2024, 04 16, 20:28:49

Szerző Téma: HTC ONE vs. SGS 4  (Megtekintve 82933 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
HTC ONE vs. SGS 4
« Dátum: 2013, 04 29, 15:25:01 »
Na, melyik a jobb?

Szerintem a szervizháttér és a kamera miatt mindenképp az SGS4 a nyerő, de ha valaki menőzni akar, és jobban érdekli a külcsín (vagy épp HTC-rajongó), akkor inkább a HTC.
You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető slevai

  • TOPIKGAZDA
  • ****
  • Hozzászólások: 2089
  • Nem: Férfi
  • PDA: ASUS Zenfone 4, 5, Apple iPad Air
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #1 Dátum: 2013, 04 29, 15:35:32 »
LOL :taps: Jöhet a szájkarate rotfl
visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login    visitors can't see pics , please You are not allowed to view links. Register or Login or You are not allowed to view links. Register or Login                                                Sötétben a fehér tehenek is feketék!

Nem elérhető drmotto

  • FÓRUMGAZDA
  • Örökös tag
  • *****
  • Hozzászólások: 6348
  • Nem: Férfi
  • Márklár
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: LG G4 / Tab2 7.0 (2x)
  • PDA ROM: Stock V10e / Stock 4.1.2
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #2 Dátum: 2013, 04 29, 15:49:47 »
A fél S4 vágyószoba topikot át is lehet ide egyből talicskázni. Tele van "bezzeg a HTC" kommentekkel. :)
"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt."
"Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!"

Nem elérhető rtitusz

  • Hozzászólások: 2562
  • Nem: Férfi
  • PDA: OnePlus One
Re: Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #3 Dátum: 2013, 04 29, 16:51:59 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fél S4 vágyószoba topikot át is lehet ide egyből talicskázni. Tele van "bezzeg a HTC" kommentekkel. :)

A fél One készülékváró topikot át is lehet ide egyből talicskázni. Tele van "bezzeg a Samsung" kommentekkel. :)

:D :D

____________________________________
Sent from the ONE to rule them all...

Motorola MicroTAC 5200 -> Mitsubishi Trium Astral -> Ericsson A1018s -> Siemens C25 -> Siemens ST60 -> Motorola V3 -> Samsung Galaxy Spica -> Samsung Galaxy S -> HTC One X -> Google Nexus 5 -> OnePlus One

Nem elérhető marcedli

  • TOPIKGAZDA
  • Örökös tag
  • ****
  • Hozzászólások: 5841
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: waze
  • PDA: LG G3+SGS III+SGS+Concorde Tab ONE+iMito MX1
  • PDA ROM: melyiken mi...
Re: Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #4 Dátum: 2013, 04 29, 18:58:23 »
You are not allowed to view links. Register or Login
A fél One készülékváró topikot át is lehet ide egyből talicskázni. Tele van "bezzeg a Samsung" kommentekkel. :)

:D :D

____________________________________
Sent from the ONE to rule them all...


You are not allowed to view links. Register or Login
A fél S4 vágyószoba topikot át is lehet ide egyből talicskázni. Tele van "bezzeg a HTC" kommentekkel. :)
meg fog történni, amint lesz időm szemezgetni ;)

Sent with Tapatalk 4

You are not allowed to view links. Register or LoginYou are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető nagydarab2

  • Hozzászólások: 463
  • Nem: Férfi
  • közlegény és basztat-őr
  • Navigáció / Navigation: igo, sygic
  • PDA: minden megvolt. minden meglesz :)
  • PDA ROM: gyakran változik
Re: Re: Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #5 Dátum: 2013, 05 09, 07:35:05 »
You are not allowed to view links. Register or Login
meg fog történni, amint lesz időm szemezgetni ;)

Sent with Tapatalk 4

Ilyen szemekkel biztosan lehet getni... ::)
Szerintem s HTC kamerával semmi baj.
A fix akkut és a kártya hely hiányát nagyobb problémának érzem.

