2024, 09 28, 12:22:21

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 361017 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6600 Dátum: 2015, 09 23, 12:17:09 »
Ez a 4g hogy működik? Telenoros vagyok, de hiába van bekapcsolva a telón, van lefedettség is de soha nem váltott át még rá, lehet hogy a tarifacsomagomban nincsen benne? vagy hogy van ez?

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6601 Dátum: 2015, 09 23, 12:19:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Root van? Mert akkor nem talál frissítést.
Szedd le a kdz-t és tedd fel flashtool-lal. Az eredmény ugyanaz lesz.

Nincs root, nem is akarok. Minden gyári rajta. Inkább az info lenne a lényeg, hogy mitől függ, hogy mikortól elérhető 1 update?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6602 Dátum: 2015, 09 23, 12:20:38 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a 4g hogy működik? Telenoros vagyok, de hiába van bekapcsolva a telón, van lefedettség is de soha nem váltott át még rá, lehet hogy a tarifacsomagomban nincsen benne? vagy hogy van ez?

Megfelelő csomag és megfelelő SIM kell hozzá.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6603 Dátum: 2015, 09 23, 15:03:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nincs root, nem is akarok. Minden gyári rajta. Inkább az info lenne a lényeg, hogy mitől függ, hogy mikortól elérhető 1 update?
Szia!

A készülék eredetétől. Azaz, hogy IMEI szám alapján honnan származik, hova való. Ide beütöd, és mint az alábbi képen látni fogod mi az elérhető legfrissebb. Szemmel láthatóan a képen szereplő (az enyém), Témobilos magyar, és a 30B 5.0.2-es rom az elérhető.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha itt nálad 20a,b,c,d,h van, akkor egy darabig nem fog jelezni. Majd IMEI alapján változás lesz, rá nemsokra fog OTA jelezni. Ha itt már 30xy-t látsz, és OTA nem jelez, akkor dugd gépre, és az LG PC Suite mutatni fogja a frissítést, azzal is tudsz frissíteni. (ha 4.4.2 KitKat-ról Lollipopra váltasz, teljes adat törléssel csináld, különben sanszos hogy bugos lesz. Ments mindent, SD tartalmát is, majd gyári adatok visszaállítása, frissítés, ismét gyári adatok visszaállítása.)

Vagy..... mint a kolléga mondja, nem vársz senkire, felteszed magadnak, de persze nem muszáj.

Ahogy látom ma kijött a magyar Vodának is a stagefright védett 30F. Eddig a Voda a legügyesebb, remélem lassan indulnak már az open romok is.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6604 Dátum: 2015, 09 23, 15:23:11 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!

A készülék eredetétől. Azaz, hogy IMEI szám alapján honnan származik, hova való. Ide beütöd, és mint az alábbi képen látni fogod mi az elérhető legfrissebb. Szemmel láthatóan a képen szereplő (az enyém), Témobilos magyar, és a 30B 5.0.2-es rom az elérhető.

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha itt nálad 20a,b,c,d,h van, akkor egy darabig nem fog jelezni. Majd IMEI alapján változás lesz, rá nemsokra fog OTA jelezni. Ha itt már 30xy-t látsz, és OTA nem jelez, akkor dugd gépre, és az LG PC Suite mutatni fogja a frissítést, azzal is tudsz frissíteni. (ha 4.4.2 KitKat-ról Lollipopra váltasz, teljes adat törléssel csináld, különben sanszos hogy bugos lesz. Ments mindent, SD tartalmát is, majd gyári adatok visszaállítása, frissítés, ismét gyári adatok visszaállítása.)

Vagy..... mint a kolléga mondja, nem vársz senkire, felteszed magadnak, de persze nem muszáj.

Ahogy látom ma kijött a magyar Vodának is a stagefright védett 30F. Eddig a Voda a legügyesebb, remélem lassan indulnak már az open romok is.

You are not allowed to view links. Register or Login

Nagyon köszönöm az infot, utánanézek.

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6605 Dátum: 2015, 09 23, 15:41:51 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Nagyon köszönöm az infot, utánanézek.
Szívesen. A PC Suite-ot itt találod, az LG oldalán.

