2024, 09 28, 04:21:20

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 360974 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6800 Dátum: 2015, 11 02, 13:40:26 »
Áhh... Kizárt dolog. Próbálja feltenni a driwer, de nem találja. Egyszerűen nem tudom feltenni rendesen. Minden Driver státus "NO" állásban van. Tehát nem teszi fel.
Azért azt nem gondoltam volna, hogy a romolást meg tudom csinálni, ezt a nyanvadt Viper4Audio Effects progit meg nem.
Valami itt nem jó, mert minden indításkor szeretne drivert telepíteni és nem tudja.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6801 Dátum: 2015, 11 02, 15:19:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Áhh... Kizárt dolog. Próbálja feltenni a driwer, de nem találja. Egyszerűen nem tudom feltenni rendesen. Minden Driver státus "NO" állásban van. Tehát nem teszi fel.
Azért azt nem gondoltam volna, hogy a romolást meg tudom csinálni, ezt a nyanvadt Viper4Audio Effects progit meg nem.
Valami itt nem jó, mert minden indításkor szeretne drivert telepíteni és nem tudja.
Telot ujrainditottad? Root jogot kapott / kért?

Tapatalk-kal küldve az én A2003-el


Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6802 Dátum: 2015, 11 02, 15:23:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Telot ujrainditottad? Root jogot kapott / kért?

Tapatalk-kal küldve az én A2003-el
azt kérte hogy indítsam újra a készüléket, leokéztam, de nem indult magától újra, hanem én indítottam újra. A root jogot nem kérdezte. Minden ablakot google fordítóba bepötyögtem. Ott olyan kérdés nem volt.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6803 Dátum: 2015, 11 02, 18:39:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
azt kérte hogy indítsam újra a készüléket, leokéztam, de nem indult magától újra, hanem én indítottam újra. A root jogot nem kérdezte. Minden ablakot google fordítóba bepötyögtem. Ott olyan kérdés nem volt.
Végre sikerült. Most nincs mindenhol az hogy "NO". Ráadásul ki is próbáltam, ez a progi nagyon durva. Igen nagyot szól vele a fülesem. Valóban, vigyázni is kell vele, mert szét lehet küldeni vele a fülest. Nem baj, mert a gyári progival épp az volt a problémám, hogy mikor a basszust rátettem, nem a basszus lett erősebb, hanem a többin vett vissza. Őrjítő volt. nem is szenvedtem vele. Azt hittem, a gyári fülhalgató csapnivaló. Ami egyébként lehetséges, de ez a kis progi ki tudja hozni belőle, ami beleszorult.

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6804 Dátum: 2015, 11 03, 10:16:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Végre sikerült. Most nincs mindenhol az hogy "NO". Ráadásul ki is próbáltam, ez a progi nagyon durva. Igen nagyot szól vele a fülesem. Valóban, vigyázni is kell vele, mert szét lehet küldeni vele a fülest. Nem baj, mert a gyári progival épp az volt a problémám, hogy mikor a basszust rátettem, nem a basszus lett erősebb, hanem a többin vett vissza. Őrjítő volt. nem is szenvedtem vele. Azt hittem, a gyári fülhalgató csapnivaló. Ami egyébként lehetséges, de ez a kis progi ki tudja hozni belőle, ami beleszorult.

Én azt mondanám hogy első körben eredendően nem csinál mást mint az analog erősítést tolja fel, így feljebb tolva téged is a You are not allowed to view links. Register or Login, így kevésbé jön elő a füles hibája (a gyári füles nyugodj meg, valóban csapnivaló), és erősebnek dinamikusabbnak érződik a hangzás.
Ez elérhető a viper nélkül is.

Gyári fülessel mp3-at hallgatni neadjisten youtube-ozni agyonkonfigolt viperrel annyi értelme van, mint trabantba shell vpower nitro+t tankolni csak azért hogy a garázsból ki-be járjanak vele.
Ezt most nem neked konkrétan, csak kis rant, mindig elragad a (békásmegyeri)hév, ha audiorol van szó.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6805 Dátum: 2015, 11 03, 23:52:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Én azt mondanám hogy első körben eredendően nem csinál mást mint az analog erősítést tolja fel, így feljebb tolva téged is a You are not allowed to view links. Register or Login, így kevésbé jön elő a füles hibája (a gyári füles nyugodj meg, valóban csapnivaló), és erősebnek dinamikusabbnak érződik a hangzás.
Ez elérhető a viper nélkül is.

