2024, 04 19, 03:26:22

Szerző Téma: Samsung Galaxy S Advance GT-I9070(P) Gyakori kérdések/Általános FAQ(2013.10.22.)  (Megtekintve 117597 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető kakadus

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9070
  • PDA ROM: i9070xxlqe
na meg egy masik furcsasag amit most vettem eszre, a telo rendszer memoriajat ami ugya 2 giga reggel raraktam toltore mert mar lemerult , most nezem csak 16mega szabad hely van ......... de hogy mivel van tele jo kerdes

Nem elérhető kakadus

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: i9070
  • PDA ROM: i9070xxlqe
You are not allowed to view links. Register or Login
na meg egy masik furcsasag amit most vettem eszre, a telo rendszer memoriajat ami ugya 2 giga reggel raraktam toltore mert mar lemerult , most nezem csak 16mega szabad hely van ......... de hogy mivel van tele jo kerdes

ez a rom volt a hibas : You are not allowed to view links. Register or Login de kozben mar nem is enmgedi letolteni ezt itja Adblock detected!

Nem elérhető Amice

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9070XXLQE
  • PDA ROM: I9070OXXLQE
sziasztok.. keresgélek a témákban, és talán (remélem) jó helyre írok.A telón JB fut, de inkább döcög. Lassú, akad, szaggat.Ráadásul megállt a gyroscope-ja, -az LCD teszten "0" minden, meg sem mozdul- az egyik szervizben anélkül, hogy látták volna a telót, azt mondták a jelenségre, hogy alaplap hibás.
Remélem, bízom benne, hogy nem ez a vég! :( 

Nem elérhető Amice

  • Hozzászólások: 5
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: I9070XXLQE
  • PDA ROM: I9070OXXLQE
Kedves hozzáértők!
Sürgős segítségre szorulok! Szépen kérem, aki tud  segítsen! Elmondom röviden miért kerestem fel írásban a fórumot, és remélem jó topikba írok. Az utóbbi napokban sokat olvastam itt, mert nem akartam hülyeséget csinálni.
AZ SGSA-m elkezdett gyengélkedni, nem működik a gyroscope-ja. Utána néztem, azt tudtam meg, hogy alaplap-hiba. Sikerült vennem egy törött kijelzőset, átszereltem, és szépen működött is.
 Ugyanaz futott rajta, mint az enyémen: T-mobil, és JB 4.1.2
Viszont a névjegyek, mail fiók,  minden beállítás az előző tulaj szerintiek voltak. Gondoltam nyomok egy gyári visszaállítást. Na itt történt az, ami miatt kereslek benneteket. Kiderült, hogy rootolt a "kicsike", mert bejött egy menű, aminek a fejlécében a "CWM-based Recovery v6.0.2.8" olvasható.
A menű pontok között viszont ott van a "wipe data/factory reset", hát azt elindítottam. Kis idő múlva kiírta, hogy a data reszet kész. Gondoltam az újra indítás aa következő lépés, de csak visszaállt a recovery menűre és most nem tudom mit csináljak, még kikapcsolni(akkut kiszedni) sem merem. Rádugtam a töltőt és várok...
segítséget!
előre is köszönöm! (a remélem gyors segítséget)

Nem elérhető aron.egri

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cm
  • PDA ROM: 11
Sziasztok!
A kérdésem annyi lenne, hogy miért baj ha elállítódott a régiókódom?
Csak mert tudok telefonálni meg minden...
 :oops: :oops:

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
You are not allowed to view links. Register or Login
Sziasztok!
A kérdésem annyi lenne, hogy miért baj ha elállítódott a régiókódom?
Csak mert tudok telefonálni meg minden...
 :oops: :oops:
esetleg ha nézik,gari,de nem nagyon szokták,meg mms nem fog működni.

Nem elérhető aron.egri

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cm
  • PDA ROM: 11
Sziasztok!
Ha jól értem, a terminal emulatiorhoz kell root, nem?
 :oops:

Nem elérhető aron.egri

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cm
  • PDA ROM: 11
Ja, és még annyit szeretnék kérdezni, hogy ha nekem nem eredeti a régió kódom akkor a most mentett EFS mappám sem lesz eredeti?
És ha nem, akkor az eredeti régió kódot visszalehet állítani valahogy?
 :( :(

Nem elérhető attika79

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 5475
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: Google Earth / Google Maps
  • PDA: Samsung Galaxy S21
  • PDA ROM: Official
You are not allowed to view links. Register or Login
Ja, és még annyit szeretnék kérdezni, hogy ha nekem nem eredeti a régió kódom akkor a most mentett EFS mappám sem lesz eredeti?
És ha nem, akkor az eredeti régió kódot visszalehet állítani valahogy?
 :( :(
Semmi gond, csináld csak a rootot. ;) Ha gond lesz, úgyis újra kell húzni odinnal az egész romot. Majd akkor kell egy régiónak megfelelő.
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login  You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető aron.egri

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cm
  • PDA ROM: 11
Tehát akkor ROOT, EFS mentés(attól még, hogy a régió kódom nem eredeti), és kernel :hmm:

Nem elérhető aron.egri

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cm
  • PDA ROM: 11
Lehet hogy hülye kérdés, de nekem minden parancs egy ilyen jellel kezdődik a terminal emulatorban: $
És a leírás szerint suval kellene kezdődnie:(
Az EFS mentéshez kellene...
Segítsetek kérlek...

Nem elérhető aron.egri

  • Hozzászólások: 20
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: cm
  • PDA ROM: 11
Találtam egy programot, amivel elvileg el lehet menteni az EFS mappát.
A neve:EFS backup, fent van a Play storeon és lett is el is mentett nekem egy efs.img fájlt(meg még egyéb fájlokat is pl.efs_backup03-27.img, tar, gz stb...)
Szerintetek ezzel ténylegesen el van mentve és vissza tudom állítani egy esetleges hiba után?

Nem elérhető reove

  • Hozzászólások: 2
  • Nem: Férfi
  • PFC Fan
  • PDA: samsung galaxy s5360
  • PDA ROM: 2.3.6
Sziasztok!
Van egy GTI-9070 es telom .Íme I nul nul hálózat nincs regisztrálva felirat.Efs mappa nem volt mentve.Szerintetek lehet még javítani?