Tapatalk 2-vel küldve az én GT-I9505-ről

Karom erős, szivem kihagy.....Én vagylk a... hát te ki vagy ??

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #6 Dátum: 2013, 05 13, 16:47:03 »
SZEVASZTOOOK!

Na én se tudom melyiket vegyem. Halljam az érveket. Megmondom őszintén szerintem mind a két készülék egy talicska kinderGUÁNÓ. :) Ez mindegyik csúcsra elmondható a piacon per pill. (Főleg az xperia Z-re.) Egyik sem tud annyit, hogy ne tudjak belekötni. Nyilván célzok ezzel az ÉN nézőpontomra, nem máséra. Nem teszem magasra a mércét, de ... Megmondom őszintén nekem ezek a nagyon agyon dícsért gyártóspecifikus kezelőfelületek ocsmányok. A samsungé főleg, de a HTC féle csempeklón is borzasztó. Én tökre vágyom a natúr android rendszerre.

Az hogy valamiből az akksi kivehető-e. Teszek rá. Bővíthető-e? Legyen 32-es bele és azt is letojom. A mostani Razr-om aksija se vehető ki, volt már tégla, de egy éjjelnél nem tovább. 4.2.2 lazán felmegy rá és tökéletesen fut. CPU-GPU meg van rángatva kicsit, persze opcionálisan választható módon, szóval a rendszer akkor is gyors, ha lehúzom, de nem szaggat a 3d-se ha fel. És a 8 belső, 32 külső tárhelyet se használom ki túlzottan. Játszani nemigazán szoktam, szóval... Az adataim nagy része pedig felhőkben/bárhonnan elérem a gépem, net meg van 4giga.

Agyaghasználatnál a htc üt, de ki tudja milyen szoftvert kap később. :)

Egyelőre ott tartok, hogy mindegyik gagyi. És egyik sem vízálló. :D Persze "bírja mind az esőt" de azért a defy-vel és a razrral vizet lapátoltam a strandon. :)
Veszek egy ConCorde 5700-at és várom mit dob a Motorola (ha minden igaz akkor nyár végén). Annak se szervize, se szoftvertámogatása mégis jobban megfogtak a termékei. Hogy van ez? Igaz bajom se volt vele soha, vagy javítottam házilag. (Hangszórócsere, Proximity javítás....)

Dobáljatok meg k*kival, de engem elkényeztetettek motkóék még a tucatnyi negatívumával együtt is ezért nem vagyok hajlandó alább adni. (A ConCorde is csak azért szükséges, mert tetszik és jó árban van. Plusz megtartom játékszernek, szakácskönyvnek, ha veszek jobbat.)

Had szóljon!
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető limahl

  • Support-ER
  • Örökös tag
  • ***
  • Hozzászólások: 8859
  • Nem: Férfi
  • PDA: Samsung note 10 +
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #7 Dátum: 2013, 05 18, 09:37:37 »
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #8 Dátum: 2013, 05 22, 15:51:30 »
You are not allowed to view links. Register or Login
...

Köszönöm a nagylelkűségedet. Gondoltam majd jól letámad mind a két (húsz) oldal, hogy mit szólok be mindenkinek.

Amúgy HTC One lesz úgy fest. :) Abban csak a launcher ami nem tetszik, a többi az elmegy. (Úgy is szénné romolom) :)
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #9 Dátum: 2013, 06 13, 11:15:45 »
Tudjátok mit? Inkább megvárom mit hoz a motorola. :D
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Cyberpunk

  • Hozzászólások: 216
  • Navigáció / Navigation: nincs
  • PDA: Motorola Artix 4G
  • PDA ROM: 2.3.6
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #10 Dátum: 2013, 07 02, 19:23:58 »
Szerintem a HTC a nyerő. Jobb anyaghasználat, szebb kijelző. Tudom a kijelzőt illetően megoszlanak a vélemények, de nekem az AMOLED színvilága nem gyere be.:) A Samsung jobb szerviz háttérrel rendelkezik ez egy erős érv mellette, na meg a cserélhető akkuért is piros pont jár. És Ultrapixel ide, vagy oda kamerában is jobb az S4. Viszont a HTC szebben szól, kihangosítva meg főleg. Ha nekem kéne választanom HTC lenne a befutó. De egyik sem érdekel, mert túl drágák, csak a kínai. :p