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6606 Dátum: 2015, 09 23, 17:08:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Megfelelő csomag és megfelelő SIM kell hozzá.

Hm, és a sim-et honnan tudom hogy jó e? csak ha bemegyek egy üzletbe?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6607 Dátum: 2015, 09 23, 18:21:36 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm, és a sim-et honnan tudom hogy jó e? csak ha bemegyek egy üzletbe?

Ha a csomagodban van LTE, de nem megy, akkor nem jó a sim. Ha nincs, de szeretnél, akkor bemész a telenorhoz, és kicserélik neked. Hogy pénzért vagy ingyen, azt nem tudom, nálunk a telekomnál ingyen cserélik LTE képes sim-re.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Terence122

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6608 Dátum: 2015, 09 23, 20:43:42 »
Üdvözletem  :ok:
egy olyan jellegű technikai kérdésem lenne, hogy vettem egy g2-t egy aluljárós gsm boltban... de már az elejétől gyanús volt kissé, de minden f*szán működött, uh. nem paráztam túl. viszont az előző oldalakon lévő imei check alapján a készülékem egy lgp710 - lehet, hogy át lett ütve az eredeti imei száma a készüléknek és ez valamilyen sufnituningon átesett masinéria?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6609 Dátum: 2015, 09 23, 21:50:31 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözletem  :ok:
egy olyan jellegű technikai kérdésem lenne, hogy vettem egy g2-t egy aluljárós gsm boltban... de már az elejétől gyanús volt kissé, de minden f*szán működött, uh. nem paráztam túl. viszont az előző oldalakon lévő imei check alapján a készülékem egy lgp710 - lehet, hogy át lett ütve az eredeti imei száma a készüléknek és ez valamilyen sufnituningon átesett masinéria?
Szinte biztos.
Valószínűleg valaha szolgáltatós volt, de nem fizették vagy simán csak lopott, ezért kizárták a hazai hálózatokból. A boltos meg megbuherálta az imei-t, és eladta neked.


Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető Terence122

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6610 Dátum: 2015, 09 24, 08:57:21 »
Köszönöm a választ. ma reggel visszavittem a gsm boltba ahol vettem, természetesen a kollega aki eladta már többet nem dolgozik ott, de az utódja az alábbi tájékoztatást adta: - be kell adnom, hogy szervizben megvizsgálják és majd utána egyeztetünk, vagy ott visszaállítják az eredetit. kérdem én, azt meg hogy fogják csinálni??? szerintetek milyen lehetőségeim vannak a bolttal szemben? (azt hogy így bemondásra nem fizetik vissza a vételárat megértem, hiszen tényleg meg kell vizsgálni), de azért túl segítőkésznek nem bizonyultak és szeretném levédeni magam, ha további lépéseket kell megtennem (papírom van róla, hogy a már buherált imei számmal vettem meg, de arra gondoltam készítek fotókat stb. hogy ha későbbiekben bizonyítani kell az igazam).

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6611 Dátum: 2015, 09 24, 09:57:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a választ. ma reggel visszavittem a gsm boltba ahol vettem, természetesen a kollega aki eladta már többet nem dolgozik ott, de az utódja az alábbi tájékoztatást adta: - be kell adnom, hogy szervizben megvizsgálják és majd utána egyeztetünk, vagy ott visszaállítják az eredetit. kérdem én, azt meg hogy fogják csinálni??? szerintetek milyen lehetőségeim vannak a bolttal szemben? (azt hogy így bemondásra nem fizetik vissza a vételárat megértem, hiszen tényleg meg kell vizsgálni), de azért túl segítőkésznek nem bizonyultak és szeretném levédeni magam, ha további lépéseket kell megtennem (papírom van róla, hogy a már buherált imei számmal vettem meg, de arra gondoltam készítek fotókat stb. hogy ha későbbiekben bizonyítani kell az igazam).

