2024, 09 28, 12:22:36

Szerző Téma: LG G2 általános beszélgetés  (Megtekintve 361018 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6575 Dátum: 2015, 09 06, 17:39:18 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Ez a rom van most a telomon.

4.4.2  kernel 3.0 D80220h.
Van esetleg valami más rom ami stabil és gyors?
Köszönöm szépen a válaszaitokat ☺
Csá Zsoszo!

Még mindig ezen vagy? Azóta csak kijött az 5.0.2 Lollipop. :) FAQ-ban link a legújabb open (független) romokra, de reméljük a legfrissebb D80230F-ből a héten lesz open kiadás.
Hogy jó e és gyors e, azt majd Te eldöntöd magadnak. ;) Van akinek tetszik, van akinek nem. Nekem se a szívem csücske, de az van fent mert végeredményében jó.
Előrébb van megosztva Austria Mobilkom (ausztria Telekom) szolgáltatós. Vagy azt használod, vagy megvárod az opent, esetleg xda-s zip-et (ha az kell).
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6576 Dátum: 2015, 09 07, 08:22:22 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Előrébb van megosztva Austria Mobilkom (ausztria Telekom) szolgáltatós. Vagy azt használod, vagy megvárod az opent, esetleg xda-s zip-et (ha az kell).

Ez az Austria Mobilkom-os milyen? Milyen szolgáltatós appok vannak benne, vagy pluszok (amiket persze rögtön kigyomlál az ember egy kis root után)? A melegedésre nem találtak még ki valamit, illetve a videó felvételnél szaggat a hang, vagy cserélni kell a kamera appot?
THX!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6577 Dátum: 2015, 09 07, 18:45:06 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ez az Austria Mobilkom-os milyen? Milyen szolgáltatós appok vannak benne, vagy pluszok (amiket persze rögtön kigyomlál az ember egy kis root után)? A melegedésre nem találtak még ki valamit, illetve a videó felvételnél szaggat a hang, vagy cserélni kell a kamera appot?
THX!
Érdekes módon egyetlen app van amit a megszokottakon kívül töröltem. Updates.apk Olyan mint anno a Vodafone romban volt, ami lehet az is. A Mobilkom elvileg a Telekom, de eszerint lehet más is. Nem tudom. Mindenesetre ez az egy darab app a plusz.
A videó rec hang vibrálás a zajszűrésen alapszik, és meg nem esküszöm, de mintha jobb lenne. Nagyon minimális amit szűr. Ugye azért szakaszos, mert túl sok mindent szűr, szinte mindent külső zajnak vél. Most mintha jobb lenne, de mondom nem használtam B alatt még a gyárit, nemigazán tudok viszonyítani.
A melegedésre : fent a Cpu temp, 76-ra van belőve hogy riadózzon, eddig a belakáson kívül egyszer jelzett. Pénteki meccs live stream, LTE-n, kb 30 perc után. Különben nem.
Próba szerencse, de várhatsz is kicsit, a héten biztos lesz open, talán több vélemény lesz. :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6578 Dátum: 2015, 09 07, 19:04:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Érdekes módon egyetlen app van amit a megszokottakon kívül töröltem. Updates.apk Olyan mint anno a Vodafone romban volt, ami lehet az is. A Mobilkom elvileg a Telekom, de eszerint lehet más is. Nem tudom. Mindenesetre ez az egy darab app a plusz.
A videó rec hang vibrálás a zajszűrésen alapszik, és meg nem esküszöm, de mintha jobb lenne. Nagyon minimális amit szűr. Ugye azért szakaszos, mert túl sok mindent szűr, szinte mindent külső zajnak vél. Most mintha jobb lenne, de mondom nem használtam B alatt még a gyárit, nemigazán tudok viszonyítani.
A melegedésre : fent a Cpu temp, 76-ra van belőve hogy riadózzon, eddig a belakáson kívül egyszer jelzett. Pénteki meccs live stream, LTE-n, kb 30 perc után. Különben nem.
Próba szerencse, de várhatsz is kicsit, a héten biztos lesz open, talán több vélemény lesz. :)
A telekom a sógoréknál is telekom. ☺

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6579 Dátum: 2015, 09 07, 19:46:19 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A telekom a sógoréknál is telekom. ☺