Nem elérhető ManX

  • Support-ER
  • ***
  • Hozzászólások: 434
  • Nem: Férfi
  • Az igazság szabaddá tesz!
    • SONE XDA
  • Navigáció / Navigation: Waze
  • PDA: iPhone X
  • Skype: realseatone
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #11 Dátum: 2013, 09 10, 18:47:42 »
You are not allowed to view links. Register or Login
SZEVASZTOOOK!
....
Had szóljon!

Vegyél iphone-t  :taps:
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Nem elérhető JarJar

  • Hozzászólások: 68
  • Navigáció / Navigation: iGO Primo Israel
  • PDA: Huawei Mate 8
  • PDA ROM: Android 7.0
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #12 Dátum: 2013, 11 24, 10:28:15 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Vegyél iphone-t  :taps:

Jaj, csak azt ne! :)
Nem tudom abban mit lehet szeretni. Korábban legalább szép volt a szálcsiszolt oldalával, de az újak már nem is szépek, az ikonjai az ezer éves rondaságok, semmi fejlődés, a kijelző az a jól megszokott fakó, és akkor még dupla áron adják, mint ami reális lenne.

Na én is pont az S4 és One közt vívódtam. Igazából nekem az S3 meg az S4 külseje nagyon nem jön be, maga a kidolgozás frankó, de a forma az nem. Ezzel szemben a One szerintem 2013-as év legszebb telefonja. Nálam már eldőlt, hogy a HTC One-t veszem, annak csak 3 nagyobb hátrányát találtam. A szervizelés, memória kártya hiánya, és hogy lassabb az S4-nél, nem a 800-as Snapdragon van benne. A kamerára nem tudok rosszat mondani, igazából még örülök is, hogy nem a 13 megapixeles képekkel kell vacakolnom, hanem a jóval kisebb méretű képeket kell tárolni, másolgatni, rengeteg fotót néztem, szerintem teljesen jó képeket csinál. Sajna nem OLED-es (igen, bárki bármit mond nekem az OLED jön be a gyönyörű színeivel, bár ez annyira nem lényeges, mivel egymás mellé téve az S-AMOLED és LCD3 jól egyforma minőségűek). Az akksi megint nem téma, láttam, hogy könnyen cserélhető, sokkal nagyobb gondnak látom a csere akksi beszerzését, mint a cseréjét. :) Garancia lejárta után már bátran nekiállok otthon is cserélni, bár nem hiszem, hogy 3 éven belül gond lesz vele. Na meg a SENSE van még, ami nekem se tetszik annyira. Úgy gondolom, hogy a gyári 2.3-as Android menüje is szebb volt ennél a "fekete-fehér" négyzetes menünél. Ja és ikonok 3x4? Hát az mi? 4x5 és 5x6 kellett volna. :) Ennyi negatívumot tudok most hirtelen, minden másban jó szerintem. Nagyon szép, és ez döntött igazából nálam.  :ok:

Nem elérhető TiaDalma

  • Hozzászólások: 2144
  • Nem: Nő
  • PDA: Samsung S8+ / RIP LG G4 / SE XperiaMini / (RIP:Google Nexus "1." )
  • PDA ROM: Gyári / Imperium v13.0 (MM) / exMIUI 3.2.22 (4.0.4)
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #13 Dátum: 2014, 01 17, 08:03:53 »
You are not allowed to view links. Register or Login
SZEVASZTOOOK!