Szerintem 3 varázsszó elég: Fogyasztóvédelem, RTL Klub.
És ha nem használ, valóban be és feljelenteni a boltot. A kezedben ott a buherált telefon, a papír hogy ezzel vetted és az LG jelzése hogy más telefoné volt eredetileg. Erről egyébként szerintem adnak papírt is ha kéred.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6612 Dátum: 2015, 09 24, 11:29:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Köszönöm a választ. ma reggel visszavittem a gsm boltba ahol vettem, természetesen a kollega aki eladta már többet nem dolgozik ott, de az utódja az alábbi tájékoztatást adta: - be kell adnom, hogy szervizben megvizsgálják és majd utána egyeztetünk, vagy ott visszaállítják az eredetit. kérdem én, azt meg hogy fogják csinálni??? szerintetek milyen lehetőségeim vannak a bolttal szemben? (azt hogy így bemondásra nem fizetik vissza a vételárat megértem, hiszen tényleg meg kell vizsgálni), de azért túl segítőkésznek nem bizonyultak és szeretném levédeni magam, ha további lépéseket kell megtennem (papírom van róla, hogy a már buherált imei számmal vettem meg, de arra gondoltam készítek fotókat stb. hogy ha későbbiekben bizonyítani kell az igazam).
Szia!
Doboz? Eredeti számla? Valami szolgáltatós bizonylat?
A szervizt mindenképp megpróbálnám.
A legfontosabb, amíg nem tisztázódik a helyzet, semmiképp ne nyúlj bele sehogyan sem a telefonba!
Maradjon eredeti formában, ahogy vetted!
A neten található olyan Qualcomm-os metódus, amivel visszanyerhető az eredeti IMEI, de, gondolom, nem véletlenül lett megbuherálva. Vagy "okosba" vették a bótosok, vagy nem fizetett készülék, és ezért lett a szolgáltató által letiltva! Egyik sem szívderítő!
A mobilkészülék egyedi azonosítóinak buherálása bűncselekmény! Gondolj bele, ha egy rosszarcú kezébe kerül egy ilyen masina...
Azért, ezt a pár szót elmondanám a "bótosnak", hátha nem vállalja az esetleges procedúra kellemetlenségeit, és leszámolja a pénzt a kezeidbe...
You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Terence122

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6613 Dátum: 2015, 09 24, 13:32:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Doboz? Eredeti számla? Valami szolgáltatós bizonylat?
A szervizt mindenképp megpróbálnám.
A legfontosabb, amíg nem tisztázódik a helyzet, semmiképp ne nyúlj bele sehogyan sem a telefonba!
Maradjon eredeti formában, ahogy vetted!
A neten található olyan Qualcomm-os metódus, amivel visszanyerhető az eredeti IMEI, de, gondolom, nem véletlenül lett megbuherálva. Vagy "okosba" vették a bótosok, vagy nem fizetett készülék, és ezért lett a szolgáltató által letiltva! Egyik sem szívderítő!
A mobilkészülék egyedi azonosítóinak buherálása bűncselekmény! Gondolj bele, ha egy rosszarcú kezébe kerül egy ilyen masina...
Azért, ezt a pár szót elmondanám a "bótosnak", hátha nem vállalja az esetleges procedúra kellemetlenségeit, és leszámolja a pénzt a kezeidbe...

Hát most első lépésként beszéltem az LG üszivel. ők javasolták egy bevizsgálási jkv elkészítését - ez simán megéri a 2rugót, majd beszéltem újra a boltossal, uh. most ott tartunk hogy hétfőre leegyezteti a főnökével, hogy mi legyen és ha nem tudunk megegyezni a vásárlástól való elállással kapcsolatban akkor sajnos a fenti jkv-vel, az átvételi jeggyel - amin kiadták a telefont és magával a telefonnal illetve a töltőjével, merthogy semmi mást nem kaptam hozzá besétálok a fogyasztóvédelemhez. szerintem mindkét fél érdekelt abban, hogy ne így végződjön ez a történet, nem hiszem, hogy örülnének egy átfogó vizsgálatnak...