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el
Hogy téves az infó, fenntartott.  :whistle: ;D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6580 Dátum: 2015, 09 08, 17:21:24 »
Csak szólok, akiknek nincs root vagy nem kívánnak AdAway-t telepíteni reklámblokkolás gyanánt, most töltsétek le az Adblock Browsert a playről. Legalább a böngészőben fogja a reklámokat (elvileg):

You are not allowed to view links. Register or Login

Ha a már telepített saját listában bent van, onnantól elvileg törlés után is ott marad. (persze ez függ a google reakciójától..)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető poolbig

  • Hozzászólások: 487
  • Navigáció / Navigation: OSMAnd, Waze
  • PDA: LG G6
  • PDA ROM: 7.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6581 Dátum: 2015, 09 08, 20:52:01 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Csak szólok, akiknek nincs root vagy nem kívánnak AdAway-t telepíteni reklámblokkolás gyanánt, ...

No ez felkeltette az érdeklődésemet. Hogyan is lehet root segítségével kinyírni a free programok reklámblokkjait? :)
Mi is az az AdAway? :)

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6582 Dátum: 2015, 09 08, 21:16:56 »
You are not allowed to view links. Register or Login
No ez felkeltette az érdeklődésemet. Hogyan is lehet root segítségével kinyírni a free programok reklámblokkjait? :)
Mi is az az AdAway? :)
Telepít, root jogot ad, majd követi a magyar nyelvű utasításokat. S huss a reklámoknak, ezáltal az You are not allowed to view links. Register or Login és You are not allowed to view links. Register or Login - nek.
Az app módosítja a system/etc/hosts fájlokat, és 10-ből 9x a telefon lévő appokból is szűri a reklámokat. Az ún. androidos vírus (ami lényegében nem létezik), az ez. A "vírus" mentesítés egyik alap pillére androidon, szerintem. Ez az ami hatásos, ennek van értelme, a Playstore-ban található vírusirtóknak = 0.
Ez, és esetleg egy tűzfal applikáció, amivel a telefon internet  kapcsolatát szabályozod alkalmazásra szabva = együtt a legjobb elérhető védelem androidra. Véleményem szerint.

You are not allowed to view links. Register or Login

Heti 1x frissítek, nincs semmilyen reklám a kütyün. (hadd ne mondjam mennyire fontos nálam a biztonság)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető ch.lac

  • Hozzászólások: 76
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G4, LG G2, LG N5
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6583 Dátum: 2015, 09 10, 15:56:38 »
Ma ki eset a hátlapból az L betű. Szerintetek gariban foglalkoznak vele vagy nem éri meg ezért felmenni a Váciba!?

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6584 Dátum: 2015, 09 10, 16:00:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma ki eset a hátlapból az L betű. Szerintetek gariban foglalkoznak vele vagy nem éri meg ezért felmenni a Váciba!?
Erre Tarsy tud válaszolni, neki volt kiesett betűje az első G2-jével, de :
06-40-LG-LG-LG (54-54-54)
Kérdezz rá, hogy 100% biztos legyél a mai helyzettel.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető perna

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2128
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
    • G+
Re: Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6585 Dátum: 2015, 09 10, 16:18:44 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma ki eset a hátlapból az L betű. Szerintetek gariban foglalkoznak vele vagy nem éri meg ezért felmenni a Váciba!?
Nekem a logó esett ki, szó nélkül cserélték anno a hátlapot is. Az eladás előtt volt.

Tapatalk-kal küldve az én LT26i-el

You are not allowed to view links. Register or Login
A privát üzenetnek tartalmazni kell az alábbi karaktersorozatok legtöbbjét: Aprilia Dorsoduro 1200, majrécsík, lóerők éjszakája, körmös csülökpörkölt, 80C-100D, Johnnie Walker, nálad, nálam. Ellenkező esetben itt a fórum...

Nem elérhető TaRsY

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 3251
  • Nem: Férfi
  • Early Adopter
  • Navigáció / Navigation: Google Maps
  • PDA: Oneplus 7
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6586 Dátum: 2015, 09 10, 22:09:54 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Ma ki eset a hátlapból az L betű. Szerintetek gariban foglalkoznak vele vagy nem éri meg ezért felmenni a Váciba!?

Nekem is kicserélték az egész hátlapot, még ki is pucolták. :D Most újra kiesett az L és G betű csak nincs cseretelóm amíg ez szervizben lenne.

