattal, nem fagy nem lassú root sincs rajta :D

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el

Nem elérhető Paul

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 650
  • PDA: HUAWEI P9
  • PDA ROM: B180
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6834 Dátum: 2015, 12 08, 20:29:16 »
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a G2 tud MHL funkciót?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6835 Dátum: 2015, 12 10, 17:40:40 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Érdeklődnék hogy a G2 tud MHL funkciót?
Szia!
Tudtommal igen, de meg nem esküszöm rá.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Paul

  • Hozzászólások: 98
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Garmin Oregon 650
  • PDA: HUAWEI P9
  • PDA ROM: B180
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6836 Dátum: 2015, 12 10, 20:31:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Tudtommal igen, de meg nem esküszöm rá.
Utána néztem de találtam egy web oldal és ott nem az.De megvan a megoldás:slimport

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6837 Dátum: 2015, 12 13, 10:14:23 »
Sziasztok urak!
Feltettem a múltkor a KDZ-s Lollipop-ot, de most kell nekem egy KK. Ez a rom nem maradhat.
Légyszi segítsetek! Hogy megy ez a lehető legegyszerűbben?
Lollipop rootolás, aztán fel a custom recovery és mehet a rom amit szeretnék? Vagy van egyszerűbb módszer is?

Köszönöm!

Nem elérhető csehi

  • Hozzászólások: 441
  • Nem: Férfi
  • PDA: LG G4
  • PDA ROM: H81520B
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6838 Dátum: 2015, 12 13, 10:20:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok urak!
Feltettem a múltkor a KDZ-s Lollipop-ot, de most kell nekem egy KK. Ez a rom nem maradhat.
Légyszi segítsetek! Hogy megy ez a lehető legegyszerűbben?
Lollipop rootolás, aztán fel a custom recovery és mehet a rom amit szeretnék? Vagy van egyszerűbb módszer is?

Köszönöm!
KK KDZ szerintem.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6839 Dátum: 2015, 12 13, 11:04:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
KK KDZ szerintem.
Ohh! Köszönöm!
Fel is ment. Ha tudtam volna hogy ilyen egyszerű.
Jaj de jó! Újra rendszer van a telefonomon. Ezt legalább lehet használni. Kinőtt a szőr a hátamon a kis kör kis háromszög látványától.  Mekkora becsapás ez a lollipop. Na mindegy. Megszabadultam tőle az a lényeg.
Köszi mégegyszer!

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6840 Dátum: 2015, 12 13, 11:34:30 »
Kedves Hozzáértő fórumos társak! Itt fórumozva mindent meg tudtam oldani mindig.
Valójában nem tudom hova kellene írnom a következő kérdésem, mert ugyan Samsungos probléma, de nem találni olyan topikot ott sem, ami a J5-ösnek lenne nyitva. Ilyen megközelítésből az én szememben gyakorlatilag mindegy hova teszem rossz helyre a kérdést.
Asszonykám karácsonyra Kér egy Samsung Galaxy J5-ös készüléket. Nagy szívfájdalma az, hogy a készüléken nincs az a pici led, ami nekünk is a G2-nél jelez mindenre, ami változás van a telefonon. Levél, hívás, sms, stb. Viszont van elől is vaku led. Nem lehetne ezt valahogy beizzítani ilyen funkcióra? Annyit már sikerült kinyomoznom, nem túl nagy tudásommal, hogy a hátső vaku ledet lehet villogtatni híváskor, vagy sms érkezésekor. Viszont nem villog az esemény után. Ráadásul nekünk nem a hátsó vaku kellene, hanem az első, mert az látszik, mikor az asztalra vagy szekrényre le van téve a telefon.
Köszönöm ha együtt gondolkodtok velem a problémán!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6841 Dátum: 2015, 12 13, 14:14:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Kedves Hozzáértő fórumos társak! Itt fórumozva mindent meg tudtam oldani mindig.
Valójában nem tudom hova kellene írnom a következő kérdésem, mert ugyan Samsungos probléma, de nem találni olyan topikot ott sem, ami a J5-ösnek lenne nyitva. Ilyen megközelítésből az én szememben gyakorlatilag mindegy hova teszem rossz helyre a kérdést.
Asszonykám karácsonyra Kér egy Samsung Galaxy J5-ös készüléket. Nagy szívfájdalma az, hogy a készüléken nincs az a pici led, ami nekünk is a G2-nél jelez mindenre, ami változás van a telefonon. Levél, hívás, sms, stb. Viszont van elől is vaku led. Nem lehetne ezt valahogy beizzítani ilyen funkcióra? Annyit már sikerült kinyomoznom, nem túl nagy tudásommal, hogy a hátső vaku ledet lehet villogtatni híváskor, vagy sms érkezésekor. Viszont nem villog az esemény után. Ráadásul nekünk nem a hátsó vaku kellene, hanem az első, mert az látszik, mikor az asztalra vagy szekrényre le van téve a telefon.
Köszönöm ha együtt gondolkodtok velem a problémán!
Ezt előre nem lehet megmondani, csak ha a kezedben lesz a telefon. Amelyik telefonból kispórolták a ledet, abban jóeséllyel szoftveres megoldás sem lesz az értesítések jelzésére lezárt képernyőnél. Magyarul Te egy alkalmazást keresel. Kezdőlépésnek indulj el innen, majd ha nem működik, a javaslatok között érdemes körülnézni:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha jól rémlik, ez az előlapi érintőket villogtatja értesítés esetén. De... kernel támogatás szükséges hozzá, így ha a Samsung már kernel szinten nem támogatja (nincs benne a vezérlés lehetősége sem), akkor kalap kabát. Sajnos.