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6614 Dátum: 2015, 09 24, 13:42:54 »
A PC Suite azonnal megcsinálta a frissítést minden gond nélkül. Előtte lementettem az egész hóbelevancot és fel is települ minden. Ha a rendszer esetleg valamiért elkezdene "szakarodni", akkor csinálok 1 HR-et, de addig nem akarnék mindent újrahúzni...

Mindenesetre köszönöm a tippet. Nem is értem, hogy OTA miért nem szedte le...
Vajon lesz még a lollipopon kívül a telefonra frissítés?

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6615 Dátum: 2015, 09 24, 13:46:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A PC Suite azonnal megcsinálta a frissítést minden gond nélkül. Előtte lementettem az egész hóbelevancot és fel is települ minden. Ha a rendszer esetleg valamiért elkezdene "szakarodni", akkor csinálok 1 HR-et, de addig nem akarnék mindent újrahúzni...

Mindenesetre köszönöm a tippet. Nem is értem, hogy OTA miért nem szedte le...
Vajon lesz még a lollipopon kívül a telefonra frissítés?

Max 5.1 még rá, a 6.0-t már nem kapja meg tudtommal.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6616 Dátum: 2015, 09 24, 18:52:58 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát most első lépésként beszéltem az LG üszivel. ők javasolták egy bevizsgálási jkv elkészítését - ez simán megéri a 2rugót, majd beszéltem újra a boltossal, uh. most ott tartunk hogy hétfőre leegyezteti a főnökével, hogy mi legyen és ha nem tudunk megegyezni a vásárlástól való elállással kapcsolatban akkor sajnos a fenti jkv-vel, az átvételi jeggyel - amin kiadták a telefont és magával a telefonnal illetve a töltőjével, merthogy semmi mást nem kaptam hozzá besétálok a fogyasztóvédelemhez. szerintem mindkét fél érdekelt abban, hogy ne így végződjön ez a történet, nem hiszem, hogy örülnének egy átfogó vizsgálatnak...
:ok:
Legyen számod a boltosnál, mert ha meleg a készülék, hívni fog, hogy visszaadja a pénzed. Ő pedig pontosan tudja, hogy az e, avagy sem...

Tapatalk-kal küldve, a bezárt Mate7 telefonomról

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6617 Dátum: 2015, 09 27, 17:10:24 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hm, és a sim-et honnan tudom hogy jó e? csak ha bemegyek egy üzletbe?
Szia.
Nem régen lett cserélve nekem is és nem volt lte nekem sem.Ugy hogy cserélték még egyszer és most már így jó lett! :)
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető waszabi07

  • Hozzászólások: 230
  • Nem: Férfi
  • LG Fan
  • PDA: Iphone 5
  • PDA ROM: IOS 9.3
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6618 Dátum: 2015, 09 27, 19:27:57 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia.
Nem régen lett cserélve nekem is és nem volt lte nekem sem.Ugy hogy cserélték még egyszer és most már így jó lett! :)

Akkor majd én is be megyek asszem, az a legegyszerűbb. :)

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6619 Dátum: 2015, 09 28, 09:08:30 »
Ki lehet kacsolni valahol, hogy az SMS-eimet ne szinkronizálja az email app az exchange fiókomba?
SMS-t a hangouts kezeliu, ennek ellenére akárhányszor sms-t kapok, azonnal megjelenik a céges exchange email fiókomban is (nem Gmail!) Végignéztem az összes beállítást, de nem találtam erre vonatkozó kikacspoló/bekapcsoló gombot...

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6620 Dátum: 2015, 09 28, 09:13:26 »
Megtaláltam közben, ha valakit érdekel:
Fiókok -> Microsoft Exchange -> Email beállítások -> Fiók kiválaszt -> SMS szinkronizálás

Lehet, még 1-2 mélységet kellett volna beletenni... :)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6621 Dátum: 2015, 09 28, 10:54:19 »
A korábbiakkal ellentétben hétvégén is kerültek fel romok az LG Firmware-re. Ahogy nézem többek között egy Hungary open is, ami szintúgy 30B mint a korábbi, tehát ebből kettő van. Gondolom én, ez egy biztonsági frissítés You are not allowed to view links. Register or Login. Ma már nincs időm, én holnap nézem.