Nem elérhető Swy00

  • Hozzászólások: 908
  • PFC Fan
LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6587 Dátum: 2015, 09 12, 10:08:20 »
Ezek már nagyon öregszagú problémáknak hangzanak

Nem elérhető djsweetboy

  • Hozzászólások: 184
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: LG G2 (D802)
  • PDA ROM: Cloudy 3.2 + Xceed Kernel BLD8
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6588 Dátum: 2015, 09 12, 23:52:38 »
Üdv. Lehet,hogy nemjó helyre írom,de nem tud valaki valami használható megoldást a galériából véletlenül törölt képek visszaállítására?
Előre is köszi a segítséget.

Küldve az Én LG G2-ről !!!


Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6589 Dátum: 2015, 09 15, 11:59:53 »
Hát úrak k....a nagyot csalodtam az LG szervizbe. Bevittem a Bratyesz tabletjét, hogy 100% mellet kikapcsolt a vas és nem lehet életet lehelni bele.
A szerviznek az volt a problémája, hogy hol van a töltő és az adatkábel mert csak ugy tudja átvenni. Na és az a körités hozzá a villámokrol és egyebekről azt igazán nem értettem. Mondom neki, hogy ezek, hogy jönnek ide
csak egyszerüen 100%-os töltötség mellet kikapcsolt és nem lehet bekapcsolni már három töltővel probáltuk, de csak a töltő és a villámról dumált. Azért én megkérdeztem, hogy hova van irva, hogy töltővel kell behozni amire ő azt monta, hogy sehova. Kérdeztem én akkor most mi legyen azt mondta, hogy hozzak töltőt. A lényeg, hogy abszolut hülyének néznek mindenkit. Na ez gáz szerintem. Nincs egy k...a töltője az LG-nek?
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6590 Dátum: 2015, 09 15, 12:36:32 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát úrak k....a nagyot csalodtam az LG szervizbe. Bevittem a Bratyesz tabletjét, hogy 100% mellet kikapcsolt a vas és nem lehet életet lehelni bele.
A szerviznek az volt a problémája, hogy hol van a töltő és az adatkábel mert csak ugy tudja átvenni. Na és az a körités hozzá a villámokrol és egyebekről azt igazán nem értettem. Mondom neki, hogy ezek, hogy jönnek ide
csak egyszerüen 100%-os töltötség mellet kikapcsolt és nem lehet bekapcsolni már három töltővel probáltuk, de csak a töltő és a villámról dumált. Azért én megkérdeztem, hogy hova van irva, hogy töltővel kell behozni amire ő azt monta, hogy sehova. Kérdeztem én akkor most mi legyen azt mondta, hogy hozzak töltőt. A lényeg, hogy abszolut hülyének néznek mindenkit. Na ez gáz szerintem. Nincs egy k...a töltője az LG-nek?
Rosszul kommunikált veled, de ez minden cégnél így van. Töltött minden esetben kérnek samunál is, lg-nél is, sony-nál is. Sőt ha a hozzáadott fülest viszed, még a telefont is bekérik hozzá.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6591 Dátum: 2015, 09 15, 13:06:41 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Rosszul kommunikált veled, de ez minden cégnél így van. Töltött minden esetben kérnek samunál is, lg-nél is, sony-nál is. Sőt ha a hozzáadott fülest viszed, még a telefont is bekérik hozzá.

Tapatalk-kal küldve az én LG-H815-el
Akkor nem azt kéne irni a garancialevélre, hogy meghibásodás esetén ezt meg ezt hozza magával. Mivan ha csak egy hét mulva
járok arra. Ez azért gáz. A HTC nem kéri. Ez a Váci uti szerviz.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető zsozsoka74

  • Hozzászólások: 57
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: Lg G2 D802
  • PDA ROM: Gyári 4.2.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6592 Dátum: 2015, 09 17, 13:46:16 »
Sziasztok épp most frissítettem Lollipop-ra a telót és bár lefagyogatott egy kicsit meg egyszer újra kellett indítani.
Aztán egyszer kiakadt és valami kódo kért meg hogy adjam meg a biz.kódot vagy a gmail-es bejelentkezésemet....szerencsére bekapcsolt...aztán ismét feltettem tegnap este újra a Lollypop romot..azóta nem volt úgy gáz a telóval....
Kérdésem az lenne hogy nem nagyon tetszik a home touch bottom a régebbi jobban tetszett ...tudtok esetleg valami app-ot rá hogy ki tudjam cserélni a réebbire?
Köszönettel:

Zsozso
"Én már előző életemben sem hittem a reinkarnációban "

Nem elérhető Eva1021

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 2892
  • Nem: Nő
  • Szöszke
  • PDA: Apple iPhone 13 Product Red
  • PDA ROM: 15.4.1 (19E258)
  • Skype: 9.1.0
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6593 Dátum: 2015, 09 17, 15:34:43 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok épp most frissítettem Lollipop-ra a telót és bár lefagyogatott egy kicsit meg egyszer újra kellett indítani.
Aztán egyszer kiakadt és valami kódo kért meg hogy adjam meg a biz.kódot vagy a gmail-es bejelentkezésemet....szerencsére bekapcsolt...aztán ismét feltettem tegnap este újra a Lollypop romot..azóta nem volt úgy gáz a telóval....
Kérdésem az lenne hogy nem nagyon tetszik a home touch bottom a régebbi jobban tetszett ...tudtok esetleg valami app-ot rá hogy ki tudjam cserélni a réebbire?
Köszönettel:

Zsozso
Szia!
4.4.2-n xda-n találtam rá megoldást...igaz kellett a root hozzá.Itt lollin még nem hiszem hogy ezt lehet mókolni még.  :(
"Ezt a világot tulajdonképpen az ördög teremtette egy olyan pillanatban, amikor Isten éppen nem figyelt oda."

Bertrand Russell

Nem elérhető balla62

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2473
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Sygic / Igo
  • PDA: HTC U 12+
  • PDA ROM: Gyári 1.30.401.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6594 Dátum: 2015, 09 17, 21:32:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Hát úrak k....a nagyot csalodtam az LG szervizbe. Bevittem a Bratyesz tabletjét, hogy 100% mellet kikapcsolt a vas és nem lehet életet lehelni bele.
A szerviznek az volt a problémája, hogy hol van a töltő és az adatkábel mert csak ugy tudja átvenni. Na és az a körités hozzá a villámokrol és egyebekről azt igazán nem értettem. Mondom neki, hogy ezek, hogy jönnek ide
csak egyszerüen 100%-os töltötség mellet kikapcsolt és nem lehet bekapcsolni már három töltővel probáltuk, de csak a töltő és a villámról dumált. Azért én megkérdeztem, hogy hova van irva, hogy töltővel kell behozni amire ő azt monta, hogy sehova. Kérdeztem én akkor most mi legyen azt mondta, hogy hozzak töltőt. A lényeg, hogy abszolut hülyének néznek mindenkit. Na ez gáz szerintem. Nincs egy k...a töltője az LG-nek?
LG Szerviz második nekifutás.
Bevittem másnap a töltöt is, és most egy fiatal úriember fogadott. A köetkező tőrtént, nem restelt elfordulni és a mellete lévő bedugott
töltőt rádugni a tabletra. Na igysem mükszik mivel ki kellet volna jönni egy aksi ikonnak ami a töltést jelzi. Mondtam neki, hogy a kollegája nem vette át töltö nélkül, mire ő monta a töltő neki nem  kell mivel látszik rajta,hogy szinte uj. Igy átvette a tablettet meg a gari
papirt és közőlte, hogy majd küldenek sms-t amikor elkészül. Na mondom ez igy fahin de ez csak máig tartott. Délelött felhivtak, hogy
nem tudták szoftveresen életre kelteni és igy alaplapot kell cserélni, de kellene az imei száma. Na itt pattant el a cérna azt mondtam, hogy beszélek bratyesszal és elkérem. Na ebbe maradtunk és én mindjárt gyanusra vettem a dolgot mivel ennek a tabletnak nincs imei
száma csak csn és s/n száma van a dobozon ami egy kis papirformában be van ragasztva a garancia papirba. Közbe hivogattak az
ügyfélszolgálatról is, nem találják az imei számot és nem tudják beazonositani, hogy rendeljenek hozzá alkatrészt. Azt mondta az ügyfélszolgálatos, hogy csak a számlát hagytam ott. Mire én az ki van zárva mivel a számlát visszaadták és csak a garipapirt vették
át amit rá is irtak a szervizes papirra amit adtak. Erre ő a szerelő majd hivni fog és keresünk valami megoldást, modtam rendben.
Közben én nem ma kezdtem ezt a dolgot mert már egyszer meg akartak igy etetni a nokia szervizben, ugyan igy, hogy kicserélik az alaplapot egy szarra és visszadobják gari megvonás mellet. Mivel már bele nyultak. Ebbe megerősitett a szerelő kollegám is. Mivel ez mind veszteség a szerviznek és probálják a legolcsoban megoldani. Na de térjünk vissza az LG-hez. Felhivott a szerelö és kérdezte, hogy meg e tudtam kérdezni az imei számot. Mondom nem tudtam, de nekem is ilyen tablettem van és nincs imei száma csak csn van ami ugy kezdődik, hogy LGés számok. Az kell neki montam este átmegyek és holnap beiszem, de ez a szám benne van a gariba
mivel közben néztem a nejemét. Erre ő akkor nem kell bevinnem mert a gyári számra kér engedéjt az alkatrész beszerzésre. Kérdezem
én ilyen idioták csinálják a vasakat vagy csak probálkoznak hátha megtudnak venni, hogy én vagyok a hülye. Ezt a fajta tab már nem nagyon kapható és azért vagynem tudom. A lényeg nem az, hogy milyen vasad van samu, lg,htc a szervizekbe nagyüzembe megy a csencselés. Ha nem figyeltem volna oda biztos vagyok benne, hogy rámverik az egészet és ugrasztják a garimat. Simán bemondom
amit kell ök pedig rámverik miután kicserélik, hogy már valaki belenyult lefotozzák én meg mehetek ahova akarok. Sajnos itt tartunk.
Ezt csak azért irtam le, hogy nagyon észnél legyen mindenki amikor szervizbe viszi a vasat. Független milyen szervizbe. Szoval a vége az lett, hogy most várom az sms-t amikor kész a vas.
Ne hagyd hát, hogy frusztrált emberek lehúzzanak a sikertelenségük mocsarába,és ne törődj a negatív emberekkel!