Így néz ki, ha megfelelően működik:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6842 Dátum: 2015, 12 13, 14:27:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ezt előre nem lehet megmondani, csak ha a kezedben lesz a telefon. Amelyik telefonból kispórolták a ledet, abban jóeséllyel szoftveres megoldás sem lesz az értesítések jelzésére lezárt képernyőnél. Magyarul Te egy alkalmazást keresel. Kezdőlépésnek indulj el innen, majd ha nem működik, a javaslatok között érdemes körülnézni:

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha jól rémlik, ez az előlapi érintőket villogtatja értesítés esetén. De... kernel támogatás szükséges hozzá, így ha a Samsung már kernel szinten nem támogatja (nincs benne a vezérlés lehetősége sem), akkor kalap kabát. Sajnos.

Így néz ki, ha megfelelően működik:



Köszönöm! Elkeserítettél. Meg van már a telefon, de nem veszi még karácsony előtt elő a dobozból. Pár napja kipróbáltuk hogy működik-e a készülék, én fel is tettem a play áruházról pár alkalmazást, de csak a hátsó ledet villogtatja híváskor. Utána már nem. Ráadásul ha jól emlékszem, az érintő gombok nem is világítósak a J5-ön. A G2-nél próbálgathatom szerintem, mert azon elől hátul van led. Úgyhogy nem mérvadó. A J5-nél sajnos csak az első led lenne a jó megoldás.

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6843 Dátum: 2015, 12 13, 21:13:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A J5-nél sajnos csak az első led lenne a jó megoldás.
régi barátunk, a noled app esetleg?

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910C-el


Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6844 Dátum: 2015, 12 13, 21:15:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
régi barátunk, a noled app esetleg?

Tapatalk-kal küldve az én SM-N910C-el
Ennél jobb nem kell, feltéve hogy amoled kijelzős.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6845 Dátum: 2015, 12 14, 09:02:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ennél jobb nem kell, feltéve hogy amoled kijelzős.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el
Sziasztok! Igen, amoled kijelzős a J5-ös.
A g2-mön kipróbálgattam ezt az alkalmazást, és végülis működik szépen. Csak az a kérdésem, hogy nem fogja ez nagyon zabálni az energiát? Akárhogy állítom, a kijelző egészen addig életben marad, amíg nem nyitom meg az üzenetet, vagy ami érkezett a telefonra. Nem kellene ennek csak az adott ütemben felélednie? Nekem úgy működik, hogy mikor érkezin az "esemény, akkor készenléti képernyő van, de utána fekete képernyő, aztán bejelez az ikonnal, hanggal, és rezgéssel, amire be van állítva, utána kialszik minden teljesen. Viszont az adott idő után megint ikont mutat a kijelző élesztésével, ami utána mint egy kijelző védő változtatja mindig a helyét. De ekkot többet már nem alszik ki egy pillanatra sem a kijelzőm. Jó ez így?

Köszönöm!

Nem elérhető kleingy

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2417
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: OnePlus 5, TabS 8.4
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6846 Dátum: 2015, 12 14, 10:26:00 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak az a kérdésem, hogy nem fogja ez nagyon zabálni az energiát?
Elvileg ennek az lenne a lényege, hogy OLED kijelzőn szinte semmit sem fogyaszt.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6847 Dátum: 2015, 12 14, 10:32:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Elvileg ennek az lenne a lényege, hogy OLED kijelzőn szinte semmit sem fogyaszt.
Értem. Végül is majd kipróbálom, aztán meglátjuk.

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6848 Dátum: 2015, 12 14, 12:33:17 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Értem. Végül is majd kipróbálom, aztán meglátjuk.

Amíg volt a családban Samsung addig mindegyiken fent volt. Kifejezettem az Oled kijelzőkhöz van. Nem fogyaszt szinte semmit, jól konfigurálható.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6849 Dátum: 2015, 12 14, 17:03:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Amíg volt a családban Samsung addig mindegyiken fent volt. Kifejezettem az Oled kijelzőkhöz van. Nem fogyaszt szinte semmit, jól konfigurálható.
Akkor minden oké lesz. Köszi!