Gyári fülessel mp3-at hallgatni neadjisten youtube-ozni agyonkonfigolt viperrel annyi értelme van, mint trabantba shell vpower nitro+t tankolni csak azért hogy a garázsból ki-be járjanak vele.
Ezt most nem neked konkrétan, csak kis rant, mindig elragad a (békásmegyeri)hév, ha audiorol van szó.
Ez jó volt. De igazad van. Ha meg akarom küldeni a gyári fülesemet, mert kevés a mély, meg szeretek játszani vele, akkor a Viper nagyszerű megoldás, mert lehet vele olyat is manipulálni, amiről gyakorlatilag előtte azt sem tudtam, hogy létezik ilyen. Nagyon jó szoftver. Csak az a probléma, hogy ez kicsit sem HIFI hangzás. És igen. Már a kocsiban megtanultam az erősítőzés témájában, hogy ide tekerek, oda tekerek, hangszórót cserélgetek, zenei stílust váltogatok, elérhetem, hogy nagyot szóljon, (ez csak pénz kérdése) azt is hogy szépen szóljon, de HIFI soha nem lesz!!!! Ott elbukik a dolog, hogy be kell állítani, és az pedig mindennek a teteje, hogy "ÉN" vagyok az, aki megmondja, hogy mikor a legjobb. Ha sokáig hallgatsz egy rendszert, egy idő után jónak hallod azt is, amit tegnap nem.
És sajnos az is igaz, hogy minél többet állítgatom a Viper-t a telefonomon, annál csúnyábbnak hallom a zenét, amit bekapcsoltam.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6806 Dátum: 2015, 11 04, 14:53:01 »
Urak!
Nagyon érdekes dologra lettem ma figyelmes. Nem tudok navigációt használni. Sem sebességmérőt, sem semmit, ami a GPS jeladóval kapcsolatos, mert "nincs GPS jeladóm. Nincs mit bekapcsolni.
Van valami megoldás szerintetek Rom cserén kívül?

Köszönöm!

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6807 Dátum: 2015, 11 05, 23:31:38 »
Urak!
Súgjon már valaki, mert megőrjít egy bizonyos probléma! Nem tudok a kontaktokhoz egyedi csengőhangot állítani! Hiába állítom be, csak az alap cs.hang szólal meg. Kb. egy hete játssza ezt. Nem lett új program felrakva, és több romot is kipróbálva( 30d, 30e, 30f, 30b) ugyanaz a helyzet. Semmit nem állítottam el benne! Egyszer csak elfelejtett minden ide vonatkozó beállítást, és nem hajlandó megszólalni, csak az alapnak beállított hangon...De az meg így nekem nem felel meg!!Tele a t*köm az egésszel! Már ott tartok, hogy falhoz csapom, és veszek egy gagyi szart, mert már 10E-ért lehet olyat kapni, ami tudja ezt a funkciót!!!  >:( >:( >:( >:(
Az egyedüli, ami változott, az a rootolás menete volt! Most az OneClickRoot 1.3-at használtam erre a célra(minden esetben). Lehet, hogy ez tesz be nekem? Nagyon pipa vagyok!!!
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6808 Dátum: 2015, 11 05, 23:55:57 »
Ja, és még egy dolog! Járt már úgy valaki, hogy a PC Suite elfelejtette a biztonsági mentéseit? Tegnap esett meg velem..... Ropogós rom, feldugom a gépre, elindít a PC Suite, és visszaállítanám a telefonkönyvet, naptár,...stb., csak egy baj van. Az, hogy nincs mentésem! Gondoltam hülye vagyok, nem használtam, azért nincs! Kicsit mocorgott bennem a gondolat, hogy ennyire hülye nem szoktam lenni, megnézem, hogy hova menti a gépen. Elnavigálok oda, és mit látnak szemeim? 3 mentés figyel ott....de sehogy nem tudom rábírni, hogy olvassa be őket! Ez még mind semmi! Ma rádugom a telefont újra a gépre, PC Suite, biztonsági mentés, és legnagyobb megdöbbenésemre ott csücsülnek a mentéseim! Megjegyzem a rendszerem SSD-n van, ami tökéletes állapotú! Kipróbálom a visszaállítást, és elsőre viszi! Romfrissítés az ezelőtti kommentben írtak miatt! Minden kész, állítsuk vissza az adataimat. Megint PC Suite, bizt.mentés, és sehol semmi.....De tegnap volt egy olyan mentésem is, amikor minden be van pipálva(tel.könyv, naptár, könyvjelző, sms), és ebből, csak a könyvjelzőt, és az sms-t mentette el....
Nincs vírusom.....Fizetett Kaspersky-t használok, de már ezt is levettem, és próbáltam az ESET-et is. Mind szépen végigszkenneli az egész gépet (nem kis idő!), és a nagy 0 jön ki eredménynek...
Vajon mi lehet a gond? Szellem a gépben? De már csak kínomban sziporkázok! A valóságban, épp fenem a baltát.... :D