Nem elérhető hammerjoe

  • Hozzászólások: 767
  • Nem: Férfi
  • PDA: HTC 10, LG G2 32GB, iPhone 4s 64GB, Sony Xperia Z2 Tab LTE, LG V700
  • PDA ROM: 1.30.401.1, D80220h, iOS 8.3, 23.0.1.A.0.167
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6595 Dátum: 2015, 09 19, 16:59:50 »
You are not allowed to view links. Register or Login
LG Szerviz második nekifutás.
Bevittem....amikor kész a vas.
Szia!
Velem érdekes módon pont az ellenkezője történt. A kisebbik lányomnak vettem egy V700-at, és egyéb okokból a nagyobbik lányom(az én példámat ellesve) rootolni akarta a gépemen. Persze, hogy az One Click Root egy speciális fajtáját találta meg, ami csak az LG G2-re jó(ugye Attika? ;) ) Megjegyzem akku gondunk is volt vele. Volt, hogy 87%-on kikapcsolt, újra bekapcsolva 2%-on állt. Na most a lányom rootolási műveletétől azonnal megadta magát....És be sem lehetett kapcsolni(pedig Attika nagyon segítőkész volt, de nem tudtunk életet lehelni bele!). 10s nyomvatartás a power gombon -úgy hogy töltőre van dugva-, és csak annyi történt, hogy felvillant az akku jel, ami 0%-ot mutatott. Beküldtem a szervizbe, és egy hét múlva itt volt a kezemben,akku kicserélve, és működőképesen! Ja, és a garanciám tovább él....
Igaz, a központi márkaszervizzel nekem is meggyűlt a bajom, mert nem lehetett elérni őket. 6x hívtam, és ebből 2x felvették, majd rögtön le is tették a vonalas számukat. Nem a vonal bontott, mert visszhangzott a "hallo"-zásom, és hallottam a háttérzajokat is. Szóval megemelték a kagylót, majd visszarakták...Ezen jól felb*sztam magam, és felhívtam az LG ügyfélszolgálatot, és "kiborítottam a bilit". Ők sem értették, hogy miért nem lehet a márkaszervizzel kommunikálni, mindenesetre utána jártak a dolognak. Sűrű bocsánatkérések közepette. Még aznap visszahívtak a szervizből, és elnézést kértek...
Végül is jól jöttünk ki a dologból...(bár van nekem is némi kesernyés szájízem a történtektől!)
Aki másnak vermet ás,....... az tudja hol a gödör!