Na én se tudom melyiket vegyem. Halljam az érveket. Megmondom őszintén szerintem mind a két készülék egy talicska kinderGUÁNÓ. :) Ez mindegyik csúcsra elmondható a piacon per pill. (Főleg az xperia Z-re.) Egyik sem tud annyit, hogy ne tudjak belekötni. Nyilván célzok ezzel az ÉN nézőpontomra, nem máséra. Nem teszem magasra a mércét, de ... Megmondom őszintén nekem ezek a nagyon agyon dícsért gyártóspecifikus kezelőfelületek ocsmányok. A samsungé főleg, de a HTC féle csempeklón is borzasztó. Én tökre vágyom a natúr android rendszerre.
...
Had szóljon!
Tudom-tudom, nem ez a topik a topik  :oops:, de mi a baj a Z-vel ? :O
Én HTC függő vagyok (Nexussal kezdtem, van egy One minim is) volt SGS3-am (joó, nem 4) és most a Z ...
De komolyan, mi a baj a Z-vel??? A design miatt írtad vagy a hardver?  :oops:
"Legyen hát minden percnek egy kicsiny bája,
s minden napnak egy méltó folytatása..."(Nefikó)

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #14 Dátum: 2014, 04 03, 10:54:34 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Tudom-tudom, nem ez a topik a topik  :oops:, de mi a baj a Z-vel ? :O
Én HTC függő vagyok (Nexussal kezdtem, van egy One minim is) volt SGS3-am (joó, nem 4) és most a Z ...
De komolyan, mi a baj a Z-vel??? A design miatt írtad vagy a hardver?  :oops:

Izé. :D Nekem One jobban bejött, de csak is 4.3-as droiddal. 4.4.2 update nyakonverte az akksiidőt sajnos. NE tegye fel senki. :)

A Z-vel meg az a baj, hogy minden. Updatekkel már nagyot dobbantott, de a kijelző ronda, a fogása kényelmetlen és hosszas telefonálás alatt kettévágja a fülemet az éle. :D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #15 Dátum: 2014, 07 02, 15:34:33 »
You are not allowed to view links. Register or Login
Izé. :D Nekem One jobban bejött, de csak is 4.3-as droiddal. 4.4.2 update nyakonverte az akksiidőt sajnos. NE tegye fel senki. :)

A Z-vel meg az a baj, hogy minden. Updatekkel már nagyot dobbantott, de a kijelző ronda, a fogása kényelmetlen és hosszas telefonálás alatt kettévágja a fülemet az éle. :D
You are not allowed to view links. Register or Login
You are not allowed to view links. Register or Login

Ja igen. A One frissítéséről: You are not allowed to view links. Register or Login
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #16 Dátum: 2014, 12 10, 18:08:11 »
Senki nem mer ellenszegülni a nagy és hatalmas Zagornak! MUHAHAHA! :D:D:D Akkor elbeszélgetek magammal.
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1

Nem elérhető Zagor

  • Portál szerkesztő
  • ****
  • Hozzászólások: 432
  • Nem: Férfi
  • Navigáció / Navigation: GMaps, Waze, Igo
  • PDA: OnePlus One A0001 Bacon
  • PDA ROM: DirtyUnicorns 8.1.0
  • Skype: zagooor
Re: HTC ONE vs. SGS 4
« Reply #17 Dátum: 2014, 12 10, 18:09:06 »
Szevasz, miújság? Láttalak a múltkor a tükörben.
Phonez history: ?; siemens c45; siemens a50; ?; Sony Ericsson k200; Sony Ericsson K750i(still have), Sony Ericsson K810i(still have); Samsung Omnia; Samsung Galaxy Spica; Nokia e71; Spica(dead); Spica; Sony Ericsson Xperia X10; Motorola Defy; Motorola Xoom Wifi+3G; Motorola Milestone 1; Milestone xt720; Motorola Defy; Samsung Galaxy S; Motorola Droid Razr(BEST); Huawei Ascend P6; HTC ONE M7; OnePlus 1; Oneplus 2; Oneplus 3(DEAD); Oneplus 1