Update: Az előző kommentemben azért egy dologgal nem számoltam! Mi van, ha már egy fent lévő program frissítése okozza a galibát? Most tiszta rendszerrel indulok, visszaállítás nélkül!
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető sastojas

  • Hozzászólások: 944
  • Nem: Férfi
    • nk-photography.hu
  • PDA: 6S
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6809 Dátum: 2015, 11 07, 08:08:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Urak!
Súgjon már valaki, mert megőrjít egy bizonyos probléma! Nem tudok a kontaktokhoz egyedi csengőhangot állítani! Hiába állítom be, csak az alap cs.hang szólal meg. Kb. egy hete játssza ezt. Nem lett új program felrakva, és több romot is kipróbálva( 30d, 30e, 30f, 30b) ugyanaz a helyzet. Semmit nem állítottam el benne! Egyszer csak elfelejtett minden ide vonatkozó beállítást, és nem hajlandó megszólalni, csak az alapnak beállított hangon...De az meg így nekem nem felel meg!!Tele a t*köm az egésszel! Már ott tartok, hogy falhoz csapom, és veszek egy gagyi szart, mert már 10E-ért lehet olyat kapni, ami tudja ezt a funkciót!!!  >:( >:( >:( >:(
Az egyedüli, ami változott, az a rootolás menete volt! Most az OneClickRoot 1.3-at használtam erre a célra(minden esetben). Lehet, hogy ez tesz be nekem? Nagyon pipa vagyok!!!

Együtt érzek veled nekem is volt ilyen problémám! Én a gmail címre mentek, szinkronizálok minden kontaktot! Ezt be kell állítani a névjegyzék megjelenítésénél. Amikor szerkeszted a névjegyet ki tudod választani hogy a Google névjegy legyen a mentés helye, vagy a telefon. És nálam ez volt a baj, mert nem figyeltem és a telefont választotta mentési helynek, míg én a Guglit állítottam be, így aztán nem is szólalt meg a kiválasztott csengőhang! Remélem elég világosan fogalmaztam, nem tudom másképp leírni. Már rég csinálta szerencsére, és nem tudom hogy a telefon vagy a rom hülyül meg! :(