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6596 Dátum: 2015, 09 19, 17:28:55 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Szia!
Velem érdekes módon pont az ellenkezője történt. A kisebbik lányomnak vettem egy V700-at, és egyéb okokból a nagyobbik lányom(az én példámat ellesve) rootolni akarta a gépemen. Persze, hogy az One Click Root egy speciális fajtáját találta meg, ami csak az LG G2-re jó(ugye Attika? ;) ) Megjegyzem akku gondunk is volt vele. Volt, hogy 87%-on kikapcsolt, újra bekapcsolva 2%-on állt. Na most a lányom rootolási műveletétől azonnal megadta magát....És be sem lehetett kapcsolni(pedig Attika nagyon segítőkész volt, de nem tudtunk életet lehelni bele!). 10s nyomvatartás a power gombon -úgy hogy töltőre van dugva-, és csak annyi történt, hogy felvillant az akku jel, ami 0%-ot mutatott. Beküldtem a szervizbe, és egy hét múlva itt volt a kezemben,akku kicserélve, és működőképesen! Ja, és a garanciám tovább él....
Igaz, a központi márkaszervizzel nekem is meggyűlt a bajom, mert nem lehetett elérni őket. 6x hívtam, és ebből 2x felvették, majd rögtön le is tették a vonalas számukat. Nem a vonal bontott, mert visszhangzott a "hallo"-zásom, és hallottam a háttérzajokat is. Szóval megemelték a kagylót, majd visszarakták...Ezen jól felb*sztam magam, és felhívtam az LG ügyfélszolgálatot, és "kiborítottam a bilit". Ők sem értették, hogy miért nem lehet a márkaszervizzel kommunikálni, mindenesetre utána jártak a dolognak. Sűrű bocsánatkérések közepette. Még aznap visszahívtak a szervizből, és elnézést kértek...
Végül is jól jöttünk ki a dologból...(bár van nekem is némi kesernyés szájízem a történtektől!)
A lényeg Joe, hogy sikerült!
Ne legyen, mindenkinek lehet rossz napja. Neked is, nekem is, az éppen ott dolgozónak is.  ;)  :)
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető balahu

  • Hozzászólások: 401
  • PDA: Samsung S8
  • PDA ROM: ALAP
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6597 Dátum: 2015, 09 22, 18:21:57 »
Ma baromi érdekes dolog esett meg a telóval. Reggel szépen a feladatkezelőben nyomtam egy minden feladat törlése dolgot, mint már előtte vagyí 1000x (épp az Unkilleddel nyomtam, de siettem, és nem léptem ki, hanem home gomb majd az emléített törlés), és ez után állandóan  resetelt a teló. Hot boot-ba ment át, de ha kikapcsoltam, akkor elindult, majd a pin után ismét reboot. Hálisten recovery volt, visszaraktam egy augusztusi mentést, és azzal is ua. Majd full wipe, ugy jó. Aztán csak a data partició vissza, ugy se jó. Arra gondoltam, hogy az eddig kitűnően működő dori kk kernel sz.rt be. visszaraktam egy régebbi twrp-t, ahol tuti nem volt dori kernel, így jól megy.... Hát eléggé érdekes, el nem tudom képzelni, h (OK hogy a kernel besz.ik vmi miatt), de hogy a 2 hónappal ezelőtti mentés (amiben valszeg dori kernel volt szintén, csak nem tudtam megnézni :) ), szintén mért resetelt... :shock:
No mindegy, most jó, az a lényeg :)

Nem elérhető Pgeo

  • Hozzászólások: 313
  • Nem: Férfi
  • Mérnök Úr
    • Compker
  • Navigáció / Navigation: WAZE, iGO
  • PDA: LG G2 D802
  • PDA ROM: Stock 4.4.2
  • Skype: Pgeo007
LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6598 Dátum: 2015, 09 23, 11:19:07 »
Sziasztok!

Van valami info, hogy mikor lesz esetleg függeztlen Online rendszerfrissítés, mert még mindig 4.4.2 van nekem és hiába nyomok a rendszerfrissítésre, azt írja, hogy a legfrissebb van...

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: LG G2 általános beszélgetés
« Reply #6599 Dátum: 2015, 09 23, 12:02:10 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!

Van valami info, hogy mikor lesz esetleg függeztlen Online rendszerfrissítés, mert még mindig 4.4.2 van nekem és hiába nyomok a rendszerfrissítésre, azt írja, hogy a legfrissebb van...

Root van? Mert akkor nem talál frissítést.
Szedd le a kdz-t és tedd fel flashtool-lal. Az eredmény ugyanaz lesz.
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"