Az újabbik 30B open közvetlen letöltés:

You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Terence122

  • Hozzászólások: 4
  • PFC Fan
  • PDA: lg g2
  • PDA ROM: 5.0.2
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6622 Dátum: 2015, 09 28, 11:35:03 »
You are not allowed to view links. Register or Login
:ok:
Legyen számod a boltosnál, mert ha meleg a készülék, hívni fog, hogy visszaadja a pénzed. Ő pedig pontosan tudja, hogy az e, avagy sem...

Tapatalk-kal küldve, a bezárt Mate7 telefonomról

Üdvözletem.

Nos visszavették a telefont, a teljes vételárat visszafizették, igaz ugyan hogy igazolnom kellett hogy én én vagyok, ami fura, de mutattam egy jogsit nekik, de a lényeg, hogy visszavették - bár az erről kiállított papírból nem tudott másodpéldányt nyomtatni, és másolója sem volt érdekes módon, de ezt már nem érdekelt.
Amúgy azt a tájékoztatást kaptam a boltostól, hogy az említett G2 alaplapcserén esett át és így kapták vissza az LG magyarországtól, ezzel az IMEI számmal (ami egy lgp710-é).  Mondom nekem ez akkor is fura, de szerintük ez teljesen normális. Hát sajnos a G2-es pályafutásom ezzel az "élménnyel" véget ért. Azért én csináltam magamnak pár fotót, meg ilyeneket a papírról meg a telóról a biztonság kedvéért.

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6623 Dátum: 2015, 09 28, 13:09:45 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Üdvözletem.

Nos visszavették a telefont, a teljes vételárat visszafizették, igaz ugyan hogy igazolnom kellett hogy én én vagyok, ami fura, de mutattam egy jogsit nekik, de a lényeg, hogy visszavették - bár az erről kiállított papírból nem tudott másodpéldányt nyomtatni, és másolója sem volt érdekes módon, de ezt már nem érdekelt.
Amúgy azt a tájékoztatást kaptam a boltostól, hogy az említett G2 alaplapcserén esett át és így kapták vissza az LG magyarországtól, ezzel az IMEI számmal (ami egy lgp710-é).  Mondom nekem ez akkor is fura, de szerintük ez teljesen normális. Hát sajnos a G2-es pályafutásom ezzel az "élménnyel" véget ért. Azért én csináltam magamnak pár fotót, meg ilyeneket a papírról meg a telóról a biztonság kedvéért.
Örülök, hogy sikerrel jártál! :)
Bár, az előzményekből ítélve, sok opció nem volt...
Ugyan, már kezd eljárni felette az idő, mégis azt mondom, nagyon jó telefon a G2.
Ja...és, a telefonok nem szokták megkapni, egy másik típusú készülék egyedi azonosítóját...
Főleg nem a hivatalos márkaszerviztől... :D

Tapatalk-kal küldve, a bezárt Mate7 telefonomról

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető tuning76

  • Hozzászólások: 897
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: google nav / Waze
  • PDA: Huawei P10 plus
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6624 Dátum: 2015, 09 28, 15:17:28 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez a 4g hogy működik? Telenoros vagyok, de hiába van bekapcsolva a telón, van lefedettség is de soha nem váltott át még rá, lehet hogy a tarifacsomagomban nincsen benne? vagy hogy van ez?


Telenoros vagyok én is, nekem se ment a 4g, be mész a telenorba és kérsz egy simkártya cserét, mert nem megy a 4g. Így ingyen kicserélik. Minden csomagon megy már a 4g, max lassítják vagy lekapcsolják ha elérted az adat kereted. Viszont nem tartom igazságosnak, hogy a kisebb csomagokhoz nem adják meg a  teljes sávszélességet ami ha jól tudom 150Mb/s,amit csak a nagyobb csomagokhoz adnak meg így amíg tart az adatkeret
8 Mb/s a sebesség a kisebb csomagokhoz.

visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login

Tapatalk-kal küldve az én LG-D802-el