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6810 Dátum: 2015, 11 07, 19:53:35 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Együtt érzek veled nekem is volt ilyen problémám! Én a gmail címre mentek, szinkronizálok minden kontaktot! Ezt be kell állítani a névjegyzék megjelenítésénél. Amikor szerkeszted a névjegyet ki tudod választani hogy a Google névjegy legyen a mentés helye, vagy a telefon. És nálam ez volt a baj, mert nem figyeltem és a telefont választotta mentési helynek, míg én a Guglit állítottam be, így aztán nem is szólalt meg a kiválasztott csengőhang! Remélem elég világosan fogalmaztam, nem tudom másképp leírni. Már rég csinálta szerencsére, és nem tudom hogy a telefon vagy a rom hülyül meg! :(
Persze, világos volt! Gondoltam is rá, csak sajnos nem működik....A legfurcsább az volt, hogy ma működik, holnap meg már nem? Éjszaka ki babrálta? A nejem? Na majd előveszem érte!  :D :D :D
Megelégeltem a Lollit, és visszaraktam a KK-t. És láss csodát, minden működik elsőre! Szerintem a Google szórakozik velünk... Nem tudom, hogy ebben mi a vitamin, de kapják be! Jó nekem a KK. akkor! Na meg a másik. A PC Suite elfelejti a biztonsági mentéseket? Röhej! Bár ez meg inkább az LG sara....
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6811 Dátum: 2015, 11 24, 20:23:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Persze, világos volt! Gondoltam is rá, csak sajnos nem működik....A legfurcsább az volt, hogy ma működik, holnap meg már nem? Éjszaka ki babrálta? A nejem? Na majd előveszem érte!  :D :D :D
Megelégeltem a Lollit, és visszaraktam a KK-t. És láss csodát, minden működik elsőre! Szerintem a Google szórakozik velünk... Nem tudom, hogy ebben mi a vitamin, de kapják be! Jó nekem a KK. akkor! Na meg a másik. A PC Suite elfelejti a biztonsági mentéseket? Röhej! Bár ez meg inkább az LG sara....

én is visszaraktam a 20H-t :) nagyon szupi és gyors :)

Nem elérhető SD. EJC.

  • Hozzászólások: 27
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Android 5.0.2 V30b-216-30
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6812 Dátum: 2015, 11 25, 10:52:43 »
Sziasztok!

Az AdAway-el lenne problémám. Annyit szeretnék beállítani, hogy a böngészőben amikor keresek a Google-ben, és az kidob hirdetéseket is, azokat is meg tudjam nyitni. A többi appnál nem probléma, hogy blokkolja a hirdetéseket, de keresésnél már többször belefutottam abba, hogy meg szerettem volna nyitni egy weboldalt, ami hirdetésként volt belinkelve a Google-ba, de azt nem engedte. Van erre valami lehetőség (Uninstall nélkül)?

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6813 Dátum: 2015, 11 25, 12:10:59 »
JUJ Gyerekek!

Kész a féltégla. Recowery-s rom csere előtt olyan törlést csináltam, amivel letőrőltem a feltevésre szánt romokat is a memóriából. Nincs mit feltennem.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6814 Dátum: 2015, 11 25, 12:26:01 »
Tudnátok esetleg segíteni? Custom recovery-m van, de nem tudom hogy kell felmásolni a romot, amit fel szeretnék tenni a telóra.
Ez itt most kicsit para, de valahogy meg kéne oldanunk.

Köszönöm!

Nem elérhető Knife

  • Hozzászólások: 147
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther v220
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: CM13
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6815 Dátum: 2015, 11 25, 14:44:48 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudnátok esetleg segíteni? Custom recovery-m van, de nem tudom hogy kell felmásolni a romot, amit fel szeretnék tenni a telóra.
Ez itt most kicsit para, de valahogy meg kéne oldanunk.

Köszönöm!

Semmi gond, csak otg kábel kell meg egy pendrive amire felmásolod a romot (vagy egy micro usbs pendrive), aztán recoveryben mount otg és betallózod a romot.

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6816 Dátum: 2015, 11 25, 14:59:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi gond, csak otg kábel kell meg egy pendrive amire felmásolod a romot (vagy egy micro usbs pendrive), aztán recoveryben mount otg és betallózod a romot.
Jaj de jó. Akkor minden oké. Gyorsan elszaladok egy OTG kábelért valahova. Az életemet mentettétek meg.
Szép kis reggel volt ez a mai. Én elküldtem a D2-t, asszonykám meg bekapcsolva a Dell laptopját 7 sípot hallgatott. :)
Gyanítom, hogy az a javítás már picit nehezebb lesz.

Köszi mégegyszer!

Sziasztok!

Nem elérhető Knife

  • Hozzászólások: 147
  • Navigáció / Navigation: Bluepanther v220
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: CM13
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6817 Dátum: 2015, 11 25, 15:25:52 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Jaj de jó. Akkor minden oké. Gyorsan elszaladok egy OTG kábelért valahova. Az életemet mentettétek meg.
Szép kis reggel volt ez a mai. Én elküldtem a D2-t, asszonykám meg bekapcsolva a Dell laptopját 7 sípot hallgatott. :)
Gyanítom, hogy az a javítás már picit nehezebb lesz.

Köszi mégegyszer!

Sziasztok!

Az könnyebb, csak egy új processzor kell bele ;)

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6818 Dátum: 2015, 11 26, 12:39:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Az könnyebb, csak egy új processzor kell bele ;)
Köszönöm az OTG kábeles tanácsot. Pár pillanat alatt meg tudtam oldani a féltéglásított problémám.
A Dell laptop pedig szintén megjavult. 7-es hibakód a VGA kártyát jelenti. 210 fokon 10 percig a sütőben az alaplap helyreállította egy időre a hibát. :) Nem hittem benne)

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6819 Dátum: 2015, 12 03, 13:01:24 »
Sziasztok! Fel kellene tennem a gyári  T-mobilos romot, de nem találok sehol. KDZ rom kellene, mert be kéne vinnem szervizbe a G2-t. Ki kéne cseréltetnem garanciában a fülhalgató csatlakozót, mert állandóan kiugrál belőle a hülhallgató.
Tudtok segíteni?

Köszi!

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6820 Dátum: 2015, 12 03, 16:03:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok! Fel kellene tennem a gyári  T-mobilos romot, de nem találok sehol. KDZ rom kellene, mert be kéne vinnem szervizbe a G2-t. Ki kéne cseréltetnem garanciában a fülhalgató csatlakozót, mert állandóan kiugrál belőle a hülhallgató.
Tudtok segíteni?

Köszi!

You are not allowed to view links. Register or Login beírod az IMEI-det, és kiköpi a hivatalos romot.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6821 Dátum: 2015, 12 03, 22:10:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login beírod az IMEI-det, és kiköpi a hivatalos romot.
Nagyon köszönöm!
Nemsokára hazaérek és már tóltöm is le. Jó pihenést mindenkinek!

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6822 Dátum: 2015, 12 04, 09:00:20 »
Sziasztok!
Tegnap este feltettem a Gyári T-mobilos Lolipop-ot. (5.0.2)
Múködik is meg minden. Root checkerrel megnéztem, nincs rootolva a telefon. Van még bármiféle tennivalóm, mielőtt beviszem szervizbe? Vagy jó ez így? Jó lenne kicseréltetni azt a Jack csatlakozót, mert így sokszor kijön a gyári füles a telefonból.

Köszönöm!

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6823 Dátum: 2015, 12 04, 09:44:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
Tegnap este feltettem a Gyári T-mobilos Lolipop-ot. (5.0.2)
Múködik is meg minden. Root checkerrel megnéztem, nincs rootolva a telefon. Van még bármiféle tennivalóm, mielőtt beviszem szervizbe? Vagy jó ez így? Jó lenne kicseréltetni azt a Jack csatlakozót, mert így sokszor kijön a gyári füles a telefonból.

Köszönöm!

Semmi, viheted
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető honda130

  • Hozzászólások: 144
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2
  • PDA ROM: Android 4.4.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6824 Dátum: 2015, 12 04, 09:50:16 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Semmi, viheted

Köszönöm! Még kicsit belakom azért hétvégén, aztán hét elején beviszem. Mégis, ne legyen annyire nyers a rendszer.
Egyébként ez a Lolipop... Ez nekem nem igazán jön be. Ha így nézett volna ki a telefonom menürendszere mikor megvettem, akkor nem vettem volna G2-t. Ez a kis háromszög, karika gombok az alján, meg a fakó menü... Pont olyan érzésem van mint mikor a Win 98-ból Milenium lett. Utáltam bekapcsolni a gépem, mert mikor megláttam.
Na mindegy. Legyen meg a szerviz, aztán szerintem gyalu.
Köszönöm a segítséget!